dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 53 dalej
Gość napisał(a):ja też polecam Jankowskiego, chodzę do niego od początku ciąży :) zawsze dostaje zdjęcie, i każde jest dobrze ujęte :) poza tym miły i dobrze tłumaczy.

Gość

21-10-2009, 17:16
#1
ja też polecam Jankowskiego, chodzę do niego od początku ciąży :) zawsze dostaje zdjęcie, i każde jest dobrze ujęte :) poza tym miły i dobrze tłumaczy.
Gość napisał(a):Kobiety byłam dziś na wizycie u dr. Bucińskiego i polecam tego lekarza.Ma podejście do kobiety i szczegółowo opisuje przeprowadzone USG.Dla mnie to lekarz godny polecenia.Pozdrawiam Panie doktorze

Gość

26-10-2009, 23:27
#2
Kobiety byłam dziś na wizycie u dr. Bucińskiego i polecam tego lekarza.Ma podejście do kobiety i szczegółowo opisuje przeprowadzone USG.Dla mnie to lekarz godny polecenia.Pozdrawiam Panie doktorze
Gość napisał(a):ma ktoś nr telefonu do Bucińskiego żeby się umówić na prywatną wizytę???

Gość

29-10-2009, 10:41
#3
ma ktoś nr telefonu do Bucińskiego żeby się umówić na prywatną wizytę???
Gość napisał(a):ma ktoś nr telefonu do Bucińskiego żeby się umówić na prywatną wizytę???

Gość

29-10-2009, 10:41
#4
ma ktoś nr telefonu do Bucińskiego żeby się umówić na prywatną wizytę???
Gość napisał(a):Nie mam numeru, ale wiem gdzie przyjmuje-Poradnia dla Kobiet na Hallera pod siedzibą Spółdzielni Mieszkaniowej- przyjmuje po 18.00 prywatnie

Gość

29-10-2009, 22:48
#5
Nie mam numeru, ale wiem gdzie przyjmuje-Poradnia dla Kobiet na Hallera pod siedzibą Spółdzielni Mieszkaniowej- przyjmuje po 18.00 prywatnie
Gość napisał(a):Zapomniałam dodać, że jeśli chodzi o godzinę 18.00 to ja byłam w poniedziałek na wizycie prywatnej (dokładnie po 18.00)-w inne dni to nie wiem-trzeba przejść się i zobaczyć

Gość

29-10-2009, 23:40
#6
Zapomniałam dodać, że jeśli chodzi o godzinę 18.00 to ja byłam w poniedziałek na wizycie prywatnej (dokładnie po 18.00)-w inne dni to nie wiem-trzeba przejść się i zobaczyć
Gość napisał(a):dr.Buciński wizyty prywatne przyjmuje w piątki i soboty a w pozostale dni to tylko po uzgodnieniu z lekarzem a nr tel do rejstracji to 29 760 26 28

Gość

30-10-2009, 09:35
#7
dr.Buciński wizyty prywatne przyjmuje w piątki i soboty a w pozostale dni to tylko po uzgodnieniu z lekarzem a nr tel do rejstracji to 29 760 26 28
Gość napisał(a):Dziękuję za informację :-)

Gość

30-10-2009, 13:19
#8
Dziękuję za informację :-)
Gość napisał(a):Dziękuję za informację :-)

Gość

30-10-2009, 13:21
#9
Dziękuję za informację :-)
Gość napisał(a):Kobiety co za bzdury tu piszecie!A Pani która rodziła na "traku"bardzo współczuję,bo trak jest w tartaku.

Gość

02-11-2009, 08:42
#10
Kobiety co za bzdury tu piszecie!A Pani która rodziła na "traku"bardzo współczuję,bo trak jest w tartaku.
Gość napisał(a):Haha zgadzam się z przedmówczynią:)Jaki trak? Chyba trakt porodowy.

Gość

02-11-2009, 11:29
#11
Haha zgadzam się z przedmówczynią:)Jaki trak? Chyba trakt porodowy.
Gość napisał(a):[quote=]Kobiety co za bzdury tu piszecie!A Pani która rodziła na "traku"bardzo współczuję,bo trak jest w tartaku.[/quote]wypowiadasz się dwa razy-w odpowiedzi do siebie grasz{diabelek}

Gość

02-11-2009, 22:16
#12
[quote=]Kobiety co za bzdury tu piszecie!A Pani która rodziła na "traku"bardzo współczuję,bo trak jest w tartaku.[/quote]wypowiadasz się dwa razy-w odpowiedzi do siebie grasz{diabelek}
Gość napisał(a):Moją ciążę prowadzi dr Buciński, jestem juz w 20 tygodniu ciąży i bardzo się cieszę, że to właśnie do tego lekarza chodzę. Pan doktor zawsze szczegółowo opowiada mi co widać na USG czuję się zawsze spokojniejsza po wizycie u niego, mój maluszek co prawda jak dotąd nie miał ochoty pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką ale przy następnej wizycie lekarz powiedział że już szczegółowo się tym zajmie.{usmiech} Każdy ma swojego ulubionego lekarza.

Gość

04-11-2009, 19:10
#13
Moją ciążę prowadzi dr Buciński, jestem juz w 20 tygodniu ciąży i bardzo się cieszę, że to właśnie do tego lekarza chodzę. Pan doktor zawsze szczegółowo opowiada mi co widać na USG czuję się zawsze spokojniejsza po wizycie u niego, mój maluszek co prawda jak dotąd nie miał ochoty pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką ale przy następnej wizycie lekarz powiedział że już szczegółowo się tym zajmie.{usmiech} Każdy ma swojego ulubionego lekarza.
Gość napisał(a):Witam!mam pytanie - czy ktoś ma kontakt i tym samym chodził do dr Pawełek.Przyjmuje podobno na Olszewo-Borkach.Jest stosunkowo młodym lekarzem dlatego interesuje mnie czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży.PZ

Gość

05-11-2009, 16:11
#14
Witam!mam pytanie - czy ktoś ma kontakt i tym samym chodził do dr Pawełek.Przyjmuje podobno na Olszewo-Borkach.Jest stosunkowo młodym lekarzem dlatego interesuje mnie czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży.PZ
Gość napisał(a):Ja z pierwszą ciążą chodziłam do dr. Mroza, z drugą i obecnie trzecią do dr. Niewińskiego i też jestem zadowolona.A co do szpitala w O-ce to większość tak narzeka, a i tak będą tu rodzić. Ja też uważam, że jeśli chodzi o poród to wszędzie może być różnie , niezależnie czy to szpital w O-ce ,w W-wie, czy Łomży...

Gość

05-11-2009, 22:18
#15
Ja z pierwszą ciążą chodziłam do dr. Mroza, z drugą i obecnie trzecią do dr. Niewińskiego i też jestem zadowolona.A co do szpitala w O-ce to większość tak narzeka, a i tak będą tu rodzić. Ja też uważam, że jeśli chodzi o poród to wszędzie może być różnie , niezależnie czy to szpital w O-ce ,w W-wie, czy Łomży...
Gość napisał(a):Ja polecam rodzić kobietki w Przasnyszu, wiele kobiet przyjeżdża tam z Ostrołęki.{ok}

Gość

06-11-2009, 09:22
#16
Ja polecam rodzić kobietki w Przasnyszu, wiele kobiet przyjeżdża tam z Ostrołęki.{ok}
Gość napisał(a):A ja polecam Wyszków!

Gość

06-11-2009, 14:27
#17
A ja polecam Wyszków!
Gość napisał(a):[quote=]Witam!mam pytanie - czy ktoś ma kontakt i tym samym chodził do dr Pawełek.Przyjmuje podobno na Olszewo-Borkach.Jest stosunkowo młodym lekarzem dlatego interesuje mnie czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży.PZ[/quote]dr Pawelek prowadzi obecie moja ciaze. jest bardzo dobrym lekarzem i warto do niego chodzic. z reszta juz pisalam o nim i podawalam kontakt do przychodni wraz zasadami tam panujacymi. wystarczy zajrzec kilka stron wczesiej.pozdrawiam

Gość

06-11-2009, 15:54
#18
[quote=]Witam!mam pytanie - czy ktoś ma kontakt i tym samym chodził do dr Pawełek.Przyjmuje podobno na Olszewo-Borkach.Jest stosunkowo młodym lekarzem dlatego interesuje mnie czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży.PZ[/quote]dr Pawelek prowadzi obecie moja ciaze. jest bardzo dobrym lekarzem i warto do niego chodzic. z reszta juz pisalam o nim i podawalam kontakt do przychodni wraz zasadami tam panujacymi. wystarczy zajrzec kilka stron wczesiej.pozdrawiam
Gość napisał(a):info na stronie 37 i 38 dokladnie

Gość

06-11-2009, 15:57
#19
info na stronie 37 i 38 dokladnie
Gość napisał(a):Dzięki wielkie za odpowiedz :) PZ

Gość

08-11-2009, 18:41
#20
Dzięki wielkie za odpowiedz :) PZ

strony: wstecz 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów