Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Orange to już nędza{gafa}

Gość

22-08-2009, 22:39
#1
Orange to już nędza{gafa}
Gość napisał(a):Orange to już nędza{gafa}

Gość

22-08-2009, 22:39
#2
Orange to już nędza{gafa}
Gość napisał(a):tu jest o artcafe, ale moderator pewnie usunie bo to właściciel tej "kawiarni" http://www.ciekawa-ostroleka.nstrefa.pl/index.php?option=com _content&view=article&id=168&Itemid=116

Gość

22-08-2009, 23:26
#3
tu jest o artcafe, ale moderator pewnie usunie bo to właściciel tej "kawiarni" http://www.ciekawa-ostroleka.nstrefa.pl/index.php?option=com _content&view=article&id=168&Itemid=116
Gość napisał(a):jeśli uważasz że nędza no to w takim razie po co tam przychodzisz ? nie przychodź i jedz u kogoś innego;)

Gość

23-08-2009, 12:04
#4
jeśli uważasz że nędza no to w takim razie po co tam przychodzisz ? nie przychodź i jedz u kogoś innego;)
Gość napisał(a):a co myślicie o doner kebab na gorbatowa{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?} {?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}

Gość

23-08-2009, 20:58
#5
a co myślicie o doner kebab na gorbatowa{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?} {?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}
Gość napisał(a):[quote=]zgadzam się kiedyś w orange było super jedzenie a teraz... kebaby dużo mniejsze, a inne jedzenie bez smaku. Nie wiem może zmienili kucharza i to dlatego. W każdym razie niestety kiedyś był duuużo lepiej[/quote]hehe a to dla tego ze ja juz tam nei pracuje, teraz zapraszam do Diavolo Perfettopozdrawiam Boxer

Gość

24-08-2009, 15:04
#6
[quote=]zgadzam się kiedyś w orange było super jedzenie a teraz... kebaby dużo mniejsze, a inne jedzenie bez smaku. Nie wiem może zmienili kucharza i to dlatego. W każdym razie niestety kiedyś był duuużo lepiej[/quote]hehe a to dla tego ze ja juz tam nei pracuje, teraz zapraszam do Diavolo Perfettopozdrawiam Boxer
Gość napisał(a):{usmiech}byłam tam  pizza super,, a pizzermen  mhmh{diabelek}

Gość

24-08-2009, 15:08
#7
{usmiech}byłam tam  pizza super,, a pizzermen  mhmh{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=]A czy ktoś z Was zna może jakieś przepisy bardzoo zbliżone do tych na sosy z restauracji np. orange albo doner ? Chodzi o te na bazie majonezu, albo ostro z orange, albo pikantny z kurczaka ? Wiem ze dojkladnych nie macie bo restauracje zazwyczaj nie daja przepisow na dania ale moze sami jakies znacie ?[/quote]Sos czosnkowy z Orange:- majonez lagodny i ostry z biedronki- przyprawa gyros- zabek czosnkuwymieszac i dolac wody dla kontrastuSos ostry z Orange:- koncentrat z papryczeki chili- ocet- cukier- mąka ziemniaczanazagotowac koncentrat w proporcji 1 do 5 ilosci wody,dodac ocet, cukier, na zokonczenie gotowania zagescic rozrobionaz woda mąke ziemniaczana

Gość

24-08-2009, 16:06
#8
[quote=]A czy ktoś z Was zna może jakieś przepisy bardzoo zbliżone do tych na sosy z restauracji np. orange albo doner ? Chodzi o te na bazie majonezu, albo ostro z orange, albo pikantny z kurczaka ? Wiem ze dojkladnych nie macie bo restauracje zazwyczaj nie daja przepisow na dania ale moze sami jakies znacie ?[/quote]Sos czosnkowy z Orange:- majonez lagodny i ostry z biedronki- przyprawa gyros- zabek czosnkuwymieszac i dolac wody dla kontrastuSos ostry z Orange:- koncentrat z papryczeki chili- ocet- cukier- mąka ziemniaczanazagotowac koncentrat w proporcji 1 do 5 ilosci wody,dodac ocet, cukier, na zokonczenie gotowania zagescic rozrobionaz woda mąke ziemniaczana
Gość napisał(a):[quote=]Widać też wyrażnie, że Orange próbuje skrytykować jedna i ta sama osoba, która nie do końca jest prawdomówna. Oj brzydko jest kłamać i trzeba szybciutko zapudrować bordowe policzki{wstyd} A może trochę obiektywizmu. Ale krytyka nie uznaje obiektywizmu. Prawda?A wracając do tematu w nagłówku CALZONE JEST BARDZO SMACZNE POLECAM SPRÓBOWAĆ MOŻNA SIĘ NAJEŚĆ MI ZAWSZE BARDZO SMAKUJE I MAM POMYSŁ NIECH WŁAŚCICIELE POMYŚLĄ NAD INNYMI NADZIENIAMI. BARDZO CHĘTNIE POPRÓBUJĘ[/quote]a ja mysle ze to Robercik podrozujacy po kaffejkach internetowych podkladajacych sie pod nijakie osobyniestety ale oragne dead

Gość

24-08-2009, 16:17
#9
[quote=]Widać też wyrażnie, że Orange próbuje skrytykować jedna i ta sama osoba, która nie do końca jest prawdomówna. Oj brzydko jest kłamać i trzeba szybciutko zapudrować bordowe policzki{wstyd} A może trochę obiektywizmu. Ale krytyka nie uznaje obiektywizmu. Prawda?A wracając do tematu w nagłówku CALZONE JEST BARDZO SMACZNE POLECAM SPRÓBOWAĆ MOŻNA SIĘ NAJEŚĆ MI ZAWSZE BARDZO SMAKUJE I MAM POMYSŁ NIECH WŁAŚCICIELE POMYŚLĄ NAD INNYMI NADZIENIAMI. BARDZO CHĘTNIE POPRÓBUJĘ[/quote]a ja mysle ze to Robercik podrozujacy po kaffejkach internetowych podkladajacych sie pod nijakie osobyniestety ale oragne dead
Gość napisał(a):83.5.207.28 {co} Pozdrowienia dla Tomka W. {gafa}

Gość

26-08-2009, 21:40
#10
83.5.207.28 {co} Pozdrowienia dla Tomka W. {gafa}
Gość napisał(a):Widze ze w ostrołęce ludzie jedza tylko kebaby. Wiekszasc to swinie ktore uwazaja ze za 10 zł  trzeba tak sie najesc zeby z krzesła nie moc wstac. Ludzie sprobujcie czegos innego!!! poraszka....

Gość

28-08-2009, 18:08
#11
Widze ze w ostrołęce ludzie jedza tylko kebaby. Wiekszasc to swinie ktore uwazaja ze za 10 zł  trzeba tak sie najesc zeby z krzesła nie moc wstac. Ludzie sprobujcie czegos innego!!! poraszka....
Gość napisał(a):poraszka{gafa}{gafa}porażka to z ciebie grafologu{zly}{zly}{gafa}

Gość

28-08-2009, 19:24
#12
poraszka{gafa}{gafa}porażka to z ciebie grafologu{zly}{zly}{gafa}
Gość napisał(a):Ja polecam Bar Kugiel na Bursztynowej. Dobre jedzenie i miła atmosfera.

Gość

28-08-2009, 21:06
#13
Ja polecam Bar Kugiel na Bursztynowej. Dobre jedzenie i miła atmosfera.
Gość napisał(a):Polecam Targor i Avalon. Pyszne żarcie mają :)

Gość

28-08-2009, 21:08
#14
Polecam Targor i Avalon. Pyszne żarcie mają :)
Gość napisał(a):[quote=]Widze ze w ostrołęce ludzie jedza tylko kebaby. Wiekszasc to swinie ktore uwazaja ze za 10 zł  trzeba tak sie najesc zeby z krzesła nie moc wstac. Ludzie sprobujcie czegos innego!!! poraszka....[/quote]masz racje sa inne dobre restauracje gdzie mozna dobrze zjesc ...np. w Marco Polo serwuja "swieze karaluchy"kolejny problem w tym ze jestes tylko konsumentem i nie widzisz przygotowania potrawy i jej produkcji, aczkolwiek danie bylo wysmienite -_-ps. lagodnej grypy zaladkowej ^_^

Gość

03-09-2009, 15:58
#15
[quote=]Widze ze w ostrołęce ludzie jedza tylko kebaby. Wiekszasc to swinie ktore uwazaja ze za 10 zł  trzeba tak sie najesc zeby z krzesła nie moc wstac. Ludzie sprobujcie czegos innego!!! poraszka....[/quote]masz racje sa inne dobre restauracje gdzie mozna dobrze zjesc ...np. w Marco Polo serwuja "swieze karaluchy"kolejny problem w tym ze jestes tylko konsumentem i nie widzisz przygotowania potrawy i jej produkcji, aczkolwiek danie bylo wysmienite -_-ps. lagodnej grypy zaladkowej ^_^
Gość napisał(a):{nie} nigdy wiecej  orange....   kilka dni temu bylam tam...i wiecej juz nie pojde...  jak to ujać hmm  poprostu znalazlam ,, włosa w kebabie.....''   lol na wymioty mnie wzielo.... jak tak mozna..

Gość

17-09-2009, 14:26
#16
{nie} nigdy wiecej  orange....   kilka dni temu bylam tam...i wiecej juz nie pojde...  jak to ujać hmm  poprostu znalazlam ,, włosa w kebabie.....''   lol na wymioty mnie wzielo.... jak tak mozna..
Gość napisał(a):zgadzam się! tam normalnie teraz straszna lipa jest!!!co się stało z dawnym Orange???{nie}

Gość

17-09-2009, 16:59
#17
zgadzam się! tam normalnie teraz straszna lipa jest!!!co się stało z dawnym Orange???{nie}
Gość napisał(a):A mi bardzo smakowało w Grill Barze... Dobrze, że powstało miejsce z nieco zdrowszym jedzeniem niż kebaby i inne świństwa:)

Gość

19-09-2009, 09:18
#18
A mi bardzo smakowało w Grill Barze... Dobrze, że powstało miejsce z nieco zdrowszym jedzeniem niż kebaby i inne świństwa:)
Gość napisał(a):a gdzie to jest?{co}

Gość

19-09-2009, 11:08
#19
a gdzie to jest?{co}
Gość napisał(a):Ja byłem dziś w grill-barze. Dobre. Porcje w miarę, miła obsługa. Bardzo polecam.Grill bar jest tam, gdzie było Diavolo (kupiec).

Gość

21-09-2009, 17:27
#20
Ja byłem dziś w grill-barze. Dobre. Porcje w miarę, miła obsługa. Bardzo polecam.Grill bar jest tam, gdzie było Diavolo (kupiec).

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów