dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 53 dalej
Gość napisał(a):dziewczyny naturalny poród to nic strasznego, a i szybciej dochodzicie po nim do zdrowia/formy niż po cesarskim cięciuznieczulenie - nie wiem czy dobry pomysłnadchodzące skurcze nie będą dobrze wyczuwalnepozdrawiam{tak}

Gość

13-07-2009, 14:19
#1
dziewczyny naturalny poród to nic strasznego, a i szybciej dochodzicie po nim do zdrowia/formy niż po cesarskim cięciuznieczulenie - nie wiem czy dobry pomysłnadchodzące skurcze nie będą dobrze wyczuwalnepozdrawiam{tak}
Gość napisał(a):kiedy pytałam o znieczulenie zewnątrzoponowe, to usłyszałam, że u nas w szpitalu jest dwóch anestezjologów - jeden na chirurgii a drugi na cały szpital.. szansa, że przyjdzie do mnie była MAŁA.. Porodu się nie bałam - bo nie wiedziałam co to jest :) i wcale nie żałuję, że rodziłam naturalnie i sama - było bardzo ok.. Bolało - owszem - jednak wydaje mi się, że gorzej zniosłabym wyrwanie zęba (poród ma piękny cel - tak długo oczekiwane spotkanie z naszym dzieciątkiem) :)zamiast znieczulenia polecałabym poród rodzinny - baaardzo pomógł mi mąż.. i nie miał potem urazu (oczywiście gdyby nie chciał ze mną iść to bym zrozumiała. Nic na siłę)Dobra rada dla tych co rodzą pierwszy raz - nie słuchajcie krwawych opowieści koleżanek / matek czy babek.. nie słuchałam, poszłam spokojna i dopiero kiedy zebrał się tłum ludzi pod koniec porodu z całym sprzętem - trzęsłam się jak galareta, ale to bardziej z emocji i z faktu, że już za chwilę zobaczę Synka.. ojej, z chęcią bym powtórzyła ten dzień :)ps. ktoś wie kiedy przenoszą szpital?

Gość

13-07-2009, 20:42
#2
kiedy pytałam o znieczulenie zewnątrzoponowe, to usłyszałam, że u nas w szpitalu jest dwóch anestezjologów - jeden na chirurgii a drugi na cały szpital.. szansa, że przyjdzie do mnie była MAŁA.. Porodu się nie bałam - bo nie wiedziałam co to jest :) i wcale nie żałuję, że rodziłam naturalnie i sama - było bardzo ok.. Bolało - owszem - jednak wydaje mi się, że gorzej zniosłabym wyrwanie zęba (poród ma piękny cel - tak długo oczekiwane spotkanie z naszym dzieciątkiem) :)zamiast znieczulenia polecałabym poród rodzinny - baaardzo pomógł mi mąż.. i nie miał potem urazu (oczywiście gdyby nie chciał ze mną iść to bym zrozumiała. Nic na siłę)Dobra rada dla tych co rodzą pierwszy raz - nie słuchajcie krwawych opowieści koleżanek / matek czy babek.. nie słuchałam, poszłam spokojna i dopiero kiedy zebrał się tłum ludzi pod koniec porodu z całym sprzętem - trzęsłam się jak galareta, ale to bardziej z emocji i z faktu, że już za chwilę zobaczę Synka.. ojej, z chęcią bym powtórzyła ten dzień :)ps. ktoś wie kiedy przenoszą szpital?
Gość napisał(a):WitamMam pytanie dotyczące dr Bucińskiego. Słyszałam że ciężko się do niego dostać ale jednak chciałabym spróbować. Możecie mi drogie Panie napisać gdzie przyjmuje i jak umawiać sie na wizyte (na kase chorych) telefonicznie czy trzeba po prostu póść i czekać?Pozdrawiam

Gość

13-07-2009, 22:21
#3
WitamMam pytanie dotyczące dr Bucińskiego. Słyszałam że ciężko się do niego dostać ale jednak chciałabym spróbować. Możecie mi drogie Panie napisać gdzie przyjmuje i jak umawiać sie na wizyte (na kase chorych) telefonicznie czy trzeba po prostu póść i czekać?Pozdrawiam
Gość napisał(a):a ja sie nie boje tak porodu co czyszczenia łożyska podobno to jest dopiero prawdziwy ból ;((((((

Gość

14-07-2009, 10:23
#4
a ja sie nie boje tak porodu co czyszczenia łożyska podobno to jest dopiero prawdziwy ból ;((((((
Gość napisał(a):Nie ma się co bać czyszczenia. Oczywiście, do najmilszych nie należy ale uwierz, że po tym całym bólu jaki towarzyszy przy porodzie, czyszczenie to już nic :) Zresztą, będziesz się cieszyła, że już po wszystkim ....:)

Gość

14-07-2009, 13:22
#5
Nie ma się co bać czyszczenia. Oczywiście, do najmilszych nie należy ale uwierz, że po tym całym bólu jaki towarzyszy przy porodzie, czyszczenie to już nic :) Zresztą, będziesz się cieszyła, że już po wszystkim ....:)
Gość napisał(a):Kontrolę jamy macicy wykonuje się ,gdy istnieje podejrzenie że łożysko urodziło się niekompletne (pozostały fragmenty łozyska lub błon płodowych).Jeśli jest całe nie robi się żadnego "czyszczenia".Nie straszcie się kobiety,tylko najlepiej zapytajcie swojego lekarza albo połozną.

Gość

14-07-2009, 14:46
#6
Kontrolę jamy macicy wykonuje się ,gdy istnieje podejrzenie że łożysko urodziło się niekompletne (pozostały fragmenty łozyska lub błon płodowych).Jeśli jest całe nie robi się żadnego "czyszczenia".Nie straszcie się kobiety,tylko najlepiej zapytajcie swojego lekarza albo połozną.
Gość napisał(a):Kto przyjmuje w nowym szpitalu w poradni K ???

Gość

14-07-2009, 16:23
#7
Kto przyjmuje w nowym szpitalu w poradni K ???
Gość napisał(a):ja byłam łyżeczkowana - owszem, nie było fajnie.. myślałam, że już po wszytskim a tu zonk :) był za to plus tej sytuacji - nie krwawiłam tak długo jak koleżanki :)zresztą - jak napisał ktoś wczesniej - łyżeczkują tylko wtedy kiedy popłód (łożysko) jest niekompletne.dr. Buciński przyjmuje na Hallera, w tym budynku gdzie ieści się Kiss.. zresztą - wystarczy poszukać na google {jezyk}

Gość

14-07-2009, 16:30
#8
ja byłam łyżeczkowana - owszem, nie było fajnie.. myślałam, że już po wszytskim a tu zonk :) był za to plus tej sytuacji - nie krwawiłam tak długo jak koleżanki :)zresztą - jak napisał ktoś wczesniej - łyżeczkują tylko wtedy kiedy popłód (łożysko) jest niekompletne.dr. Buciński przyjmuje na Hallera, w tym budynku gdzie ieści się Kiss.. zresztą - wystarczy poszukać na google {jezyk}
Gość napisał(a):W sumie gdzie przyjmuje to wiem ale nie moge znalezc w jakich godzinach przyjmuje.

Gość

15-07-2009, 08:30
#9
W sumie gdzie przyjmuje to wiem ale nie moge znalezc w jakich godzinach przyjmuje.
Gość napisał(a):Prawdopodobnie w poniedziałki od 16 do 18zaś w piątki od 8 do 12 na kasę . JeSli chodzi o badania ( krew, mocz, itp.to możesz na nie nie liczyć. Wszystkie robisz prywatnie i jeszcze musisz się upomnieć że trzeba zrobić. Osobiście nie polecam. Ma za dużo pacjentek i nie jest wstanie zająć się jak należy. Po moich doświadczeniach wież mi przeraklamowany!!!!!!!!!!!!!!!1

Gość

15-07-2009, 19:40
#10
Prawdopodobnie w poniedziałki od 16 do 18zaś w piątki od 8 do 12 na kasę . JeSli chodzi o badania ( krew, mocz, itp.to możesz na nie nie liczyć. Wszystkie robisz prywatnie i jeszcze musisz się upomnieć że trzeba zrobić. Osobiście nie polecam. Ma za dużo pacjentek i nie jest wstanie zająć się jak należy. Po moich doświadczeniach wież mi przeraklamowany!!!!!!!!!!!!!!!1
Gość napisał(a):To może dr Pyskło? Co o nim myślicie. I moze wiecie kiedy przyjmuje na kase chorych?

Gość

15-07-2009, 23:01
#11
To może dr Pyskło? Co o nim myślicie. I moze wiecie kiedy przyjmuje na kase chorych?
Gość napisał(a):a mi dr Buciński pasował.. wszytskie badania miałam wykonywane na czas. To fakt - ma dużo pacjentek.. za dużo :/ jednak można umawiać się do Niego w Borkach i czeka się krócej :]

Gość

16-07-2009, 10:48
#12
a mi dr Buciński pasował.. wszytskie badania miałam wykonywane na czas. To fakt - ma dużo pacjentek.. za dużo :/ jednak można umawiać się do Niego w Borkach i czeka się krócej :]
Gość napisał(a):Kto przyjmuje w Nowym Szpitalu w por.K?

Gość

16-07-2009, 16:51
#13
Kto przyjmuje w Nowym Szpitalu w por.K?
Gość napisał(a):Na Borkach przyjmuje też dr Pawełek. Nie wiem jak prowadzi ciąże ale jeśli  o poród to wspominam go bardzo dobrze. Gdyby nie jego fachowe i życzliwe podejście nie wiem jak te bardzo trudne chwile się skończyły.Jeśli tak też podchodzi do swoich pacjentek to gorąco go polecam.

Gość

16-07-2009, 18:27
#14
Na Borkach przyjmuje też dr Pawełek. Nie wiem jak prowadzi ciąże ale jeśli  o poród to wspominam go bardzo dobrze. Gdyby nie jego fachowe i życzliwe podejście nie wiem jak te bardzo trudne chwile się skończyły.Jeśli tak też podchodzi do swoich pacjentek to gorąco go polecam.
Gość napisał(a):Ja też polecam dr. Pawełka. Robił i z dr. Pyskło cesarke i jest naprawde bardzo życzliwy , wszystko wytłumaczy i pocieszy...

Gość

22-07-2009, 09:02
#15
Ja też polecam dr. Pawełka. Robił i z dr. Pyskło cesarke i jest naprawde bardzo życzliwy , wszystko wytłumaczy i pocieszy...
Gość napisał(a):Mam pytanie czy dr. Jankowski przyjmuje na kase chorych??

Gość

27-07-2009, 11:48
#16
Mam pytanie czy dr. Jankowski przyjmuje na kase chorych??
Gość napisał(a):Z tego co się orientuję to chyba nie{nie}

Gość

27-07-2009, 13:17
#17
Z tego co się orientuję to chyba nie{nie}
Gość napisał(a):Z tego co się orientuję to chyba nie{nie}

Gość

27-07-2009, 13:18
#18
Z tego co się orientuję to chyba nie{nie}
Gość napisał(a):Jankowski tylko prywatnie. A w nowym szpitalu przyjmuje dr Borawska (bardzo polecam), Achcińska (bardzo odradzam) i chyba Pajewska i Czasiuk (ją też bardzo polecam, jeśli nie w nowym szpitalu to w olszewo borkach)

Gość

27-07-2009, 13:33
#19
Jankowski tylko prywatnie. A w nowym szpitalu przyjmuje dr Borawska (bardzo polecam), Achcińska (bardzo odradzam) i chyba Pajewska i Czasiuk (ją też bardzo polecam, jeśli nie w nowym szpitalu to w olszewo borkach)
Gość napisał(a):Dziewczyny mialam juz jedno poronienie a teraz jestem znowu w ciazy i sie martwie czy dostane zwolnienie lekarskie z pracy? bo moja praca nie jest dla kobiety w ciazy (jest za ciezko) do jakiego lekarza powinnam sie wybrac?

Gość

06-08-2009, 15:48
#20
Dziewczyny mialam juz jedno poronienie a teraz jestem znowu w ciazy i sie martwie czy dostane zwolnienie lekarskie z pracy? bo moja praca nie jest dla kobiety w ciazy (jest za ciezko) do jakiego lekarza powinnam sie wybrac?

strony: wstecz 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów