dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 53 dalej
Gość napisał(a):do ginekologa :) jeżeli będą podstawy do wydania zaświadczenia, to każdy lekarz je da.. jedno poronienie nie zwiększa szans na drugie, po prostu - tak czasami jest.. głupie wytłumaczenie, ale inaczej się chyba nie da..Przejdz się do lekarza prowadzącego

Gość

06-08-2009, 16:25
#1
do ginekologa :) jeżeli będą podstawy do wydania zaświadczenia, to każdy lekarz je da.. jedno poronienie nie zwiększa szans na drugie, po prostu - tak czasami jest.. głupie wytłumaczenie, ale inaczej się chyba nie da..Przejdz się do lekarza prowadzącego
Gość napisał(a):kazdy lekarz ci da zwolnienie jesli poinformujesz go ze masz ciezka prace takze nie krepuj sie i idz do ginekologa np. do tego  nawet do którego chodzisz i on ci powinien dac jesli nie zmien lekarza wszystkiego dobrego pozdrawiam

Gość

06-08-2009, 19:40
#2
kazdy lekarz ci da zwolnienie jesli poinformujesz go ze masz ciezka prace takze nie krepuj sie i idz do ginekologa np. do tego  nawet do którego chodzisz i on ci powinien dac jesli nie zmien lekarza wszystkiego dobrego pozdrawiam
Gość napisał(a):dziekuje za odpowiedz

Gość

07-08-2009, 15:45
#3
dziekuje za odpowiedz
Gość napisał(a):Dziewczyny może wiecie jak to jest ze zwolnieniem opiekuńczym. Nie dlugo rodzę i mój mąż chciałby wziąć takie zwolnienie. Może wiecie od jakiego lekarza i na ile takie zwolnienie mozna dostac????

Gość

08-08-2009, 11:43
#4
Dziewczyny może wiecie jak to jest ze zwolnieniem opiekuńczym. Nie dlugo rodzę i mój mąż chciałby wziąć takie zwolnienie. Może wiecie od jakiego lekarza i na ile takie zwolnienie mozna dostac????
Gość napisał(a):na pewno nie polecam dr Bucińskiego.chodziłam do niego prywatnie a w szpitalu potraktował mnie jakby mnie nie znał.robił mi laparoskopie(niedrożne jajowody) i dopiero po 2 dniach po zabiegu raczył do mnie przyjść!!!!mężowi nie chciał udzielić żadnych informacji!!!2 lata leczył mnie na niepłodność !!!i może jeszcze to trwałoby drugie tyle ale na internecie zaczełam sie interesować tematem przyczyn niepłodności i zaczęlam zadawać pytania panu B...i stwierdziłam że powinnam już dawno skończyć z leczeniem w o-ce.teraz jestem pod opieką profesor.Śpiewankiewicz z W-wy i jestem bardzo zadowolona.przyjęła mnie jej asystentka(27-28 lat)i rozpoznała przyczynę mojego problemu który tu leczyłam 2 lata!!! i nie były to niedrożne jajowody!!!jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciąże na pewno nie polecam o-ki.szkoda czasu i pieniędzy!!!  

Gość

08-08-2009, 13:44
#5
na pewno nie polecam dr Bucińskiego.chodziłam do niego prywatnie a w szpitalu potraktował mnie jakby mnie nie znał.robił mi laparoskopie(niedrożne jajowody) i dopiero po 2 dniach po zabiegu raczył do mnie przyjść!!!!mężowi nie chciał udzielić żadnych informacji!!!2 lata leczył mnie na niepłodność !!!i może jeszcze to trwałoby drugie tyle ale na internecie zaczełam sie interesować tematem przyczyn niepłodności i zaczęlam zadawać pytania panu B...i stwierdziłam że powinnam już dawno skończyć z leczeniem w o-ce.teraz jestem pod opieką profesor.Śpiewankiewicz z W-wy i jestem bardzo zadowolona.przyjęła mnie jej asystentka(27-28 lat)i rozpoznała przyczynę mojego problemu który tu leczyłam 2 lata!!! i nie były to niedrożne jajowody!!!jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciąże na pewno nie polecam o-ki.szkoda czasu i pieniędzy!!!  
Gość napisał(a):Dziewczyny może wiecie jak to jest ze zwolnieniem opiekuńczym. Nie dlugo rodzę i mój mąż chciałby wziąć takie zwolnienie. Może wiecie od jakiego lekarza i na ile takie zwolnienie mozna dostac????

Gość

08-08-2009, 21:44
#6
Dziewczyny może wiecie jak to jest ze zwolnieniem opiekuńczym. Nie dlugo rodzę i mój mąż chciałby wziąć takie zwolnienie. Może wiecie od jakiego lekarza i na ile takie zwolnienie mozna dostac????
Gość napisał(a):  Witam czy możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza ,miałam już cztery poronienia w pierwszych tygodniach ciąży ,jak narazie żaden nie zlecił mi konkretnych badań żeby znaleźć przyczynę , wydaje mi się  to już nie przypadek czwarte poronienie  Pozdrawiam

Gość

11-08-2009, 23:48
#7
  Witam czy możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza ,miałam już cztery poronienia w pierwszych tygodniach ciąży ,jak narazie żaden nie zlecił mi konkretnych badań żeby znaleźć przyczynę , wydaje mi się  to już nie przypadek czwarte poronienie  Pozdrawiam
Gość napisał(a):a masz juz dzieci moze? nie polecam nikkogo z ostrołeki. natomiast polecam lekarzy z białegostoku i warszawy jesli ci zalezy na pozytywnym zajsciu w ciaze jedz do białegostoku lub warszawy tu nie masz zdrowia tracic nastepnej ciazy pieniedzy i czasu pozdrawiam

Gość

12-08-2009, 08:43
#8
a masz juz dzieci moze? nie polecam nikkogo z ostrołeki. natomiast polecam lekarzy z białegostoku i warszawy jesli ci zalezy na pozytywnym zajsciu w ciaze jedz do białegostoku lub warszawy tu nie masz zdrowia tracic nastepnej ciazy pieniedzy i czasu pozdrawiam
Gość napisał(a):Święta racja!!!w ostrołęce mogą tylko zaszkodzić i ściągnąć dużo kasy!!!ja też polecam ci białystok lub warszawe.mojej koleżance przy porodzie uszkodzili macice nie mówiąc o dziecku( ma niedowład ręki)dochodziła odszkodowania ale ''medycy''uznali to jako błąd w sztuce!!!!!!!!!NIE MA KONSEKWENCJI WOBEC LEKARZY!!!!!!!!!!!!!!TACY POWINNI STRACIĆ UPRAWNIENIA!!!!

Gość

12-08-2009, 19:35
#9
Święta racja!!!w ostrołęce mogą tylko zaszkodzić i ściągnąć dużo kasy!!!ja też polecam ci białystok lub warszawe.mojej koleżance przy porodzie uszkodzili macice nie mówiąc o dziecku( ma niedowład ręki)dochodziła odszkodowania ale ''medycy''uznali to jako błąd w sztuce!!!!!!!!!NIE MA KONSEKWENCJI WOBEC LEKARZY!!!!!!!!!!!!!!TACY POWINNI STRACIĆ UPRAWNIENIA!!!!
Gość napisał(a):[quote=]na pewno nie polecam dr Bucińskiego.chodziłam do niego prywatnie a w szpitalu potraktował mnie jakby mnie nie znał.robił mi laparoskopie(niedrożne jajowody) i dopiero po 2 dniach po zabiegu raczył do mnie przyjść!!!!mężowi nie chciał udzielić żadnych informacji!!!2 lata leczył mnie na niepłodność !!!i może jeszcze to trwałoby drugie tyle ale na internecie zaczełam sie interesować tematem przyczyn niepłodności i zaczęlam zadawać pytania panu B...i stwierdziłam że powinnam już dawno skończyć z leczeniem w o-ce.teraz jestem pod opieką profesor.Śpiewankiewicz z W-wy i jestem bardzo zadowolona.przyjęła mnie jej asystentka(27-28 lat)i rozpoznała przyczynę mojego problemu który tu leczyłam 2 lata!!! i nie były to niedrożne jajowody!!!jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciąże na pewno nie polecam o-ki.szkoda czasu i pieniędzy!!!  [/quote]{zakochany}{zakochany}

Gość

20-08-2009, 22:01
#10
[quote=]na pewno nie polecam dr Bucińskiego.chodziłam do niego prywatnie a w szpitalu potraktował mnie jakby mnie nie znał.robił mi laparoskopie(niedrożne jajowody) i dopiero po 2 dniach po zabiegu raczył do mnie przyjść!!!!mężowi nie chciał udzielić żadnych informacji!!!2 lata leczył mnie na niepłodność !!!i może jeszcze to trwałoby drugie tyle ale na internecie zaczełam sie interesować tematem przyczyn niepłodności i zaczęlam zadawać pytania panu B...i stwierdziłam że powinnam już dawno skończyć z leczeniem w o-ce.teraz jestem pod opieką profesor.Śpiewankiewicz z W-wy i jestem bardzo zadowolona.przyjęła mnie jej asystentka(27-28 lat)i rozpoznała przyczynę mojego problemu który tu leczyłam 2 lata!!! i nie były to niedrożne jajowody!!!jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciąże na pewno nie polecam o-ki.szkoda czasu i pieniędzy!!!  [/quote]{zakochany}{zakochany}
Gość napisał(a):[quote=]Na Borkach przyjmuje też dr Pawełek. Nie wiem jak prowadzi ciąże ale jeśli  o poród to wspominam go bardzo dobrze. Gdyby nie jego fachowe i życzliwe podejście nie wiem jak te bardzo trudne chwile się skończyły.Jeśli tak też podchodzi do swoich pacjentek to gorąco go polecam. Moją ciążę prowadzi dr Pawełek i naprawde polecam, w pierwszej chodziłam do Piątka też ok ale niestety kasa{dobani}no i obaj nie robią usg, u Pawełka albo w szpitalu albo u Bucińskiego.

Gość

21-08-2009, 23:07
#11
[quote=]Na Borkach przyjmuje też dr Pawełek. Nie wiem jak prowadzi ciąże ale jeśli  o poród to wspominam go bardzo dobrze. Gdyby nie jego fachowe i życzliwe podejście nie wiem jak te bardzo trudne chwile się skończyły.Jeśli tak też podchodzi do swoich pacjentek to gorąco go polecam. Moją ciążę prowadzi dr Pawełek i naprawde polecam, w pierwszej chodziłam do Piątka też ok ale niestety kasa{dobani}no i obaj nie robią usg, u Pawełka albo w szpitalu albo u Bucińskiego.
Gość napisał(a):Witam!Mam pytanie odnośnie dr. Pawełaka: gdzie robi USg, bo z tego co sie orientuję to w olszewo - borkach w przychodni nie ma sprzętu???

Gość

27-08-2009, 07:28
#12
Witam!Mam pytanie odnośnie dr. Pawełaka: gdzie robi USg, bo z tego co sie orientuję to w olszewo - borkach w przychodni nie ma sprzętu???
Gość napisał(a):[quote=]Witam!Mam pytanie odnośnie dr. Pawełaka: gdzie robi USg, bo z tego co sie orientuję to w olszewo - borkach w przychodni nie ma sprzętu???[/quote] CZEŚĆ USG U PAWEŁKA ALBO NA ODZIALE W SZPITALU TO UMAWIWIA SIĘ JAK MA DYŻUR ALBO DAJE SKIEROWANIE DO BUCIŃSKIEGO DO PRZYCHODNI NA HALLERA TAM MAJĄ LEPSZE USG.

Gość

27-08-2009, 13:40
#13
[quote=]Witam!Mam pytanie odnośnie dr. Pawełaka: gdzie robi USg, bo z tego co sie orientuję to w olszewo - borkach w przychodni nie ma sprzętu???[/quote] CZEŚĆ USG U PAWEŁKA ALBO NA ODZIALE W SZPITALU TO UMAWIWIA SIĘ JAK MA DYŻUR ALBO DAJE SKIEROWANIE DO BUCIŃSKIEGO DO PRZYCHODNI NA HALLERA TAM MAJĄ LEPSZE USG.
Gość napisał(a):A u Bucińskiego się płaci jak daje skierowanie???

Gość

28-08-2009, 20:52
#14
A u Bucińskiego się płaci jak daje skierowanie???
Gość napisał(a):A u Bucińskiego się płaci jak daje skierowanie???

Gość

28-08-2009, 20:53
#15
A u Bucińskiego się płaci jak daje skierowanie???
Gość napisał(a):NIE NIC NIE PŁACISZ

Gość

28-08-2009, 23:25
#16
NIE NIC NIE PŁACISZ
Gość napisał(a):A od rodzinnego mozna dostac zwolnienie jak sie jest w ciazy????????

Gość

30-08-2009, 14:32
#17
A od rodzinnego mozna dostac zwolnienie jak sie jest w ciazy????????
Gość napisał(a):Lekarz rodzinny może wypisać zwolnienie w ciąży tylko musi tam wpisać literkę B żeby było 100 % płatne. Spotkałam sie z przypadkiem ze lakarz rodzinny zapomniał o tym. Ale myśle że to niedopatrzenie bo oni wiedzą o tym.

Gość

30-08-2009, 16:49
#18
Lekarz rodzinny może wypisać zwolnienie w ciąży tylko musi tam wpisać literkę B żeby było 100 % płatne. Spotkałam sie z przypadkiem ze lakarz rodzinny zapomniał o tym. Ale myśle że to niedopatrzenie bo oni wiedzą o tym.
Gość napisał(a):dzieki bardzo

Gość

30-08-2009, 22:17
#19
dzieki bardzo
Gość napisał(a):A może ktoś wie kiedy przenoszą porodówkę do nowego szpitala. Słyszałam, ze  mieli przenosić w sierpniu. Ale mamy juz wrzesień!!!

Gość

02-09-2009, 10:12
#20
A może ktoś wie kiedy przenoszą porodówkę do nowego szpitala. Słyszałam, ze  mieli przenosić w sierpniu. Ale mamy juz wrzesień!!!

strony: wstecz 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów