Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc w Ostrołęce mamy bardzo dobrą pizze. Moim zdaniem żadna sieciówka nie dorówna lokalnym pizzerią:)

Gość

08-03-2012, 10:55
#1
Ogólnie rzecz biorąc w Ostrołęce mamy bardzo dobrą pizze. Moim zdaniem żadna sieciówka nie dorówna lokalnym pizzerią:)
kris napisał(a):[quote=Gość]Ogólnie rzecz biorąc w Ostrołęce mamy bardzo dobrą pizze. Moim zdaniem żadna sieciówka nie dorówna lokalnym pizzeri[color=#ff0000]om[/color]:) [/quote]Jeśli kilku, to pizzeriom ale jeśli z jedną, to pizzerią!  ;)Które te lokalne takie dobre? Ta Toscana?

kris

Wpisów: 10
Dołączył: 19.11.2009
08-03-2012, 12:53
#2
[quote=Gość]Ogólnie rzecz biorąc w Ostrołęce mamy bardzo dobrą pizze. Moim zdaniem żadna sieciówka nie dorówna lokalnym pizzeri[color=#ff0000]om[/color]:) [/quote]Jeśli kilku, to pizzeriom ale jeśli z jedną, to pizzerią!  ;)Które te lokalne takie dobre? Ta Toscana?
Gość napisał(a):nie tak dawno zrobiłem sobie taki rekonesans i odwiedziłem kilka restauracji w Ostrołęce i w okolicach Ostrołęki ,niestety to z czym się zetknąłem w tych restauracjach można nazwać świńskim żarciem a obsługę ,ludźmi do obsługi mikrofalówek,jedzenie było nienadające się do jedzenia (odgrzewane w mikrofalówkach) a na dodatek ilość była drastycznie mała.Ja się zastanawiam gdzie jest Państwowa Inspekcja Handlowa czym się ta instytucja zajmuje bo na pewno nie kontrolą restauracji i barów w Ostrołęce i okolicach.Widziałem tutaj wpisy ludzi którzy reklamują restauracje ,wydaje mi się że piszą tu sami właściciele tychże restauracji.Wracając do obsługi w jednej restauracji pod Ostrołeką  kelnerka po podaniu jedzenia poinformowała nas że mamy 15 minut na zjedzenie i opuszczenie lokalu bo oni i tak już są można powiedzieć po zamknięciu lokalu a zrobili dla nas wyjątek że podali nam jedzenie ,była wtedy dokładnie godzina 19:45 jak nas poinformowała że mamy szybko zjadać i się wynośić mówiąc kolokwialnie,z tej restauracji wyszliśmy tak jak sobie pani kelnerka zarzyczyła pojechaliśmy do następnej także pod Ostrołęką tem niestety na podejście pani kelnerki czekaliśmy bardzo bardzo długo ,na początek zamówiliśmy po piwie aby się rozejrzeć i zastanowić co sobie zamówimy było nas 6 osób i podanie piwa tej pani zeszło około 35 minut,więc  moja opinia o lokalach pod Ostrołęką jest jak najbardziej negatywna jedyny plus  to wystrój tych lokali jeden na dawną chatę kurpiowską a drugi lokal podobnie poza kilkoma rekwizytami które powodują zadumę  nad codziennym życiem żydów w dawnych czasach w Ostrołęce.Podsumowując jedzenie które nie powinno się nawet nazywać jedzeniem ,gdybym miał sklasyfikować w skali od 1 do 10-ciu to za obsługę dałbym 1 oraz natychmiastowe zwolnienie z pracy.Następnym razem opiszę moje wyjścia do restauracji w Ostrołęce ale już teraz mogę napisać że te lokale nie powinny się nazywać restauracjami w tym mieście niema gdzie wyjść wieczorem i zjeść coś dobrego,tu nikt nigdzie nie serwuje jedzenia na miarę restauracji ,owszem jest jedno miejsce w tym mieście gdzie można coś zjeśc ale to nie jest restauracja a nie chcę pisać tu co to za miejsce abym nie został posądzony o kryptoreklamę ,wiem że to miejsce o którym myślę bez mojej rekomendacji da sobie świetnie radę bo widzę po ilości klientów która tam się stołuje  

Gość

09-03-2012, 15:23
#3
nie tak dawno zrobiłem sobie taki rekonesans i odwiedziłem kilka restauracji w Ostrołęce i w okolicach Ostrołęki ,niestety to z czym się zetknąłem w tych restauracjach można nazwać świńskim żarciem a obsługę ,ludźmi do obsługi mikrofalówek,jedzenie było nienadające się do jedzenia (odgrzewane w mikrofalówkach) a na dodatek ilość była drastycznie mała.Ja się zastanawiam gdzie jest Państwowa Inspekcja Handlowa czym się ta instytucja zajmuje bo na pewno nie kontrolą restauracji i barów w Ostrołęce i okolicach.Widziałem tutaj wpisy ludzi którzy reklamują restauracje ,wydaje mi się że piszą tu sami właściciele tychże restauracji.Wracając do obsługi w jednej restauracji pod Ostrołeką  kelnerka po podaniu jedzenia poinformowała nas że mamy 15 minut na zjedzenie i opuszczenie lokalu bo oni i tak już są można powiedzieć po zamknięciu lokalu a zrobili dla nas wyjątek że podali nam jedzenie ,była wtedy dokładnie godzina 19:45 jak nas poinformowała że mamy szybko zjadać i się wynośić mówiąc kolokwialnie,z tej restauracji wyszliśmy tak jak sobie pani kelnerka zarzyczyła pojechaliśmy do następnej także pod Ostrołęką tem niestety na podejście pani kelnerki czekaliśmy bardzo bardzo długo ,na początek zamówiliśmy po piwie aby się rozejrzeć i zastanowić co sobie zamówimy było nas 6 osób i podanie piwa tej pani zeszło około 35 minut,więc  moja opinia o lokalach pod Ostrołęką jest jak najbardziej negatywna jedyny plus  to wystrój tych lokali jeden na dawną chatę kurpiowską a drugi lokal podobnie poza kilkoma rekwizytami które powodują zadumę  nad codziennym życiem żydów w dawnych czasach w Ostrołęce.Podsumowując jedzenie które nie powinno się nawet nazywać jedzeniem ,gdybym miał sklasyfikować w skali od 1 do 10-ciu to za obsługę dałbym 1 oraz natychmiastowe zwolnienie z pracy.Następnym razem opiszę moje wyjścia do restauracji w Ostrołęce ale już teraz mogę napisać że te lokale nie powinny się nazywać restauracjami w tym mieście niema gdzie wyjść wieczorem i zjeść coś dobrego,tu nikt nigdzie nie serwuje jedzenia na miarę restauracji ,owszem jest jedno miejsce w tym mieście gdzie można coś zjeśc ale to nie jest restauracja a nie chcę pisać tu co to za miejsce abym nie został posądzony o kryptoreklamę ,wiem że to miejsce o którym myślę bez mojej rekomendacji da sobie świetnie radę bo widzę po ilości klientów która tam się stołuje  
Gość napisał(a):Nie widzę sensu, twojej wyczerpującej wypowiedzi na temat restauracji, skoro nie mówisz konkretnie gdzie to miało miejsce.Równie dobrze mogłeś zostawić tę opinię dla siebie i nie tracić czasu na stukanie w klawiaturę.P.S.Przykro mi,ale nie czekam z niecierpliwością na następne recenzje.

Gość

09-03-2012, 15:50
#4
Nie widzę sensu, twojej wyczerpującej wypowiedzi na temat restauracji, skoro nie mówisz konkretnie gdzie to miało miejsce.Równie dobrze mogłeś zostawić tę opinię dla siebie i nie tracić czasu na stukanie w klawiaturę.P.S.Przykro mi,ale nie czekam z niecierpliwością na następne recenzje.
Gość napisał(a):dokładnie po co krytykować coś publicznie jak nikt nie ma punktu odniesienia

Gość

09-03-2012, 17:42
#5
dokładnie po co krytykować coś publicznie jak nikt nie ma punktu odniesienia
Gość napisał(a):Autor tak długiego postu chyba nie był na kiełbasie z wody pod laskiem:) do tego stołowa albo sarepska ... rewelacja :)

Gość

10-03-2012, 13:14
#6
Autor tak długiego postu chyba nie był na kiełbasie z wody pod laskiem:) do tego stołowa albo sarepska ... rewelacja :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Autor tak długiego postu chyba nie był na kiełbasie z wody pod laskiem:) do tego stołowa albo sarepska ... rewelacja :) [/quote]hehe dokładnie, zwyczajna z wody od pana tadzia do tego 2 jabole, tak to wyglądało za licealnych czasów

Gość

11-03-2012, 01:08
#7
[quote=Gość]Autor tak długiego postu chyba nie był na kiełbasie z wody pod laskiem:) do tego stołowa albo sarepska ... rewelacja :) [/quote]hehe dokładnie, zwyczajna z wody od pana tadzia do tego 2 jabole, tak to wyglądało za licealnych czasów
Gość napisał(a):Najlepsze jedzonko to jak sie samemu cos zrobi.I nie raz cos i w domu nie wyjdzie.  

Gość

12-03-2012, 13:24
#8
Najlepsze jedzonko to jak sie samemu cos zrobi.I nie raz cos i w domu nie wyjdzie.  
Gość napisał(a):W HOT KEBABIE dobra kanapka grecka i kebab dobre sosy {diabelek}{ok}{!}

Gość

20-03-2012, 19:43
#9
W HOT KEBABIE dobra kanapka grecka i kebab dobre sosy {diabelek}{ok}{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość]W HOT KEBABIE dobra kanapka grecka i kebab dobre sosy {diabelek}{ok}{!} [/quote]pod laskiem do wyboru: keczup, majonez i musztardakanapki dobre z ogórkiem i zwyczajną na zimno

Gość

21-03-2012, 19:38
#10
[quote=Gość]W HOT KEBABIE dobra kanapka grecka i kebab dobre sosy {diabelek}{ok}{!} [/quote]pod laskiem do wyboru: keczup, majonez i musztardakanapki dobre z ogórkiem i zwyczajną na zimno
Gość napisał(a):Sajgon to najlepszy sposób na nabawienie się biegunki, nigdy więcej tam nie pojdę! Jedzenie stare, obsługa dziwna. Poza tym nie pasuje mi chińska knajpa i kurpiowski wystrój. Pizza dobra w Diavoli, sałatki bardzo dobre w Diavolo i Avalonie. Brakuje mi knajpy z dobrym sushi. Może macie jakiś dobry namiar? Tylko nie Borowik, bo tam jest sushi w polskim wydaniu.  

Gość

21-03-2012, 22:46
#11
Sajgon to najlepszy sposób na nabawienie się biegunki, nigdy więcej tam nie pojdę! Jedzenie stare, obsługa dziwna. Poza tym nie pasuje mi chińska knajpa i kurpiowski wystrój. Pizza dobra w Diavoli, sałatki bardzo dobre w Diavolo i Avalonie. Brakuje mi knajpy z dobrym sushi. Może macie jakiś dobry namiar? Tylko nie Borowik, bo tam jest sushi w polskim wydaniu.  
Gość napisał(a):Pizzeria toskana godna polecenia nowa ale dobra i tania!!! {ok}

Gość

30-03-2012, 18:33
#12
Pizzeria toskana godna polecenia nowa ale dobra i tania!!! {ok}
Gość napisał(a):kebab hot choice jak najbardziej smacznie :)atmosfera mega hehe pozdrawiam  

Gość

08-04-2012, 14:57
#13
kebab hot choice jak najbardziej smacznie :)atmosfera mega hehe pozdrawiam  
Gość napisał(a):Dziś jadłem w sajgonie i stweirdzam ze to totalne DNObez smaku mieso twarde beznadzieja Pierwszy i ostatni raz tam zawitalem

Gość

13-04-2012, 18:31
#14
Dziś jadłem w sajgonie i stweirdzam ze to totalne DNObez smaku mieso twarde beznadzieja Pierwszy i ostatni raz tam zawitalem
Gość napisał(a):ja z żona i dziećmi od dłuższego czasu prawie codziennie jemy tzw.obiady familijne w Kwadransie.Są tanie ,smaczne,świeże i porcje duże.Można spokojnie zjeść,a dzieciaki nasze mają się czym bawić.Polecam,spacer na obrzeża miasta dobrze zrobi.

Gość

22-05-2012, 16:55
#15
ja z żona i dziećmi od dłuższego czasu prawie codziennie jemy tzw.obiady familijne w Kwadransie.Są tanie ,smaczne,świeże i porcje duże.Można spokojnie zjeść,a dzieciaki nasze mają się czym bawić.Polecam,spacer na obrzeża miasta dobrze zrobi.
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja z żona i dziećmi od dłuższego czasu prawie codziennie jemy tzw.obiady familijne w Kwadransie.Są tanie ,smaczne,świeże i porcje duże.Można spokojnie zjeść,a dzieciaki nasze mają się czym bawić.Polecam,spacer na obrzeża miasta dobrze zrobi. [/quote]prawie codziennie jecie obiady na mieście? A nie lepiej raz na jakiś czas ugotować coś w domu? smaczniej, zdrowiej i taniej :)

Gość

22-05-2012, 18:28
#16
[quote=Gość]ja z żona i dziećmi od dłuższego czasu prawie codziennie jemy tzw.obiady familijne w Kwadransie.Są tanie ,smaczne,świeże i porcje duże.Można spokojnie zjeść,a dzieciaki nasze mają się czym bawić.Polecam,spacer na obrzeża miasta dobrze zrobi. [/quote]prawie codziennie jecie obiady na mieście? A nie lepiej raz na jakiś czas ugotować coś w domu? smaczniej, zdrowiej i taniej :)
Gość napisał(a):kebab hot choice mega hehe atmosferaaa miłaaaz tego co wiadomo to jest ten sam kebab co był 1 w Oce sosy sie troche zmienily na lepsze i te mięso mniej tluste...Mozemy tam jesc codziennie... szkoda ze tak d**a szybko rosnie :(

Gość

29-05-2012, 19:34
#17
kebab hot choice mega hehe atmosferaaa miłaaaz tego co wiadomo to jest ten sam kebab co był 1 w Oce sosy sie troche zmienily na lepsze i te mięso mniej tluste...Mozemy tam jesc codziennie... szkoda ze tak d**a szybko rosnie :(
Gość napisał(a):[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]  bzdura nieprawda ktos zlosliwy tak wpisuje  

Gość

12-06-2012, 21:33
#18
[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]  bzdura nieprawda ktos zlosliwy tak wpisuje  
Gość napisał(a):[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]  bzdura nieprawda ktos zlosliwy tak wpisuje  

Gość

12-06-2012, 21:34
#19
[quote=Gość]UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID [/quote]  bzdura nieprawda ktos zlosliwy tak wpisuje  
Gość napisał(a):WitamZnajdę w Ostrołęce punkt z kurczakami z rożna?

Gość

13-06-2012, 16:49
#20
WitamZnajdę w Ostrołęce punkt z kurczakami z rożna?

strony: wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów