Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):1-Nigdy nie robię sobie reklamy bo nie muszę...2-Nigdy nie czytałem tych bzdur bo mnie to średnio...3-Zniżam się do poziomu Tych ...... ponieważ dowiedziałem się , że Ktoś zaczął mi ubliżać publicznie (jeżeli Konkurencja to bez obaw zmiotę Ich uczciwie konkurując smakiem a nie ku...twem  ),,, ( A jeżeli Wspaniały Kliencie Jesteś Odważny pisać takie  bzdety na mój temat to Przyjdź w oczy Powiedz a chętnie z Tobą porozmawiam w tym temacie  ........... Jeden z Drugim ). Poza tym sio do lekcji dzieciuchy....KONIEC REKLAM

Gość

25-06-2013, 17:33
#1
1-Nigdy nie robię sobie reklamy bo nie muszę...2-Nigdy nie czytałem tych bzdur bo mnie to średnio...3-Zniżam się do poziomu Tych ...... ponieważ dowiedziałem się , że Ktoś zaczął mi ubliżać publicznie (jeżeli Konkurencja to bez obaw zmiotę Ich uczciwie konkurując smakiem a nie ku...twem  ),,, ( A jeżeli Wspaniały Kliencie Jesteś Odważny pisać takie  bzdety na mój temat to Przyjdź w oczy Powiedz a chętnie z Tobą porozmawiam w tym temacie  ........... Jeden z Drugim ). Poza tym sio do lekcji dzieciuchy....KONIEC REKLAM
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ale która pani bo są dwie ? u Gutka ... [/quote]W sumie trafiałem tylko na jedną. Już dawno mnie tam nie było to nie wiem czy jest jakaś nowa.Ogólnie słaba...  

Gość

26-06-2013, 11:28
#2
[quote=Gość]Ale która pani bo są dwie ? u Gutka ... [/quote]W sumie trafiałem tylko na jedną. Już dawno mnie tam nie było to nie wiem czy jest jakaś nowa.Ogólnie słaba...  
Gość napisał(a):[quote=Gość]1-Nigdy nie robię sobie reklamy bo nie muszę...2-Nigdy nie czytałem tych bzdur bo mnie to średnio...3-Zniżam się do poziomu Tych ...... ponieważ dowiedziałem się , że Ktoś zaczął mi ubliżać publicznie (jeżeli Konkurencja to bez obaw zmiotę Ich uczciwie konkurując smakiem a nie ku...twem  ),,, ( A jeżeli Wspaniały Kliencie Jesteś Odważny pisać takie  bzdety na mój temat to Przyjdź w oczy Powiedz a chętnie z Tobą porozmawiam w tym temacie  ........... Jeden z Drugim ). Poza tym sio do lekcji dzieciuchy....KONIEC REKLAM [/quote]gutek, dalej kręć te kiebaby z kałem bydlęcym to skończysz w sztumie

Gość

26-06-2013, 15:34
#3
[quote=Gość]1-Nigdy nie robię sobie reklamy bo nie muszę...2-Nigdy nie czytałem tych bzdur bo mnie to średnio...3-Zniżam się do poziomu Tych ...... ponieważ dowiedziałem się , że Ktoś zaczął mi ubliżać publicznie (jeżeli Konkurencja to bez obaw zmiotę Ich uczciwie konkurując smakiem a nie ku...twem  ),,, ( A jeżeli Wspaniały Kliencie Jesteś Odważny pisać takie  bzdety na mój temat to Przyjdź w oczy Powiedz a chętnie z Tobą porozmawiam w tym temacie  ........... Jeden z Drugim ). Poza tym sio do lekcji dzieciuchy....KONIEC REKLAM [/quote]gutek, dalej kręć te kiebaby z kałem bydlęcym to skończysz w sztumie
Gość napisał(a):Przyjdź Kozaku w oczy powiedz pffffffffffff

Gość

26-06-2013, 18:12
#4
Przyjdź Kozaku w oczy powiedz pffffffffffff
Gość napisał(a):czego tak sie uczepiliscie tego Gutka------ idzcie sobie dalej opanujcie sie z tymi bzdurami

Gość

26-06-2013, 22:01
#5
czego tak sie uczepiliscie tego Gutka------ idzcie sobie dalej opanujcie sie z tymi bzdurami
Gość napisał(a):Ludzie, nie smakuje to do stodoły, nażreć się świeżej paszy i wszystko będzie cacy.

Gość

26-06-2013, 22:08
#6
Ludzie, nie smakuje to do stodoły, nażreć się świeżej paszy i wszystko będzie cacy.
Gość napisał(a):kto zna telefon do kebabu u gutka? :)

Gość

01-09-2013, 18:57
#7
kto zna telefon do kebabu u gutka? :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]kto zna telefon do kebabu u gutka? :) [/quote]997

Gość

02-09-2013, 10:15
#8
[quote=Gość]kto zna telefon do kebabu u gutka? :) [/quote]997
Gość napisał(a):nie wiem czemu tak się uczepiliście Gutka, dla mnie kebab jest naprawdę dobry, a te negatywne komentarze to pisze konkurencja bądź fałszywe ziomki, co objeżdżają go za plecami.

Gość

02-09-2013, 10:49
#9
nie wiem czemu tak się uczepiliście Gutka, dla mnie kebab jest naprawdę dobry, a te negatywne komentarze to pisze konkurencja bądź fałszywe ziomki, co objeżdżają go za plecami.
Gość napisał(a):Byliście już w nowej pizzerii 105 na Gorbatowa? Jakie macie zdanie?

Gość

27-09-2013, 12:08
#10
Byliście już w nowej pizzerii 105 na Gorbatowa? Jakie macie zdanie?
Gość napisał(a):ja byłem i nie za bardzo mi smakowała.. Trochę przypalona, ciasto się nie trzyma.Jest spora, ale i cena adekwatna do rozmiaru. Długi czas oczekiwania, ale to początki. Jak na konkurencję, która ich otacza to za mało. Ale może dadzą rade.

Gość

02-10-2013, 21:39
#11
ja byłem i nie za bardzo mi smakowała.. Trochę przypalona, ciasto się nie trzyma.Jest spora, ale i cena adekwatna do rozmiaru. Długi czas oczekiwania, ale to początki. Jak na konkurencję, która ich otacza to za mało. Ale może dadzą rade.
Gość napisał(a):Zamawiałem w 105 pizze z dowozem. Średnia sieciówka. Ser to wyrób seropodobny i ogólnie całość nijaka. Zamówiłem z ciekawości i wiem, że nie będę ich stałym klientem.

Gość

03-10-2013, 10:15
#12
Zamawiałem w 105 pizze z dowozem. Średnia sieciówka. Ser to wyrób seropodobny i ogólnie całość nijaka. Zamówiłem z ciekawości i wiem, że nie będę ich stałym klientem.
Gość napisał(a):Wczoraj spróbowaliśmy z żoną z ciekawości tej nowej Pizzy. Żona mówi że może być, mi natomiast nie smakowała zupełnie, nie moje smaki i wogóle jakieś takie nijakie. Ale póki sam nie spróbujesz nie dowiesz się ;) Ja w każdym razie już więcej tam nie zamówie.Pozdrawiam

Gość

03-10-2013, 10:24
#13
Wczoraj spróbowaliśmy z żoną z ciekawości tej nowej Pizzy. Żona mówi że może być, mi natomiast nie smakowała zupełnie, nie moje smaki i wogóle jakieś takie nijakie. Ale póki sam nie spróbujesz nie dowiesz się ;) Ja w każdym razie już więcej tam nie zamówie.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ostatnio jadlem z kolegami lunch w Restauracji Wizja na rolnej,zaplacilem 13zl. za zupe i drugie danie,jestem bardzo zadowolony juz dawno tak dobrze nie jadlem na miescie. Rosół w tej restauracji to mistrzostwo,taki prawdziwy,domowy,smaczny,nie tak jak w innych knajpach z kostki rosolowej... Lunch tak mi posmakowal,ze nastepnego dnia zabralem zone na kolacje... zona jadla lososia a ja steka-pycha! I ceny sa przystepne... najlepsze jest to,ze dzieki tej smacznej kolacji w Wizji zona dala mi w domu zniewalajacy deser{jezyk}{diabelek}

Gość

13-10-2013, 23:37
#14
Ostatnio jadlem z kolegami lunch w Restauracji Wizja na rolnej,zaplacilem 13zl. za zupe i drugie danie,jestem bardzo zadowolony juz dawno tak dobrze nie jadlem na miescie. Rosół w tej restauracji to mistrzostwo,taki prawdziwy,domowy,smaczny,nie tak jak w innych knajpach z kostki rosolowej... Lunch tak mi posmakowal,ze nastepnego dnia zabralem zone na kolacje... zona jadla lososia a ja steka-pycha! I ceny sa przystepne... najlepsze jest to,ze dzieki tej smacznej kolacji w Wizji zona dala mi w domu zniewalajacy deser{jezyk}{diabelek}
Gość napisał(a):W snak barze ciekawa kompozycja kebaba w bułce z ...frytkami ,jak dla mnie na plus zdecydowanie.

Gość

14-10-2013, 23:24
#15
W snak barze ciekawa kompozycja kebaba w bułce z ...frytkami ,jak dla mnie na plus zdecydowanie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byliście już w nowej pizzerii 105 na Gorbatowa? Jakie macie zdanie? [/quote]Tragedia ogólnie, na pizze sie czeka mówią że pół godziny wychodzi im półtorej godziny natomiast w smaku też sie nie nadaje widać że amator to wszystko robi może z czasem sie dotrze...  

Gość

16-10-2013, 13:08
#16
[quote=Gość]Byliście już w nowej pizzerii 105 na Gorbatowa? Jakie macie zdanie? [/quote]Tragedia ogólnie, na pizze sie czeka mówią że pół godziny wychodzi im półtorej godziny natomiast w smaku też sie nie nadaje widać że amator to wszystko robi może z czasem sie dotrze...  
Gość napisał(a):{tak}prawdopodobnie najlepszy kebab w miescie to Kebab- Gutek

Gość

16-10-2013, 17:13
#17
{tak}prawdopodobnie najlepszy kebab w miescie to Kebab- Gutek
Gość napisał(a):[quote=Gość]{tak}prawdopodobnie najlepszy kebab w miescie to Kebab- Gutek [/quote]prawdopodobnie trafiłem dziś 6 w toto-lotka

Gość

17-10-2013, 01:33
#18
[quote=Gość]{tak}prawdopodobnie najlepszy kebab w miescie to Kebab- Gutek [/quote]prawdopodobnie trafiłem dziś 6 w toto-lotka
Gość napisał(a):Najlepszy kebab to Mr chicken ,pyszne polędwiczki ,natomiast  jeśli chodzi o  pizzerie to Pizza Rica oraz Pizzeria 105.

Gość

07-01-2014, 21:06
#19
Najlepszy kebab to Mr chicken ,pyszne polędwiczki ,natomiast  jeśli chodzi o  pizzerie to Pizza Rica oraz Pizzeria 105.
Gość napisał(a):Juz nie ma gringo jest aisza w miejscu gringo na Piłsudskiego ,żarełko dobre ,ale w donerze kebab 7,50 przez całe wakacje.

Gość

19-08-2014, 20:44
#20
Juz nie ma gringo jest aisza w miejscu gringo na Piłsudskiego ,żarełko dobre ,ale w donerze kebab 7,50 przez całe wakacje.

strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów