Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]najlepszy kebab - KOCIOŁEK , najlepsza pizza - OFF CAFE , najlepszy schabowy - KUGIEL . Moim zdaniem przynajmniej {usmiech} [/quote]Co do pizzy zgodzę się:) w kuglu nie jadam... Ale że kociołek najlepszy bym się z tym nie zgodził po ostatnie wizycie tam... dostałem zimne mięso do tego było nie świeże, prosiłem o sos łagodny dostałem ostry!!!!! I do tego frytki były ugotowane na tłuszczu starym a nie wysmażone!!! Jednym słowem porażka... nie polecam tam jedzenia to już nie pierwszy raz się zdażylo!!!!

Gość

04-02-2012, 22:29
#1
[quote=Gość]najlepszy kebab - KOCIOŁEK , najlepsza pizza - OFF CAFE , najlepszy schabowy - KUGIEL . Moim zdaniem przynajmniej {usmiech} [/quote]Co do pizzy zgodzę się:) w kuglu nie jadam... Ale że kociołek najlepszy bym się z tym nie zgodził po ostatnie wizycie tam... dostałem zimne mięso do tego było nie świeże, prosiłem o sos łagodny dostałem ostry!!!!! I do tego frytki były ugotowane na tłuszczu starym a nie wysmażone!!! Jednym słowem porażka... nie polecam tam jedzenia to już nie pierwszy raz się zdażylo!!!!
Gość napisał(a):wczoraj zobaczylam ze zostala zamknieta kawiarenka chocolate cafe jak myslicie to dobrze czy nie dobre bylo tam jedzenie

Gość

05-02-2012, 16:47
#2
wczoraj zobaczylam ze zostala zamknieta kawiarenka chocolate cafe jak myslicie to dobrze czy nie dobre bylo tam jedzenie
żabka napisał(a):no tez sie nad tym zastanawialam czemu zamknieta a co do jedzenia sama nie wiem wie moze ktos cos:)

żabka

Wpisów: 1
Dołączył: 03.02.2012
05-02-2012, 16:50
#3
no tez sie nad tym zastanawialam czemu zamknieta a co do jedzenia sama nie wiem wie moze ktos cos:)
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:02
#4
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):jakto jakie najbardziej odwiedzane?

Gość

08-02-2012, 15:15
#5
jakto jakie najbardziej odwiedzane?
Gość napisał(a):Chodzi mu o to,na jakim forum ludziska z Ostrołeki siebie obgadują.Na jakiej stronie internetowej.

Gość

08-02-2012, 23:16
#6
Chodzi mu o to,na jakim forum ludziska z Ostrołeki siebie obgadują.Na jakiej stronie internetowej.
Gość napisał(a):wydaje mi sie ze tutaj

Gość

08-02-2012, 23:45
#7
wydaje mi sie ze tutaj
Gość napisał(a):hot choice  numer 1 nie ma lepszego ...lubie jesc jeszcze w mc donaldzie :P

Gość

16-02-2012, 12:45
#8
hot choice  numer 1 nie ma lepszego ...lubie jesc jeszcze w mc donaldzie :P
Gość napisał(a):to jak z chocolate cafe

Gość

16-02-2012, 23:08
#9
to jak z chocolate cafe
Gość napisał(a):Po przetestowaniu wszystkich kebabów w mieście stwierdzam jednoznacznie: nr 1 na dzień dzisiejszy - Kebab Sahara. Miano najgorszych dwóch: Gutek i Barada.

Gość

17-02-2012, 12:56
#10
Po przetestowaniu wszystkich kebabów w mieście stwierdzam jednoznacznie: nr 1 na dzień dzisiejszy - Kebab Sahara. Miano najgorszych dwóch: Gutek i Barada.
Gość napisał(a):Barada jest okropna ostatnio tam byłem to szok masakra !!!!!

Gość

17-02-2012, 23:08
#11
Barada jest okropna ostatnio tam byłem to szok masakra !!!!!
Gość napisał(a):ktoś był juz w Pizzerii Toscana?

Gość

18-02-2012, 17:29
#12
ktoś był juz w Pizzerii Toscana?
Gość napisał(a):[quote=Gość]ktoś był juz w Pizzerii Toscana? [/quote]Tak byłam z chłopakiem ochydaaa  blee {gafa} .. nie wróżę im za długiej przyszłości jak tak będą robić  jak już placek to z diavolo.  

Gość

19-02-2012, 23:32
#13
[quote=Gość]ktoś był juz w Pizzerii Toscana? [/quote]Tak byłam z chłopakiem ochydaaa  blee {gafa} .. nie wróżę im za długiej przyszłości jak tak będą robić  jak już placek to z diavolo.  
Gość napisał(a):MAC DONALDS NR 1 NA ŚWIECIE{tak}{diabelek}

Gość

20-02-2012, 13:09
#14
MAC DONALDS NR 1 NA ŚWIECIE{tak}{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]NAPEWNO NIEPRAWDA

Gość

23-02-2012, 19:33
#15
[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]NAPEWNO NIEPRAWDA
Gość napisał(a):jak placek to "New York" lub "DaGrasso", a jak kebab to "Mega Kurczak" {!}

Gość

24-02-2012, 10:06
#16
jak placek to "New York" lub "DaGrasso", a jak kebab to "Mega Kurczak" {!}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ktoś był juz w Pizzerii Toscana? [/quote]Tak byłam z chłopakiem ochydaaa  blee {gafa} .. nie wróżę im za długiej przyszłości jak tak będą robić  jak już placek to z diavolo.  [/quote]Chyba konkurencja sie wypowiadala. W poniedzialek bylem ze znajomymi i wszyscy uwazamy ze najlepszy placek w miescie. Sosy maja w cenie i dlugo otwarte. My wrocimy napewno!!!  

Gość

24-02-2012, 14:38
#17
[quote=Gość][quote=Gość]ktoś był juz w Pizzerii Toscana? [/quote]Tak byłam z chłopakiem ochydaaa  blee {gafa} .. nie wróżę im za długiej przyszłości jak tak będą robić  jak już placek to z diavolo.  [/quote]Chyba konkurencja sie wypowiadala. W poniedzialek bylem ze znajomymi i wszyscy uwazamy ze najlepszy placek w miescie. Sosy maja w cenie i dlugo otwarte. My wrocimy napewno!!!  
Gość napisał(a):pilam dobra czekolade w chocolate cafe a ide dzis a nie ma juz tej kawiarni co sie stalo!!!!!!!!!!!!!!

Gość

24-02-2012, 22:45
#18
pilam dobra czekolade w chocolate cafe a ide dzis a nie ma juz tej kawiarni co sie stalo!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]klamstwo

Gość

25-02-2012, 21:39
#19
[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]klamstwo
Gość napisał(a):barada gut

Gość

25-02-2012, 22:07
#20
barada gut

strony: wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów