Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 35 dalej
Gość napisał(a):To ja o Orange wpiszę swoje 3 grosze,masakra {nie}nigdy więcej,kebab zimny ,sos to majonez z wodą .A było takie dobre jedzonko.{smutny}

Gość

15-09-2010, 18:04
#1
To ja o Orange wpiszę swoje 3 grosze,masakra {nie}nigdy więcej,kebab zimny ,sos to majonez z wodą .A było takie dobre jedzonko.{smutny}
Gość napisał(a):doner ujdzie jak pytasz zalezy ktora pani sprzedaje

Gość

16-09-2010, 08:51
#2
doner ujdzie jak pytasz zalezy ktora pani sprzedaje
Gość napisał(a):doner przy dworcu jest niezły, ale niedawno jest otworzony nowy całodobowy sklep przy dworcu i mają tam super żeberka po 5zł, jest między dworcem a basenem w pawilonie, obok ogródek piwny i sobie browara można wypić do żeberek :DD

Gość

16-09-2010, 15:04
#3
doner przy dworcu jest niezły, ale niedawno jest otworzony nowy całodobowy sklep przy dworcu i mają tam super żeberka po 5zł, jest między dworcem a basenem w pawilonie, obok ogródek piwny i sobie browara można wypić do żeberek :DD
Gość napisał(a):Kebab przy scenie rzadzi i tyle ,Pizza to zdecydowanie NewYork ,polecam jedzenie w Sajgonie ,ryż smażony z kurczakiem to duza micha.Pozdro Krzy;]

Gość

17-09-2010, 00:05
#4
Kebab przy scenie rzadzi i tyle ,Pizza to zdecydowanie NewYork ,polecam jedzenie w Sajgonie ,ryż smażony z kurczakiem to duza micha.Pozdro Krzy;]
Gość napisał(a):Polecan kuchnie azjatycka w barze staromiejskim na deptaku, a zwlascza kurczaka HaNoi, sajgonki sa extra, a dzis sprubuje kolejnej potrawy z menu.Relacja bedzie na bierzaca ;)Pozdrawaim

Gość

17-09-2010, 09:25
#5
Polecan kuchnie azjatycka w barze staromiejskim na deptaku, a zwlascza kurczaka HaNoi, sajgonki sa extra, a dzis sprubuje kolejnej potrawy z menu.Relacja bedzie na bierzaca ;)Pozdrawaim
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kebab przy scenie rzadzi i tyle ,Pizza to zdecydowanie NewYork ,polecam jedzenie w Sajgonie ,ryż smażony z kurczakiem to duza micha.Pozdro Krzy;] [/quote]ten kebab to nie to samo co kiedys teraz to mieso smierdzace i spalone , mix z frytkami zawsze wychodzi biednie , frytki do tego zawsze spalone na maxa ze widelec plastikowy sie łamie  

Gość

18-09-2010, 17:18
#6
[quote=Gość]Kebab przy scenie rzadzi i tyle ,Pizza to zdecydowanie NewYork ,polecam jedzenie w Sajgonie ,ryż smażony z kurczakiem to duza micha.Pozdro Krzy;] [/quote]ten kebab to nie to samo co kiedys teraz to mieso smierdzace i spalone , mix z frytkami zawsze wychodzi biednie , frytki do tego zawsze spalone na maxa ze widelec plastikowy sie łamie  
Gość napisał(a):A CO SADZICIE O MR CHICKEN NA SIENKIEWICZA??

Gość

20-09-2010, 12:51
#7
A CO SADZICIE O MR CHICKEN NA SIENKIEWICZA??
Gość napisał(a):{co}

Gość

22-09-2010, 11:12
#8
{co}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A CO SADZICIE O MR CHICKEN NA SIENKIEWICZA?? [/quote]dobre jedzonko i plusem jest to, ze jest dlugo otwarty

Gość

22-09-2010, 11:24
#9
[quote=Gość]A CO SADZICIE O MR CHICKEN NA SIENKIEWICZA?? [/quote]dobre jedzonko i plusem jest to, ze jest dlugo otwarty
Gość napisał(a):Podobno otworzyli jakiś nowy bar na Centrum przy Kościele, ktoś coś wie jakie jest tam jedzenie??{usmiech}

Gość

01-10-2010, 22:56
#10
Podobno otworzyli jakiś nowy bar na Centrum przy Kościele, ktoś coś wie jakie jest tam jedzenie??{usmiech}
Gość napisał(a):Podobno otworzyli jakiś nowy bar na Centrum przy Kościele, ktoś coś wie jakie jest tam jedzenie??{usmiech}

Gość

01-10-2010, 22:56
#11
Podobno otworzyli jakiś nowy bar na Centrum przy Kościele, ktoś coś wie jakie jest tam jedzenie??{usmiech}
Gość napisał(a):WIECIE CO JADŁEM WSZĘDZIE W OSTROŁĘCE I JESTEM DALEJ ZDANIA ŻE TU NIE MA DOBREGO KEBABA. MOIM ZDANIEM TO TE KEBABY OTWIERAJĄ LUDZIE CO O TYM POJECIA NIE MAJĄ.

Gość

04-10-2010, 18:24
#12
WIECIE CO JADŁEM WSZĘDZIE W OSTROŁĘCE I JESTEM DALEJ ZDANIA ŻE TU NIE MA DOBREGO KEBABA. MOIM ZDANIEM TO TE KEBABY OTWIERAJĄ LUDZIE CO O TYM POJECIA NIE MAJĄ.
Gość napisał(a):[quote=Gość]To ja o Orange wpiszę swoje 3 grosze,masakra {nie}nigdy więcej,kebab zimny ,sos to majonez z wodą .A było takie dobre jedzonko.{smutny} [/quote]No ja byłem ostatnio w Orange. Mięso bardzo dobre. Ci, którzy twierdzą, że suche - może się wydawać a to dlatego, że jest chude. Nie kapie z niego tłuszcz jak z innych kebabów. Surówkę urozmaicili i jest dobrze. Dużym naprawdę można się najeść.

Gość

11-10-2010, 09:09
#13
[quote=Gość]To ja o Orange wpiszę swoje 3 grosze,masakra {nie}nigdy więcej,kebab zimny ,sos to majonez z wodą .A było takie dobre jedzonko.{smutny} [/quote]No ja byłem ostatnio w Orange. Mięso bardzo dobre. Ci, którzy twierdzą, że suche - może się wydawać a to dlatego, że jest chude. Nie kapie z niego tłuszcz jak z innych kebabów. Surówkę urozmaicili i jest dobrze. Dużym naprawdę można się najeść.
Gość napisał(a):No ja ostatnio byłam w Orange i nic tylko wielkie rozczarowanie. Uwielbiałam tam kebaba, a teraz masakra - warzyw jak na lekarstwo, a sos okropny.. jak widać wszystko co dobre kiedyś się kończy. Teraz nadzieja jedynie w papugach, co prawda jakiś czas mnie tam nie było, ale mam nadzieje że kebab został nie zmieniony. A poza kebabami to faktycznie w HongKongu pycha sajgonki, a kugiel z kiełbaską i surówką z czerwonej kapustki w Kuglu...mniam (w Ostoji też bywa super, ale zależy która z Pań przyrządza{usmiech})

Gość

12-10-2010, 21:15
#14
No ja ostatnio byłam w Orange i nic tylko wielkie rozczarowanie. Uwielbiałam tam kebaba, a teraz masakra - warzyw jak na lekarstwo, a sos okropny.. jak widać wszystko co dobre kiedyś się kończy. Teraz nadzieja jedynie w papugach, co prawda jakiś czas mnie tam nie było, ale mam nadzieje że kebab został nie zmieniony. A poza kebabami to faktycznie w HongKongu pycha sajgonki, a kugiel z kiełbaską i surówką z czerwonej kapustki w Kuglu...mniam (w Ostoji też bywa super, ale zależy która z Pań przyrządza{usmiech})
Gość napisał(a):Ja jadłam makaron ze szpinakiem w ArtCaffe. Zaj...y!  :D

Gość

15-10-2010, 21:53
#15
Ja jadłam makaron ze szpinakiem w ArtCaffe. Zaj...y!  :D
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A CO SADZICIE O MR CHICKEN NA SIENKIEWICZA?? [/quote]dobre jedzonko i plusem jest to, ze jest dlugo otwarty [/quote]A co tam podają? Tylko kurczaka?

Gość

26-10-2010, 08:17
#16
[quote=Gość][quote=Gość]A CO SADZICIE O MR CHICKEN NA SIENKIEWICZA?? [/quote]dobre jedzonko i plusem jest to, ze jest dlugo otwarty [/quote]A co tam podają? Tylko kurczaka?
Gość napisał(a):Bar KociołekAdres: ul. Sikorskiego 24, I piętro co sadzicie o tym?? jedliscie juz tam ?? {co}

Gość

05-11-2010, 13:53
#17
Bar KociołekAdres: ul. Sikorskiego 24, I piętro co sadzicie o tym?? jedliscie juz tam ?? {co}
Gość napisał(a):w mr chicken tylko kurczak ale jest dobry w smaku dobre soczyste miesko oraz dobra sorowka nie polecam sosu lagodnego jest za mdly ale mieszany juz spox {ok}

Gość

05-11-2010, 13:54
#18
w mr chicken tylko kurczak ale jest dobry w smaku dobre soczyste miesko oraz dobra sorowka nie polecam sosu lagodnego jest za mdly ale mieszany juz spox {ok}
Gość napisał(a):{co}

Gość

08-11-2010, 14:54
#19
{co}
Gość napisał(a):mr. chickem jest super:) polecam

Gość

08-11-2010, 19:09
#20
mr. chickem jest super:) polecam

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów