Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):  Tak polecam ,,naleśnikarnię w kupcu''Byłam tam z siostrą naprawdę super smaczki:)i obsługa jest spoko{ok}

Gość

28-04-2009, 13:53
#1
  Tak polecam ,,naleśnikarnię w kupcu''Byłam tam z siostrą naprawdę super smaczki:)i obsługa jest spoko{ok}
Gość napisał(a):wieprzowina pieczona z sajgonu jest the best!!!!

Gość

29-04-2009, 20:12
#2
wieprzowina pieczona z sajgonu jest the best!!!!
Gość napisał(a):JAK KEBAB TO TYLKO W ''PAKA,,{ok} POD CHAMPIONEM OSTATNIO JADŁEM Z DZIEWCZYNĄ JEST ŚWIETNY I DUŻE PORCJE I CENOWO TAŃSZY NIŻ OBOK W GYROSIE PLUS SIĘ NALEŻY ZA TO ŻE NIE TRZEBA CZEKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ {usmiech}{usmiech}{usmiech}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

29-04-2009, 21:22
#3
JAK KEBAB TO TYLKO W ''PAKA,,{ok} POD CHAMPIONEM OSTATNIO JADŁEM Z DZIEWCZYNĄ JEST ŚWIETNY I DUŻE PORCJE I CENOWO TAŃSZY NIŻ OBOK W GYROSIE PLUS SIĘ NALEŻY ZA TO ŻE NIE TRZEBA CZEKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ {usmiech}{usmiech}{usmiech}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Targor :)

Gość

29-04-2009, 22:25
#4
Targor :)
Gość napisał(a):Na jakiej ulicy jest Kebab Paka ? Mógłby ktoś napisać ?

Gość

30-04-2009, 07:06
#5
Na jakiej ulicy jest Kebab Paka ? Mógłby ktoś napisać ?
Gość napisał(a):PAKA jest pod Pubem Chempion:)mi tez tam skamuje..

Gość

30-04-2009, 11:59
#6
PAKA jest pod Pubem Chempion:)mi tez tam skamuje..
Gość napisał(a):Odkryłem nowy KEBAB w Ostrołęce;- najszybszy i najbardziej wypasiony w mieście "Paka" pod  "Championem" na Kopernika. Podobno otworzył to szef kuchni z "Augustyniaka".... WYPAS!!! POLECAM!!!

Gość

04-05-2009, 21:56
#7
Odkryłem nowy KEBAB w Ostrołęce;- najszybszy i najbardziej wypasiony w mieście "Paka" pod  "Championem" na Kopernika. Podobno otworzył to szef kuchni z "Augustyniaka".... WYPAS!!! POLECAM!!!
Gość napisał(a):JA TEŻ TAM JADŁAM, POLĘDWICZKI W TYM SOSIE SĄ SUPER. WRESZCIE ZJADŁAM NIE SPALONE . W PACE MOŻNA NAPRAWDĘ DOBRZE ZJEŚC I NIE DROGO. POLECAM KAŻDEMU ŻEBY SPRÓBOWAŁ {ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

04-05-2009, 22:11
#8
JA TEŻ TAM JADŁAM, POLĘDWICZKI W TYM SOSIE SĄ SUPER. WRESZCIE ZJADŁAM NIE SPALONE . W PACE MOŻNA NAPRAWDĘ DOBRZE ZJEŚC I NIE DROGO. POLECAM KAŻDEMU ŻEBY SPRÓBOWAŁ {ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):w kupcu na piętrze jakiś mega kurczak tam zjadłem i jestem happy koneser - byłem na mś POLSKI w kulturystyce

Gość

04-05-2009, 23:04
#9
w kupcu na piętrze jakiś mega kurczak tam zjadłem i jestem happy koneser - byłem na mś POLSKI w kulturystyce
Gość napisał(a):dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}

Gość

04-05-2009, 23:19
#10
dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}[ /quote]

Gość

05-05-2009, 00:22
#11
[quote=Gość]dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}[ /quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}[/quote][/quote] ;{usmiech}{ok}[center]

Gość

05-05-2009, 00:25
#12
[quote=Gość][quote=Gość]dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}[/quote][/quote] ;{usmiech}{ok}[center]
Gość napisał(a):to paka czy piter bo nie wiem co kurcze sporzywam{diabelek}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{ dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{diabelek}{diabelek}{diabelek }

Gość

05-05-2009, 00:31
#13
to paka czy piter bo nie wiem co kurcze sporzywam{diabelek}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{ dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{diabelek}{diabelek}{diabelek }
Gość napisał(a):Kużnia smaku na rzekuniu. Duuza porcja smaczny sosik :Ppolecam

Gość

05-05-2009, 11:54
#14
Kużnia smaku na rzekuniu. Duuza porcja smaczny sosik :Ppolecam
Gość napisał(a):zgłodniałem ........ :)

Gość

05-05-2009, 15:07
#15
zgłodniałem ........ :)
Gość napisał(a):kebab to tylko w orange{ok}{usmiech} ale ta obsługa{dobani}{gafa} przeważnie ta mała brudaska{zly}w okularach[color=#ff0000][/color][size=12][/size]

Gość

06-05-2009, 18:34
#16
kebab to tylko w orange{ok}{usmiech} ale ta obsługa{dobani}{gafa} przeważnie ta mała brudaska{zly}w okularach[color=#ff0000][/color][size=12][/size]
Gość napisał(a):A ja nie polecam ORANGE, ostatnio w kebabie - razem z mięsem trafiła mi się stara frytka. Wniosek z tego, że do kebaba dorzucają niedojedzone mięso z zestawów. Więcej razy tam nie kupię.

Gość

06-05-2009, 20:05
#17
A ja nie polecam ORANGE, ostatnio w kebabie - razem z mięsem trafiła mi się stara frytka. Wniosek z tego, że do kebaba dorzucają niedojedzone mięso z zestawów. Więcej razy tam nie kupię.
Gość napisał(a):Ja lubie pizze z da grasso ale fatalna obsluga (mala tleniona bladynka), wszystko robi z laska. Beznadziejna jest na maxa ale pizza pycha.

Gość

07-05-2009, 09:15
#18
Ja lubie pizze z da grasso ale fatalna obsluga (mala tleniona bladynka), wszystko robi z laska. Beznadziejna jest na maxa ale pizza pycha.
Gość napisał(a):To fajnie jak wszystko robi z laską ;]

Gość

07-05-2009, 14:29
#19
To fajnie jak wszystko robi z laską ;]
Gość napisał(a):[quote=Gość]  Tak polecam ,,naleśnikarnię w kupcu''Byłam tam z siostrą naprawdę super smaczki:)i obsługa jest spoko{ok}[/quote]Mi nie smakowało. Jak za naleśnika, to ceny za wysokie. Naleśnik niezbyt gorący, ciągnął się, niezbyt to było smaczne.

Gość

07-05-2009, 14:52
#20
[quote=Gość]  Tak polecam ,,naleśnikarnię w kupcu''Byłam tam z siostrą naprawdę super smaczki:)i obsługa jest spoko{ok}[/quote]Mi nie smakowało. Jak za naleśnika, to ceny za wysokie. Naleśnik niezbyt gorący, ciągnął się, niezbyt to było smaczne.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów