dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Jednej kobiecie godzinę po porodzie kazali się przenieść do innej sali krzyczą jej nad głową ''szybciej,szybciej bo ja kończę zaraz prace a Pani się rusza jak mucha w smole".Godzinę po porodzie to się leży jeszcze na sali porodowej i nie wolno wtedy wstać z łóżka jeszcze.

Gość

24-09-2009, 08:20
#1
Jednej kobiecie godzinę po porodzie kazali się przenieść do innej sali krzyczą jej nad głową ''szybciej,szybciej bo ja kończę zaraz prace a Pani się rusza jak mucha w smole".Godzinę po porodzie to się leży jeszcze na sali porodowej i nie wolno wtedy wstać z łóżka jeszcze.
Gość napisał(a):sorry chodzilo mi o to ze godzine po przewiezieniu z porodowki na poloznictwo

Gość

24-09-2009, 11:07
#2
sorry chodzilo mi o to ze godzine po przewiezieniu z porodowki na poloznictwo
Gość napisał(a):żle sie wysłowiłam po prostu {gafa}

Gość

24-09-2009, 11:12
#3
żle sie wysłowiłam po prostu {gafa}
Gość napisał(a):Zgadzam się na oddziale położniczym panuje jedna wielka znieczulica i nikt mnie nie przekona,że jest inaczej,matki które nie mogą karmić swoich dzieci(nie dlatego,że nie chcą,ale nie każda kobieta przeżywa ten słynny nawał pokarmu w 3 dobie)są z góry traktowane jak wyrodne i nie tylko przez pielęgniarki,które uważają się za nie wiadomo kogo a są od tego żeby kobietom pomagać a nie się na nie wydzierać a co do pań położnych to są ok ale ciężko się doprosić żeby jakaś przyszła i pomogła kobiecie po porodzie wstać z łóżka do mojej znajomej zamiast po 6 godzinach przyszła prawie po 10 i to po wielkich ponaglaniach jednym słowem ŻENADA{smutny}mam nadzieje,że może w nowym szpitalu coś się zmieni{co}

Gość

24-09-2009, 13:02
#4
Zgadzam się na oddziale położniczym panuje jedna wielka znieczulica i nikt mnie nie przekona,że jest inaczej,matki które nie mogą karmić swoich dzieci(nie dlatego,że nie chcą,ale nie każda kobieta przeżywa ten słynny nawał pokarmu w 3 dobie)są z góry traktowane jak wyrodne i nie tylko przez pielęgniarki,które uważają się za nie wiadomo kogo a są od tego żeby kobietom pomagać a nie się na nie wydzierać a co do pań położnych to są ok ale ciężko się doprosić żeby jakaś przyszła i pomogła kobiecie po porodzie wstać z łóżka do mojej znajomej zamiast po 6 godzinach przyszła prawie po 10 i to po wielkich ponaglaniach jednym słowem ŻENADA{smutny}mam nadzieje,że może w nowym szpitalu coś się zmieni{co}
Gość napisał(a):NIC SIĘ NIE ZMIENI...TYLKO MIEJSCE, LUDZIE NIESTETY CI SAMI....A TO CO PISZESZ TO NIESTETY PRAWDA,,W OSTROŁĘCE JEST ZNIECZULICZA..DLATEGO PRZYSZŁYM MAMOM ODRADZAM OKĘ A JEŚLI JUŻ TO RADZĘ MIEĆ SWOJĄ POŁOŻNĄ..

Gość

24-09-2009, 19:34
#5
NIC SIĘ NIE ZMIENI...TYLKO MIEJSCE, LUDZIE NIESTETY CI SAMI....A TO CO PISZESZ TO NIESTETY PRAWDA,,W OSTROŁĘCE JEST ZNIECZULICZA..DLATEGO PRZYSZŁYM MAMOM ODRADZAM OKĘ A JEŚLI JUŻ TO RADZĘ MIEĆ SWOJĄ POŁOŻNĄ..
Gość napisał(a):Dr Pawelek przyjmuje we wtorki w olszewo borkach w godz 16-18, nalezy wczesniej zadzwonic i sie zapisac pod nr 29/761 32 63.co do oplacania poloznej to koszty byly 250-350 w zaleznosci od stazu poloznej. pisze byly bo juz nie mozna miec oplaconej poloznej przy porodzie. raz, ze jest to niezgode z prawem, aby polozna byla poza godzinami pracy na terenie szpitala jako pracownik, dwa na dyzuze tez nie ma tylko jednej rodzacej na oddziale.a poza tym polozne sa od pomocy przy porodzie jak, za przeproszeniem,d**aod srania.co do zachowania poloznych to czesto same jestesmy sobie winne dajac sie tak traktowac jak piszecie.rodze w styczniu moje pierwsze dziecko, ale juz dwa razy bylam na patologi i nigdy nie mialam problemu z poloznymi i tez nie dawalam soba pomiatac kiedy probowaly.i choc to moja pierwsza ciaza mam ogromna swiadomosc swoich praw jako pacjentka i jesli przy porodzie nic zlego nie bedzie sie dzialo, wybieram porod aktywny i zadna polozna nie zmusi mnie do rodzenia na lezaco, a jak powie cos nie tak pojdzie na nia skarga do dyra i izby pielegniarskiej.kobitki nie dajmy sie zwariowac, ani zahukac przez 'sluzbe zdrowia'. bedzie dobrze, zwlaszcza po przenosinach na nowe (stare) smieci :)dla poprawy hmoru dodam, ze od 1.09 porod rodzinny jest bezplatny :)

Gość

25-09-2009, 02:05
#6
Dr Pawelek przyjmuje we wtorki w olszewo borkach w godz 16-18, nalezy wczesniej zadzwonic i sie zapisac pod nr 29/761 32 63.co do oplacania poloznej to koszty byly 250-350 w zaleznosci od stazu poloznej. pisze byly bo juz nie mozna miec oplaconej poloznej przy porodzie. raz, ze jest to niezgode z prawem, aby polozna byla poza godzinami pracy na terenie szpitala jako pracownik, dwa na dyzuze tez nie ma tylko jednej rodzacej na oddziale.a poza tym polozne sa od pomocy przy porodzie jak, za przeproszeniem,d**aod srania.co do zachowania poloznych to czesto same jestesmy sobie winne dajac sie tak traktowac jak piszecie.rodze w styczniu moje pierwsze dziecko, ale juz dwa razy bylam na patologi i nigdy nie mialam problemu z poloznymi i tez nie dawalam soba pomiatac kiedy probowaly.i choc to moja pierwsza ciaza mam ogromna swiadomosc swoich praw jako pacjentka i jesli przy porodzie nic zlego nie bedzie sie dzialo, wybieram porod aktywny i zadna polozna nie zmusi mnie do rodzenia na lezaco, a jak powie cos nie tak pojdzie na nia skarga do dyra i izby pielegniarskiej.kobitki nie dajmy sie zwariowac, ani zahukac przez 'sluzbe zdrowia'. bedzie dobrze, zwlaszcza po przenosinach na nowe (stare) smieci :)dla poprawy hmoru dodam, ze od 1.09 porod rodzinny jest bezplatny :)
Gość napisał(a):życzę powodzenia!!

Gość

25-09-2009, 09:18
#7
życzę powodzenia!!
Gość napisał(a):miesiąc temu jeszcze można było mieć położną.Kiedy to się zmieniło?

Gość

25-09-2009, 09:32
#8
miesiąc temu jeszcze można było mieć położną.Kiedy to się zmieniło?
Gość napisał(a):a po za tym to co z tego że poród rodzinny jest bezpłatny jak trzeba pewnie mieć wiiielkie szsczęcię żeby trafić na wolną sale... każdy będzie chciał rodzinny,chociażby dla lepszych warunków...chyba że zrobią więcej sal

Gość

25-09-2009, 09:40
#9
a po za tym to co z tego że poród rodzinny jest bezpłatny jak trzeba pewnie mieć wiiielkie szsczęcię żeby trafić na wolną sale... każdy będzie chciał rodzinny,chociażby dla lepszych warunków...chyba że zrobią więcej sal
Gość napisał(a):DZiewczyny ale wy bzdury piszeciePO pierwsze: po samym porodzie leżysz jeszcze na sali po porodowej dwie 2 godziny - i położna przychodzi sprawdza macice i dostawia dziecko do piersiPo drugie: na oddziale leży sie jeszcze cztery godziny i położna przychodzi co jakiś czas sprawdza macicę i krwawienie i dopiero jak sie dobrze czujesz to po 4 h, przeprowadza cie do toalety -  czyli w sumie po 6 h, możesz dopiero wstać i to przy pomocy położnej

Gość

25-09-2009, 13:46
#10
DZiewczyny ale wy bzdury piszeciePO pierwsze: po samym porodzie leżysz jeszcze na sali po porodowej dwie 2 godziny - i położna przychodzi sprawdza macice i dostawia dziecko do piersiPo drugie: na oddziale leży sie jeszcze cztery godziny i położna przychodzi co jakiś czas sprawdza macicę i krwawienie i dopiero jak sie dobrze czujesz to po 4 h, przeprowadza cie do toalety -  czyli w sumie po 6 h, możesz dopiero wstać i to przy pomocy położnej
Gość napisał(a):A ja własnie leżę na oddziale położniczym - i aż przykro czytać jakie bzdury tu wypisujecie :)Opieka jest na najwyższym poziomie. {tak}Do mnie też przyszło położna po 6 h, pomogła mi wstać  i zaprowadziła do łazienki. Przychodzą do mnie panie pielęgniarki, przystawiają mi dziecko do piersi i uczą mnie karmić ponieważ jest to moje pierwsze dziecko .Monika

Gość

25-09-2009, 13:50
#11
A ja własnie leżę na oddziale położniczym - i aż przykro czytać jakie bzdury tu wypisujecie :)Opieka jest na najwyższym poziomie. {tak}Do mnie też przyszło położna po 6 h, pomogła mi wstać  i zaprowadziła do łazienki. Przychodzą do mnie panie pielęgniarki, przystawiają mi dziecko do piersi i uczą mnie karmić ponieważ jest to moje pierwsze dziecko .Monika
Gość napisał(a):dziwne bo jakoś do mnie to tak nie przychodziła{chytry}

Gość

25-09-2009, 13:52
#12
dziwne bo jakoś do mnie to tak nie przychodziła{chytry}
Gość napisał(a):A jeśli chodzi o tą panią, co pisze ze trzeba leżeć cały czas na porodówce to nie prawda :){wstyd} , teraz jest nowoczesne KTG , gdzie można nawet z tym aparatem spacerować.Ja leżałam tylko chwile , a potem siedziałam na piłce, spacerowałam , kucałam przybierałam pozycje wygodne dla mnie :)

Gość

25-09-2009, 13:54
#13
A jeśli chodzi o tą panią, co pisze ze trzeba leżeć cały czas na porodówce to nie prawda :){wstyd} , teraz jest nowoczesne KTG , gdzie można nawet z tym aparatem spacerować.Ja leżałam tylko chwile , a potem siedziałam na piłce, spacerowałam , kucałam przybierałam pozycje wygodne dla mnie :)
Gość napisał(a):A jeśli chodzi o tą panią, co pisze ze trzeba leżeć cały czas na porodówce to nie prawda :){wstyd} , teraz jest nowoczesne KTG , gdzie można nawet z tym aparatem spacerować.Ja leżałam tylko chwile , a potem siedziałam na piłce, spacerowałam , kucałam przybierałam pozycje wygodne dla mnie :)

Gość

25-09-2009, 13:54
#14
A jeśli chodzi o tą panią, co pisze ze trzeba leżeć cały czas na porodówce to nie prawda :){wstyd} , teraz jest nowoczesne KTG , gdzie można nawet z tym aparatem spacerować.Ja leżałam tylko chwile , a potem siedziałam na piłce, spacerowałam , kucałam przybierałam pozycje wygodne dla mnie :)
Gość napisał(a):położna przychodzi do każdej pacjentki, bo ja leże juz długo ze swoim dzieckiem , bo urodziłam wcześniaka {tak} i mogę wszystko zaobserwować {usmiech}

Gość

25-09-2009, 13:57
#15
położna przychodzi do każdej pacjentki, bo ja leże juz długo ze swoim dzieckiem , bo urodziłam wcześniaka {tak} i mogę wszystko zaobserwować {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=]miesiąc temu jeszcze można było mieć położną.Kiedy to się zmieniło?[/quote] od poczatku wrzesnia

Gość

25-09-2009, 22:31
#16
[quote=]miesiąc temu jeszcze można było mieć położną.Kiedy to się zmieniło?[/quote] od poczatku wrzesnia
Gość napisał(a):[quote=]a po za tym to co z tego że poród rodzinny jest bezpłatny jak trzeba pewnie mieć wiiielkie szsczęcię żeby trafić na wolną sale... każdy będzie chciał rodzinny,chociażby dla lepszych warunków...chyba że zrobią więcej sal[/quote]uwazasz, ze w nowym szpitalu tez bedzie tylko jedna sala do rodzinnego??? jesli tak to gratuluje. w nowym szpitalu juz nie bedzie traktu porodowego n 5 osob, tylko kazda rodzaca bedzie miala oddzielna sale, i kazda z nich jest przystosowana rowiez do rodzinnego.

Gość

25-09-2009, 22:35
#17
[quote=]a po za tym to co z tego że poród rodzinny jest bezpłatny jak trzeba pewnie mieć wiiielkie szsczęcię żeby trafić na wolną sale... każdy będzie chciał rodzinny,chociażby dla lepszych warunków...chyba że zrobią więcej sal[/quote]uwazasz, ze w nowym szpitalu tez bedzie tylko jedna sala do rodzinnego??? jesli tak to gratuluje. w nowym szpitalu juz nie bedzie traktu porodowego n 5 osob, tylko kazda rodzaca bedzie miala oddzielna sale, i kazda z nich jest przystosowana rowiez do rodzinnego.
Gość napisał(a):[quote=][quote=]a po za tym to co z tego że poród rodzinny jest bezpłatny jak trzeba pewnie mieć wiiielkie szsczęcię żeby trafić na wolną sale... każdy będzie chciał rodzinny,chociażby dla lepszych warunków...chyba że zrobią więcej sal[/quote]uwazasz, ze w nowym szpitalu tez bedzie tylko jedna sala do rodzinnego??? jesli tak to gratuluje. w nowym szpitalu juz nie bedzie traktu porodowego n 5 osob, tylko kazda rodzaca bedzie miala oddzielna sale, i kazda z nich jest przystosowana rowiez do rodzinnego.[/quow]może w nowym szpitalu tak będzie, ale na razie mowa o starym!! od dwóch lat przenoszą go niby do tego nowego i nic z tego nie wynikło! więc wątpię żeby zrobili to w tym roku, hm...mam nawet wątpliwości czy zrobią to w następnym{nie}

Gość

26-09-2009, 13:49
#18
[quote=][quote=]a po za tym to co z tego że poród rodzinny jest bezpłatny jak trzeba pewnie mieć wiiielkie szsczęcię żeby trafić na wolną sale... każdy będzie chciał rodzinny,chociażby dla lepszych warunków...chyba że zrobią więcej sal[/quote]uwazasz, ze w nowym szpitalu tez bedzie tylko jedna sala do rodzinnego??? jesli tak to gratuluje. w nowym szpitalu juz nie bedzie traktu porodowego n 5 osob, tylko kazda rodzaca bedzie miala oddzielna sale, i kazda z nich jest przystosowana rowiez do rodzinnego.[/quow]może w nowym szpitalu tak będzie, ale na razie mowa o starym!! od dwóch lat przenoszą go niby do tego nowego i nic z tego nie wynikło! więc wątpię żeby zrobili to w tym roku, hm...mam nawet wątpliwości czy zrobią to w następnym{nie}
Gość napisał(a):ale wlasnie w tym roku szpital bedzie przeniesiony bez psychosomatycznego i zakaznego. juz jest zamowione wojsko, stora przygotowala kartony. to naprawde kwestia dni max tygodni.

Gość

26-09-2009, 22:32
#19
ale wlasnie w tym roku szpital bedzie przeniesiony bez psychosomatycznego i zakaznego. juz jest zamowione wojsko, stora przygotowala kartony. to naprawde kwestia dni max tygodni.
Gość napisał(a):miejmy nadzieje ze tak bedzie...

Gość

27-09-2009, 09:28
#20
miejmy nadzieje ze tak bedzie...

strony: wstecz 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów