Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Polecam restauracje kugiel ale tą w domkach, jeśli ktoś ma ochotę zjeść prawdziwy obiad zupka+drugie danie to miejsce dla niego. Obsługa tez jest bardzo miła szczególnie pani w krótkich czarnych włosach{mruga}

Gość

04-07-2009, 23:10
#1
Polecam restauracje kugiel ale tą w domkach, jeśli ktoś ma ochotę zjeść prawdziwy obiad zupka+drugie danie to miejsce dla niego. Obsługa tez jest bardzo miła szczególnie pani w krótkich czarnych włosach{mruga}
Gość napisał(a):Ja polecam Orange, mają dobre callzone i super placek po węgiersku, nugetsy z serem są smaczne Obsługa jakby coraz milsza i szybsza.{usmiech}

Gość

07-07-2009, 19:56
#2
Ja polecam Orange, mają dobre callzone i super placek po węgiersku, nugetsy z serem są smaczne Obsługa jakby coraz milsza i szybsza.{usmiech}
Gość napisał(a):Orange faktycznie zmienia się na lepsze,tylko niech zmienią menu i wykreślą czego nie mają i będzie oki. Mają coraz fajniejsze desery i zimne i na ciepło.

Gość

07-07-2009, 20:00
#3
Orange faktycznie zmienia się na lepsze,tylko niech zmienią menu i wykreślą czego nie mają i będzie oki. Mają coraz fajniejsze desery i zimne i na ciepło.
Gość napisał(a):Hehe, słuchaj, sam/a sobie nie musisz przytakiwać {jezyk}(Obie wypowiedzi z tego samego IP)

Gość

07-07-2009, 20:42
#4
Hehe, słuchaj, sam/a sobie nie musisz przytakiwać {jezyk}(Obie wypowiedzi z tego samego IP)
Gość napisał(a):ta pani z kugla w krótkich włoskach heheh no dobra jest dobra{ok}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ok} ...........

Gość

07-07-2009, 21:57
#5
ta pani z kugla w krótkich włoskach heheh no dobra jest dobra{ok}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ok} ...........
Gość napisał(a):hehehe Orange już tak spadł na psy że musi się sam reklamować {diabelek}

Gość

08-07-2009, 13:28
#6
hehehe Orange już tak spadł na psy że musi się sam reklamować {diabelek}
Gość napisał(a):Orange nie musi się sam reklamować tylko próbuje zmienić coś na lepsze! I chyba nie jest to wypowiedź z tego samego IP, co?{co}

Gość

08-07-2009, 21:54
#7
Orange nie musi się sam reklamować tylko próbuje zmienić coś na lepsze! I chyba nie jest to wypowiedź z tego samego IP, co?{co}
Gość napisał(a):Orange nie musi się sam reklamować tylko próbuje zmienić coś na lepsze! I chyba nie jest to wypowiedź z tego samego IP, co?{co}

Gość

08-07-2009, 21:55
#8
Orange nie musi się sam reklamować tylko próbuje zmienić coś na lepsze! I chyba nie jest to wypowiedź z tego samego IP, co?{co}
Gość napisał(a):Teraz w Orange można zjeść drugie calzone za 1/2 ceny{usmiech}

Gość

08-07-2009, 22:00
#9
Teraz w Orange można zjeść drugie calzone za 1/2 ceny{usmiech}
Gość napisał(a):Daję jeszcze miesiąc i Orange upadnie. Zobaczycie. Tam jest tylko jeden pracownik zatrudniony na etat który cokolwiek potrafi zrobić a reszta niedołęznie  próbuje się czegoś nauczyć. BIEDA{dobani}

Gość

08-07-2009, 23:02
#10
Daję jeszcze miesiąc i Orange upadnie. Zobaczycie. Tam jest tylko jeden pracownik zatrudniony na etat który cokolwiek potrafi zrobić a reszta niedołęznie  próbuje się czegoś nauczyć. BIEDA{dobani}
Gość napisał(a):Jeśli kebeb to w doner kebeb albo w PaceJeśli Pizza to tylko w American Pizza- sosy są bez majonezów sałatki bardzo dobre[takie domowe] meksykańska to odjazd...w gyrosie dobre jedzenie ale dość przesadzają z cenąno i oczywiście Ostoja na dobre obiadki^^

Gość

09-07-2009, 10:11
#11
Jeśli kebeb to w doner kebeb albo w PaceJeśli Pizza to tylko w American Pizza- sosy są bez majonezów sałatki bardzo dobre[takie domowe] meksykańska to odjazd...w gyrosie dobre jedzenie ale dość przesadzają z cenąno i oczywiście Ostoja na dobre obiadki^^
Gość napisał(a):I tak calzone jest najlepsze a jak jeszcze można zjeść za pół ceny to już wogóle super

Gość

09-07-2009, 10:27
#12
I tak calzone jest najlepsze a jak jeszcze można zjeść za pół ceny to już wogóle super
Gość napisał(a):A ja lubię chińskie jedzonko na hallera. Porcjre ogromne max ogromne. Może trochę mogliby zadbać o czystość w środku i o wystrój ale samo jedzonko pychaaaaaaaa.{zakochany}Pizza tylko da grasso{ok}pozdrawiam {usmiech}

Gość

09-07-2009, 12:53
#13
A ja lubię chińskie jedzonko na hallera. Porcjre ogromne max ogromne. Może trochę mogliby zadbać o czystość w środku i o wystrój ale samo jedzonko pychaaaaaaaa.{zakochany}Pizza tylko da grasso{ok}pozdrawiam {usmiech}
Gość napisał(a):W Ostrołęce jest kilka miejsc aby dobrze zjeść tylko dlaczego nieraz są zamknięte albo nie można płacić kartą. Mamy już cywilizację na wysokim stopniu!

Gość

09-07-2009, 14:00
#14
W Ostrołęce jest kilka miejsc aby dobrze zjeść tylko dlaczego nieraz są zamknięte albo nie można płacić kartą. Mamy już cywilizację na wysokim stopniu!
Gość napisał(a):Chinka na Hallera- jadłem kulki w cieście to mało widelca nie połamałem na nich albo spieczone albo odgrzewane.  Orange- w zestawie miałem 10 frytek i spieczone mięso, połowa poszła do kosza-popsuła się jakość. Doner przy dworcu polecam. W Gringo też jest smacznie.{usmiech}                          

Gość

09-07-2009, 14:07
#15
Chinka na Hallera- jadłem kulki w cieście to mało widelca nie połamałem na nich albo spieczone albo odgrzewane.  Orange- w zestawie miałem 10 frytek i spieczone mięso, połowa poszła do kosza-popsuła się jakość. Doner przy dworcu polecam. W Gringo też jest smacznie.{usmiech}                          
Gość napisał(a):Chinka na Hallera- jadłem kulki w cieście to mało widelca nie połamałem na nich albo spieczone albo odgrzewane.  Orange- w zestawie miałem 10 frytek i spieczone mięso, połowa poszła do kosza-popsuła się jakość. Doner przy dworcu polecam. W Gringo też jest smacznie.{usmiech}                          

Gość

09-07-2009, 14:07
#16
Chinka na Hallera- jadłem kulki w cieście to mało widelca nie połamałem na nich albo spieczone albo odgrzewane.  Orange- w zestawie miałem 10 frytek i spieczone mięso, połowa poszła do kosza-popsuła się jakość. Doner przy dworcu polecam. W Gringo też jest smacznie.{usmiech}                          
Gość napisał(a):W Ostrołęce jest kilka miejsc aby dobrze zjeść tylko dlaczego nieraz są zamknięte albo nie można płacić kartą. Mamy już cywilizację na wysokim stopniu!

Gość

09-07-2009, 14:08
#17
W Ostrołęce jest kilka miejsc aby dobrze zjeść tylko dlaczego nieraz są zamknięte albo nie można płacić kartą. Mamy już cywilizację na wysokim stopniu!
Gość napisał(a):Widać że Orange promuje jedna i ta sama osoba. Nieładnie {nie} !!! nie lepiej napisać że ma się coś wspólnego z tym lokalem i że przeprasza się za niedogodności i tedy zaproponować swoje oferty. Na pewno ludzie inaczej by na to patrzyli i nie zrażali się bardziej

Gość

09-07-2009, 14:38
#18
Widać że Orange promuje jedna i ta sama osoba. Nieładnie {nie} !!! nie lepiej napisać że ma się coś wspólnego z tym lokalem i że przeprasza się za niedogodności i tedy zaproponować swoje oferty. Na pewno ludzie inaczej by na to patrzyli i nie zrażali się bardziej
Gość napisał(a):Widać też wyrażnie, że Orange próbuje skrytykować jedna i ta sama osoba, która nie do końca jest prawdomówna. Oj brzydko jest kłamać i trzeba szybciutko zapudrować bordowe policzki{wstyd} A może trochę obiektywizmu. Ale krytyka nie uznaje obiektywizmu. Prawda?A wracając do tematu w nagłówku CALZONE JEST BARDZO SMACZNE POLECAM SPRÓBOWAĆ MOŻNA SIĘ NAJEŚĆ MI ZAWSZE BARDZO SMAKUJE I MAM POMYSŁ NIECH WŁAŚCICIELE POMYŚLĄ NAD INNYMI NADZIENIAMI. BARDZO CHĘTNIE POPRÓBUJĘ

Gość

09-07-2009, 16:20
#19
Widać też wyrażnie, że Orange próbuje skrytykować jedna i ta sama osoba, która nie do końca jest prawdomówna. Oj brzydko jest kłamać i trzeba szybciutko zapudrować bordowe policzki{wstyd} A może trochę obiektywizmu. Ale krytyka nie uznaje obiektywizmu. Prawda?A wracając do tematu w nagłówku CALZONE JEST BARDZO SMACZNE POLECAM SPRÓBOWAĆ MOŻNA SIĘ NAJEŚĆ MI ZAWSZE BARDZO SMAKUJE I MAM POMYSŁ NIECH WŁAŚCICIELE POMYŚLĄ NAD INNYMI NADZIENIAMI. BARDZO CHĘTNIE POPRÓBUJĘ
Gość napisał(a):W orange bylo dobre jedzenie, ale ostatnio - PORAŻKA! Mięcho jakieś żylaste, tłuste, obrzydliwe po prostu {zly}

Gość

09-07-2009, 17:44
#20
W orange bylo dobre jedzenie, ale ostatnio - PORAŻKA! Mięcho jakieś żylaste, tłuste, obrzydliwe po prostu {zly}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów