Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 35 dalej
Gość napisał(a):hahahah bo panom to może tyłki nie rosną ????{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}

Gość

07-10-2009, 18:13
#1
hahahah bo panom to może tyłki nie rosną ????{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabe lek}{diabelek}
Gość napisał(a):Drogie Panie ;) .Jeśli chciałybyście wiedzieć odżywiam się zdrowo:P.Unikam takiego jedzenia :|  Śmieszy mnie ta spora grupka osób (czy kobiety czy mężczyźni) którzy lecą po szkole czy pracy na kebaba itp. .Czekają z 30 min i dostają "coś" za minimum 10 zł. Czy nie lepiej ugotować sobie w domu obiad czy kolację? Wyjdzie taniej... zdrowiej i oszczędniej.Macie rację:) ... więcej jest facetów uganiających się za "tym czymś"a przede wszystkim małolatów.

Gość

07-10-2009, 18:27
#2
Drogie Panie ;) .Jeśli chciałybyście wiedzieć odżywiam się zdrowo:P.Unikam takiego jedzenia :|  Śmieszy mnie ta spora grupka osób (czy kobiety czy mężczyźni) którzy lecą po szkole czy pracy na kebaba itp. .Czekają z 30 min i dostają "coś" za minimum 10 zł. Czy nie lepiej ugotować sobie w domu obiad czy kolację? Wyjdzie taniej... zdrowiej i oszczędniej.Macie rację:) ... więcej jest facetów uganiających się za "tym czymś"a przede wszystkim małolatów.
Gość napisał(a):facet bez brzucha ? .. jak baba bez pupy ;p

Gość

07-10-2009, 18:43
#3
facet bez brzucha ? .. jak baba bez pupy ;p
Gość napisał(a):Drodzy Państwo.Wybrałam się do nowo otwartego Off Cafe w naszym pięknym mieście z wielką radością i uśmiechem na twarzy bo uznałam że  W KOŃCU ktoś postawił na sushi. Jakież było moje zaskoczenie gdy po zamówieniu (wybór był niesamowity, aż 4 rodzaje {jezyk} ) dostałam 8 mini roleczek w skład których miał wchodzić wędzony łosoś, wasabi, awokado i imbir i chyba ogórek. A co było? rozpaciane nori, ryż NIE PROFESJONALNY lecz chyba zwykły albo też ryż do sushi ale marnej jakości, dalej.... właśnie {usmiech} dalej nic nie czułam, tylko palący sos sojowy (znów pewnie słabej jakości, w dodatku podany w miseczce - BŁAGAM!!!! ). W/w dodatków nie poczułam ani w sumie nie widziałam.Apeluję do właścicieli... albo zlikwidujcie sushi z menu bo UWŁACZA ONO prawdziwemu, nawet słabo AMATORSKO wykonanemu, albo zainwestujcie w dobrej jakości składniki i serwujcie jak na sushi za 20 zł przystało:)dla porównania - http://www.oto-sushi.pl/menu.html i proszę sprawdzić ceny. Nie dość, że porównywalna ilość jedzenia kosztuje 19 zł to w dodatku proszę zerknąć na jakość produktu.Wiem, że to tylko Ostrołęka. Ale byli by zainteresowani i smakosze, jestem pewna. Tylko gdyby jakość była jak na sushi przystało, a nie.... to było obrzydliwe... przepraszam ale to dla Państwa dobra. Bo to woła o pomstę do nieba.Dziękuję za uwagę

Gość

22-11-2009, 11:33
#4
Drodzy Państwo.Wybrałam się do nowo otwartego Off Cafe w naszym pięknym mieście z wielką radością i uśmiechem na twarzy bo uznałam że  W KOŃCU ktoś postawił na sushi. Jakież było moje zaskoczenie gdy po zamówieniu (wybór był niesamowity, aż 4 rodzaje {jezyk} ) dostałam 8 mini roleczek w skład których miał wchodzić wędzony łosoś, wasabi, awokado i imbir i chyba ogórek. A co było? rozpaciane nori, ryż NIE PROFESJONALNY lecz chyba zwykły albo też ryż do sushi ale marnej jakości, dalej.... właśnie {usmiech} dalej nic nie czułam, tylko palący sos sojowy (znów pewnie słabej jakości, w dodatku podany w miseczce - BŁAGAM!!!! ). W/w dodatków nie poczułam ani w sumie nie widziałam.Apeluję do właścicieli... albo zlikwidujcie sushi z menu bo UWŁACZA ONO prawdziwemu, nawet słabo AMATORSKO wykonanemu, albo zainwestujcie w dobrej jakości składniki i serwujcie jak na sushi za 20 zł przystało:)dla porównania - http://www.oto-sushi.pl/menu.html i proszę sprawdzić ceny. Nie dość, że porównywalna ilość jedzenia kosztuje 19 zł to w dodatku proszę zerknąć na jakość produktu.Wiem, że to tylko Ostrołęka. Ale byli by zainteresowani i smakosze, jestem pewna. Tylko gdyby jakość była jak na sushi przystało, a nie.... to było obrzydliwe... przepraszam ale to dla Państwa dobra. Bo to woła o pomstę do nieba.Dziękuję za uwagę
Gość napisał(a):.... oczywiście czekam na Państwa komentarze, umieram z ciekawości :) jeśli ktoś miał styczność z sushi to chyba nie ma opcji żeby mnie nie poparł.a nowym smakoszom chcę powiedzieć: po doświadczeniu jednorazowym z TYM "sushi" błagam nie wyciągajcie wniosków że to ohydne jedzenie;))

Gość

22-11-2009, 11:36
#5
.... oczywiście czekam na Państwa komentarze, umieram z ciekawości :) jeśli ktoś miał styczność z sushi to chyba nie ma opcji żeby mnie nie poparł.a nowym smakoszom chcę powiedzieć: po doświadczeniu jednorazowym z TYM "sushi" błagam nie wyciągajcie wniosków że to ohydne jedzenie;))
Gość napisał(a):co sadzicie o "nowym" orange bar?? jedzenie takie same jak w starym czy cos sie mienilo?

Gość

18-06-2010, 11:40
#6
co sadzicie o "nowym" orange bar?? jedzenie takie same jak w starym czy cos sie mienilo?
Gość napisał(a):jedzenie bardzo dobre, a na pewno o niebo lepsze niż było pod koniec działania "starego" orange"

Gość

18-06-2010, 12:24
#7
jedzenie bardzo dobre, a na pewno o niebo lepsze niż było pod koniec działania "starego" orange"
Gość napisał(a):a moze sajgon na hallera{?}{?}{?}{?}{usmiech}{mruga}

Gość

18-06-2010, 12:48
#8
a moze sajgon na hallera{?}{?}{?}{?}{usmiech}{mruga}
Gość napisał(a):w sajgoie jest dobre jedzonko i duzooooooooooooooo jedzonka{jezyk}polecam sajgonki i kurczaka po sajgonsku

Gość

21-06-2010, 13:28
#9
w sajgoie jest dobre jedzonko i duzooooooooooooooo jedzonka{jezyk}polecam sajgonki i kurczaka po sajgonsku
Gość napisał(a):ja dostałam tam spalone sajgonki (było to w sajgonie na piłsudskiego).. nigdy w życiu tam nie pójdę..

Gość

21-06-2010, 14:00
#10
ja dostałam tam spalone sajgonki (było to w sajgonie na piłsudskiego).. nigdy w życiu tam nie pójdę..
Gość napisał(a):ostrołęckie chińczyk nie mogą nijak równać się z warszawskimi i nie chodzi mi o to,że mieszkam w Warszawie,ponieważ nie zapominam,że jestem z Ostrołęki,ale..zacznę od tegow sajgonie jadłem 3 razy:owszem porcja jest duża,ale sos mi nie smakuje ewidentnie,ryż również nie jest przyzwoitej jakości i dwa razy ledwo dotarłem do domu z problemami żołądkowymi,także nie polecam,ogólnie wiadomo,że mięso w tego typu barach do świeżych nie należy,gdyż wystarczy dużo przypraw i starości nie czuć.Jedno wiem do Sajgonu nigdy już nie pójdę.Swego czasu stosunkowo często jadłem w Hong Kongu,cielęcinke i kurczaka na ostro-przypadł mi do gustu sus,który był naprawdę bardzo pikatny,jednak i tu mnie nie było parę miesięcy.Aczkolwiek podsumowując Hong Kong zdecydowanie bardziej mi"podchodził" niż Sajgon

Gość

21-06-2010, 17:38
#11
ostrołęckie chińczyk nie mogą nijak równać się z warszawskimi i nie chodzi mi o to,że mieszkam w Warszawie,ponieważ nie zapominam,że jestem z Ostrołęki,ale..zacznę od tegow sajgonie jadłem 3 razy:owszem porcja jest duża,ale sos mi nie smakuje ewidentnie,ryż również nie jest przyzwoitej jakości i dwa razy ledwo dotarłem do domu z problemami żołądkowymi,także nie polecam,ogólnie wiadomo,że mięso w tego typu barach do świeżych nie należy,gdyż wystarczy dużo przypraw i starości nie czuć.Jedno wiem do Sajgonu nigdy już nie pójdę.Swego czasu stosunkowo często jadłem w Hong Kongu,cielęcinke i kurczaka na ostro-przypadł mi do gustu sus,który był naprawdę bardzo pikatny,jednak i tu mnie nie było parę miesięcy.Aczkolwiek podsumowując Hong Kong zdecydowanie bardziej mi"podchodził" niż Sajgon
Gość napisał(a):Sajgon na hallera jest o niebo lepszy od tego na pilsudskiego

Gość

21-06-2010, 18:52
#12
Sajgon na hallera jest o niebo lepszy od tego na pilsudskiego
Gość napisał(a):a co sdzicie o mega kurczaku? smakuje wam tam jedzenie?  

Gość

22-06-2010, 08:18
#13
a co sdzicie o mega kurczaku? smakuje wam tam jedzenie?  
Gość napisał(a):Jesli pizza  to w NEW York.W Kwadransie jest pyszne domowe jedzonko,polecam sandacza,kotlety jagnięce ,tatara/bo to jadłem/.Mozna wypic piwo i zjeśc tez coś z grilla,pod parasolem lub w środku sali i to całkiem nie za drogo.

Gość

06-07-2010, 15:11
#14
Jesli pizza  to w NEW York.W Kwadransie jest pyszne domowe jedzonko,polecam sandacza,kotlety jagnięce ,tatara/bo to jadłem/.Mozna wypic piwo i zjeśc tez coś z grilla,pod parasolem lub w środku sali i to całkiem nie za drogo.
Gość napisał(a):pmoze macie menu do kugla na bursztynowej jakie sa ceny? porcje duze czy mizerne? ceny? warto czy nie warto tam jesc? :)

Gość

28-07-2010, 20:31
#15
pmoze macie menu do kugla na bursztynowej jakie sa ceny? porcje duze czy mizerne? ceny? warto czy nie warto tam jesc? :)
Gość napisał(a):jak dla mnie niezawodny jest targor truck restauracja - bywamy tam regularnie, przy każdej okazji do świętowania (urodziny, rocznice itp.) i zawsze wychodzimy zadowoleni i najedzeni. Spróbowaliśmy już kilku różnych dań i nigdy się nie zawiedliśmy. Owszem ceny nie są najniższe, ale raczej standardowe jak na taki typ lokalu i jedzenia. Wystrój świetny, dostosowanie dla dzieciaków oryginalne, następnym razem zabieramy synka :) Polecam :)ps. gdyby tylko ta lokalizacja była lepsza, tj. nie na wygwizdowie i nie na stacji paliw :/

Gość

29-07-2010, 08:45
#16
jak dla mnie niezawodny jest targor truck restauracja - bywamy tam regularnie, przy każdej okazji do świętowania (urodziny, rocznice itp.) i zawsze wychodzimy zadowoleni i najedzeni. Spróbowaliśmy już kilku różnych dań i nigdy się nie zawiedliśmy. Owszem ceny nie są najniższe, ale raczej standardowe jak na taki typ lokalu i jedzenia. Wystrój świetny, dostosowanie dla dzieciaków oryginalne, następnym razem zabieramy synka :) Polecam :)ps. gdyby tylko ta lokalizacja była lepsza, tj. nie na wygwizdowie i nie na stacji paliw :/
Gość napisał(a):[quote=Gość]pmoze macie menu do kugla na bursztynowej jakie sa ceny? porcje duze czy mizerne? ceny? warto czy nie warto tam jesc? :) [/quote]nie ma menu, ceny... ja lubię kurczaka w cieście w sosie sł.-kw. 12 zł. Porcja taka, że nie mogę wstać, czyli w sam raz. ;)

Gość

29-07-2010, 20:56
#17
[quote=Gość]pmoze macie menu do kugla na bursztynowej jakie sa ceny? porcje duze czy mizerne? ceny? warto czy nie warto tam jesc? :) [/quote]nie ma menu, ceny... ja lubię kurczaka w cieście w sosie sł.-kw. 12 zł. Porcja taka, że nie mogę wstać, czyli w sam raz. ;)
Gość napisał(a):Mega Kurczak jest za...... Mix nie do pokonania :)

Gość

30-07-2010, 16:01
#18
Mega Kurczak jest za...... Mix nie do pokonania :)
Gość napisał(a):lubie jesc w Mega Kurczaku, ale zazwyczaj gdy jestem to nie ma juz miesa ;] (np p 18 w tygodniu)

Gość

30-07-2010, 18:32
#19
lubie jesc w Mega Kurczaku, ale zazwyczaj gdy jestem to nie ma juz miesa ;] (np p 18 w tygodniu)
Gość napisał(a):jkie klimaty panuja teraz w donerze zmienlo sie cos bo nie wiem gdzie mam isc kupic kebabika

Gość

15-09-2010, 12:01
#20
jkie klimaty panuja teraz w donerze zmienlo sie cos bo nie wiem gdzie mam isc kupic kebabika

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów