Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o Kugla na Bursztynowej to nie polecam. Jadłam tam kurczaka w sosie słodko kwaśnym. Sos jak kisiel wiśniowy - ochyda. Surówka niedoprawiona, okropieństwo-nie polecam tego kurczaka polanego kiślem fuJJJJJJJJJJJJJJ

Gość

23-09-2009, 08:33
#1
Jeśli chodzi o Kugla na Bursztynowej to nie polecam. Jadłam tam kurczaka w sosie słodko kwaśnym. Sos jak kisiel wiśniowy - ochyda. Surówka niedoprawiona, okropieństwo-nie polecam tego kurczaka polanego kiślem fuJJJJJJJJJJJJJJ
Gość napisał(a): chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}

Gość

25-09-2009, 12:10
#2
chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}
Gość napisał(a):Ostatnio słyszałam o nowej restauracji, Bursztynowej. Może ktoś wie coś więcej?

Gość

25-09-2009, 13:10
#3
Ostatnio słyszałam o nowej restauracji, Bursztynowej. Może ktoś wie coś więcej?
Gość napisał(a):[quote=] chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}[/quote]     mam podobne odczucia ale  kazdy ma inne zdanie i zaraz inni te fajne panie obsmaruja ale sa spoko{usmiech}{ok}{usmiech}{usmiech}{zakochany}

Gość

25-09-2009, 20:10
#4
[quote=] chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}[/quote]     mam podobne odczucia ale  kazdy ma inne zdanie i zaraz inni te fajne panie obsmaruja ale sa spoko{usmiech}{ok}{usmiech}{usmiech}{zakochany}
Gość napisał(a):[quote=][quote=] chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}[/quote]     mam podobne odczucia ale  kazdy ma inne zdanie i zaraz inni te fajne panie obsmaruja ale sa spoko{usmiech}{ok}{usmiech}{usmiech}{zakochany}[/quote]kebab jak dla królika, zgodzę sięjednak obsługa nie zawsze jest nie miłatrzeba brać pod uwagę, że mogą mieć kiepski dzień

Gość

25-09-2009, 21:25
#5
[quote=][quote=] chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}[/quote]     mam podobne odczucia ale  kazdy ma inne zdanie i zaraz inni te fajne panie obsmaruja ale sa spoko{usmiech}{ok}{usmiech}{usmiech}{zakochany}[/quote]kebab jak dla królika, zgodzę sięjednak obsługa nie zawsze jest nie miłatrzeba brać pod uwagę, że mogą mieć kiepski dzień
Gość napisał(a):mam pytanko, na osiedlu stacja jest kebab - na jakiej ulicy{co}

Gość

25-09-2009, 21:27
#6
mam pytanko, na osiedlu stacja jest kebab - na jakiej ulicy{co}
Gość napisał(a):ranczo za mostem tam jest super jedzonko

Gość

26-09-2009, 13:47
#7
ranczo za mostem tam jest super jedzonko
Gość napisał(a):Najlepsza pizza to da grasso. / najlepszy kebab to kurczak kebab (za rosmanem) . Jeśli lepsze Dania to pod biblioteką publiczna::D jeśli lody to cafe rialto :D {mruga}{mruga}{mruga}

Gość

27-09-2009, 10:11
#8
Najlepsza pizza to da grasso. / najlepszy kebab to kurczak kebab (za rosmanem) . Jeśli lepsze Dania to pod biblioteką publiczna::D jeśli lody to cafe rialto :D {mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):[quote=]Najlepsza pizza to da grasso. / najlepszy kebab to kurczak kebab (za rosmanem) . Jeśli lepsze Dania to pod biblioteką publiczna::D jeśli lody to cafe rialto :D {mruga}{mruga}{mruga}[/quote]Mam nadzieje ze wiesz co mowisz o Da Grasso!Duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy co jedza,nie zauwazyliscie nic dziwnego w pizzy ? Na przyklad sera ... ?Uzywaja tam "skladnika sero - podobnego"Taniego gowna od ktorego mozna sie zatruc[center][size=16]Ps. Smacznego !!![/size][/center]

Gość

27-09-2009, 20:01
#9
[quote=]Najlepsza pizza to da grasso. / najlepszy kebab to kurczak kebab (za rosmanem) . Jeśli lepsze Dania to pod biblioteką publiczna::D jeśli lody to cafe rialto :D {mruga}{mruga}{mruga}[/quote]Mam nadzieje ze wiesz co mowisz o Da Grasso!Duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy co jedza,nie zauwazyliscie nic dziwnego w pizzy ? Na przyklad sera ... ?Uzywaja tam "skladnika sero - podobnego"Taniego gowna od ktorego mozna sie zatruc[center][size=16]Ps. Smacznego !!![/size][/center]
Gość napisał(a):W Ranczo jest dobre.{ok}

Gość

29-09-2009, 01:37
#10
W Ranczo jest dobre.{ok}
Gość napisał(a):pizza American bardzo się popsuła, zamówiłam na dowóz, naprawdę nie dało się tego zjeść"czarny, suchy placek" nie to co kiedyś było

Gość

30-09-2009, 18:44
#11
pizza American bardzo się popsuła, zamówiłam na dowóz, naprawdę nie dało się tego zjeść"czarny, suchy placek" nie to co kiedyś było
Gość napisał(a):Kebab PAKA --- bulka nasaczona olejem a po za tym trafiaja sie tluste skory bllle{dobani}{dobani}

Gość

03-10-2009, 21:20
#12
Kebab PAKA --- bulka nasaczona olejem a po za tym trafiaja sie tluste skory bllle{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):HejkaCzasami jadam na miescie i mam jako takie zdanie na temat ostroleckich lokali.1. Pizza najlepsza w Avalonie- duzo dodatkow, pyszny ser.2. Dobra pizza ta przy Niedzwiedziu, na poczatku ul. Kilinskiego. Jednak zepsula sie deko, pamietam ja kiedy jeszcze byla jednyna pizza w miescie, alez wtedy mieli ciassssto pycha. teraz ida w strone ogolnego trendu, czyli najmniej za najwieksza kasa, co odbija sie na jakosci, niestety.3. Pizza Rica, bez rewelacji.4. Pizza Da grasso- tylko dobre sosy maja, reszta zwyczajna, bez smaku.5. innych pizz nie jadlam ;)6. Kugiel w Handlowcu, pierogi z mieskiem- dobre jedzonko, tylko jak dla mnie mala porcja. Polecam kugla z zeberkiem.7. Placek po wegiersku w Tanim Barze na rogu Kilinskiego. Wbrew pozorom, nie tylko gorzej sytuowani czy majacy darmowe obiady z MOPS tam jadaja, ale takze pol Urzedu Miasta. Mi najbardziej smakuje tam wlasnie placek po wegiersku, nie ejst drogi i dosc duza porcja.8. Chinszczyzna z Sajgonu lub sajgonu 2- dobra, duze porcje, mozna sie najesc. Polecam sajgonki z surowka.9. kebab przy scenie- na poczatku byl super, potem sie pogorszyl, ostatnio znow jest lepiej. Polecam zestaw bokserski, duzo mieska.10. kebab w Handlowcu na dole, na rogu- nie znam nazwy lokalu- mila i sprawna obsluga, kebab ok.11. Doner kebap- smaczny, bardzo mi smakuje szczegolnie ten drobiowy. Dobre sosy, mzoe trroszke za duzo kapusty pekinskiej wkladaja.12. Slimaki w Marco Polo. Jak mam ochote na odrobine jedzenia, ale bardziej wyszukanego ide do tego lokalu na slimaki ;)13. Lokale typowo weselne- na wielu imprezach bylam, czy weselach, czy studniowkach- jedzenie zazwyczaj masowe, przez co pozbawione finezji. Na plus jednak wegorz u Augustyniaka.14. Kurpioweskie jedzonko w Ostoii- troszke male porcje, ale smaczne.15. Najlepszy na swiecie jest rosol mojej Mamy :))))

Gość

04-10-2009, 06:07
#13
HejkaCzasami jadam na miescie i mam jako takie zdanie na temat ostroleckich lokali.1. Pizza najlepsza w Avalonie- duzo dodatkow, pyszny ser.2. Dobra pizza ta przy Niedzwiedziu, na poczatku ul. Kilinskiego. Jednak zepsula sie deko, pamietam ja kiedy jeszcze byla jednyna pizza w miescie, alez wtedy mieli ciassssto pycha. teraz ida w strone ogolnego trendu, czyli najmniej za najwieksza kasa, co odbija sie na jakosci, niestety.3. Pizza Rica, bez rewelacji.4. Pizza Da grasso- tylko dobre sosy maja, reszta zwyczajna, bez smaku.5. innych pizz nie jadlam ;)6. Kugiel w Handlowcu, pierogi z mieskiem- dobre jedzonko, tylko jak dla mnie mala porcja. Polecam kugla z zeberkiem.7. Placek po wegiersku w Tanim Barze na rogu Kilinskiego. Wbrew pozorom, nie tylko gorzej sytuowani czy majacy darmowe obiady z MOPS tam jadaja, ale takze pol Urzedu Miasta. Mi najbardziej smakuje tam wlasnie placek po wegiersku, nie ejst drogi i dosc duza porcja.8. Chinszczyzna z Sajgonu lub sajgonu 2- dobra, duze porcje, mozna sie najesc. Polecam sajgonki z surowka.9. kebab przy scenie- na poczatku byl super, potem sie pogorszyl, ostatnio znow jest lepiej. Polecam zestaw bokserski, duzo mieska.10. kebab w Handlowcu na dole, na rogu- nie znam nazwy lokalu- mila i sprawna obsluga, kebab ok.11. Doner kebap- smaczny, bardzo mi smakuje szczegolnie ten drobiowy. Dobre sosy, mzoe trroszke za duzo kapusty pekinskiej wkladaja.12. Slimaki w Marco Polo. Jak mam ochote na odrobine jedzenia, ale bardziej wyszukanego ide do tego lokalu na slimaki ;)13. Lokale typowo weselne- na wielu imprezach bylam, czy weselach, czy studniowkach- jedzenie zazwyczaj masowe, przez co pozbawione finezji. Na plus jednak wegorz u Augustyniaka.14. Kurpioweskie jedzonko w Ostoii- troszke male porcje, ale smaczne.15. Najlepszy na swiecie jest rosol mojej Mamy :))))
Gość napisał(a):tylko nie augustyniak tam jest wstrętne jedzenie{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

04-10-2009, 22:01
#14
tylko nie augustyniak tam jest wstrętne jedzenie{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):a ja powiem tak :-w kuglu w handlowcu jedzonko pycha!-da grasso pizza nic specjalnego za to sosy pyszne-w avalonie jadłam spaghetti i było wstrętne, za to pizza super-w orange jedzenie fuuuuj,nigdy więcej tam nie zjem calzone-pizza rica hm chyba zależy od humoru kucharza.Raz lepsza raz gorsza-new york pizza chyba najlepsza z oki (chociaż jadłam lepsze)-gringo niesmaczne kebaby-kebab aisza w handlowcu dla mnie sosy są dziwne-kebab w kupcu na dole nic specjalnego,tak samo jak ten wyżej(kurczak)-doner i gyros chyba najlepsze kebaby w mieścieJednakże każdy ma swój gust.A o gustach się nie dyskutuje ;)

Gość

05-10-2009, 08:59
#15
a ja powiem tak :-w kuglu w handlowcu jedzonko pycha!-da grasso pizza nic specjalnego za to sosy pyszne-w avalonie jadłam spaghetti i było wstrętne, za to pizza super-w orange jedzenie fuuuuj,nigdy więcej tam nie zjem calzone-pizza rica hm chyba zależy od humoru kucharza.Raz lepsza raz gorsza-new york pizza chyba najlepsza z oki (chociaż jadłam lepsze)-gringo niesmaczne kebaby-kebab aisza w handlowcu dla mnie sosy są dziwne-kebab w kupcu na dole nic specjalnego,tak samo jak ten wyżej(kurczak)-doner i gyros chyba najlepsze kebaby w mieścieJednakże każdy ma swój gust.A o gustach się nie dyskutuje ;)
Gość napisał(a):LUDZIE UWAZAJCIE NA KEBAB TURECKI{gafa}{gafa}{gafa} MOJA ZNAJOMA TAM PRACOWALA I NA KONIEC DNIA  DUZY KOSZ ZE SMIECIAMI KTORY POWINIEN STAC NA DWORZU JEST WSTAWIONY DO SRODKA LOKALU{dobani}{dobani} O FUJ{diabelek}{diabelek} ZEBY BEZDOMNI W NIM NIE GRZEBALI{nie}{nie}

Gość

05-10-2009, 10:39
#16
LUDZIE UWAZAJCIE NA KEBAB TURECKI{gafa}{gafa}{gafa} MOJA ZNAJOMA TAM PRACOWALA I NA KONIEC DNIA  DUZY KOSZ ZE SMIECIAMI KTORY POWINIEN STAC NA DWORZU JEST WSTAWIONY DO SRODKA LOKALU{dobani}{dobani} O FUJ{diabelek}{diabelek} ZEBY BEZDOMNI W NIM NIE GRZEBALI{nie}{nie}
Gość napisał(a):{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}[quote=]mam pytanko, na osiedlu stacja jest kebab - na jakiej ulicy{co}[/quote]

Gość

05-10-2009, 21:29
#17
{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}[quote=]mam pytanko, na osiedlu stacja jest kebab - na jakiej ulicy{co}[/quote]
Gość napisał(a):kebab PAKA - PYSZOTA{ok}{ok}{ok}

Gość

06-10-2009, 17:36
#18
kebab PAKA - PYSZOTA{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Nie wiedziałem że dziewczyny aż tak lubią kebaby i inne fast-foody {gafa}.Potem gruby "bebon" ,gruby tyłek,kompleksy,narzekanie,odchudzanie,problemy z głową i z opanowaniem się {chytry}.

Gość

07-10-2009, 13:26
#19
Nie wiedziałem że dziewczyny aż tak lubią kebaby i inne fast-foody {gafa}.Potem gruby "bebon" ,gruby tyłek,kompleksy,narzekanie,odchudzanie,problemy z głową i z opanowaniem się {chytry}.
Gość napisał(a):a czym się różnią kobiety od mężczyzn w kwesti jedzenia? chyba niczym{tak} pozatym nie tylko kobiety powinny dbać o linie a z tego co widać na mieście to jest mnóstwo facetów z brzuchami wystającymi kawał przed ich tors {diabelek} panowie powinniście o siebie bardziej dbać{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

07-10-2009, 14:27
#20
a czym się różnią kobiety od mężczyzn w kwesti jedzenia? chyba niczym{tak} pozatym nie tylko kobiety powinny dbać o linie a z tego co widać na mieście to jest mnóstwo facetów z brzuchami wystającymi kawał przed ich tors {diabelek} panowie powinniście o siebie bardziej dbać{diabelek}{diabelek}{diabelek}

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów