dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 53 dalej
Gość napisał(a):nikt nie liczy na to że w szpitalu powinny  być warunki jak w 5 gwiazdkowym hotelu!! ale żeby w łazienkach nie było nawet mydła a już o papierze toaletowym to wstyd mówić!!! to jest właśnie porażka tego szpitala że oszczędzają nawet na takich podstawowych produktach!!! a będąc na patologii jeden z panów doktorów kazał kupić mojemu mężowi lek dla mnie w aptece bo szpitala na niego nie stać!!!paranoja!!!!!!

Gość

12-10-2009, 08:40
#1
nikt nie liczy na to że w szpitalu powinny  być warunki jak w 5 gwiazdkowym hotelu!! ale żeby w łazienkach nie było nawet mydła a już o papierze toaletowym to wstyd mówić!!! to jest właśnie porażka tego szpitala że oszczędzają nawet na takich podstawowych produktach!!! a będąc na patologii jeden z panów doktorów kazał kupić mojemu mężowi lek dla mnie w aptece bo szpitala na niego nie stać!!!paranoja!!!!!!
Gość napisał(a):ale to nie wina lekarzy i oszczędzania.. nie oszukujmy się - nasz szpital do najbogatszych nie należy {nie} raczej wątpie żeby zabeirali kasę z budżetu i chowali po kioeszeniach..i ja spotkałam się z brakami, np. ligniny na poporodowym.. ale chyba nikt nie zabrał jej, żeby zrobić mi na złośc? :)

Gość

12-10-2009, 11:02
#2
ale to nie wina lekarzy i oszczędzania.. nie oszukujmy się - nasz szpital do najbogatszych nie należy {nie} raczej wątpie żeby zabeirali kasę z budżetu i chowali po kioeszeniach..i ja spotkałam się z brakami, np. ligniny na poporodowym.. ale chyba nikt nie zabrał jej, żeby zrobić mi na złośc? :)
Gość napisał(a):mam pytanie do dziewczyny, która tak chwali dr Bucińskiego. Czy do p. dr chodziłaś prywatnie czy na kasę chorych?

Gość

12-10-2009, 11:15
#3
mam pytanie do dziewczyny, która tak chwali dr Bucińskiego. Czy do p. dr chodziłaś prywatnie czy na kasę chorych?
Gość napisał(a):Ja nie liczyłam że będę rodzić jak hotelu 5 gwiazdkowym rodziłam w Białymstoku bo naprawdę chodziłam po wielu lekarzach w Ostrołęce wiem jedno że potrafią tylko kasę drzeć i się dorabiać jak jak miałam problem dzwoniłam o każdej porze do mojego lekarza jak nie odebrał to oddzwonił a w Ostrołęce jak się dodzwoniłam do wielkiego pana doktora Pyskło bo miałam krwawienie to mało co mnie nie zjadł żywcem .Jeżeli ktoś nie ma problemu z ciążą to ok niech sobie tu rodzi ale ja miałam i naprawdę jeżeli kogoś stać by jeździć gdzieś indziej to niech ucieka stąd a to jak rodziła moja siostra tu to już wogóle w głowie się nie mieści mało co dziecka nie straciła boi pani dr Gronczewska jej krwotok wywołała.Pozdrawiam

Gość

13-10-2009, 11:39
#4
Ja nie liczyłam że będę rodzić jak hotelu 5 gwiazdkowym rodziłam w Białymstoku bo naprawdę chodziłam po wielu lekarzach w Ostrołęce wiem jedno że potrafią tylko kasę drzeć i się dorabiać jak jak miałam problem dzwoniłam o każdej porze do mojego lekarza jak nie odebrał to oddzwonił a w Ostrołęce jak się dodzwoniłam do wielkiego pana doktora Pyskło bo miałam krwawienie to mało co mnie nie zjadł żywcem .Jeżeli ktoś nie ma problemu z ciążą to ok niech sobie tu rodzi ale ja miałam i naprawdę jeżeli kogoś stać by jeździć gdzieś indziej to niech ucieka stąd a to jak rodziła moja siostra tu to już wogóle w głowie się nie mieści mało co dziecka nie straciła boi pani dr Gronczewska jej krwotok wywołała.Pozdrawiam
Gość napisał(a):jeszcze dodam że ja nic nawet grosza nie dałam za poród tam jak mój mąż chciał opłacić poród to mój lekarz stanowczo odmówił w Ostrołęce jak chce ktoś mnie poród rodzinny musi zapłacić a w Białymstoku nie ma czegoś takiego sama decydujesz czy ma być mąż czy nie w trakcie porodu mój mąż był ale później sama go wygoniłam jak dostałam porządnych skurczy.

Gość

13-10-2009, 11:50
#5
jeszcze dodam że ja nic nawet grosza nie dałam za poród tam jak mój mąż chciał opłacić poród to mój lekarz stanowczo odmówił w Ostrołęce jak chce ktoś mnie poród rodzinny musi zapłacić a w Białymstoku nie ma czegoś takiego sama decydujesz czy ma być mąż czy nie w trakcie porodu mój mąż był ale później sama go wygoniłam jak dostałam porządnych skurczy.
Gość napisał(a):u nas płaciło się za salę 200zł... chociaż może i za rodzinny? nie wiem, czy partner mógł być na traku? Teraz od 1 września podobno jest za darmo :)do Bucińskiego chodziłam na NFZ.. czekałam miesiąc, ale częstsze wizyty nie były mi potrzebne. Jedynie na pierwszą poszłam prywatnie (ale nie widziałam zmian w zachowaniu lekarza..).ja nie chcę się kłócić.. Tylko pokazujecie nasz szpital w najciemniejszych barwach, a dla mnie wcale tak nie było. Owszem, pobyt tam nie równa się z luksusem, ale czy to jest najważneijsze? Gdybym leżała w Białymstoku to mogłabym pomarzyć o odwiedzinach najbliższych, o szybkich przyjazdach męża, bo okazało się, że zapomniałam ładowarki czy ręcznika... Tu nie jest idealnie, ale dało radę spokojnie wytrzymać..

Gość

13-10-2009, 17:59
#6
u nas płaciło się za salę 200zł... chociaż może i za rodzinny? nie wiem, czy partner mógł być na traku? Teraz od 1 września podobno jest za darmo :)do Bucińskiego chodziłam na NFZ.. czekałam miesiąc, ale częstsze wizyty nie były mi potrzebne. Jedynie na pierwszą poszłam prywatnie (ale nie widziałam zmian w zachowaniu lekarza..).ja nie chcę się kłócić.. Tylko pokazujecie nasz szpital w najciemniejszych barwach, a dla mnie wcale tak nie było. Owszem, pobyt tam nie równa się z luksusem, ale czy to jest najważneijsze? Gdybym leżała w Białymstoku to mogłabym pomarzyć o odwiedzinach najbliższych, o szybkich przyjazdach męża, bo okazało się, że zapomniałam ładowarki czy ręcznika... Tu nie jest idealnie, ale dało radę spokojnie wytrzymać..
Gość napisał(a):Pani wrzuca wszytskich do jednego worka po prostu... lekarze z Ostrołęki - tylko kasę zdzierają, a lekarze z Białegostoku są poprostu wspaniali i żadnych minusów nie mają... {usmiech} troszkę to nie fair.. To tak jak pisałam - koleżance w stolicy zafundowali gronkowca w ranie po cc.. a mi nie zafundowali tutaj żadnego choróbska..  To oczywiście, żadne argumenty, bo przypadki się zdarzają wszędzie... czyż nie?

Gość

13-10-2009, 18:03
#7
Pani wrzuca wszytskich do jednego worka po prostu... lekarze z Ostrołęki - tylko kasę zdzierają, a lekarze z Białegostoku są poprostu wspaniali i żadnych minusów nie mają... {usmiech} troszkę to nie fair.. To tak jak pisałam - koleżance w stolicy zafundowali gronkowca w ranie po cc.. a mi nie zafundowali tutaj żadnego choróbska..  To oczywiście, żadne argumenty, bo przypadki się zdarzają wszędzie... czyż nie?
Gość napisał(a):oczywiście że nie wszędzie jest pięknie ale tak jak mówie ja miałam bardzo złe doświdczenie z lekarzami z ostrołeki i nie pisze tylko za siebie gdyby było tu tak dobrze to tyle osób by nie uciekało stąd ale nikogo nie chce obrażać oczywiści znam osoby które również nie narzekają na poród tu ale dlaczego zazwyczaj większość bierze poród rodzinny? wiem od koleżanek że dlatego by miały lepsze warunki  czy tak powinno być? chyba nie ale to każdy wybiera sobie lekarza który mu pasuje a także miejsce w którym ma rodzić.Pozdrawiam

Gość

14-10-2009, 15:33
#8
oczywiście że nie wszędzie jest pięknie ale tak jak mówie ja miałam bardzo złe doświdczenie z lekarzami z ostrołeki i nie pisze tylko za siebie gdyby było tu tak dobrze to tyle osób by nie uciekało stąd ale nikogo nie chce obrażać oczywiści znam osoby które również nie narzekają na poród tu ale dlaczego zazwyczaj większość bierze poród rodzinny? wiem od koleżanek że dlatego by miały lepsze warunki  czy tak powinno być? chyba nie ale to każdy wybiera sobie lekarza który mu pasuje a także miejsce w którym ma rodzić.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Tak było, jest i długo pewnie będzie, że ludzie będą niezadowoleni z tego co mają. A prawdą jest, że z Ostrołęki jeżdżą do Łomży, W-wy i Białego. Z Łomży do Ostr, z Białego do W-wy, a z Warszawy profesor z ostrym zap wyrostka uciekł na prowincję! Z definicji nie można być zadowolonym z kontaktu z lekarzem, bo ma się przecież problem zdrowotny.  Dr Pyskło ma gabinet w W-ie i na pewno mnóstwo niezadowolonych pacjentek z "prowincji"- Radom, Płock itd. A z drugiej strony moja koleżanka przyjechała z Holandii w 7 miesiącu ciąży i gin widział ją dopiero w Polsce, bo na Zachodzie położna stwierdzała brak wskazań do konsultacji z ginekologiem. U nas też tak będzie.

Gość

15-10-2009, 13:37
#9
Tak było, jest i długo pewnie będzie, że ludzie będą niezadowoleni z tego co mają. A prawdą jest, że z Ostrołęki jeżdżą do Łomży, W-wy i Białego. Z Łomży do Ostr, z Białego do W-wy, a z Warszawy profesor z ostrym zap wyrostka uciekł na prowincję! Z definicji nie można być zadowolonym z kontaktu z lekarzem, bo ma się przecież problem zdrowotny.  Dr Pyskło ma gabinet w W-ie i na pewno mnóstwo niezadowolonych pacjentek z "prowincji"- Radom, Płock itd. A z drugiej strony moja koleżanka przyjechała z Holandii w 7 miesiącu ciąży i gin widział ją dopiero w Polsce, bo na Zachodzie położna stwierdzała brak wskazań do konsultacji z ginekologiem. U nas też tak będzie.
Gość napisał(a):jednym słowem, a raczej zdaniem - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma!!!

Gość

15-10-2009, 20:33
#10
jednym słowem, a raczej zdaniem - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma!!!
Gość napisał(a):Polećcie dobrego lekarza, który robi prywatnie USG i daje wydruki , nie wszyscy chcą dać wydruk

Gość

17-10-2009, 01:00
#11
Polećcie dobrego lekarza, który robi prywatnie USG i daje wydruki , nie wszyscy chcą dać wydruk
Gość napisał(a):Polećcie dobrego lekarza, który robi prywatnie USG i daje wydruki , nie wszyscy chcą dać wydruk

Gość

17-10-2009, 01:00
#12
Polećcie dobrego lekarza, który robi prywatnie USG i daje wydruki , nie wszyscy chcą dać wydruk
Gość napisał(a):Polećcie dobrego lekarza, który robi prywatnie USG i daje wydruki , nie wszyscy chcą dać wydruk

Gość

17-10-2009, 01:00
#13
Polećcie dobrego lekarza, który robi prywatnie USG i daje wydruki , nie wszyscy chcą dać wydruk
Gość napisał(a):Buciński najlepszy!

Gość

17-10-2009, 09:12
#14
Buciński najlepszy!
Gość napisał(a):Buciński najlepszy!!!!!!!! kobieto chyba nie wiesz co mówisz nikomu go nie polecam!!!!

Gość

17-10-2009, 12:00
#15
Buciński najlepszy!!!!!!!! kobieto chyba nie wiesz co mówisz nikomu go nie polecam!!!!
Gość napisał(a):a ja bardzo polecam dra Bucińskiego :)Choć najlepsze zdjęcia z najlepszymi opisami i wszytskimi pomiarami dostałam u Jankowskiego :)ps. są gusta i guściki

Gość

17-10-2009, 15:06
#16
a ja bardzo polecam dra Bucińskiego :)Choć najlepsze zdjęcia z najlepszymi opisami i wszytskimi pomiarami dostałam u Jankowskiego :)ps. są gusta i guściki
Gość napisał(a):Jankowski ma bardzo dobre USG.

Gość

17-10-2009, 16:34
#17
Jankowski ma bardzo dobre USG.
Gość napisał(a):Jankowski tak ma dobre USG tylko za każdy razem kiedy tam jestem wspomina coś o laparoskopii, jednak ja jeszcze nie rodziłam dzieci i nie chcę aż takiej ingerencji w organizmie.Polećcie jeszcze kogoś....proszę

Gość

18-10-2009, 17:13
#18
Jankowski tak ma dobre USG tylko za każdy razem kiedy tam jestem wspomina coś o laparoskopii, jednak ja jeszcze nie rodziłam dzieci i nie chcę aż takiej ingerencji w organizmie.Polećcie jeszcze kogoś....proszę
Gość napisał(a):a może masz wskazania do laparoskopii? mięśniaki czy coś innego? Tego nie robi się raczej bez wskazań (bo po co?)..jak chcesz się poradzić innego to idź do kogokolwiek.. możesz do wikarskiego na nfz - stosunkowo mała kolejka :)

Gość

19-10-2009, 09:53
#19
a może masz wskazania do laparoskopii? mięśniaki czy coś innego? Tego nie robi się raczej bez wskazań (bo po co?)..jak chcesz się poradzić innego to idź do kogokolwiek.. możesz do wikarskiego na nfz - stosunkowo mała kolejka :)
Gość napisał(a):a propop ginekologa co robi USG i daje zdjęcie to poleca JANKOWSKIEGO

Gość

20-10-2009, 13:03
#20
a propop ginekologa co robi USG i daje zdjęcie to poleca JANKOWSKIEGO

strony: wstecz 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów