Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
YIETI napisał(a):mowia ze ostroleka to miasto aptek i kebabow....ale przeciez nie tylko kebaba mozna zjesc w ostrolece{usmiech}co polecacie?

YIETI

Wpisów: 1
Dołączył: 18.04.2009
18-04-2009, 19:25
#1
mowia ze ostroleka to miasto aptek i kebabow....ale przeciez nie tylko kebaba mozna zjesc w ostrolece{usmiech}co polecacie?
Gość napisał(a):Najlepsza jest pizza w American pizza i surówki!   pyszne są lody bonano

Gość

18-04-2009, 21:24
#2
Najlepsza jest pizza w American pizza i surówki!   pyszne są lody bonano
Gość napisał(a):a no i zapomniałam dodać da grasso też jest dobra, no co tam jeszcze ?...hmm.... i chyba już to wszystko...

Gość

18-04-2009, 21:27
#3
a no i zapomniałam dodać da grasso też jest dobra, no co tam jeszcze ?...hmm.... i chyba już to wszystko...
Gość napisał(a):kebab gringo

Gość

22-04-2009, 23:07
#4
kebab gringo
Gość napisał(a):nowy kebab PAKA pod championem jest ok

Gość

23-04-2009, 09:56
#5
nowy kebab PAKA pod championem jest ok
Gość napisał(a):a ja uwielbiam pizzę z avalonu. jedyna taka w mieście, bo prawie jak domowa. mnóstwo sera i dodatków - uwielbiam.

Gość

23-04-2009, 10:13
#6
a ja uwielbiam pizzę z avalonu. jedyna taka w mieście, bo prawie jak domowa. mnóstwo sera i dodatków - uwielbiam.
Gość napisał(a):tak jesli pizza to tylko avalon :) jesli kebab to tylko donerkebab czy jak to sie pisze ... jest wypasiony

Gość

23-04-2009, 13:43
#7
tak jesli pizza to tylko avalon :) jesli kebab to tylko donerkebab czy jak to sie pisze ... jest wypasiony
Gość napisał(a):jeśli kebab to tylko doner jeśli doner to tylko na piłsudzkiego{ok} na gorbatowa niemiła{dobani} obsługa a nreszta to g....no{dobani}{diabelek}

Gość

26-04-2009, 21:09
#8
jeśli kebab to tylko doner jeśli doner to tylko na piłsudzkiego{ok} na gorbatowa niemiła{dobani} obsługa a nreszta to g....no{dobani}{diabelek}
Gość napisał(a):Bardzo dobry kebab jest także w Orange i z tego co wiem największy serwowany tu w Ostrołęce .

Gość

27-04-2009, 10:08
#9
Bardzo dobry kebab jest także w Orange i z tego co wiem największy serwowany tu w Ostrołęce .
Gość napisał(a):Dwie kawy i dwie wuzetki. I co jeszcze?- Dlaczego dwie kawy i dwie wuzetki?-Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego. Bijemy się o "Złotą patelnię".- Dobrze, pani pozwoli dwa razy zestaw obowiązkowy.-Szatnia też jest u nas obowiązkowa!

Gość

27-04-2009, 10:24
#10
Dwie kawy i dwie wuzetki. I co jeszcze?- Dlaczego dwie kawy i dwie wuzetki?-Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego. Bijemy się o "Złotą patelnię".- Dobrze, pani pozwoli dwa razy zestaw obowiązkowy.-Szatnia też jest u nas obowiązkowa!
Gość napisał(a):apropos donera na gorbatowa obsługa chyba z księżyca wczoraj usłyszałem tam czego{zly}{zly}{zly}{zly}{zly} głupie wieśniary {diabelek}które poczuły smak miasta{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}przynajmiej drugi lokal był[koło dworca] był super tylko ta szefowa i ta pożal się boże jej córka{dobani}{gafa}{jezyk}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{di abelek}{diabelek}

Gość

27-04-2009, 13:49
#11
apropos donera na gorbatowa obsługa chyba z księżyca wczoraj usłyszałem tam czego{zly}{zly}{zly}{zly}{zly} głupie wieśniary {diabelek}które poczuły smak miasta{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}przynajmiej drugi lokal był[koło dworca] był super tylko ta szefowa i ta pożal się boże jej córka{dobani}{gafa}{jezyk}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{di abelek}{diabelek}
Gość napisał(a):córka szefowej niby uczy mnie o matko jaka to jełopa ni to kobieta ni facet{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}a le upie....rdliwa to jest żaden mĄdry facet jej nie zechce chyba że na kasę poleci bo faceci są materialistami{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}

Gość

27-04-2009, 14:21
#12
córka szefowej niby uczy mnie o matko jaka to jełopa ni to kobieta ni facet{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}a le upie....rdliwa to jest żaden mĄdry facet jej nie zechce chyba że na kasę poleci bo faceci są materialistami{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Kochanie! Dolej trochę więcej wody. Jakaś oklapła jestem dzisiaj. Mówię pani...- Pani Iwonko, pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił.- Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się

Gość

27-04-2009, 14:21
#13
Kochanie! Dolej trochę więcej wody. Jakaś oklapła jestem dzisiaj. Mówię pani...- Pani Iwonko, pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił.- Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się
Gość napisał(a):ja tam polecam kebab na oś stacja  nie wiem jak sie nazywa ale byłem milo zaskoczony było dużo i smacznie ciekawe tylko jak długo będą dawać tak duże porcje {ok}

Gość

27-04-2009, 15:49
#14
ja tam polecam kebab na oś stacja  nie wiem jak sie nazywa ale byłem milo zaskoczony było dużo i smacznie ciekawe tylko jak długo będą dawać tak duże porcje {ok}
Gość napisał(a):rastauracja AUGUSTYNIAK to jest prawdziwe jedzonko, a nie smierdzace kebaby i pizze... niestety w weekend zamkniete...:(

Gość

27-04-2009, 16:33
#15
rastauracja AUGUSTYNIAK to jest prawdziwe jedzonko, a nie smierdzace kebaby i pizze... niestety w weekend zamkniete...:(
Gość napisał(a):Tak, to nam wskazuje na to, że życie stawia przed nami ciągle coś nowego. I to jest raz. A po drugie, musimy mieć jednak różne warianty. I to jest dwa. I dlatego proponuje wariant następujący: A gdyby tu było nagle przedszkole. W przyszłości!

Gość

27-04-2009, 17:14
#16
Tak, to nam wskazuje na to, że życie stawia przed nami ciągle coś nowego. I to jest raz. A po drugie, musimy mieć jednak różne warianty. I to jest dwa. I dlatego proponuje wariant następujący: A gdyby tu było nagle przedszkole. W przyszłości!
Gość napisał(a):KEBAB PAKA pod Championem jest naprawdę WYPAS{ok}

Gość

27-04-2009, 17:38
#17
KEBAB PAKA pod Championem jest naprawdę WYPAS{ok}
Gość napisał(a):Żaby jedzą... Ty, Szymek? Jak jest żaba po ichniemu?- Grenuj- O, sam pan słyszy - drenuj.

Gość

27-04-2009, 17:43
#18
Żaby jedzą... Ty, Szymek? Jak jest żaba po ichniemu?- Grenuj- O, sam pan słyszy - drenuj.
Gość napisał(a):na Targorze najlepsze jedzonko :)

Gość

27-04-2009, 19:24
#19
na Targorze najlepsze jedzonko :)
Gość napisał(a):naleśnikarnia w kupcu.

Gość

27-04-2009, 23:05
#20
naleśnikarnia w kupcu.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów