Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Do pustych głów ten filmik{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{c o}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}

Gość

28-05-2009, 22:18
#1
Do pustych głów ten filmik{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{c o}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}{co}
Gość napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8

Gość

28-05-2009, 22:19
#2
http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8
Gość napisał(a):[quote=Gość]ostrołęka to taki dziwny kraj[/quote]jest kraj o nazwie naszego miasta?{zdziwko}

Gość

29-05-2009, 11:27
#3
[quote=Gość]ostrołęka to taki dziwny kraj[/quote]jest kraj o nazwie naszego miasta?{zdziwko}
Gość napisał(a):{zly}

Gość

29-05-2009, 12:57
#4
{zly}
Gość napisał(a):Teraz w Orange można zjeść calzone oraz  kulki w cieście czego przez długi czas nie było. Jest całkiem nieźle i tak trzymać{ok}

Gość

02-06-2009, 19:42
#5
Teraz w Orange można zjeść calzone oraz  kulki w cieście czego przez długi czas nie było. Jest całkiem nieźle i tak trzymać{ok}
Gość napisał(a):Gdzie się mieści ten kebab paka?? i gdzie ejst ten champion??;)

Gość

02-06-2009, 23:20
#6
Gdzie się mieści ten kebab paka?? i gdzie ejst ten champion??;)
Gość napisał(a):Gdzie się mieści ten kebab paka?? i gdzie ejst ten champion??;)

Gość

02-06-2009, 23:21
#7
Gdzie się mieści ten kebab paka?? i gdzie ejst ten champion??;)
Gość napisał(a):Ja polecam Calzone w "Orange"

Gość

03-06-2009, 09:00
#8
Ja polecam Calzone w "Orange"
Gość napisał(a):Kebab PAKA jest na ul.Kopernika, zaraz obok gyrosa.

Gość

03-06-2009, 16:15
#9
Kebab PAKA jest na ul.Kopernika, zaraz obok gyrosa.
Gość napisał(a):Niech orange wsadzi sobie teraz te calzone gdzieś!!! ja też już kawała czasu chciałam tam je zjeść a tu ciągle ''nie ma''. Co to w ogóle ma być! takie robienie z klijenta głupka, w menu niby jest a jak co do czego to i tak nie zjesz i tak!

Gość

04-06-2009, 12:25
#10
Niech orange wsadzi sobie teraz te calzone gdzieś!!! ja też już kawała czasu chciałam tam je zjeść a tu ciągle ''nie ma''. Co to w ogóle ma być! takie robienie z klijenta głupka, w menu niby jest a jak co do czego to i tak nie zjesz i tak!
Gość napisał(a):A czy ktoś z Was zna może jakieś przepisy bardzoo zbliżone do tych na sosy z restauracji np. orange albo doner ? Chodzi o te na bazie majonezu, albo ostro z orange, albo pikantny z kurczaka ? Wiem ze dojkladnych nie macie bo restauracje zazwyczaj nie daja przepisow na dania ale moze sami jakies znacie ?

Gość

20-06-2009, 21:31
#11
A czy ktoś z Was zna może jakieś przepisy bardzoo zbliżone do tych na sosy z restauracji np. orange albo doner ? Chodzi o te na bazie majonezu, albo ostro z orange, albo pikantny z kurczaka ? Wiem ze dojkladnych nie macie bo restauracje zazwyczaj nie daja przepisow na dania ale moze sami jakies znacie ?
Gość napisał(a):Ja byłem ostatnio w Orange i powiem tak, że porcje zmalały znacząco... duży kebab to teraz jakieś 1/3 mniejszy niż zwykle... chyba inni też to zauważyli, bo w lokalu pusto jak nigdy... szkoda...

Gość

20-06-2009, 21:46
#12
Ja byłem ostatnio w Orange i powiem tak, że porcje zmalały znacząco... duży kebab to teraz jakieś 1/3 mniejszy niż zwykle... chyba inni też to zauważyli, bo w lokalu pusto jak nigdy... szkoda...
Gość napisał(a):dawno nie bylam w oce, ale sie wybieram. jest tam cos oprocz kebabow? kugiel itd?  bo tylko o kebabach piszecie :)

Gość

21-06-2009, 02:29
#13
dawno nie bylam w oce, ale sie wybieram. jest tam cos oprocz kebabow? kugiel itd?  bo tylko o kebabach piszecie :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]dawno nie bylam w oce, ale sie wybieram. jest tam cos oprocz kebabow? kugiel itd?  bo tylko o kebabach piszecie :)[/quote]Tak, ja już wcześniej polecałem. Bar Kugiel na Bursztynowej (od ul. Goworowskiej się jedzie).

Gość

21-06-2009, 09:19
#14
[quote=Gość]dawno nie bylam w oce, ale sie wybieram. jest tam cos oprocz kebabow? kugiel itd?  bo tylko o kebabach piszecie :)[/quote]Tak, ja już wcześniej polecałem. Bar Kugiel na Bursztynowej (od ul. Goworowskiej się jedzie).
Gość napisał(a):Kebab GRINGO tez daje mniejsze porcje{smutny}niż wcześniej{dobani}jedzenie tam (sosy) też sie zmieniły-już tam nie chodzę

Gość

21-06-2009, 22:07
#15
Kebab GRINGO tez daje mniejsze porcje{smutny}niż wcześniej{dobani}jedzenie tam (sosy) też sie zmieniły-już tam nie chodzę
Gość napisał(a):w kupcu jest dobry kebab - dużo mięsa{ok}miła i szybka obsługa-zawsze zamawiam kebaba na wynos i nie czekam długo-osobiście polecam{ok}{ok}{ok}

Gość

21-06-2009, 22:18
#16
w kupcu jest dobry kebab - dużo mięsa{ok}miła i szybka obsługa-zawsze zamawiam kebaba na wynos i nie czekam długo-osobiście polecam{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):A ja polecam KUZNIE SMAKU w Rzekuniu dobre jedzonko fajny wystój i wogóle fajny klimacik, i oczywiscie miła obsługa:)

Gość

22-06-2009, 14:53
#17
A ja polecam KUZNIE SMAKU w Rzekuniu dobre jedzonko fajny wystój i wogóle fajny klimacik, i oczywiscie miła obsługa:)
Gość napisał(a):A ja ostatnio mile się zaskoczyłam{zdziwko}. Jest jedzenie w kawiarni na hallera :)

Gość

03-07-2009, 00:46
#18
A ja ostatnio mile się zaskoczyłam{zdziwko}. Jest jedzenie w kawiarni na hallera :)
Gość napisał(a):A ja zawsze się śmieje z wieśniaków jedzących kebaby

Gość

03-07-2009, 22:38
#19
A ja zawsze się śmieje z wieśniaków jedzących kebaby
Gość napisał(a):dziwię się Wam wszystkim...nigdy nie zjadłam w Oce "kebaba" - miałam przyjemność oglądać "toto" gdy mój mężuś zamawiał - i nie wiem naprawdę czemu "toto" nazywane jest u nas "kebabem" - jadłam Kebaba w małej knajpce w Ełku i w Warszawie - było tam mięso (baranina) skrojone w cieniutkie, chrupiące plasterki, bułka, prawdziwa, jakby grahamka i do tego warzywa...różne, a nie tylko kapusta. A wracając do pytania...według mnie najlepsze jedzonko w O-ce to: zwykły obiad - najtaniej i najsmaczniej w Konsumie, czy jak kto woli policyjnej stołówce, na wieczór z przyjaciółmi jedzonko w Elbie lub Targorze, pizza - tylko z Avalonu lub Niedźwiedzia...do niedawna poleciłabym pierogi z Karczmy..ale właściciel już nie TEN i super pierogów brak ;((( pozdrawiam

Gość

04-07-2009, 00:14
#20
dziwię się Wam wszystkim...nigdy nie zjadłam w Oce "kebaba" - miałam przyjemność oglądać "toto" gdy mój mężuś zamawiał - i nie wiem naprawdę czemu "toto" nazywane jest u nas "kebabem" - jadłam Kebaba w małej knajpce w Ełku i w Warszawie - było tam mięso (baranina) skrojone w cieniutkie, chrupiące plasterki, bułka, prawdziwa, jakby grahamka i do tego warzywa...różne, a nie tylko kapusta. A wracając do pytania...według mnie najlepsze jedzonko w O-ce to: zwykły obiad - najtaniej i najsmaczniej w Konsumie, czy jak kto woli policyjnej stołówce, na wieczór z przyjaciółmi jedzonko w Elbie lub Targorze, pizza - tylko z Avalonu lub Niedźwiedzia...do niedawna poleciłabym pierogi z Karczmy..ale właściciel już nie TEN i super pierogów brak ;((( pozdrawiam

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów