Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Podobno otworzyli jakiś nowy bar na Centrum przy Kościele, ktoś coś wie jakie jest tam jedzenie??{usmiech} [/quote]Ta ceny wysokie porcje małe w mixie dostałem na pół surowe frytki, a w kebabie kumpel zimne mięso całkowicie...  

Gość

08-11-2010, 19:19
#1
[quote=Gość]Podobno otworzyli jakiś nowy bar na Centrum przy Kościele, ktoś coś wie jakie jest tam jedzenie??{usmiech} [/quote]Ta ceny wysokie porcje małe w mixie dostałem na pół surowe frytki, a w kebabie kumpel zimne mięso całkowicie...  
Gość napisał(a):Santorini w Borkach - pizza i sosy super, spoko lokal, kameralnie, ale miłe zaskoczenie

Gość

08-11-2010, 20:56
#2
Santorini w Borkach - pizza i sosy super, spoko lokal, kameralnie, ale miłe zaskoczenie
Gość napisał(a):Kebab dobry w "donerze" a jak cos innego to Kanapko roller tam z Sienkiewicza kozak normalnie  {ok} :)

Gość

09-11-2010, 09:30
#3
Kebab dobry w "donerze" a jak cos innego to Kanapko roller tam z Sienkiewicza kozak normalnie  {ok} :)
julka napisał(a):Ostatnio jadalam kurczaka w ,,SMAKOSZU ,, i szczerze nie polecam {nie}chyba podają stare mięso bo mialam po tym jedzonku{zly}biegunke {zly}

julka

Wpisów: 1
Dołączył: 06.12.2010
07-12-2010, 21:40
#4
Ostatnio jadalam kurczaka w ,,SMAKOSZU ,, i szczerze nie polecam {nie}chyba podają stare mięso bo mialam po tym jedzonku{zly}biegunke {zly}
Gość napisał(a):Ale w którym SMAKOSZU bo są dwa{diabelek}

Gość

07-12-2010, 22:41
#5
Ale w którym SMAKOSZU bo są dwa{diabelek}
Gość napisał(a):a co zaroznica w ktorym jak to ten sam wlasciciel i te same jedzenie :)

Gość

07-12-2010, 23:02
#6
a co zaroznica w ktorym jak to ten sam wlasciciel i te same jedzenie :)
Gość napisał(a):Co do SMAKOSZA to polecam tamte jedzenie. Nigdy nie jest stare i może coś innego Ci zaszkodziło...  Ja stołuję się tam codziennie.  

Gość

08-12-2010, 10:42
#7
Co do SMAKOSZA to polecam tamte jedzenie. Nigdy nie jest stare i może coś innego Ci zaszkodziło...  Ja stołuję się tam codziennie.  
Gość napisał(a):Przyczyny powstania biegunkiBiegunka jest wywoływana przez szereg różnych przyczyn. Wśród dzieci będą to najczęściej infekcje przewodu pokarmowego na tle zakażeń wirusowych, bakteryjnych, pasożytniczych, uczulenia lub nietolerancje pokarmowe, błędy w żywieniu lub powikłania po antybiotykoterapii. Źródłem biegunek u dorosłych może być nerwica, nadczynność tarczycy, uczulenia bądź nietolerancja pokarmów (np. mleko), leki, zatrucia pokarmowe, choroby układu pokarmowego (np. wrzodziejące zapalenie jelit), nowotwory.

Gość

08-12-2010, 20:57
#8
Przyczyny powstania biegunkiBiegunka jest wywoływana przez szereg różnych przyczyn. Wśród dzieci będą to najczęściej infekcje przewodu pokarmowego na tle zakażeń wirusowych, bakteryjnych, pasożytniczych, uczulenia lub nietolerancje pokarmowe, błędy w żywieniu lub powikłania po antybiotykoterapii. Źródłem biegunek u dorosłych może być nerwica, nadczynność tarczycy, uczulenia bądź nietolerancja pokarmów (np. mleko), leki, zatrucia pokarmowe, choroby układu pokarmowego (np. wrzodziejące zapalenie jelit), nowotwory.
Gość napisał(a):Przyczyny powstania biegunkiBiegunka jest wywoływana przez szereg różnych przyczyn. Wśród dzieci będą to najczęściej infekcje przewodu pokarmowego na tle zakażeń wirusowych, bakteryjnych, pasożytniczych, uczulenia lub nietolerancje pokarmowe, błędy w żywieniu lub powikłania po antybiotykoterapii. Źródłem biegunek u dorosłych może być nerwica, nadczynność tarczycy, uczulenia bądź nietolerancja pokarmów (np. mleko), leki, zatrucia pokarmowe, choroby układu pokarmowego (np. wrzodziejące zapalenie jelit), nowotwory.

Gość

08-12-2010, 20:57
#9
Przyczyny powstania biegunkiBiegunka jest wywoływana przez szereg różnych przyczyn. Wśród dzieci będą to najczęściej infekcje przewodu pokarmowego na tle zakażeń wirusowych, bakteryjnych, pasożytniczych, uczulenia lub nietolerancje pokarmowe, błędy w żywieniu lub powikłania po antybiotykoterapii. Źródłem biegunek u dorosłych może być nerwica, nadczynność tarczycy, uczulenia bądź nietolerancja pokarmów (np. mleko), leki, zatrucia pokarmowe, choroby układu pokarmowego (np. wrzodziejące zapalenie jelit), nowotwory.
Gość napisał(a):Przyczyny powstania biegunkiBiegunka jest wywoływana przez szereg różnych przyczyn. Wśród dzieci będą to najczęściej infekcje przewodu pokarmowego na tle zakażeń wirusowych, bakteryjnych, pasożytniczych, uczulenia lub nietolerancje pokarmowe, błędy w żywieniu lub powikłania po antybiotykoterapii. Źródłem biegunek u dorosłych może być nerwica, nadczynność tarczycy, uczulenia bądź nietolerancja pokarmów (np. mleko), leki, zatrucia pokarmowe, choroby układu pokarmowego (np. wrzodziejące zapalenie jelit), nowotwory.

Gość

08-12-2010, 20:57
#10
Przyczyny powstania biegunkiBiegunka jest wywoływana przez szereg różnych przyczyn. Wśród dzieci będą to najczęściej infekcje przewodu pokarmowego na tle zakażeń wirusowych, bakteryjnych, pasożytniczych, uczulenia lub nietolerancje pokarmowe, błędy w żywieniu lub powikłania po antybiotykoterapii. Źródłem biegunek u dorosłych może być nerwica, nadczynność tarczycy, uczulenia bądź nietolerancja pokarmów (np. mleko), leki, zatrucia pokarmowe, choroby układu pokarmowego (np. wrzodziejące zapalenie jelit), nowotwory.
Gość napisał(a):och...... przepraszam czyzbym obrazila wlasciciela {smutny}?Jestem na tyle dorosla, że znam swoj organizm i przyczyny biegunki !!!!{zly}no ale cóż niektorym ludziom ciezko jest zrozumiec ,że jedzenie ktore serwuja  nie jest wcale takie wspaniałe (pogon za pieniądzem wszystko tlumaczy {usmiech})Dziekuje za wyjasnienie przyczyn biegunki czlowiek uczy sie cale zycie {usmiech}  

Gość

08-12-2010, 22:18
#11
och...... przepraszam czyzbym obrazila wlasciciela {smutny}?Jestem na tyle dorosla, że znam swoj organizm i przyczyny biegunki !!!!{zly}no ale cóż niektorym ludziom ciezko jest zrozumiec ,że jedzenie ktore serwuja  nie jest wcale takie wspaniałe (pogon za pieniądzem wszystko tlumaczy {usmiech})Dziekuje za wyjasnienie przyczyn biegunki czlowiek uczy sie cale zycie {usmiech}  
Gość napisał(a):Że ktoś tam miał biegunkę nie oznacza że jedzenie w Smakoszu jest nie do strawienia..może ta osoba ma wrażliwy żołądek - proponuje nie ryzykować tej osobie, gotować sobie w domu, i nie jeść na mieście.Nie jadełem jeszcze w tym barze, ale na pewno kiedyś spróbuje jak nie będzie mi się chciało nic gotować i nie zniechęca mnie wpis o problemach żołądkowych, nie starszne mi takie przepowiednie heheheh :)))

Gość

09-12-2010, 07:17
#12
Że ktoś tam miał biegunkę nie oznacza że jedzenie w Smakoszu jest nie do strawienia..może ta osoba ma wrażliwy żołądek - proponuje nie ryzykować tej osobie, gotować sobie w domu, i nie jeść na mieście.Nie jadełem jeszcze w tym barze, ale na pewno kiedyś spróbuje jak nie będzie mi się chciało nic gotować i nie zniechęca mnie wpis o problemach żołądkowych, nie starszne mi takie przepowiednie heheheh :)))
Gość napisał(a):Polecam kebab na Piłsudzkiego{mruga}i najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonko{ok}i jest  bardzo miła {usmiech}reszta jest do  bani {jezyk}

Gość

10-12-2010, 17:24
#13
Polecam kebab na Piłsudzkiego{mruga}i najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonko{ok}i jest  bardzo miła {usmiech}reszta jest do  bani {jezyk}
Gość napisał(a):Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema

Gość

10-12-2010, 17:32
#14
Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema
Gość napisał(a):jaki zal...ludzie tu jest widoczne IP ! 83.20.96.171 jak mozesz siebie sama/samego popierac?! zalosne...ja tam lubie jadac w da grasso i w Mr Chickenie

Gość

10-12-2010, 20:06
#15
jaki zal...ludzie tu jest widoczne IP ! 83.20.96.171 jak mozesz siebie sama/samego popierac?! zalosne...ja tam lubie jadac w da grasso i w Mr Chickenie
Gość napisał(a):de grasso do du   py

Gość

10-12-2010, 22:29
#16
de grasso do du   py
Gość napisał(a):po co pisać kto co lubi? to kwestia "gustu" jeden lubi wątróbkę a drugi nie nawidzi i tak samo jest z jedzeniem na mieście!  

Gość

10-12-2010, 22:52
#17
po co pisać kto co lubi? to kwestia "gustu" jeden lubi wątróbkę a drugi nie nawidzi i tak samo jest z jedzeniem na mieście!  
Gość napisał(a):mr chicken czy taki dobry//mam zastrzezenia ale wiadomo że każdy lubi co innego i rółżną wrażliwość zołądka ja tam nie pójde rz wystarczy

Gość

10-12-2010, 23:12
#18
mr chicken czy taki dobry//mam zastrzezenia ale wiadomo że każdy lubi co innego i rółżną wrażliwość zołądka ja tam nie pójde rz wystarczy
Gość napisał(a):doner jest ok jak  nie pasi nie przychodz

Gość

11-12-2010, 01:09
#19
doner jest ok jak  nie pasi nie przychodz
Gość napisał(a):[quote=Gość]jaki zal...ludzie tu jest widoczne IP ! 83.20.96.171 jak mozesz siebie sama/samego popierac?! zalosne...ja tam lubie jadac w da grasso i w Mr Chickenie [/quote]                          nie obrazaj mnie  do 24 pracowalam i sama o sobie pisac nie moglam  wiec sie zastanow {!}

Gość

11-12-2010, 01:12
#20
[quote=Gość]jaki zal...ludzie tu jest widoczne IP ! 83.20.96.171 jak mozesz siebie sama/samego popierac?! zalosne...ja tam lubie jadac w da grasso i w Mr Chickenie [/quote]                          nie obrazaj mnie  do 24 pracowalam i sama o sobie pisac nie moglam  wiec sie zastanow {!}

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów