dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Czy jest ktoś kto leczył się u doktora Niewińskiego? Jakieś opinie o nim jako lekarzu prowdzącym ciążę?

Gość

17-03-2009, 11:03
#1
Czy jest ktoś kto leczył się u doktora Niewińskiego? Jakieś opinie o nim jako lekarzu prowdzącym ciążę?
Gość napisał(a):Wie ktoś może ile kosztuje wizyta u pani Gronczewskiej?

Gość

23-03-2009, 19:21
#2
Wie ktoś może ile kosztuje wizyta u pani Gronczewskiej?
Gość napisał(a):HEJ!ja chodzę do dr.Niwińskiego już z 2 ciążą i jest to całkiem dobry lekarz

Gość

24-03-2009, 10:20
#3
HEJ!ja chodzę do dr.Niwińskiego już z 2 ciążą i jest to całkiem dobry lekarz
Gość napisał(a):A chodząc do dr. Niewińskiego czy w szpitalu w Ostrołęce byłaś raczej dobrze traktowana? Nie odczułaś może, że zle się z Tobą obchodzą!

Gość

24-03-2009, 19:39
#4
A chodząc do dr. Niewińskiego czy w szpitalu w Ostrołęce byłaś raczej dobrze traktowana? Nie odczułaś może, że zle się z Tobą obchodzą!
Gość napisał(a):Dziwne pytania zadajesz-jak to się obchodzą-????Myślę że dobrym słowem będzie jak jesteś traktowana jako pacjentka{zdziwko}{mruga}{chytry}

Gość

25-03-2009, 19:22
#5
Dziwne pytania zadajesz-jak to się obchodzą-????Myślę że dobrym słowem będzie jak jesteś traktowana jako pacjentka{zdziwko}{mruga}{chytry}
Gość napisał(a):Polecam dr Bucińskiego!!!! Jest profesjonalistą w 100% i nie ma znaczenia czy chodzisz do niego prywatnie czy na kasę chorych. Jestem w 9 miesiącu ciąży i zdecydowałam się rodzić w łomży ale to tylko dlatego, że po dzisiejszym spotkaniu z lekarzem dyżurnym w Ostrołęce (Achcińska) przeżyłam mocny szok. Pani dr skutecznie zniechęciła mnie do szpitala w Ostrołęce, nie chciała nawet zerknąć na mój wynik ktg, pomimo, iż był niepokojący, bo nie jest moim lekarzem prowadzącym!!!!! Kazała dzwonić do Bucińskiego a gdy okazało się, że ten niestety jest poza miastem stwierdziła, że nie będzie mi tłumaczyć ktg, bo i tak się na tym nie znam a ona nie zna mnie i że może się mną zająć, no chyba że zapiszę się na oddział. Nie chcę więc rodzić w Ostrołęce. Mam uznanie dla dr Bucińskiego ale nie mam pewności, że akurat będzie miał Dyżur a tej Achcińskiej zwyczajnie się boję. Zresztą mieszkam w łysych, więc dla mnie odległość do szpitala w Ostrołęce czy w łomży to ta sama droga. Napewno napiszę jak było.

Gość

19-04-2009, 19:08
#6
Polecam dr Bucińskiego!!!! Jest profesjonalistą w 100% i nie ma znaczenia czy chodzisz do niego prywatnie czy na kasę chorych. Jestem w 9 miesiącu ciąży i zdecydowałam się rodzić w łomży ale to tylko dlatego, że po dzisiejszym spotkaniu z lekarzem dyżurnym w Ostrołęce (Achcińska) przeżyłam mocny szok. Pani dr skutecznie zniechęciła mnie do szpitala w Ostrołęce, nie chciała nawet zerknąć na mój wynik ktg, pomimo, iż był niepokojący, bo nie jest moim lekarzem prowadzącym!!!!! Kazała dzwonić do Bucińskiego a gdy okazało się, że ten niestety jest poza miastem stwierdziła, że nie będzie mi tłumaczyć ktg, bo i tak się na tym nie znam a ona nie zna mnie i że może się mną zająć, no chyba że zapiszę się na oddział. Nie chcę więc rodzić w Ostrołęce. Mam uznanie dla dr Bucińskiego ale nie mam pewności, że akurat będzie miał Dyżur a tej Achcińskiej zwyczajnie się boję. Zresztą mieszkam w łysych, więc dla mnie odległość do szpitala w Ostrołęce czy w łomży to ta sama droga. Napewno napiszę jak było.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=]Zdecydowanie dr. Czasiuk prowadziła mnie przez dwie ciąże jestem bardzo zadowolona. Dokładne badania , porada przez telefon itd. Jedyny problem to taki że tylko prywatnie nigdzie nie przyjmuje na KCH[/quote]napisz cos wiecej np. ile wizyta kosztuje i podaj adres i telefon bo jestem zainteresowanajeszcze jedno jak sie chodzi do lekarza prywatnie to dostaje sie skierowania na badania z nfz czy samemu trzeba placic za badania ?[/quote]

Gość

20-04-2009, 13:38
#7
[quote=Gość][quote=]Zdecydowanie dr. Czasiuk prowadziła mnie przez dwie ciąże jestem bardzo zadowolona. Dokładne badania , porada przez telefon itd. Jedyny problem to taki że tylko prywatnie nigdzie nie przyjmuje na KCH[/quote]napisz cos wiecej np. ile wizyta kosztuje i podaj adres i telefon bo jestem zainteresowanajeszcze jedno jak sie chodzi do lekarza prywatnie to dostaje sie skierowania na badania z nfz czy samemu trzeba placic za badania ?[/quote]
Gość napisał(a):W tej chwili wizyta kosztuje 70,00 wszystkie badania płatne tj. ok 20-30 zł zależy co zleci jeśli samą krew i mocz to 12-15. USG Robi podczas wizyty.

Gość

20-04-2009, 13:40
#8
W tej chwili wizyta kosztuje 70,00 wszystkie badania płatne tj. ok 20-30 zł zależy co zleci jeśli samą krew i mocz to 12-15. USG Robi podczas wizyty.
Gość napisał(a):A i przyjmuje na pomianie telefon i adres Błękitna 42 TEL. 606266871. NAPRAWDĘ POLECAM.

Gość

20-04-2009, 13:44
#9
A i przyjmuje na pomianie telefon i adres Błękitna 42 TEL. 606266871. NAPRAWDĘ POLECAM.
Gość napisał(a):dr Buciński może jest ok. ale lepiej nie trafić do niego jak ma zły humor wtedy nie jest tak świetnie i ta pani położna, która siedzi tam w rejestracji to jest dodatkowy minus na sam jej widok ciśnienie skacze a co dopiero jak się odezwie

Gość

26-04-2009, 18:00
#10
dr Buciński może jest ok. ale lepiej nie trafić do niego jak ma zły humor wtedy nie jest tak świetnie i ta pani położna, która siedzi tam w rejestracji to jest dodatkowy minus na sam jej widok ciśnienie skacze a co dopiero jak się odezwie
Gość napisał(a):Co do złego humoru to moja poprzedniczka miała rację, ja niestety chyba mam pecha bo prawie przy każdej wizycie doktor Buciński ma zły humor, przy każdej wizycie ma kasę chorych bo jak poszłam prywatnie to początkowo też usłyszałam kilka niemiłych słów ale po chwili chyba się opamiętał  i uświadomił sobie że jestem prywatnie, nawet się uśmiechnął.

Gość

27-04-2009, 21:30
#11
Co do złego humoru to moja poprzedniczka miała rację, ja niestety chyba mam pecha bo prawie przy każdej wizycie doktor Buciński ma zły humor, przy każdej wizycie ma kasę chorych bo jak poszłam prywatnie to początkowo też usłyszałam kilka niemiłych słów ale po chwili chyba się opamiętał  i uświadomił sobie że jestem prywatnie, nawet się uśmiechnął.
Gość napisał(a):witam! wie ktoś co to znaczy odpaść po porodzie??prosze o odpowiedz

Gość

03-05-2009, 21:51
#12
witam! wie ktoś co to znaczy odpaść po porodzie??prosze o odpowiedz
Gość napisał(a):Bardzo ciężko zachorować

Gość

07-05-2009, 21:17
#13
Bardzo ciężko zachorować
Gość napisał(a):czyli dokładniej na co

Gość

08-05-2009, 08:37
#14
czyli dokładniej na co
Gość napisał(a):po porodzie to znaczy rozchorowac sie na przykład złapiesz infekcje przeziebienia wtedy mozna powiedziec ze ktos odpadnie po porodzie

Gość

08-05-2009, 21:33
#15
po porodzie to znaczy rozchorowac sie na przykład złapiesz infekcje przeziebienia wtedy mozna powiedziec ze ktos odpadnie po porodzie
Gość napisał(a):A cóż to za dziwne słownictwo???Czyżby ze słownika kurpiowskiego-kobiety jest XXI wiek{gafa}{jezyk}

Gość

08-05-2009, 21:38
#16
A cóż to za dziwne słownictwo???Czyżby ze słownika kurpiowskiego-kobiety jest XXI wiek{gafa}{jezyk}
Gość napisał(a):kobieto xxi wieku jak to przetłumaczysz? co? dewo...ka

Gość

09-05-2009, 14:55
#17
kobieto xxi wieku jak to przetłumaczysz? co? dewo...ka
Gość napisał(a):czesc. ja chodziłam do dr Bucińskiego raz na kase chorych raz prywatnie zalezy czy byly terminy wolne ale naprawde nie widzialam roznicy w zachowaniu i podejsciu do pacjentki.  Nawet jak bylam prywatnie a juz pod koniec kolejki ( srednio przyjmuje ok 30 pacjentek) to pan dr byl zmeczony i wtedy byl troche mnie mily. Ogolnie rzecz biorąc nie warto zwracać uwagi na czyjeś humory. Buciński jest profesionalisto i bardzo szczegółowo bada i nie ma problemow w razie jakis watpliwosci o skierowanie do szpitala. aha co do dr Achcińskiej to akurat jak trafiłam na patologie ciąży miała dyżur i tak delikatnie mnie przebadała że myślalam że wyjde z siebie, pozatym była bardzo niemiła i uświadomiła mnie że ona nie ma czasu zajmować się pacjentkami. no to niewiem co ona tam robiła na tym dyżurze!!  

Gość

10-05-2009, 14:00
#18
czesc. ja chodziłam do dr Bucińskiego raz na kase chorych raz prywatnie zalezy czy byly terminy wolne ale naprawde nie widzialam roznicy w zachowaniu i podejsciu do pacjentki.  Nawet jak bylam prywatnie a juz pod koniec kolejki ( srednio przyjmuje ok 30 pacjentek) to pan dr byl zmeczony i wtedy byl troche mnie mily. Ogolnie rzecz biorąc nie warto zwracać uwagi na czyjeś humory. Buciński jest profesionalisto i bardzo szczegółowo bada i nie ma problemow w razie jakis watpliwosci o skierowanie do szpitala. aha co do dr Achcińskiej to akurat jak trafiłam na patologie ciąży miała dyżur i tak delikatnie mnie przebadała że myślalam że wyjde z siebie, pozatym była bardzo niemiła i uświadomiła mnie że ona nie ma czasu zajmować się pacjentkami. no to niewiem co ona tam robiła na tym dyżurze!!  
Gość napisał(a):Ja chodziłam z pierwszą ciążą do Mroza, z drugą do Niwińskiego i na konsultacje do dr.GĄSKI , a teraz znów chodzę z dzidziulkiem do Niewińskiego. Ogólnie jestem zadowolona {usmiech} Co do przychodni Femina to trafiam zawsze na dobry humor pań z rejestracji , są uprzejme, wesołe, a jak poszłam do tej przychodni na Hallera to z samego progu było widać "miłe" spojrzenie tej pani z rejestracji, że od razu ma się ochotę odwrócić na pięcie i iść do innej przychodni.  Nie zaszkodziło by jej trochę uśmiechu i życzliwości dla pacjentek {mruga}

Gość

11-05-2009, 10:00
#19
Ja chodziłam z pierwszą ciążą do Mroza, z drugą do Niwińskiego i na konsultacje do dr.GĄSKI , a teraz znów chodzę z dzidziulkiem do Niewińskiego. Ogólnie jestem zadowolona {usmiech} Co do przychodni Femina to trafiam zawsze na dobry humor pań z rejestracji , są uprzejme, wesołe, a jak poszłam do tej przychodni na Hallera to z samego progu było widać "miłe" spojrzenie tej pani z rejestracji, że od razu ma się ochotę odwrócić na pięcie i iść do innej przychodni.  Nie zaszkodziło by jej trochę uśmiechu i życzliwości dla pacjentek {mruga}
Gość napisał(a):Nie wiem może to nie miejsce, ale może ktoś wie KIEDY PRZENIOSĄ PORODÓWKĘ DO NOWEGO SZPITALA?????????????

Gość

11-05-2009, 10:26
#20
Nie wiem może to nie miejsce, ale może ktoś wie KIEDY PRZENIOSĄ PORODÓWKĘ DO NOWEGO SZPITALA?????????????

strony: wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów