Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):NIE CZYTAJCIE TYCH WSZYSTKICH BZDUR DZIECI SIE NUDZIO I PISZO CO IN NA JEZYK POPADNIE

Gość

06-06-2013, 10:47
#1
NIE CZYTAJCIE TYCH WSZYSTKICH BZDUR DZIECI SIE NUDZIO I PISZO CO IN NA JEZYK POPADNIE
Gość napisał(a):A to ode mnie....http://www.youtube.com/watch?v=bVgp_KNxXrw

Gość

07-06-2013, 19:51
#2
A to ode mnie....http://www.youtube.com/watch?v=bVgp_KNxXrw
Gość napisał(a):Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak

Gość

07-06-2013, 23:55
#3
Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak
Gość napisał(a):Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak

Gość

07-06-2013, 23:58
#4
Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak
Gość napisał(a):Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak

Gość

07-06-2013, 23:59
#5
Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak [/quote]nic nie poradzę na to, że lubię się nawp******ać czymś smacznym. myślę że chyba każdy lubi jeść dobre rzeczy jak jest głodny

Gość

09-06-2013, 23:48
#6
[quote=Gość]Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak [/quote]nic nie poradzę na to, że lubię się nawp******ać czymś smacznym. myślę że chyba każdy lubi jeść dobre rzeczy jak jest głodny
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak [/quote]a w tych owocach morza to słyszałem, że często naszczane jest i świerzb od tego się łapie, do tego syfy na udach wychodzą takie białe i plecy swędząco do tego słynnego gutka to jak kisi tą kapustę do kebaba to nie myje nóg przed ubijaniem jej w beczce. beczki też zresztą nie myje i tylko ameby się w tym lęgną. w mięsie najczęściej nasrane, a podłoga aż się klei. a z sosami to sami się domyślacie co robi - raz jedna klientka zaszła w ciążę od "dużego kebaba na cienkim", tylko urodziła murzynaps to prawda

Gość

09-06-2013, 23:55
#7
[quote=Gość]Czytam sobie co buraki lubią najbardziej wychodzi ze kebab ma być duży i *** żeby się nawp******ac masakra , wiocha jak *** , ludzie ogarnijcie się i zjedzie coś nowego .Jechac do miasta i owoców morza spróbować a nie tego podrobionego kebaba , kebab to baranina a nie ****a kurczak [/quote]a w tych owocach morza to słyszałem, że często naszczane jest i świerzb od tego się łapie, do tego syfy na udach wychodzą takie białe i plecy swędząco do tego słynnego gutka to jak kisi tą kapustę do kebaba to nie myje nóg przed ubijaniem jej w beczce. beczki też zresztą nie myje i tylko ameby się w tym lęgną. w mięsie najczęściej nasrane, a podłoga aż się klei. a z sosami to sami się domyślacie co robi - raz jedna klientka zaszła w ciążę od "dużego kebaba na cienkim", tylko urodziła murzynaps to prawda
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;)

Gość

10-06-2013, 16:15
#8
Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu

Gość

12-06-2013, 01:54
#9
[quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu
Gość napisał(a):Byłem ostatnio w Ranczu na placku zbójnickim. Super. Jeśli nie tylko kebaby was interesują, to polecam.  :)

Gość

12-06-2013, 06:49
#10
Byłem ostatnio w Ranczu na placku zbójnickim. Super. Jeśli nie tylko kebaby was interesują, to polecam.  :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu [/quote]Ogarnij kuwetę P.EDA. LE!!!

Gość

12-06-2013, 13:07
#11
[quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu [/quote]Ogarnij kuwetę P.EDA. LE!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu [/quote]Ogarnij kuwetę P.EDA. LE!!! [/quote]to mi ją daj cwaniaku

Gość

12-06-2013, 13:34
#12
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu [/quote]Ogarnij kuwetę P.EDA. LE!!! [/quote]to mi ją daj cwaniaku
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu [/quote]Ogarnij kuwetę P.EDA. LE!!! [/quote]no i nie jestem żaden pan, wystarczy jak będziesz się zwracał per "kolego"z pseudonimem też nie trafiłeś, nie nazywam się "eda".  

Gość

12-06-2013, 13:38
#13
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jeżeli chodzi o kebab to ostatnio jadłem w gyrosie. Muszę przyznać, że był bardzo smaczny.ciałłłł........ ;) [/quote]myślisz, że w gyrosie nie srają do mięsa?grubo się mylisz - znajdują się tam nie tylko ludzkie ekskrementy, ale również włosy /bynajmniej nie z głowy/ i niedomielone fragmenty kopyt oczywiście nie ma w tym nic z żartu [/quote]Ogarnij kuwetę P.EDA. LE!!! [/quote]no i nie jestem żaden pan, wystarczy jak będziesz się zwracał per "kolego"z pseudonimem też nie trafiłeś, nie nazywam się "eda".  
Gość napisał(a):Nie opowiadaj takich rzeczy ze w gyrosie srają do mięsa itp. Dzieciaku psujesz komuś życie!!! Tak bardzo Ci na tym zależy????Miało być PEDALE!

Gość

13-06-2013, 12:21
#14
Nie opowiadaj takich rzeczy ze w gyrosie srają do mięsa itp. Dzieciaku psujesz komuś życie!!! Tak bardzo Ci na tym zależy????Miało być PEDALE!
Gość napisał(a):Zapraszam do przejrzenia tematu o anonimowości w sieci, oszczerstwach  i pomówieniach. http://www.eprzasnysz.pl/forum.php?&id_t=4757 Zanim ktoś coś napiszę niech się sto razy zastanowi  

Gość

22-06-2013, 15:10
#15
Zapraszam do przejrzenia tematu o anonimowości w sieci, oszczerstwach  i pomówieniach. http://www.eprzasnysz.pl/forum.php?&id_t=4757 Zanim ktoś coś napiszę niech się sto razy zastanowi  
Gość napisał(a):Kebab u Gutka? Ogólnie smaczne, ale sam Pan Gutek bardzo nie miły, wręcz bezczelny, bez szcunku do klienta, dzięki temu już więcej tam nie zawitam. Oby tak dalej Panie Gutek a będzie więcej takich osób jak ja!{nie}

Gość

24-06-2013, 12:49
#16
Kebab u Gutka? Ogólnie smaczne, ale sam Pan Gutek bardzo nie miły, wręcz bezczelny, bez szcunku do klienta, dzięki temu już więcej tam nie zawitam. Oby tak dalej Panie Gutek a będzie więcej takich osób jak ja!{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kebab u Gutka? Ogólnie smaczne, ale sam Pan Gutek bardzo nie miły, wręcz bezczelny, bez szcunku do klienta, dzięki temu już więcej tam nie zawitam. Oby tak dalej Panie Gutek a będzie więcej takich osób jak ja!{nie} [/quote]Popieram przedmówcę w 100 %. Pani która tam pracuję też jest bardzo nie miła i zachowuje się jak by była wybranką losu...

Gość

24-06-2013, 13:20
#17
[quote=Gość]Kebab u Gutka? Ogólnie smaczne, ale sam Pan Gutek bardzo nie miły, wręcz bezczelny, bez szcunku do klienta, dzięki temu już więcej tam nie zawitam. Oby tak dalej Panie Gutek a będzie więcej takich osób jak ja!{nie} [/quote]Popieram przedmówcę w 100 %. Pani która tam pracuję też jest bardzo nie miła i zachowuje się jak by była wybranką losu...
Gość napisał(a):Ale która pani bo są dwie ? u Gutka ...

Gość

25-06-2013, 10:38
#18
Ale która pani bo są dwie ? u Gutka ...
Gość napisał(a):Ja zawitałem do Gutka po 6 miesiącach przerwy i muszę przyznać, że mięsko się poprawiło. Już nie jest tłuste i gumowate jak wcześniej ale może akurat w tym dniu trafiłem na dobre. Co do kultury za ladą to nie mogę się wypowiedzieć bo zamawiam i dostaję to co chcę. Nie wdaję się w żadne rozmowy bo to nie bar ani kawiarnia ;)

Gość

25-06-2013, 13:21
#19
Ja zawitałem do Gutka po 6 miesiącach przerwy i muszę przyznać, że mięsko się poprawiło. Już nie jest tłuste i gumowate jak wcześniej ale może akurat w tym dniu trafiłem na dobre. Co do kultury za ladą to nie mogę się wypowiedzieć bo zamawiam i dostaję to co chcę. Nie wdaję się w żadne rozmowy bo to nie bar ani kawiarnia ;)
Gość napisał(a):1-Nigdy nie robię sobie reklamy bo nie muszę...2-Nigdy nie czytałem tych bzdur bo mnie to średnio...3-Zniżam się do poziomu Tych ...... ponieważ dowiedziałem się , że Ktoś zaczął mi ubliżać publicznie (jeżeli Konkurencja to bez obaw zmiotę Ich uczciwie konkurując smakiem a nie ku...twem  ),,, ( A jeżeli Wspaniały Kliencie Jesteś Odważny pisać takie  bzdety na mój temat to Przyjdź w oczy Powiedz a chętnie z Tobą porozmawiam w tym temacie  ........... Jeden z Drugim ). Poza tym sio do lekcji dzieciuchy....KONIEC REKLAM

Gość

25-06-2013, 17:33
#20
1-Nigdy nie robię sobie reklamy bo nie muszę...2-Nigdy nie czytałem tych bzdur bo mnie to średnio...3-Zniżam się do poziomu Tych ...... ponieważ dowiedziałem się , że Ktoś zaczął mi ubliżać publicznie (jeżeli Konkurencja to bez obaw zmiotę Ich uczciwie konkurując smakiem a nie ku...twem  ),,, ( A jeżeli Wspaniały Kliencie Jesteś Odważny pisać takie  bzdety na mój temat to Przyjdź w oczy Powiedz a chętnie z Tobą porozmawiam w tym temacie  ........... Jeden z Drugim ). Poza tym sio do lekcji dzieciuchy....KONIEC REKLAM

strony: wstecz 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów