dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Tego nie wie nikt. Co najmniej od dwóch lat przenoszą!!!

Gość

02-09-2009, 19:13
#1
Tego nie wie nikt. Co najmniej od dwóch lat przenoszą!!!
Gość napisał(a):Szczerze polecam dr. Bucinskiego, ale tylko tym twardym psychicznie(w ciazy to jak wiadomo roznie bywa) Jest to swietny specjalista, troszczacy sie o pacjentke, ktory niestety tak jak to juz poprzednicy wspomnieli miewa swoje humory, ktore pacjentow do Niego zrazaja:( Moglby Pan dr. popracowac nad swoimi odzywkami bo niepotrzebnie traci pacjentki, a jest jeszcze raz powtarzam b.dobrym , dokladnym specjalista! Druga strona medalu jest to ze dr. nie gania za lapowkamim, jesli widzi ze jest potrzeba ciecia w przypadku jakiegokolwiek zagrozenia ciazy, tnie, ale na wizycie powtarza ze nigdy nie nalezy cieszyc sie za wczasu bo ciaza to niebezpieczny stan ryzyko dla matki i plodui ze ciazy sie nie planuje, w ciaze sie zachodzi( zastanawiam sie czy Pan doktor kilkanascie lat temu kiedy planowal wlasne dzieci, korzystal z tego przekonania:):)) Nie mniej jednak polecam jako dobrego ginekologa, mimo ze mozna przez dr. wyrywac wlosy ze zdenerwowania(choc w ciazy tak byc nie powinno:):))to jednak pozniej przed rozwiazaniem czlowiek w tym szpitalu szuka Go wzrokiem darzy szczegolnym zaufaniem, polecam!

Gość

13-09-2009, 21:20
#2
Szczerze polecam dr. Bucinskiego, ale tylko tym twardym psychicznie(w ciazy to jak wiadomo roznie bywa) Jest to swietny specjalista, troszczacy sie o pacjentke, ktory niestety tak jak to juz poprzednicy wspomnieli miewa swoje humory, ktore pacjentow do Niego zrazaja:( Moglby Pan dr. popracowac nad swoimi odzywkami bo niepotrzebnie traci pacjentki, a jest jeszcze raz powtarzam b.dobrym , dokladnym specjalista! Druga strona medalu jest to ze dr. nie gania za lapowkamim, jesli widzi ze jest potrzeba ciecia w przypadku jakiegokolwiek zagrozenia ciazy, tnie, ale na wizycie powtarza ze nigdy nie nalezy cieszyc sie za wczasu bo ciaza to niebezpieczny stan ryzyko dla matki i plodui ze ciazy sie nie planuje, w ciaze sie zachodzi( zastanawiam sie czy Pan doktor kilkanascie lat temu kiedy planowal wlasne dzieci, korzystal z tego przekonania:):)) Nie mniej jednak polecam jako dobrego ginekologa, mimo ze mozna przez dr. wyrywac wlosy ze zdenerwowania(choc w ciazy tak byc nie powinno:):))to jednak pozniej przed rozwiazaniem czlowiek w tym szpitalu szuka Go wzrokiem darzy szczegolnym zaufaniem, polecam!
Gość napisał(a):Dobry jest rowniez dr. Gaska, choc jest juz pewnie w sedziwym wieku to szczegolowo angazuje sie w sprawy pacjentek(szkoda ze szybko wylatuja Mu te szczegoly z glowy:P) Stara sie:)

Gość

13-09-2009, 21:24
#3
Dobry jest rowniez dr. Gaska, choc jest juz pewnie w sedziwym wieku to szczegolowo angazuje sie w sprawy pacjentek(szkoda ze szybko wylatuja Mu te szczegoly z glowy:P) Stara sie:)
Gość napisał(a):A co mślicie o dr Pawełku?

Gość

15-09-2009, 10:25
#4
A co mślicie o dr Pawełku?
Gość napisał(a):dr Pawelek to najlepszy i najmilszy gin jakiego spotkalam w oce. obecnie prowadzi moja ciaze (niestety nie ksiazkowa) i jestem bardzo zadowolona {!} a mnie jest bardzo trudno zadowolic, poniewaz jestem wymagajaca w stosunku do lekarzy.przede wszystkim szanuje pacjentki, odpowiada szczerze na wszystkie pytania nawet te trudne i sprawdzajace jego wiedze, pamieta o niuansach zwiazanych ze zdrowiem pacjentki,dba o komfort pacjentki, jest bardzo delikatny podczas badania, a co najwazniejsze (przynajmniej dla mnie) szanuje to, ze nie jestem w ciemie bita i jakas wiedze posiadam i bez problemu ze mna dyskutuje na rozne tematy, nawet te sprawdzajace jego wiedze.i nie spotkalam jeszcze nikogo kto mialby o nim zle zdanie.{usmiech}

Gość

16-09-2009, 01:48
#5
dr Pawelek to najlepszy i najmilszy gin jakiego spotkalam w oce. obecnie prowadzi moja ciaze (niestety nie ksiazkowa) i jestem bardzo zadowolona {!} a mnie jest bardzo trudno zadowolic, poniewaz jestem wymagajaca w stosunku do lekarzy.przede wszystkim szanuje pacjentki, odpowiada szczerze na wszystkie pytania nawet te trudne i sprawdzajace jego wiedze, pamieta o niuansach zwiazanych ze zdrowiem pacjentki,dba o komfort pacjentki, jest bardzo delikatny podczas badania, a co najwazniejsze (przynajmniej dla mnie) szanuje to, ze nie jestem w ciemie bita i jakas wiedze posiadam i bez problemu ze mna dyskutuje na rozne tematy, nawet te sprawdzajace jego wiedze.i nie spotkalam jeszcze nikogo kto mialby o nim zle zdanie.{usmiech}
Gość napisał(a):To prawda dr Pawełek jest lekarzem godnym polecenia.Polecam równiez dr Jankowskiego.

Gość

16-09-2009, 14:50
#6
To prawda dr Pawełek jest lekarzem godnym polecenia.Polecam równiez dr Jankowskiego.
Gość napisał(a):Chciałam zapytać  o opinię na temat położnych na ostrołęckiej porodówce. Czy trzeba sobie kogoś opłacać, czy bez załatwiania opieka jest wystarczjąca, i położne pomogą w trakcie porodu? Pozdrawiam wszystkie mamy:)

Gość

17-09-2009, 10:22
#7
Chciałam zapytać  o opinię na temat położnych na ostrołęckiej porodówce. Czy trzeba sobie kogoś opłacać, czy bez załatwiania opieka jest wystarczjąca, i położne pomogą w trakcie porodu? Pozdrawiam wszystkie mamy:)
Gość napisał(a):Hej dziewczyny mam pytanko co najbardziej przydało wam się podczas wizyty w szpitalu dla mamy i maluszka{co}Zastanawiam sie co ze sobą zabrać{usmiech}

Gość

19-09-2009, 21:57
#8
Hej dziewczyny mam pytanko co najbardziej przydało wam się podczas wizyty w szpitalu dla mamy i maluszka{co}Zastanawiam sie co ze sobą zabrać{usmiech}
Gość napisał(a):Gdzie przyjmuje dr Pawełek i czy możliwa jest wizyta na kasę PZ

Gość

22-09-2009, 08:51
#9
Gdzie przyjmuje dr Pawełek i czy możliwa jest wizyta na kasę PZ
Gość napisał(a):Ja właśnie pakuję torbę do szpitala( do terminu mam dwa tygodnie ).To będzie mój drugi poród .I tak : Dla mnie :- majteczki jednorazowe,- podkłady ,podpaski,- wkładki laktacyjne,- koszule, szlafrok, kapcie, skarpetki, staniki , ręczniki- dokumenty( dowód , aktualne ubezpieczenie , książeczka ciąży i zdrowia)-kosmetyki .Dla maluszka:- pampersy, chusteczki nawilżające- pielucha tetrowa ,- ubranka ( śpiochy, body , czapeczka, kaftanik , ubranko na wyjście , )- rożek , kocyk Jeśli o czymś zapomnę , zawsze mąż może mi to dostarczyć do szpitala

Gość

22-09-2009, 21:48
#10
Ja właśnie pakuję torbę do szpitala( do terminu mam dwa tygodnie ).To będzie mój drugi poród .I tak : Dla mnie :- majteczki jednorazowe,- podkłady ,podpaski,- wkładki laktacyjne,- koszule, szlafrok, kapcie, skarpetki, staniki , ręczniki- dokumenty( dowód , aktualne ubezpieczenie , książeczka ciąży i zdrowia)-kosmetyki .Dla maluszka:- pampersy, chusteczki nawilżające- pielucha tetrowa ,- ubranka ( śpiochy, body , czapeczka, kaftanik , ubranko na wyjście , )- rożek , kocyk Jeśli o czymś zapomnę , zawsze mąż może mi to dostarczyć do szpitala
Gość napisał(a):pamiętajcie o grupie krwi ,,bo na przywitanie dostaniecie opiernicz,,,szpital jest za biedny żeby robić to badanie!!!

Gość

23-09-2009, 10:47
#11
pamiętajcie o grupie krwi ,,bo na przywitanie dostaniecie opiernicz,,,szpital jest za biedny żeby robić to badanie!!!
Gość napisał(a):[quote=]pamiętajcie o grupie krwi ,,bo na przywitanie dostaniecie opiernicz,,,szpital jest za biedny żeby robić to badanie!!![/quote]ogólnie samo przyjęcie do porodu na izbie przyjęć nie należy do przyjemnych(przynajmniej ja mam takie niemiłe doświadczenie)no chyba,że się trafi na fajną zmianową,bo tak to potraktuje was pani przyjmująca jak krowę{smutny} a nie kobiete

Gość

23-09-2009, 13:26
#12
[quote=]pamiętajcie o grupie krwi ,,bo na przywitanie dostaniecie opiernicz,,,szpital jest za biedny żeby robić to badanie!!![/quote]ogólnie samo przyjęcie do porodu na izbie przyjęć nie należy do przyjemnych(przynajmniej ja mam takie niemiłe doświadczenie)no chyba,że się trafi na fajną zmianową,bo tak to potraktuje was pani przyjmująca jak krowę{smutny} a nie kobiete
Gość napisał(a):ja rodziłam miesiąc temu i dziękuje Bogu za to że opłaciłam położna! gdyby nie ona to nikt by się mną nie interesował. Wspierała mnie na duchu,dawała Srodki przeciwbólowe,pokazywała w jakiej pozycji skurcze są mniej bolesne itd Anioł nie kobieta.Taka pomoc naprawdę dużo daje zwłaszcza w tak ciężkim momencie.Wzięła ile wzięła ale nawet przez moment nie żałowałam ani grosza.Po za tym nie zażyczyła sobie konkretnej sumy tylko powiedziała żebyśmy zapłacili tyle ile uważamy i na ile nas stać.

Gość

23-09-2009, 13:48
#13
ja rodziłam miesiąc temu i dziękuje Bogu za to że opłaciłam położna! gdyby nie ona to nikt by się mną nie interesował. Wspierała mnie na duchu,dawała Srodki przeciwbólowe,pokazywała w jakiej pozycji skurcze są mniej bolesne itd Anioł nie kobieta.Taka pomoc naprawdę dużo daje zwłaszcza w tak ciężkim momencie.Wzięła ile wzięła ale nawet przez moment nie żałowałam ani grosza.Po za tym nie zażyczyła sobie konkretnej sumy tylko powiedziała żebyśmy zapłacili tyle ile uważamy i na ile nas stać.
Gość napisał(a):ja rodziłam miesiąc temu i dziękuje Bogu za to że opłaciłam położna! gdyby nie ona to nikt by się mną nie interesował. Wspierała mnie na duchu,dawała Srodki przeciwbólowe,pokazywała w jakiej pozycji skurcze są mniej bolesne itd Anioł nie kobieta.Taka pomoc naprawdę dużo daje zwłaszcza w tak ciężkim momencie.Wzięła ile wzięła ale nawet przez moment nie żałowałam ani grosza.Po za tym nie zażyczyła sobie konkretnej sumy tylko powiedziała żebyśmy zapłacili tyle ile uważamy i na ile nas stać.

Gość

23-09-2009, 13:48
#14
ja rodziłam miesiąc temu i dziękuje Bogu za to że opłaciłam położna! gdyby nie ona to nikt by się mną nie interesował. Wspierała mnie na duchu,dawała Srodki przeciwbólowe,pokazywała w jakiej pozycji skurcze są mniej bolesne itd Anioł nie kobieta.Taka pomoc naprawdę dużo daje zwłaszcza w tak ciężkim momencie.Wzięła ile wzięła ale nawet przez moment nie żałowałam ani grosza.Po za tym nie zażyczyła sobie konkretnej sumy tylko powiedziała żebyśmy zapłacili tyle ile uważamy i na ile nas stać.
Gość napisał(a):Co myślicie o doktorze Piątku?Czy którejś poprowadził ciążę?Jak było przy porodzie?

Gość

23-09-2009, 15:43
#15
Co myślicie o doktorze Piątku?Czy którejś poprowadził ciążę?Jak było przy porodzie?
Gość napisał(a):To ile Państwo zapłaciliście, i czy załatwialiście sobię tę Panią  z polecenia wcześniej, czy dopiero jak pojechaliście do porodu. I jeszcze pytanie jaka jest opieka na noworodkach?

Gość

23-09-2009, 18:31
#16
To ile Państwo zapłaciliście, i czy załatwialiście sobię tę Panią  z polecenia wcześniej, czy dopiero jak pojechaliście do porodu. I jeszcze pytanie jaka jest opieka na noworodkach?
Gość napisał(a):jesli mozesz podac cotoza polożna była bede bardzo wdzieczna a którys z lekasrzy tez był przy tobie

Gość

23-09-2009, 19:47
#17
jesli mozesz podac cotoza polożna była bede bardzo wdzieczna a którys z lekasrzy tez był przy tobie
Gość napisał(a):Doktor Pyskło{!}-super lekarz naprawdę wie co robi.I na kasę i prywatnie zero zmian oby więcej takich lekarzy{ok}{ok}{ok}POLECAM WSZYSTKIM{!}{!}{!}

Gość

23-09-2009, 22:42
#18
Doktor Pyskło{!}-super lekarz naprawdę wie co robi.I na kasę i prywatnie zero zmian oby więcej takich lekarzy{ok}{ok}{ok}POLECAM WSZYSTKIM{!}{!}{!}
Gość napisał(a):położne biorą zazwyczaj 300 zł,my daliśmy 400 z własnej woli. Naszą była Pani Karlińska(złota kobieta) Tak na prawdę to dobrze się umówić tak z miesiąc przed terminem porodu.Lekarze przy mnie nie było,ale ponoć życzą sobie 1500 zł za taką przyjemność. Moim zdaniem lepiej zapłacić położnej bo bardziej pomoże. Co do opieki na noworodkach hmmm... medyczna ok,bardzo mili i fachowi pediatrzy,ale żeby położne coś pomogły niedoświadczonym matkom to nie ma co na to liczyć (chyba że za pieniążki).Leżąc tam byłam świadkiem barrrdzo różnych scen co straszne zraża do tego oddziału.Tam jest wielka ZNIECZULICA! Jednej kobiecie godzinę po porodzie kazali się przenieść do innej sali krzyczą jej nad głową ''szybciej,szybciej bo ja kończę zaraz prace a Pani się rusza jak mucha w smole".Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to mogę udzielić odpowiedzi.Wcześniej też czytałam forum a teraz sama wiem na własnej skórze jak to dokładnie wygląda.Pozdrawiam przyszłe mamy i życzę przede wszystkim dużo siły

Gość

24-09-2009, 08:11
#19
położne biorą zazwyczaj 300 zł,my daliśmy 400 z własnej woli. Naszą była Pani Karlińska(złota kobieta) Tak na prawdę to dobrze się umówić tak z miesiąc przed terminem porodu.Lekarze przy mnie nie było,ale ponoć życzą sobie 1500 zł za taką przyjemność. Moim zdaniem lepiej zapłacić położnej bo bardziej pomoże. Co do opieki na noworodkach hmmm... medyczna ok,bardzo mili i fachowi pediatrzy,ale żeby położne coś pomogły niedoświadczonym matkom to nie ma co na to liczyć (chyba że za pieniążki).Leżąc tam byłam świadkiem barrrdzo różnych scen co straszne zraża do tego oddziału.Tam jest wielka ZNIECZULICA! Jednej kobiecie godzinę po porodzie kazali się przenieść do innej sali krzyczą jej nad głową ''szybciej,szybciej bo ja kończę zaraz prace a Pani się rusza jak mucha w smole".Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to mogę udzielić odpowiedzi.Wcześniej też czytałam forum a teraz sama wiem na własnej skórze jak to dokładnie wygląda.Pozdrawiam przyszłe mamy i życzę przede wszystkim dużo siły
Gość napisał(a):Jednej kobiecie godzinę po porodzie kazali się przenieść do innej sali krzyczą jej nad głową ''szybciej,szybciej bo ja kończę zaraz prace a Pani się rusza jak mucha w smole".Godzinę po porodzie to się leży jeszcze na sali porodowej i nie wolno wtedy wstać z łóżka jeszcze.

Gość

24-09-2009, 08:19
#20
Jednej kobiecie godzinę po porodzie kazali się przenieść do innej sali krzyczą jej nad głową ''szybciej,szybciej bo ja kończę zaraz prace a Pani się rusza jak mucha w smole".Godzinę po porodzie to się leży jeszcze na sali porodowej i nie wolno wtedy wstać z łóżka jeszcze.

strony: wstecz 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów