Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):A ja polecam Restaurację Art Caffe na Hallera przy Alior banku, mają pyszne jedzonko i bardzo duże porcje i najlepsze desery w mieście {usmiech}

Gość

10-07-2009, 09:51
#1
A ja polecam Restaurację Art Caffe na Hallera przy Alior banku, mają pyszne jedzonko i bardzo duże porcje i najlepsze desery w mieście {usmiech}
Gość napisał(a):i "najlepsze" ceny w mieście{dobani}

Gość

10-07-2009, 11:29
#2
i "najlepsze" ceny w mieście{dobani}
Gość napisał(a):zgadzam się kiedyś w orange było super jedzenie a teraz... kebaby dużo mniejsze, a inne jedzenie bez smaku. Nie wiem może zmienili kucharza i to dlatego. W każdym razie niestety kiedyś był duuużo lepiej

Gość

12-07-2009, 12:15
#3
zgadzam się kiedyś w orange było super jedzenie a teraz... kebaby dużo mniejsze, a inne jedzenie bez smaku. Nie wiem może zmienili kucharza i to dlatego. W każdym razie niestety kiedyś był duuużo lepiej
Gość napisał(a):Hahaha w Art Caffe najlepsze desery??? "Slone" przekaski z mini mala i slodkie rowniez, z tym ze cena razy 3 lub razy 4. stoisko ze slodkosciami w billi - zajrzyjcie sami. kapusniaczki stamtad i inne przekaski.jak to zobaczylam to sorry ale lokal stracil w moich oczach i to bardzo ...

Gość

12-07-2009, 20:48
#4
Hahaha w Art Caffe najlepsze desery??? "Slone" przekaski z mini mala i slodkie rowniez, z tym ze cena razy 3 lub razy 4. stoisko ze slodkosciami w billi - zajrzyjcie sami. kapusniaczki stamtad i inne przekaski.jak to zobaczylam to sorry ale lokal stracil w moich oczach i to bardzo ...
Gość napisał(a):A ja Lubię dobrze zjeść w domu

Gość

12-07-2009, 22:03
#5
A ja Lubię dobrze zjeść w domu
Gość napisał(a):w kafeterii jedzenie z biedronki, te specjalne dla biedronki, tak samo ice tea{dobani}

Gość

12-07-2009, 22:45
#6
w kafeterii jedzenie z biedronki, te specjalne dla biedronki, tak samo ice tea{dobani}
Gość napisał(a):A ja wam powiem że jak chcę zjeść ze smakiem i się najeść to idę do sajgonu kugiel jest dobry też tylko niestety mało{mruga}

Gość

13-07-2009, 12:39
#7
A ja wam powiem że jak chcę zjeść ze smakiem i się najeść to idę do sajgonu kugiel jest dobry też tylko niestety mało{mruga}
Gość napisał(a):A w ogóle O-ka to miasto pizzeri i kebabów,wybór niewielki.{nie}

Gość

13-07-2009, 20:30
#8
A w ogóle O-ka to miasto pizzeri i kebabów,wybór niewielki.{nie}
Gość napisał(a):Gringo- może być, Gyros-mogliby dawać większe porcje, Orange- całkiem zeszło na psy{dobani}. Najlepiej to zjeść w domu bo wtedy wiesz co jjesz.{diabelek}

Gość

17-07-2009, 09:46
#9
Gringo- może być, Gyros-mogliby dawać większe porcje, Orange- całkiem zeszło na psy{dobani}. Najlepiej to zjeść w domu bo wtedy wiesz co jjesz.{diabelek}
Gość napisał(a):W Art Caffe jedzenie z billi, w Kafeterii z biedronki - ostro, więc może lepiej skonsumować te produkty w domu, bo płacić 3-4 razy więcej  za nie tylko dlatego że pobędzie się w lokalu ....

Gość

17-07-2009, 11:21
#10
W Art Caffe jedzenie z billi, w Kafeterii z biedronki - ostro, więc może lepiej skonsumować te produkty w domu, bo płacić 3-4 razy więcej  za nie tylko dlatego że pobędzie się w lokalu ....
Gość napisał(a):Skoro nie jadleś jedzenia w lokalach o ktorych piszesz to się nie wypowiadaj. Z tego co wiem w Art caffe podaja przekąski w zestawie z róznymi dodatkami i są one świeżo pieczone, bo trzeba na nie poczekać. Słodkie przekąski są podawane z bitą śmietaną, świeżymi owocami i polewami. Pewnie w Billi tez tak sprzedają hehehe

Gość

17-07-2009, 13:26
#11
Skoro nie jadleś jedzenia w lokalach o ktorych piszesz to się nie wypowiadaj. Z tego co wiem w Art caffe podaja przekąski w zestawie z róznymi dodatkami i są one świeżo pieczone, bo trzeba na nie poczekać. Słodkie przekąski są podawane z bitą śmietaną, świeżymi owocami i polewami. Pewnie w Billi tez tak sprzedają hehehe
Gość napisał(a):O kurczę byłem ostatnio w Orange i znów tam pracuje ta brudaska{gafa}. Trzeba zmienić lokal{co}

Gość

19-07-2009, 12:40
#12
O kurczę byłem ostatnio w Orange i znów tam pracuje ta brudaska{gafa}. Trzeba zmienić lokal{co}
Gość napisał(a):czy ktoś już był i smakował w diavolo perfetto? dostałam ulotkę z menu i jestem bardzo ciekawa? Ile ich pizze mają wspólnego z diavolo z kupca?

Gość

20-07-2009, 09:23
#13
czy ktoś już był i smakował w diavolo perfetto? dostałam ulotkę z menu i jestem bardzo ciekawa? Ile ich pizze mają wspólnego z diavolo z kupca?
Gość napisał(a):nie jedz tam{gafa}

Gość

20-07-2009, 11:58
#14
nie jedz tam{gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktoś już był i smakował w diavolo perfetto? dostałam ulotkę z menu i jestem bardzo ciekawa? Ile ich pizze mają wspólnego z diavolo z kupca?[/quote]Zamiast ciasta - podeszwa. Zamawiałem z dowozem - nie dostałem sosów, dowóz droższy niż u innych. Generalnie nie smakowała mi - nie polecam.

Gość

20-07-2009, 12:39
#15
[quote=Gość]czy ktoś już był i smakował w diavolo perfetto? dostałam ulotkę z menu i jestem bardzo ciekawa? Ile ich pizze mają wspólnego z diavolo z kupca?[/quote]Zamiast ciasta - podeszwa. Zamawiałem z dowozem - nie dostałem sosów, dowóz droższy niż u innych. Generalnie nie smakowała mi - nie polecam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]O kurczę byłem ostatnio w Orange i znów tam pracuje ta brudaska{gafa}. Trzeba zmienić lokal{co}[/quote]która "brudaska";>

Gość

20-07-2009, 17:37
#16
[quote=Gość]O kurczę byłem ostatnio w Orange i znów tam pracuje ta brudaska{gafa}. Trzeba zmienić lokal{co}[/quote]która "brudaska";>
Gość napisał(a):JAK NA HINSKIE JEDZONKO TO DO SAJGONU JAK KEBAP TO DONER KOLO PKS {jezyk}

Gość

20-07-2009, 20:12
#17
JAK NA HINSKIE JEDZONKO TO DO SAJGONU JAK KEBAP TO DONER KOLO PKS {jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hahaha w Art Caffe najlepsze desery??? "Slone" przekaski z mini mala i slodkie rowniez, z tym ze cena razy 3 lub razy 4. stoisko ze slodkosciami w billi - zajrzyjcie sami. kapusniaczki stamtad i inne przekaski.[/quote]jak to zobaczylam to sorry ale lokal stracil w moich oczach i to bardzo ...[quote=Gość]W Art Caffe jedzenie z billi, w Kafeterii z biedronki - ostro, więc może lepiej skonsumować te produkty w domu, bo płacić 3-4 razy więcej  za nie tylko dlatego że pobędzie się w lokalu ....[/quote]WitamZaręczam że przekąski w Art caffe nie są z Billi. Wypiekamy je u siebie na miejscu i na świeżo, a łatwo to sprawdzić, wystarczy zerknąć na asortyment jest sporo większy niż w billi. A co do cen, kwestia umowna 7 zł za przekąskę w formie deseru z owocami, polewami i bitą śmietaną na świeżo wypiekaną przekąskę z pieca. Wydaje mi się bardzo dobra propozycją. To samo tyczy się przekąski na słono, gdzie podawana jest z sałatka(surówka) i barszczykiem do popicia.

Gość

23-07-2009, 19:58
#18
[quote=Gość]Hahaha w Art Caffe najlepsze desery??? "Slone" przekaski z mini mala i slodkie rowniez, z tym ze cena razy 3 lub razy 4. stoisko ze slodkosciami w billi - zajrzyjcie sami. kapusniaczki stamtad i inne przekaski.[/quote]jak to zobaczylam to sorry ale lokal stracil w moich oczach i to bardzo ...[quote=Gość]W Art Caffe jedzenie z billi, w Kafeterii z biedronki - ostro, więc może lepiej skonsumować te produkty w domu, bo płacić 3-4 razy więcej  za nie tylko dlatego że pobędzie się w lokalu ....[/quote]WitamZaręczam że przekąski w Art caffe nie są z Billi. Wypiekamy je u siebie na miejscu i na świeżo, a łatwo to sprawdzić, wystarczy zerknąć na asortyment jest sporo większy niż w billi. A co do cen, kwestia umowna 7 zł za przekąskę w formie deseru z owocami, polewami i bitą śmietaną na świeżo wypiekaną przekąskę z pieca. Wydaje mi się bardzo dobra propozycją. To samo tyczy się przekąski na słono, gdzie podawana jest z sałatka(surówka) i barszczykiem do popicia.
Gość napisał(a):co do naleśnikarni w kupcu - o ile wystrój i obsługa na plus, o tyle naleśniki - z mikrofali, eee mogliby się wysilić, a nie odgrzewać, plus np jeśli z bitą śmietaną czy lodami to tyle tego, co kot napłakał. za te ceny zupełnie niewarto. nigdy więcej.miał być lokal z klasą, wyszło jak zwykle...

Gość

12-08-2009, 18:04
#19
co do naleśnikarni w kupcu - o ile wystrój i obsługa na plus, o tyle naleśniki - z mikrofali, eee mogliby się wysilić, a nie odgrzewać, plus np jeśli z bitą śmietaną czy lodami to tyle tego, co kot napłakał. za te ceny zupełnie niewarto. nigdy więcej.miał być lokal z klasą, wyszło jak zwykle...
Gość napisał(a):Naleśnikarni już nie ma w kupcu. Niestety nie posmakowały naleśniki... i jakość ich kiepska i ceny z kosmosu.Dobrze by było, żeby na eostroleka.pl w dziale Menu można było pisać komentarze przy restauracjach czy jakoś oceniać je...Mam nadzieję, że Orange się poprawi, bo ostatnio było nieciekawie.

Gość

12-08-2009, 18:29
#20
Naleśnikarni już nie ma w kupcu. Niestety nie posmakowały naleśniki... i jakość ich kiepska i ceny z kosmosu.Dobrze by było, żeby na eostroleka.pl w dziale Menu można było pisać komentarze przy restauracjach czy jakoś oceniać je...Mam nadzieję, że Orange się poprawi, bo ostatnio było nieciekawie.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów