dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 53 dalej
Gość napisał(a):A może warto utworzyć forum o nieprzygotowanych ciężarnych do porodu????Z wpisami ludzkiej głupoty i braku podstaw własnej anatomii i fizjologjii????Żałuję tylko że brakuje wpisów kobiet które rodziły w ościennych szpitalach i jak po powrocie do domu coś się zaczęło dziać z dzieckiem lub kobietą to nie jechały do wychwalanych szpitali tylko ''na poprawki zgłaszały się do Ostrołęckiego szpitala''Pozdrawiam wierna czytelniczka!!!!

Gość

30-01-2010, 22:03
#1
A może warto utworzyć forum o nieprzygotowanych ciężarnych do porodu????Z wpisami ludzkiej głupoty i braku podstaw własnej anatomii i fizjologjii????Żałuję tylko że brakuje wpisów kobiet które rodziły w ościennych szpitalach i jak po powrocie do domu coś się zaczęło dziać z dzieckiem lub kobietą to nie jechały do wychwalanych szpitali tylko ''na poprawki zgłaszały się do Ostrołęckiego szpitala''Pozdrawiam wierna czytelniczka!!!!
Gość napisał(a):O czym ty piszesz kobieto, jakie "poprawki".Chyba każdy kiedy dzieje się coś niedobrego z dzieckiem zgłasza się do lekarza gdzie jest najbliżej. A to, że niektóre z nas wybierają rodzenie w innym szpitalu niż w Ostrołęce to chyba nie zbrodnia, jest wolny wybór.

Gość

31-01-2010, 02:07
#2
O czym ty piszesz kobieto, jakie "poprawki".Chyba każdy kiedy dzieje się coś niedobrego z dzieckiem zgłasza się do lekarza gdzie jest najbliżej. A to, że niektóre z nas wybierają rodzenie w innym szpitalu niż w Ostrołęce to chyba nie zbrodnia, jest wolny wybór.
Gość napisał(a):[quote=Gość]A może warto utworzyć forum o nieprzygotowanych ciężarnych do porodu????Z wpisami ludzkiej głupoty i braku podstaw własnej anatomii i fizjologjii????Żałuję tylko że brakuje wpisów kobiet które rodziły w ościennych szpitalach i jak po powrocie do domu coś się zaczęło dziać z dzieckiem lub kobietą to nie jechały do wychwalanych szpitali tylko ''na poprawki zgłaszały się do Ostrołęckiego szpitala''Pozdrawiam wierna czytelniczka!!!![/quote]co Ty za głupoty wypisujesz dziewczyno!!!to po ostrołęckich lekarzach nieraz trzeba po specjalistach jeździć żeby się doleczyć.Który z lekarzy w Ostrołęce mam na myśli specjalistów ginekologów potrafi leczyć bezpłodność???dlaczego kobiety jeżdżą do Warszawy albo Białegostoku???a nie ma co ukrywać jak jest w szpitalu w ostrołęce na oddziale położniczym...no chyba że się ma z nim coś wspólnego,ale nie od strony pacjentki to wtedy jest rewelacja....

Gość

31-01-2010, 14:23
#3
[quote=Gość]A może warto utworzyć forum o nieprzygotowanych ciężarnych do porodu????Z wpisami ludzkiej głupoty i braku podstaw własnej anatomii i fizjologjii????Żałuję tylko że brakuje wpisów kobiet które rodziły w ościennych szpitalach i jak po powrocie do domu coś się zaczęło dziać z dzieckiem lub kobietą to nie jechały do wychwalanych szpitali tylko ''na poprawki zgłaszały się do Ostrołęckiego szpitala''Pozdrawiam wierna czytelniczka!!!![/quote]co Ty za głupoty wypisujesz dziewczyno!!!to po ostrołęckich lekarzach nieraz trzeba po specjalistach jeździć żeby się doleczyć.Który z lekarzy w Ostrołęce mam na myśli specjalistów ginekologów potrafi leczyć bezpłodność???dlaczego kobiety jeżdżą do Warszawy albo Białegostoku???a nie ma co ukrywać jak jest w szpitalu w ostrołęce na oddziale położniczym...no chyba że się ma z nim coś wspólnego,ale nie od strony pacjentki to wtedy jest rewelacja....
Gość napisał(a):[quote=Gość]A może warto utworzyć forum o nieprzygotowanych ciężarnych do porodu????Z wpisami ludzkiej głupoty i braku podstaw własnej anatomii i fizjologjii????Żałuję tylko że brakuje wpisów kobiet które rodziły w ościennych szpitalach i jak po powrocie do domu coś się zaczęło dziać z dzieckiem lub kobietą to nie jechały do wychwalanych szpitali tylko ''na poprawki zgłaszały się do Ostrołęckiego szpitala''Pozdrawiam wierna czytelniczka!!!![/quote]He he he zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz albo najlepiej zgłoś się do naszego fantastycznego szpitala to może Tobie zrobią "poprawki" i przejrzysz na oczy!!

Gość

01-02-2010, 10:02
#4
[quote=Gość]A może warto utworzyć forum o nieprzygotowanych ciężarnych do porodu????Z wpisami ludzkiej głupoty i braku podstaw własnej anatomii i fizjologjii????Żałuję tylko że brakuje wpisów kobiet które rodziły w ościennych szpitalach i jak po powrocie do domu coś się zaczęło dziać z dzieckiem lub kobietą to nie jechały do wychwalanych szpitali tylko ''na poprawki zgłaszały się do Ostrołęckiego szpitala''Pozdrawiam wierna czytelniczka!!!![/quote]He he he zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz albo najlepiej zgłoś się do naszego fantastycznego szpitala to może Tobie zrobią "poprawki" i przejrzysz na oczy!!
Gość napisał(a):Na siłę nikt nikogo do szpitala nie ciągnie,wolny wybór,szpitali w Polsce dostatek.Więc po co tak psioczyć???

Gość

01-02-2010, 11:48
#5
Na siłę nikt nikogo do szpitala nie ciągnie,wolny wybór,szpitali w Polsce dostatek.Więc po co tak psioczyć???
Gość napisał(a):[quote=Gość]Na siłę nikt nikogo do szpitala nie ciągnie,wolny wybór,szpitali w Polsce dostatek.Więc po co tak psioczyć???[/quote]Zgadzam się z Tobą ale Pani którą powyżej cytowałam nawiązywała do mojego wcześniejszego wpisu, a ja przez naszych ginekologów o mały włos nie straciłam dzidziusia a Ona mi tu wyskakuje z nieprzygotowaniem do porodu i brakiem podstaw własnej anatomii i fizjologjii. A do jasnej cholery ja idę do szpitala zeby miec calodobowa opieka a nie tak jak w moim przypadku musialam chodzic i prosic zeby ktos z laski swojej mnie zbadal do czego to jest podobne ze nikt nie slucha pacjentki jak mowi ze jej odchodza wody!!  Wiec niech mi nie pisze ze przyjde "na poprawki" do naszego szpitala, gdyby nie szpital w przasnyszu nie mialabym z kim jezdzic na te poprawki!!

Gość

01-02-2010, 13:56
#6
[quote=Gość]Na siłę nikt nikogo do szpitala nie ciągnie,wolny wybór,szpitali w Polsce dostatek.Więc po co tak psioczyć???[/quote]Zgadzam się z Tobą ale Pani którą powyżej cytowałam nawiązywała do mojego wcześniejszego wpisu, a ja przez naszych ginekologów o mały włos nie straciłam dzidziusia a Ona mi tu wyskakuje z nieprzygotowaniem do porodu i brakiem podstaw własnej anatomii i fizjologjii. A do jasnej cholery ja idę do szpitala zeby miec calodobowa opieka a nie tak jak w moim przypadku musialam chodzic i prosic zeby ktos z laski swojej mnie zbadal do czego to jest podobne ze nikt nie slucha pacjentki jak mowi ze jej odchodza wody!!  Wiec niech mi nie pisze ze przyjde "na poprawki" do naszego szpitala, gdyby nie szpital w przasnyszu nie mialabym z kim jezdzic na te poprawki!!
Gość napisał(a):Dodam jeszcze tylko że jak przyjmowali mnie tam do szpitala to nie mogli uwierzyć że godzinę wcześniej wypisali mnie z naszego szpitala!!

Gość

01-02-2010, 14:13
#7
Dodam jeszcze tylko że jak przyjmowali mnie tam do szpitala to nie mogli uwierzyć że godzinę wcześniej wypisali mnie z naszego szpitala!!
Gość napisał(a):polecam szpitale na zachodzie.. kilka godzin po porodzie naturalnym wysyłają do domu.. a tak szczerze, większośc tylko narzeka na ten szpital. Ja też tu rodziłam (jeszcze na Sienkiewicza) i było naprawdę ok. Dziwne, że aż tak rozbiezne są opinie na temat personelu (co do warunków w starym szpitalu, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że były tragiczne ;) ). Nie miałam swojej położnej, swojego lekarza przy porodzie - poszłam do obcych ludzi.. traktowałam ich miło i kulturalnie, to i oni byli dla mnie mili... może to jest własnie recepta na to, aby traktowali Was po ludzku?

Gość

01-02-2010, 18:01
#8
polecam szpitale na zachodzie.. kilka godzin po porodzie naturalnym wysyłają do domu.. a tak szczerze, większośc tylko narzeka na ten szpital. Ja też tu rodziłam (jeszcze na Sienkiewicza) i było naprawdę ok. Dziwne, że aż tak rozbiezne są opinie na temat personelu (co do warunków w starym szpitalu, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że były tragiczne ;) ). Nie miałam swojej położnej, swojego lekarza przy porodzie - poszłam do obcych ludzi.. traktowałam ich miło i kulturalnie, to i oni byli dla mnie mili... może to jest własnie recepta na to, aby traktowali Was po ludzku?
Gość napisał(a):zgadzam się z Tobą,trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać.

Gość

01-02-2010, 18:31
#9
zgadzam się z Tobą,trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać.
Gość napisał(a):[quote=Gość]zgadzam się z Tobą,trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać.[/quote]ok akurat Ty i Pani z postu powyżej trafiłyście ok, ale nie wypowiadajcie się na temat narzekania,skoro do niego nie miałyście powodów bo naprawdę niektóre kobiety przeszły tam piekło....a forum jest do wypowiadania swoich opinii,więc zarówno Wy zadowolone jak i te narzekające chyba mają prawo się wypowiedzieć i nikt nikogo nie powinien osądzać bo na jaki pobyt która trafi następnym razem nie wiadomo i może wtedy Wy będziecie narzekać, a inne wychwalać pod niebiosy.

Gość

01-02-2010, 22:00
#10
[quote=Gość]zgadzam się z Tobą,trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać.[/quote]ok akurat Ty i Pani z postu powyżej trafiłyście ok, ale nie wypowiadajcie się na temat narzekania,skoro do niego nie miałyście powodów bo naprawdę niektóre kobiety przeszły tam piekło....a forum jest do wypowiadania swoich opinii,więc zarówno Wy zadowolone jak i te narzekające chyba mają prawo się wypowiedzieć i nikt nikogo nie powinien osądzać bo na jaki pobyt która trafi następnym razem nie wiadomo i może wtedy Wy będziecie narzekać, a inne wychwalać pod niebiosy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam szpitale na zachodzie.. kilka godzin po porodzie naturalnym wysyłają do domu.. a tak szczerze, większośc tylko narzeka na ten szpital. Ja też tu rodziłam (jeszcze na Sienkiewicza) i było naprawdę ok. Dziwne, że aż tak rozbiezne są opinie na temat personelu (co do warunków w starym szpitalu, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że były tragiczne ;) ). Nie miałam swojej położnej, swojego lekarza przy porodzie - poszłam do obcych ludzi.. traktowałam ich miło i kulturalnie, to i oni byli dla mnie mili... może to jest własnie recepta na to, aby traktowali Was po ludzku?[/quote]zgadzam się z Tobą,trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać.Drogie Panie to,że Wy wasz pobyt w tym szpitalu wspominacie miło bo trafiłyście na fajną zmianę to super i naprawdę się z tego cieszcie ale nie piszcie "trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać " i takie tam podobne...bo skoro tego nie przeszłyście nie wiecie co to znaczy.Wy macie prawo chwalić a my nie i od tego jest forum...a co do oceny szpitala to jakbym leżała w Przasnyszu oceniłabym szpital przasnyski,jak w Łomży to łomżyński a jak w Warszawie to Warszawski,ale niestety miałam tą "wątpliwą"przyjemność pobytu w szpitalu w ostrołęce i tego co tam przeszłam nie życzyłabym nawet największemu wrogowi i mojej opinii na jego temat nic nie zmieni i jeżeli coś to następnym razem raczej (chyba wogóle) nie będę go brała pod uwagę{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie }{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

01-02-2010, 23:37
#11
[quote=Gość]polecam szpitale na zachodzie.. kilka godzin po porodzie naturalnym wysyłają do domu.. a tak szczerze, większośc tylko narzeka na ten szpital. Ja też tu rodziłam (jeszcze na Sienkiewicza) i było naprawdę ok. Dziwne, że aż tak rozbiezne są opinie na temat personelu (co do warunków w starym szpitalu, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że były tragiczne ;) ). Nie miałam swojej położnej, swojego lekarza przy porodzie - poszłam do obcych ludzi.. traktowałam ich miło i kulturalnie, to i oni byli dla mnie mili... może to jest własnie recepta na to, aby traktowali Was po ludzku?[/quote]zgadzam się z Tobą,trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać.Drogie Panie to,że Wy wasz pobyt w tym szpitalu wspominacie miło bo trafiłyście na fajną zmianę to super i naprawdę się z tego cieszcie ale nie piszcie "trzeba coś dać od siebie a nie tylko wymagać " i takie tam podobne...bo skoro tego nie przeszłyście nie wiecie co to znaczy.Wy macie prawo chwalić a my nie i od tego jest forum...a co do oceny szpitala to jakbym leżała w Przasnyszu oceniłabym szpital przasnyski,jak w Łomży to łomżyński a jak w Warszawie to Warszawski,ale niestety miałam tą "wątpliwą"przyjemność pobytu w szpitalu w ostrołęce i tego co tam przeszłam nie życzyłabym nawet największemu wrogowi i mojej opinii na jego temat nic nie zmieni i jeżeli coś to następnym razem raczej (chyba wogóle) nie będę go brała pod uwagę{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie }{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):I jak tu rodzić w Ostrołęce po przeczytaniu takich wpisów..........

Gość

02-02-2010, 12:14
#12
I jak tu rodzić w Ostrołęce po przeczytaniu takich wpisów..........
Gość napisał(a):Nie przejmuj się "dasz coś od siebie a nie tylko będziesz wymagać " i wszyscy będę skakali koło Ciebie ha ha ha ha ha

Gość

02-02-2010, 12:38
#13
Nie przejmuj się "dasz coś od siebie a nie tylko będziesz wymagać " i wszyscy będę skakali koło Ciebie ha ha ha ha ha
Gość napisał(a):A tak na marginesie to nie chodzi o Ty by pielęgniarki i lekarze byli dla mili tylko żeby pomogli szczęśliwie urodzić dziecko , ale u nas w szpitalu pacjentki się nie słucha - oni wiedzą swoje i tak musi być a Ty kobietko siedź cicho!!

Gość

02-02-2010, 12:43
#14
A tak na marginesie to nie chodzi o Ty by pielęgniarki i lekarze byli dla mili tylko żeby pomogli szczęśliwie urodzić dziecko , ale u nas w szpitalu pacjentki się nie słucha - oni wiedzą swoje i tak musi być a Ty kobietko siedź cicho!!
Gość napisał(a):a może jeszcze inaczej dasz coś od siebie i możesz wymagać....{mruga}

Gość

02-02-2010, 14:28
#15
a może jeszcze inaczej dasz coś od siebie i możesz wymagać....{mruga}
Gość napisał(a):ciągle wrzucacie wszytskich do jednego worka.. ostrołecki bleee, inne super gut.. jak tak można?zresztą widać jaki optymizm emanuje z niektórych Pań, jak na każdym kroku pokazują swoje oburzenie.. pochlebnego napisać o naszym szpitalu czy personolu broń Boże nie wolno, bo zjedzą tutaj...ok. Zostawmy tą wersję: wszytsko co ostrołęckie to fe! be! ble! lepiej?ps. rozumiem, że kobieta która prawie straciła dziecko może mieć uraz, ale nie zawsze ktoś jest winny w takim przypadku.. wiem, że najłatwiej kogoś obwinić własnie, bo lepiej z tym żyć, ale nie trzeba zaraz zrzucać odpowiedzialności na wszytskich naszych lekarzy i polecać prowadzenie ciązy chociażby w łomży, bo tam lepiej.. ps.2. każdy ma prawo do wypowiadania swoich opini na głos, ale po jaką ch***e pisać: źle potraktował mnie lekarz X, więc wszyscy lekarze z tego szpitala gdzie pracuje dr X to konowały.. nie lepiej napisać opinie o konkretnej osobie, plusy i minusy, a nie jechać po wszystkich? ja jestem zadowolona (można tak powiedzieć), chociaż oczywiście cudów nie było, zdarzały się minusy, jak nie chcieli mi dać mleka modyf. dla dziecka.. ale ogólnie było ok (czy pobyt w szpitalu może być ok? to chyba z reguły dość nieprzyjemne przezycie..?)ps.3. ja także mam prawo wyrazić swoją opinię.. i dalej zgadzam się z opinią inną: niektórzy wymagają od innych, a nie dają nic od siebie.. owszem. Jak ktoś z personelu ma podejść do kogoś innego z uśmiechem na twarzy, gdy przed kilkoma minutami został wyzwany? aa byłam świadkiem takiego zdarzenia na noworodkowym już.. hormony, nerwy, kłopoty z karmieniem.. ale pielęgniarki czy lekarze też są ludźmi i nalezy się szacunekps.4. Dziękuje Bogu, że nie pracuje w służbie zdrowia... nikt nie słyszy tyle bluzgów co służba zdrowia właśnie ;)ps.5. więcej optymizmu dziewczyny i nie straszcie tak innych przyszłych mam. Zresztą temat jest o lekarzach i kogo  możemy polecić.. a jak już się zajdzie w ciąże, to nie ma wyjście - urodzić trzeba.. w każdej sytuacji i w każdych warunkach

Gość

02-02-2010, 14:54
#16
ciągle wrzucacie wszytskich do jednego worka.. ostrołecki bleee, inne super gut.. jak tak można?zresztą widać jaki optymizm emanuje z niektórych Pań, jak na każdym kroku pokazują swoje oburzenie.. pochlebnego napisać o naszym szpitalu czy personolu broń Boże nie wolno, bo zjedzą tutaj...ok. Zostawmy tą wersję: wszytsko co ostrołęckie to fe! be! ble! lepiej?ps. rozumiem, że kobieta która prawie straciła dziecko może mieć uraz, ale nie zawsze ktoś jest winny w takim przypadku.. wiem, że najłatwiej kogoś obwinić własnie, bo lepiej z tym żyć, ale nie trzeba zaraz zrzucać odpowiedzialności na wszytskich naszych lekarzy i polecać prowadzenie ciązy chociażby w łomży, bo tam lepiej.. ps.2. każdy ma prawo do wypowiadania swoich opini na głos, ale po jaką ch***e pisać: źle potraktował mnie lekarz X, więc wszyscy lekarze z tego szpitala gdzie pracuje dr X to konowały.. nie lepiej napisać opinie o konkretnej osobie, plusy i minusy, a nie jechać po wszystkich? ja jestem zadowolona (można tak powiedzieć), chociaż oczywiście cudów nie było, zdarzały się minusy, jak nie chcieli mi dać mleka modyf. dla dziecka.. ale ogólnie było ok (czy pobyt w szpitalu może być ok? to chyba z reguły dość nieprzyjemne przezycie..?)ps.3. ja także mam prawo wyrazić swoją opinię.. i dalej zgadzam się z opinią inną: niektórzy wymagają od innych, a nie dają nic od siebie.. owszem. Jak ktoś z personelu ma podejść do kogoś innego z uśmiechem na twarzy, gdy przed kilkoma minutami został wyzwany? aa byłam świadkiem takiego zdarzenia na noworodkowym już.. hormony, nerwy, kłopoty z karmieniem.. ale pielęgniarki czy lekarze też są ludźmi i nalezy się szacunekps.4. Dziękuje Bogu, że nie pracuje w służbie zdrowia... nikt nie słyszy tyle bluzgów co służba zdrowia właśnie ;)ps.5. więcej optymizmu dziewczyny i nie straszcie tak innych przyszłych mam. Zresztą temat jest o lekarzach i kogo  możemy polecić.. a jak już się zajdzie w ciąże, to nie ma wyjście - urodzić trzeba.. w każdej sytuacji i w każdych warunkach
Gość napisał(a):na marginesie dodam: nie jestem za tym, aby kobieta była traktowana jak rzecz, z którego trzeba wydobyć mniejszą rzecz.. do warunków z zachodu, gdzie serwują Ci na porodówce kawę czy jajecznicę, nie tną masowo krocza, podają znieczulenie kiedy chcesz itd. jeszcze baaaaaardzo daleko, ale to chyba nie wina lekarzy, tylko kogoś wyżej. Nikt z własnej kieszeni nie wyłoży na szkolenia dla pracowników (a nie oszukujmy się, jest tu taki sam personel co 15 -30 lat temu... moje dzieciątko odbierał dr Gąska, i 25lat temu odbierał też mnie ;) ), nikt z własnej kieszeni nie da Wam na płatne u nas znieczulenie.. ja również jestem za tym, aby weszło w życie jakże rozdmuchana akcja pod hasłem "rodzić po ludzku".. ale też ciesze się, że nie mam takich warunków jak na wschodzie.. mam nadzieję, że moje dzieci doczekają się warunkó jak w 5 gwiazdkowym hotelu.. bo ja pewnie już nie.. ale nie narzekam, bo myślałam, że będzie dużo gorzej, tylko ciut lepiej niż w rzeźni (po takich pesymistycznych opowieściach jakie można przeczytać tutaj własnie)..  

Gość

02-02-2010, 15:04
#17
na marginesie dodam: nie jestem za tym, aby kobieta była traktowana jak rzecz, z którego trzeba wydobyć mniejszą rzecz.. do warunków z zachodu, gdzie serwują Ci na porodówce kawę czy jajecznicę, nie tną masowo krocza, podają znieczulenie kiedy chcesz itd. jeszcze baaaaaardzo daleko, ale to chyba nie wina lekarzy, tylko kogoś wyżej. Nikt z własnej kieszeni nie wyłoży na szkolenia dla pracowników (a nie oszukujmy się, jest tu taki sam personel co 15 -30 lat temu... moje dzieciątko odbierał dr Gąska, i 25lat temu odbierał też mnie ;) ), nikt z własnej kieszeni nie da Wam na płatne u nas znieczulenie.. ja również jestem za tym, aby weszło w życie jakże rozdmuchana akcja pod hasłem "rodzić po ludzku".. ale też ciesze się, że nie mam takich warunków jak na wschodzie.. mam nadzieję, że moje dzieci doczekają się warunkó jak w 5 gwiazdkowym hotelu.. bo ja pewnie już nie.. ale nie narzekam, bo myślałam, że będzie dużo gorzej, tylko ciut lepiej niż w rzeźni (po takich pesymistycznych opowieściach jakie można przeczytać tutaj własnie)..  
Gość napisał(a):{zdziwko}Nie straszcie mnie!Jestem w I ciąży i jak to czytam,to nie wiem,czy nie cofnąć czasu{diabelek}Już na pierwszej wizycie mój dr.prowadzący oznajmił mi.że tak jak do prowadzenia auta trzeba skończyć najpierw kurs,tak i do porodu trzeba się przygotować.żeby nie dziwić się  wszystkiemu podczas porodu.Zapisałam się więc na Edukację przedporodową w Poradni dla kobiet na ul.Hallera.Fajna sprawa.Na razie jestem bardzo zadowolona.Mam bardzo dużo obaw związanych z ciążą i często kontaktuję się z moją położną-kobieta anioł o każdej porze.Teraz jestem spokojniejsza i uczę się pozycji wertykalnych.Nie wiedziałam.że w ciąży można ćwiczyć.mam przynajmniej jakieś zajęcie{mruga}Mam nadzieję właściwie wykorzystać czas ciąży dla mojej córuni.Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny.Optymistka.{usmiech}

Gość

02-02-2010, 17:08
#18
{zdziwko}Nie straszcie mnie!Jestem w I ciąży i jak to czytam,to nie wiem,czy nie cofnąć czasu{diabelek}Już na pierwszej wizycie mój dr.prowadzący oznajmił mi.że tak jak do prowadzenia auta trzeba skończyć najpierw kurs,tak i do porodu trzeba się przygotować.żeby nie dziwić się  wszystkiemu podczas porodu.Zapisałam się więc na Edukację przedporodową w Poradni dla kobiet na ul.Hallera.Fajna sprawa.Na razie jestem bardzo zadowolona.Mam bardzo dużo obaw związanych z ciążą i często kontaktuję się z moją położną-kobieta anioł o każdej porze.Teraz jestem spokojniejsza i uczę się pozycji wertykalnych.Nie wiedziałam.że w ciąży można ćwiczyć.mam przynajmniej jakieś zajęcie{mruga}Mam nadzieję właściwie wykorzystać czas ciąży dla mojej córuni.Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny.Optymistka.{usmiech}
Gość napisał(a): Czy to jest na Hallera 13,na fundusz{?}

Gość

02-02-2010, 17:18
#19
Czy to jest na Hallera 13,na fundusz{?}
Gość napisał(a):do dr Gąski chodziła moja babcia, a jak leżałam w szpitalu dr Gąska był u mnie na obchodzie...prawdziwy lekarz z doświadczeniem{jezyk}

Gość

02-02-2010, 18:36
#20
do dr Gąski chodziła moja babcia, a jak leżałam w szpitalu dr Gąska był u mnie na obchodzie...prawdziwy lekarz z doświadczeniem{jezyk}

strony: wstecz 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów