dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Wszyscy mówią,że w czerwcu.Mam nadzieję,że to ostateczny termin.Jeśli chodzi o tą panią co pojechała do Łomży to jej sprawa jest wolny wybór.Ja robiłam kilka razy KTG w ciąży i zawsze byłam sympatycznie i z życzliwością obsłużona.Już położna powie czy jest dobre czy nie ale zawsze każe pokazać lekarzowi,bo tłumaczy,że ocena nie do niej należy.Nie miałam z tym problemu.Na oddziale jest tyle pracy,położne biegają,lekarka na pewno nie miała czasu.Trzeba to zrozumieć.Pozdrawiam wszystkie panie oczekujące dziecka.W Ostrołęce jest Super!!!.{ok}

Gość

11-05-2009, 11:36
#1
Wszyscy mówią,że w czerwcu.Mam nadzieję,że to ostateczny termin.Jeśli chodzi o tą panią co pojechała do Łomży to jej sprawa jest wolny wybór.Ja robiłam kilka razy KTG w ciąży i zawsze byłam sympatycznie i z życzliwością obsłużona.Już położna powie czy jest dobre czy nie ale zawsze każe pokazać lekarzowi,bo tłumaczy,że ocena nie do niej należy.Nie miałam z tym problemu.Na oddziale jest tyle pracy,położne biegają,lekarka na pewno nie miała czasu.Trzeba to zrozumieć.Pozdrawiam wszystkie panie oczekujące dziecka.W Ostrołęce jest Super!!!.{ok}
Gość napisał(a):w Ostrołęce może jest i super,ale napewno nie w starym ostrołęckim szpitalu{nie}okropność......

Gość

12-05-2009, 19:18
#2
w Ostrołęce może jest i super,ale napewno nie w starym ostrołęckim szpitalu{nie}okropność......
Gość napisał(a):Ja urodziłam dwoje dzieci w ostrołęckim szpitalu i bardzo sobie chwalę.....

Gość

13-05-2009, 09:37
#3
Ja urodziłam dwoje dzieci w ostrołęckim szpitalu i bardzo sobie chwalę.....
Gość napisał(a):Ale w czerwcu tego roku??? Hmmm no mam nadzieję, że tak będzie bo mam termin na grudzień to może się uda już w nowym szpitalu...

Gość

13-05-2009, 10:26
#4
Ale w czerwcu tego roku??? Hmmm no mam nadzieję, że tak będzie bo mam termin na grudzień to może się uda już w nowym szpitalu...
Gość napisał(a):Witam wszytskich. Bardzo interesująca rozmowa, choć nie wiem czy naprawdę pomocna dla zaintersowanych wyborem ginekologa, bo ile ludzi tyle opinii. Moim zdaniem większość z opisywanych lekarzy jest godna polecenia (no może poza dr Achcińską), ale wybór lekarza powinien zależeć przede wszytskich od indywidualnego kontaktu i zaufania. Ja bylam u wszytskich lekarzy i muszę powiedziedzieć, że największe zaufanie mam do dr Czasiuk, następni są dr PyskŁo i dr Jankowski. Osobiście nie odpowiada mi sposób bycia dr Bucińskiego, dr Mroza, Piątka, Achcińskiej - po prostu nie mogŁabym im zaufać. Dlatego moim zdaniem chceśz wybrać lekarza dla siebie, nie patrz ślepo na opinie innych, idź do lekarza i sama sprawdź, bo w ciązy najważniejsze jest aby mieć lekarza z którym się rozumiesz i który potrafi wyjasnić towje mniej lub bardziej uzasadnione obawy. Pozdrawiam

Gość

17-05-2009, 10:35
#5
Witam wszytskich. Bardzo interesująca rozmowa, choć nie wiem czy naprawdę pomocna dla zaintersowanych wyborem ginekologa, bo ile ludzi tyle opinii. Moim zdaniem większość z opisywanych lekarzy jest godna polecenia (no może poza dr Achcińską), ale wybór lekarza powinien zależeć przede wszytskich od indywidualnego kontaktu i zaufania. Ja bylam u wszytskich lekarzy i muszę powiedziedzieć, że największe zaufanie mam do dr Czasiuk, następni są dr PyskŁo i dr Jankowski. Osobiście nie odpowiada mi sposób bycia dr Bucińskiego, dr Mroza, Piątka, Achcińskiej - po prostu nie mogŁabym im zaufać. Dlatego moim zdaniem chceśz wybrać lekarza dla siebie, nie patrz ślepo na opinie innych, idź do lekarza i sama sprawdź, bo w ciązy najważniejsze jest aby mieć lekarza z którym się rozumiesz i który potrafi wyjasnić towje mniej lub bardziej uzasadnione obawy. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Witam wszytskich. Bardzo interesująca rozmowa, choć nie wiem czy naprawdę pomocna dla zaintersowanych wyborem ginekologa, bo ile ludzi tyle opinii. Moim zdaniem większość z opisywanych lekarzy jest godna polecenia (no może poza dr Achcińską), ale wybór lekarza powinien zależeć przede wszytskich od indywidualnego kontaktu i zaufania. Ja bylam u wszytskich lekarzy i muszę powiedziedzieć, że największe zaufanie mam do dr Czasiuk, następni są dr PyskŁo i dr Jankowski. Osobiście nie odpowiada mi sposób bycia dr Bucińskiego, dr Mroza, Piątka, Achcińskiej - po prostu nie mogŁabym im zaufać. Dlatego moim zdaniem chceśz wybrać lekarza dla siebie, nie patrz ślepo na opinie innych, idź do lekarza i sama sprawdź, bo w ciązy najważniejsze jest aby mieć lekarza z którym się rozumiesz i który potrafi wyjasnić towje mniej lub bardziej uzasadnione obawy. Pozdrawiam

Gość

17-05-2009, 10:35
#6
Witam wszytskich. Bardzo interesująca rozmowa, choć nie wiem czy naprawdę pomocna dla zaintersowanych wyborem ginekologa, bo ile ludzi tyle opinii. Moim zdaniem większość z opisywanych lekarzy jest godna polecenia (no może poza dr Achcińską), ale wybór lekarza powinien zależeć przede wszytskich od indywidualnego kontaktu i zaufania. Ja bylam u wszytskich lekarzy i muszę powiedziedzieć, że największe zaufanie mam do dr Czasiuk, następni są dr PyskŁo i dr Jankowski. Osobiście nie odpowiada mi sposób bycia dr Bucińskiego, dr Mroza, Piątka, Achcińskiej - po prostu nie mogŁabym im zaufać. Dlatego moim zdaniem chceśz wybrać lekarza dla siebie, nie patrz ślepo na opinie innych, idź do lekarza i sama sprawdź, bo w ciązy najważniejsze jest aby mieć lekarza z którym się rozumiesz i który potrafi wyjasnić towje mniej lub bardziej uzasadnione obawy. Pozdrawiam
Gość napisał(a):ile trzeba czekać na wizytę do dr Bucińskiego na kch,a jak prywatnie to ile bieże,jaki jest numer do przychodni i czy jest miła obsługa.Dziękuję z góry za wyczerpujące odpowiedzi.{mruga}

Gość

23-05-2009, 00:15
#7
ile trzeba czekać na wizytę do dr Bucińskiego na kch,a jak prywatnie to ile bieże,jaki jest numer do przychodni i czy jest miła obsługa.Dziękuję z góry za wyczerpujące odpowiedzi.{mruga}
Gość napisał(a):czy któras z was brała duphaston i po jakim czasie odstawienia dostała miesiączkę???????????????{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{ co}

Gość

28-05-2009, 08:12
#8
czy któras z was brała duphaston i po jakim czasie odstawienia dostała miesiączkę???????????????{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{ co}
Gość napisał(a):czy któras z was brała duphaston i po jakim czasie odstawienia dostała miesiączkę???????????????{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{ co}

Gość

28-05-2009, 08:12
#9
czy któras z was brała duphaston i po jakim czasie odstawienia dostała miesiączkę???????????????{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{ co}
Gość napisał(a):Po duphastonie przeważnie na trzeci dzień po odstawieniu przychodzi miesiączka ale max może też być do 14 dni po odstawieniu. Ja jednak zawsze mam na 3 dzień po odstawieniu.A który lekarz przepisał Ci duphaston, do którego chodzisz i w jakim celu go przyjmujesz?

Gość

28-05-2009, 13:53
#10
Po duphastonie przeważnie na trzeci dzień po odstawieniu przychodzi miesiączka ale max może też być do 14 dni po odstawieniu. Ja jednak zawsze mam na 3 dzień po odstawieniu.A który lekarz przepisał Ci duphaston, do którego chodzisz i w jakim celu go przyjmujesz?
Gość napisał(a):Zdecydowanie dr.Buciński.

Gość

28-05-2009, 21:48
#11
Zdecydowanie dr.Buciński.
Gość napisał(a):duphaston przepisali mi na regulacje miesiaczki

Gość

29-05-2009, 18:59
#12
duphaston przepisali mi na regulacje miesiaczki
Gość napisał(a):Dziewczyny a jakiego lekarza polecacie do leczenia niepłodności (brak owulacji, z pęcherzyka robi się torbiel) chodzę już ponad rok  do dr Jankowskiego i jak narazie malo pomogl, może miała któras z was taki przypadek i udało się zajść w ciążę i mieć upragnionego potomka???? Proszę pomózcie mi bo już tracę nadzieję{smutny}

Gość

02-06-2009, 21:53
#13
Dziewczyny a jakiego lekarza polecacie do leczenia niepłodności (brak owulacji, z pęcherzyka robi się torbiel) chodzę już ponad rok  do dr Jankowskiego i jak narazie malo pomogl, może miała któras z was taki przypadek i udało się zajść w ciążę i mieć upragnionego potomka???? Proszę pomózcie mi bo już tracę nadzieję{smutny}
Gość napisał(a):Z całą pewnością w Ostrołęce nikt Ci nie pomoże...

Gość

03-06-2009, 11:27
#14
Z całą pewnością w Ostrołęce nikt Ci nie pomoże...
Gość napisał(a):jedz do warszawy lub bialegostoku bo wcale tak nie musi byc mi powiedzieli ze ja nie bede miała dzieci a lekarz nie z ostrołeki zaprzeczył temu wiec nie czekaj tylko jedz do stolicy

Gość

03-06-2009, 21:39
#15
jedz do warszawy lub bialegostoku bo wcale tak nie musi byc mi powiedzieli ze ja nie bede miała dzieci a lekarz nie z ostrołeki zaprzeczył temu wiec nie czekaj tylko jedz do stolicy
Gość napisał(a):Dziwne , że dr J jeszcze nie skierował Cię do placówki leczącej niepłodność, mi po 1,5 rok leczenia, obserwacji cykli i laparoskopii skierował nas do przychodni NOVUM w Warszawie . Polecam naprawdę warto jestem już mamą 1,5rocznej córeczki.{usmiech}

Gość

08-06-2009, 14:55
#16
Dziwne , że dr J jeszcze nie skierował Cię do placówki leczącej niepłodność, mi po 1,5 rok leczenia, obserwacji cykli i laparoskopii skierował nas do przychodni NOVUM w Warszawie . Polecam naprawdę warto jestem już mamą 1,5rocznej córeczki.{usmiech}
Gość napisał(a):Napewno w Ostrołęce nikt Ci nie pomoże. Dr J powinien skierować Cię gdzieś dalej. Najlepiej do jakiejś Kliniki Przyzpitalnej, no w Warszawie na Starynkiewicza, na Karową albo do Białegostoku do Kliniki Leczenia Niepłodności przy Szpitalu AM, tam zajmą się Tobą profesjonalnie i będziesz miałą wszystkie zabiegi (oprób ewentinv) za darmo :)

Gość

09-06-2009, 10:09
#17
Napewno w Ostrołęce nikt Ci nie pomoże. Dr J powinien skierować Cię gdzieś dalej. Najlepiej do jakiejś Kliniki Przyzpitalnej, no w Warszawie na Starynkiewicza, na Karową albo do Białegostoku do Kliniki Leczenia Niepłodności przy Szpitalu AM, tam zajmą się Tobą profesjonalnie i będziesz miałą wszystkie zabiegi (oprób ewentinv) za darmo :)
Gość napisał(a):Mam pytanie czy w Ostrołęce można uzyskać znieczulenie zewnątrzoponowe i jak to zrobić z kim trzeba to załatwić i ile to kosztuje . Z góry dzięki i czekam na szybką odpowiedz zostało mi 20 dni do terminu . Pa

Gość

14-06-2009, 16:40
#18
Mam pytanie czy w Ostrołęce można uzyskać znieczulenie zewnątrzoponowe i jak to zrobić z kim trzeba to załatwić i ile to kosztuje . Z góry dzięki i czekam na szybką odpowiedz zostało mi 20 dni do terminu . Pa
Gość napisał(a):Dr Drężek 603809889, tel dostałam od swojej ginekolożki, nic nie płaciłam, to był mój drogi poród i znieczulenie polecam jak najbardziej.

Gość

14-06-2009, 21:14
#19
Dr Drężek 603809889, tel dostałam od swojej ginekolożki, nic nie płaciłam, to był mój drogi poród i znieczulenie polecam jak najbardziej.
Gość napisał(a):Wiem, że można opłacic położną do porodu. Z tego co słyszałam kosztuje to 300 zł. W jaki sposób to załatwic? Czy wczesniej ustala się to z położna, jeśli tak to czy ktos ma namiary?Prosze o odpowiedz mam, które z tego skorzystały.

Gość

15-06-2009, 13:04
#20
Wiem, że można opłacic położną do porodu. Z tego co słyszałam kosztuje to 300 zł. W jaki sposób to załatwic? Czy wczesniej ustala się to z położna, jeśli tak to czy ktos ma namiary?Prosze o odpowiedz mam, które z tego skorzystały.

strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów