Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):kebab w orange ;))) smaczny i można się najeść ;) poza tym każdemu smakuje co innego i na co innego zwraca się uwagę.. nikomu się nie dogodzi, nawet jakby się starało nie wiadomo jak ;))

Gość

07-05-2009, 17:36
#1
kebab w orange ;))) smaczny i można się najeść ;) poza tym każdemu smakuje co innego i na co innego zwraca się uwagę.. nikomu się nie dogodzi, nawet jakby się starało nie wiadomo jak ;))
Gość napisał(a):mnie tam smakuje w donerze kolo dworca jest ok {mruga}

Gość

07-05-2009, 20:04
#2
mnie tam smakuje w donerze kolo dworca jest ok {mruga}
Gość napisał(a):Byłem dziś w PACE i nie polecam. Mięso mielone - jak ktoś chce jeść pasztet na ciepło, to OK. Surówka bardzo różnorodna i to na plus. Sosu za mało, dlatego kebab jest za suchy. Poza tym uważam, że jak ktoś przychodzi zjeść do baru, to powinien to przynajmniej dostać na talerzu, że jak coś spadnie to na talerz, nie na tacę...Wystrój taki sobie, na stołach w środku okruchy, rozsypana sól, niezbyt to ładnie wyglądało. Panowie zamiast plotkować na zewnątrz mogliby wziąć się w garść i umyć te stoliki.Generalnie to byłem tam po raz pierwszy i chyba ostatni. Jeśli ktoś lubi kebaba a'la pasztet, różnorodne surówki i jedzenie 'z ręki', to OK. Dla mnie Orange jest wciąż numerem jeden. Jakby urozmaicili surówkę w kebabie to by było już wspaniale. Nie mówiąc, że w Orange tylko kebab jest dobry... spróbujcie placka węgierskiego... :D

Gość

12-05-2009, 19:19
#3
Byłem dziś w PACE i nie polecam. Mięso mielone - jak ktoś chce jeść pasztet na ciepło, to OK. Surówka bardzo różnorodna i to na plus. Sosu za mało, dlatego kebab jest za suchy. Poza tym uważam, że jak ktoś przychodzi zjeść do baru, to powinien to przynajmniej dostać na talerzu, że jak coś spadnie to na talerz, nie na tacę...Wystrój taki sobie, na stołach w środku okruchy, rozsypana sól, niezbyt to ładnie wyglądało. Panowie zamiast plotkować na zewnątrz mogliby wziąć się w garść i umyć te stoliki.Generalnie to byłem tam po raz pierwszy i chyba ostatni. Jeśli ktoś lubi kebaba a'la pasztet, różnorodne surówki i jedzenie 'z ręki', to OK. Dla mnie Orange jest wciąż numerem jeden. Jakby urozmaicili surówkę w kebabie to by było już wspaniale. Nie mówiąc, że w Orange tylko kebab jest dobry... spróbujcie placka węgierskiego... :D
Gość napisał(a):pytanie bylo co innego poza kebabem mozna zjesc  w oce, ale niestety tylko kebaby, ja marze o ostroleckiej restauracji hawajskiej lub meksykansiej mmmmm pychaStop kebabom!

Gość

12-05-2009, 19:58
#4
pytanie bylo co innego poza kebabem mozna zjesc  w oce, ale niestety tylko kebaby, ja marze o ostroleckiej restauracji hawajskiej lub meksykansiej mmmmm pychaStop kebabom!
Gość napisał(a):nalesnikarnia?????????????????????? Przez te placki to Wawę widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! coraz mniejsze farsze i to z dnia poprzedniego!!!!!!!!!! feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Gość

12-05-2009, 20:06
#5
nalesnikarnia?????????????????????? Przez te placki to Wawę widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! coraz mniejsze farsze i to z dnia poprzedniego!!!!!!!!!! feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Gość napisał(a):[quote=Gość]pytanie bylo co innego poza kebabem mozna zjesc  w oce, ale niestety tylko kebaby, ja marze o ostroleckiej restauracji hawajskiej lub meksykansiej mmmmm pychaStop kebabom![/quote]Idź do Orange i poproś coś co nie jest kebabem. Nuggets, placek węgierski czy calzone - bardzo dobre! Sajgonki też robią bardzo dobre.

Gość

12-05-2009, 20:31
#6
[quote=Gość]pytanie bylo co innego poza kebabem mozna zjesc  w oce, ale niestety tylko kebaby, ja marze o ostroleckiej restauracji hawajskiej lub meksykansiej mmmmm pychaStop kebabom![/quote]Idź do Orange i poproś coś co nie jest kebabem. Nuggets, placek węgierski czy calzone - bardzo dobre! Sajgonki też robią bardzo dobre.
Gość napisał(a):[quote=Gość]nalesnikarnia?????????????????????? Przez te placki to Wawę widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! coraz mniejsze farsze i to z dnia poprzedniego!!!!!!!!!! feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/quote]Zgadzam się, te naleśniki nie są za dobre i porcje jak na tę cenę zdecydowanie za małe... a mogło być tak pięknie...

Gość

12-05-2009, 20:32
#7
[quote=Gość]nalesnikarnia?????????????????????? Przez te placki to Wawę widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! coraz mniejsze farsze i to z dnia poprzedniego!!!!!!!!!! feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/quote]Zgadzam się, te naleśniki nie są za dobre i porcje jak na tę cenę zdecydowanie za małe... a mogło być tak pięknie...
Gość napisał(a):ja też byłem w PACE i moje odzcucia są super, intymnie nikt nie zagląda ci w talerz nie wstyd iśc tam z dziewczyną, jedzonko też dobre mięso bez żylastych kawałków, sosy pyszne, obsługa szybka i sprawna, a że nie podają na talerzach to nie restauracja tylko kebab w Mcdonaldzie też porcelany nie widziałem{ok}

Gość

13-05-2009, 15:17
#8
ja też byłem w PACE i moje odzcucia są super, intymnie nikt nie zagląda ci w talerz nie wstyd iśc tam z dziewczyną, jedzonko też dobre mięso bez żylastych kawałków, sosy pyszne, obsługa szybka i sprawna, a że nie podają na talerzach to nie restauracja tylko kebab w Mcdonaldzie też porcelany nie widziałem{ok}
Gość napisał(a):w "PACE" jeszcze nie byłem, ale...   Ten koleszka co w ten sposób pisze o KEBABIE, to dobrego świństwa się najarał.Po pierwsze primo:-to istnieje wiele rodzajów kebabów; ... ale ta "mielonka" to klasyczny TURECKI kebab. Po wtóre:- to Fast-food, to po co talarki. Śmierdzi to jakąś zazdrosną konkurencją{nie}

Gość

13-05-2009, 22:43
#9
w "PACE" jeszcze nie byłem, ale...   Ten koleszka co w ten sposób pisze o KEBABIE, to dobrego świństwa się najarał.Po pierwsze primo:-to istnieje wiele rodzajów kebabów; ... ale ta "mielonka" to klasyczny TURECKI kebab. Po wtóre:- to Fast-food, to po co talarki. Śmierdzi to jakąś zazdrosną konkurencją{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]w "PACE" jeszcze nie byłem, ale...   Ten koleszka co w ten sposób pisze o KEBABIE, to dobrego świństwa się najarał.Po pierwsze primo:-to istnieje wiele rodzajów kebabów; ... ale ta "mielonka" to klasyczny TURECKI kebab. Po wtóre:- to Fast-food, to po co talarki. Śmierdzi to jakąś zazdrosną konkurencją{nie}[/quote]Po pierwsze primo, to kebab turecki za ch**erę nie przypomina naszych w bułce. Po drugie, primo, jeśli Ci smakuje, to OK. Wcinaj. Na zdrowie. Każdy ma prawo do swojej opinii. Można zjeść z talerza, a można i z podłogi. Jak kto lubi.

Gość

14-05-2009, 06:09
#10
[quote=Gość]w "PACE" jeszcze nie byłem, ale...   Ten koleszka co w ten sposób pisze o KEBABIE, to dobrego świństwa się najarał.Po pierwsze primo:-to istnieje wiele rodzajów kebabów; ... ale ta "mielonka" to klasyczny TURECKI kebab. Po wtóre:- to Fast-food, to po co talarki. Śmierdzi to jakąś zazdrosną konkurencją{nie}[/quote]Po pierwsze primo, to kebab turecki za ch**erę nie przypomina naszych w bułce. Po drugie, primo, jeśli Ci smakuje, to OK. Wcinaj. Na zdrowie. Każdy ma prawo do swojej opinii. Można zjeść z talerza, a można i z podłogi. Jak kto lubi.
Gość napisał(a):Ni polecam nalesnikarni, bo placki sa jak z gumy! Mozna stracic zeby!

Gość

14-05-2009, 19:08
#11
Ni polecam nalesnikarni, bo placki sa jak z gumy! Mozna stracic zeby!
Gość napisał(a):a kto otworzy knajpke meksykanska? przydałaby sie.

Gość

18-05-2009, 13:15
#12
a kto otworzy knajpke meksykanska? przydałaby sie.
Gość napisał(a):niestety kebab gringo sie popsul przyjeli jakąś nową dziewczynę i robi zimne kebaby i sosów zapomina wlać szok normalnie!

Gość

22-05-2009, 15:00
#13
niestety kebab gringo sie popsul przyjeli jakąś nową dziewczynę i robi zimne kebaby i sosów zapomina wlać szok normalnie!
Gość napisał(a):Orange też schodzi na psy, ostatnio jak byłem to nie mieli nawet sosu ostrego a lodówka z napojami świeci pustkami{dobani}

Gość

22-05-2009, 23:01
#14
Orange też schodzi na psy, ostatnio jak byłem to nie mieli nawet sosu ostrego a lodówka z napojami świeci pustkami{dobani}
Gość napisał(a):ja już od dłuższego czasu próbuje zjeść calzone w ORANGE i za każdym razem NIE MA!!! TO CO ROBI W MENU??? już więcej tam nie pójdę bo w końcu to z menu dostępny będzie tylko kebab!!!!

Gość

25-05-2009, 10:26
#15
ja już od dłuższego czasu próbuje zjeść calzone w ORANGE i za każdym razem NIE MA!!! TO CO ROBI W MENU??? już więcej tam nie pójdę bo w końcu to z menu dostępny będzie tylko kebab!!!!
Gość napisał(a):Polecam obejrzeć ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8

Gość

27-05-2009, 22:54
#16
Polecam obejrzeć ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8
Gość napisał(a):{chytry}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{chy try}Gość  83.24.230.170{wstyd}{diabelek}Wysłany: 2009-05-04, 23:04:02   w kupcu na piętrze jakiś mega kurczak tam zjadłem i jestem happy koneser - byłem na mś POLSKI w kulturystyceGość  83.24.230.170{gafa}{diabelek}Wysłany: 2009-05-04, 23:19:51dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudzeWysłany: 2009-05-05, 00:22:21   Gość  83.24.230.170{gafa}{diabelek}Wysłany: 2009-05-05, 00:22:21Gość napisał(a):dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}CO ZA BARAN SAM SOBIE KOMENTARZE WYSTAWIA COŚ TU GÓWNEM WALI {chytry}{diabelek} {chytry}{diabelek}{chytry}{diabelek}{chytry}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

27-05-2009, 23:26
#17
{chytry}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{chy try}Gość  83.24.230.170{wstyd}{diabelek}Wysłany: 2009-05-04, 23:04:02   w kupcu na piętrze jakiś mega kurczak tam zjadłem i jestem happy koneser - byłem na mś POLSKI w kulturystyceGość  83.24.230.170{gafa}{diabelek}Wysłany: 2009-05-04, 23:19:51dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudzeWysłany: 2009-05-05, 00:22:21   Gość  83.24.230.170{gafa}{diabelek}Wysłany: 2009-05-05, 00:22:21Gość napisał(a):dobry kebab w mega kurczaku smak i ilość fajny gość w obsłudze{mruga}{usmiech}{ok}CO ZA BARAN SAM SOBIE KOMENTARZE WYSTAWIA COŚ TU GÓWNEM WALI {chytry}{diabelek} {chytry}{diabelek}{chytry}{diabelek}{chytry}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Polecam Truck-DriverŚwietny wystrój, miła atmosfera, mało ludzi bo to jednak kawałek od centrum.Pyszne jedzenie {usmiech} byłam ze znajomymi i polecam. Quesadillas palce lizać {tak}desery też pychotka {usmiech} nie było problemu z zamówieniem, wszystko na co mieliśmy ochotę i było w karcie było dostępne.PS. Ktoś pytał o kuchnie meksykańską więc już wie gdzie szukać {mruga}

Gość

28-05-2009, 09:06
#18
Polecam Truck-DriverŚwietny wystrój, miła atmosfera, mało ludzi bo to jednak kawałek od centrum.Pyszne jedzenie {usmiech} byłam ze znajomymi i polecam. Quesadillas palce lizać {tak}desery też pychotka {usmiech} nie było problemu z zamówieniem, wszystko na co mieliśmy ochotę i było w karcie było dostępne.PS. Ktoś pytał o kuchnie meksykańską więc już wie gdzie szukać {mruga}
Gość napisał(a):Moje odczucia co to żarełka {usmiech}gringo - więcej tam nic nie kupię. kebaby zimne, beznadziejna obslugamega kurczak - kiedyś dużo tam kupowałem teraz się popsuli troszkępozostałe?? - jak dla mnie lipaCo do innego jedzonka to dobrze można zjeść w sajgonie. Lipa, że często nie można zamówić tego co się chce zjeść bo nie ma tego albo tamtego {usmiech}ostrołęka to taki dziwny kraj, że jeśli coś chcesz kupić (np. jedzonko) to jesteś traktowany jak intruz, obsługa z łaską. W takie miejsca nigdy nie pójdę a takich miejsc jest niestety sporo {nie}

Gość

28-05-2009, 09:29
#19
Moje odczucia co to żarełka {usmiech}gringo - więcej tam nic nie kupię. kebaby zimne, beznadziejna obslugamega kurczak - kiedyś dużo tam kupowałem teraz się popsuli troszkępozostałe?? - jak dla mnie lipaCo do innego jedzonka to dobrze można zjeść w sajgonie. Lipa, że często nie można zamówić tego co się chce zjeść bo nie ma tego albo tamtego {usmiech}ostrołęka to taki dziwny kraj, że jeśli coś chcesz kupić (np. jedzonko) to jesteś traktowany jak intruz, obsługa z łaską. W takie miejsca nigdy nie pójdę a takich miejsc jest niestety sporo {nie}
Gość napisał(a):Ludzie czy wy nic poza kebabami i pizza nie jecie idzcie kiedys do porzadnego lokalu kugel na bursztynowej ma super potrawy karkowka z grila jest git ranczo ostoja tez jest calkiem smacznie

Gość

28-05-2009, 15:28
#20
Ludzie czy wy nic poza kebabami i pizza nie jecie idzcie kiedys do porzadnego lokalu kugel na bursztynowej ma super potrawy karkowka z grila jest git ranczo ostoja tez jest calkiem smacznie

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów