dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 53 dalej
Gość napisał(a):czy ktoś mógłby polecić mi dobrego endokrynologa?

Gość

03-07-2009, 21:00
#1
czy ktoś mógłby polecić mi dobrego endokrynologa?
Gość napisał(a):Jedynym endokrynologiem w Ostrołęce jest dr Róża Pyskło, a ginekologiem-endokrynologiem dr Czasiuk. Nie wiecie jak jest z zapisem na NFZ?

Gość

03-07-2009, 21:10
#2
Jedynym endokrynologiem w Ostrołęce jest dr Róża Pyskło, a ginekologiem-endokrynologiem dr Czasiuk. Nie wiecie jak jest z zapisem na NFZ?
Gość napisał(a):Kto przyjmuje teraz w poradni K nowym szpitalu?  Warto tam wrócić, bo pan Pyskło coś ostatnio mi "podpada". Mam wrażenie,że chce ode mnie kasę za cesarkę, jeszcze nie zaznaczył mi w karcie ciąż takiego rozwiązania, mimo że po pierwszym tragicznym porodzie, bez łaski mi się należy

Gość

04-07-2009, 08:09
#3
Kto przyjmuje teraz w poradni K nowym szpitalu?  Warto tam wrócić, bo pan Pyskło coś ostatnio mi "podpada". Mam wrażenie,że chce ode mnie kasę za cesarkę, jeszcze nie zaznaczył mi w karcie ciąż takiego rozwiązania, mimo że po pierwszym tragicznym porodzie, bez łaski mi się należy
Gość napisał(a):co tzn.tragicznym porodzie??? do cc są tylko konkretne wskazania, a nie widzimisie pacjentki.A jak pani chce na wlasna prośbę to trzeba bulić.I tyle.Ja z powodów zdrowotnych musialam mieć cc i to w znieczuleniu ogolnym , a i tak byla łacha.wiekszośc o-ckich ginekolozków chce tylko kasy.kasa, kasa, kasa, kasa....{zly}niestety

Gość

04-07-2009, 12:00
#4
co tzn.tragicznym porodzie??? do cc są tylko konkretne wskazania, a nie widzimisie pacjentki.A jak pani chce na wlasna prośbę to trzeba bulić.I tyle.Ja z powodów zdrowotnych musialam mieć cc i to w znieczuleniu ogolnym , a i tak byla łacha.wiekszośc o-ckich ginekolozków chce tylko kasy.kasa, kasa, kasa, kasa....{zly}niestety
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeżeli masz problem z zajściem w ciąże (mimo iż jesteście zdrowi) to jedynie trochę może pomóc Ci dr Jankowski, zrobi Ci monitoring USG, rozpiszę lekką stymulację i określi kiedy masz dokładnie przytulać się z mężem, nie jest to jednak specjalista od niepłodności także jeżeli monitoring nie pomoże to pozostaje Białystok albo Warszawa :)[/quote]buahahahha  dobre {diabelek}się zna{diabelek}

Gość

04-07-2009, 12:04
#5
[quote=Gość]Jeżeli masz problem z zajściem w ciąże (mimo iż jesteście zdrowi) to jedynie trochę może pomóc Ci dr Jankowski, zrobi Ci monitoring USG, rozpiszę lekką stymulację i określi kiedy masz dokładnie przytulać się z mężem, nie jest to jednak specjalista od niepłodności także jeżeli monitoring nie pomoże to pozostaje Białystok albo Warszawa :)[/quote]buahahahha  dobre {diabelek}się zna{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dziewczyny a jakiego lekarza polecacie do leczenia niepłodności (brak owulacji, z pęcherzyka robi się torbiel) chodzę już ponad rok  do dr Jankowskiego i jak narazie malo pomogl, może miała któras z was taki przypadek i udało się zajść w ciążę i mieć upragnionego potomka???? Proszę pomózcie mi bo już tracę nadzieję{smutny} [/quote]domitrz lub wołczyński z Białegostoku

Gość

04-07-2009, 12:07
#6
[quote=Gość]Dziewczyny a jakiego lekarza polecacie do leczenia niepłodności (brak owulacji, z pęcherzyka robi się torbiel) chodzę już ponad rok  do dr Jankowskiego i jak narazie malo pomogl, może miała któras z was taki przypadek i udało się zajść w ciążę i mieć upragnionego potomka???? Proszę pomózcie mi bo już tracę nadzieję{smutny} [/quote]domitrz lub wołczyński z Białegostoku
Gość napisał(a):jesli chodzi o bezpłodnosc to tych dwóch lekarzy jest bardzo dobrych sa jeszcze inni bardzo dobrzy z białego ale jesli chodzi o bezpłodnośc to oni wpisz sobie wołczyński lub domitrz w wyszukiwarke google to wyskoczy tez gzie oni przyjmują zycze powodzenia

Gość

04-07-2009, 22:13
#7
jesli chodzi o bezpłodnosc to tych dwóch lekarzy jest bardzo dobrych sa jeszcze inni bardzo dobrzy z białego ale jesli chodzi o bezpłodnośc to oni wpisz sobie wołczyński lub domitrz w wyszukiwarke google to wyskoczy tez gzie oni przyjmują zycze powodzenia
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli masz problem z zajściem w ciąże (mimo iż jesteście zdrowi) to jedynie trochę może pomóc Ci dr Jankowski, zrobi Ci monitoring USG, rozpiszę lekką stymulację i określi kiedy masz dokładnie przytulać się z mężem, nie jest to jednak specjalista od niepłodności także jeżeli monitoring nie pomoże to pozostaje Białystok albo Warszawa :)[/quote]buahahahha  dobre {diabelek}się zna{diabelek}[/quote]a z kąd te buhaha? Co napisałam nie tak? Tylko delikatnie ujęłam, że w Ostrołęce nie za wiele można pomóc, wiem to w doświadczenia, sama jeżdzę do BS

Gość

05-07-2009, 17:21
#8
[quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli masz problem z zajściem w ciąże (mimo iż jesteście zdrowi) to jedynie trochę może pomóc Ci dr Jankowski, zrobi Ci monitoring USG, rozpiszę lekką stymulację i określi kiedy masz dokładnie przytulać się z mężem, nie jest to jednak specjalista od niepłodności także jeżeli monitoring nie pomoże to pozostaje Białystok albo Warszawa :)[/quote]buahahahha  dobre {diabelek}się zna{diabelek}[/quote]a z kąd te buhaha? Co napisałam nie tak? Tylko delikatnie ujęłam, że w Ostrołęce nie za wiele można pomóc, wiem to w doświadczenia, sama jeżdzę do BS
Gość napisał(a):Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest u dr. Pyskło na wizycie z nfz? czy dużo ma pacjentek, i czy jest jakieś ryzyko że mogę się nie dostać na umówioną wizytę? byłam na wizycie prywatnie, było ok. nie musiałam długo czekać, byłam umówiona na konkretną godzinę.

Gość

09-07-2009, 10:25
#9
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest u dr. Pyskło na wizycie z nfz? czy dużo ma pacjentek, i czy jest jakieś ryzyko że mogę się nie dostać na umówioną wizytę? byłam na wizycie prywatnie, było ok. nie musiałam długo czekać, byłam umówiona na konkretną godzinę.
Gość napisał(a):hej zadzwon i napewno sie dostaniesz a jesli masz jakies klopoty ze zdrowiem powiedz to szybciej pojdziesz na wizyte

Gość

09-07-2009, 17:52
#10
hej zadzwon i napewno sie dostaniesz a jesli masz jakies klopoty ze zdrowiem powiedz to szybciej pojdziesz na wizyte
Gość napisał(a):A czy ktoś wie czy badanie usg u dr. Pyskło jest wliczone do wizyty czy trzeba bulić oddzielnie? jeśli tak to ile?

Gość

09-07-2009, 20:11
#11
A czy ktoś wie czy badanie usg u dr. Pyskło jest wliczone do wizyty czy trzeba bulić oddzielnie? jeśli tak to ile?
Gość napisał(a):Nie tylko p.Mirka jest miła i dobra.Ona już chyba ma za dużo pań i za mało czasu im poświęca zarówno przed jak i po porodzie.Była z moją koleżanką to mi opowiadała,a kasę bierze dużo większą niż inne panie położne.Popytajcie o inne położne są super.Ja byłam też z położną i jestem bardzo ale bardzo zadowolona.Inne się nie ogłaszają są skromne a na prawdę miłe i dobre w swoim zawodzie.Popytajcie znajomych.Pozdrawiam,życzę tylko szczęśliwych porodów, młoda mama.{usmiech}

Gość

10-07-2009, 14:08
#12
Nie tylko p.Mirka jest miła i dobra.Ona już chyba ma za dużo pań i za mało czasu im poświęca zarówno przed jak i po porodzie.Była z moją koleżanką to mi opowiadała,a kasę bierze dużo większą niż inne panie położne.Popytajcie o inne położne są super.Ja byłam też z położną i jestem bardzo ale bardzo zadowolona.Inne się nie ogłaszają są skromne a na prawdę miłe i dobre w swoim zawodzie.Popytajcie znajomych.Pozdrawiam,życzę tylko szczęśliwych porodów, młoda mama.{usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

10-07-2009, 23:02
#13
{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

10-07-2009, 23:04
#14
{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech} USG u dr Pyskło kosztuje 60 zł.

Gość

10-07-2009, 23:12
#15
{usmiech} USG u dr Pyskło kosztuje 60 zł.
Gość napisał(a):ja tez miałam położna ...super sprawa ....

Gość

12-07-2009, 14:35
#16
ja tez miałam położna ...super sprawa ....
Gość napisał(a):Jak to jest z tym znieczuleniem? dostałaś nr od swojej ginekolog do tego dr i co? ja słyszałam że się płaci za te znieczulenie. Proszę napisz coś więcej na ten temat!mam rodzić w sierpniu a panicznie się boje i też bym chciała takie znieczulenie

Gość

12-07-2009, 19:55
#17
Jak to jest z tym znieczuleniem? dostałaś nr od swojej ginekolog do tego dr i co? ja słyszałam że się płaci za te znieczulenie. Proszę napisz coś więcej na ten temat!mam rodzić w sierpniu a panicznie się boje i też bym chciała takie znieczulenie
Gość napisał(a):Jak to jest z tym znieczuleniem? dostałaś nr od swojej ginekolog do tego dr i co? ja słyszałam że się płaci za te znieczulenie. Proszę napisz coś więcej na ten temat!mam rodzić w sierpniu a panicznie się boje i też bym chciała takie znieczulenie

Gość

12-07-2009, 19:58
#18
Jak to jest z tym znieczuleniem? dostałaś nr od swojej ginekolog do tego dr i co? ja słyszałam że się płaci za te znieczulenie. Proszę napisz coś więcej na ten temat!mam rodzić w sierpniu a panicznie się boje i też bym chciała takie znieczulenie
Gość napisał(a):bardzo mnie interesuje temat tego znieczulenia do porodu

Gość

12-07-2009, 20:47
#19
bardzo mnie interesuje temat tego znieczulenia do porodu
Gość napisał(a):Z tego co słyszałam to trzeba wcześniej uwówić się z anestezjologiem prywatnie samemu lub poprosić swoją p. doktor aby ona załatwiła już w czasie porodu,oczywiście jak kogoś znajdzie.Za znieczulenie się płaci prywatnie,bo fundusz nie refunduję.Dokładnie nie wiem ile kosztuje,ale słyszałam,że od 200zł wzwyż.

Gość

13-07-2009, 10:21
#20
Z tego co słyszałam to trzeba wcześniej uwówić się z anestezjologiem prywatnie samemu lub poprosić swoją p. doktor aby ona załatwiła już w czasie porodu,oczywiście jak kogoś znajdzie.Za znieczulenie się płaci prywatnie,bo fundusz nie refunduję.Dokładnie nie wiem ile kosztuje,ale słyszałam,że od 200zł wzwyż.

strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów