Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):budka jest n/o Leclerca.

Gość

13-06-2012, 21:04
#1
budka jest n/o Leclerca.
Gość napisał(a):Jeśli już to mr chicken ,odradzam Gutka ,naprawdę kebab się stoczył i podrożał.

Gość

20-09-2012, 12:37
#2
Jeśli już to mr chicken ,odradzam Gutka ,naprawdę kebab się stoczył i podrożał.
Gość napisał(a):Gutek teraz robi kebab ze słoniny w kosmicznej cenie

Gość

21-09-2012, 11:57
#3
Gutek teraz robi kebab ze słoniny w kosmicznej cenie
Gość napisał(a):słyszałem plotki, że pod laskiem ma być maszyna do pieczenia kebabów, a kręcił je będzie sam piotrek

Gość

21-09-2012, 14:17
#4
słyszałem plotki, że pod laskiem ma być maszyna do pieczenia kebabów, a kręcił je będzie sam piotrek
Gość napisał(a):do tej pory jak mialam ochote na kebaba to kupowala w gyrosie ale juz ostatnio zauwazylam ze to nie ten sam smak co kiedyś gdzie teraz jest najlepszy czy ktos probowal u czartoryskich w brawo ?

Gość

21-09-2012, 22:12
#5
do tej pory jak mialam ochote na kebaba to kupowala w gyrosie ale juz ostatnio zauwazylam ze to nie ten sam smak co kiedyś gdzie teraz jest najlepszy czy ktos probowal u czartoryskich w brawo ?
Gość napisał(a):a wlasnie nadal smaczny kebab to tylko u gutka{tak}

Gość

22-09-2012, 22:57
#6
a wlasnie nadal smaczny kebab to tylko u gutka{tak}
Gość napisał(a):gówno jecie to gówno wiecie, NAJLEPSZY W MIEŚCIE KEBAB TO TYLKO HOT-CHOICE A atmosfera dopełnia całośc {ok}

Gość

23-09-2012, 17:16
#7
gówno jecie to gówno wiecie, NAJLEPSZY W MIEŚCIE KEBAB TO TYLKO HOT-CHOICE A atmosfera dopełnia całośc {ok}
Gość napisał(a):to tylko ty zlosliwa hot -choice  -[choice]..................tak piszesz

Gość

23-09-2012, 19:11
#8
to tylko ty zlosliwa hot -choice  -[choice]..................tak piszesz
Gość napisał(a):u gutka{?}{!}, przecież on ciągle jest n...pany, zwarzywszy na poziom pobudzenia u tego kolesia to pewnie jakieś środki psychoaktywne..{dobani}

Gość

24-09-2012, 11:28
#9
u gutka{?}{!}, przecież on ciągle jest n...pany, zwarzywszy na poziom pobudzenia u tego kolesia to pewnie jakieś środki psychoaktywne..{dobani}
Gość napisał(a):Mr chicken i polędwiczki i  lunch bar ,znakomite ceny ,placek po węgierskim z surówką za 13zł ,warto ! Dobrze , tanio smacznie.

Gość

11-10-2012, 23:31
#10
Mr chicken i polędwiczki i  lunch bar ,znakomite ceny ,placek po węgierskim z surówką za 13zł ,warto ! Dobrze , tanio smacznie.
Gość napisał(a):jak dla mnie tylko sahara!{zakochany}

Gość

12-10-2012, 08:29
#11
jak dla mnie tylko sahara!{zakochany}
Gość napisał(a):a dla mnie to tylko Kebab- Gutek

Gość

06-11-2012, 17:23
#12
a dla mnie to tylko Kebab- Gutek
Gość napisał(a):[quote=Gość]a dla mnie to tylko Kebab- Gutek [/quote]słyszałem że gutek sra do kebaba  

Gość

07-11-2012, 15:45
#13
[quote=Gość]a dla mnie to tylko Kebab- Gutek [/quote]słyszałem że gutek sra do kebaba  
Gość napisał(a):Co wy tak wszyscy o tym żerciu i żerciu.Jak nie pytanie gdzie i romantycznie zjeść to tera gdzie najlepsze jedzonko w mieście.Za robote trza się wziąźć a nie tłuste dupska tuczyć.

Gość

07-11-2012, 23:35
#14
Co wy tak wszyscy o tym żerciu i żerciu.Jak nie pytanie gdzie i romantycznie zjeść to tera gdzie najlepsze jedzonko w mieście.Za robote trza się wziąźć a nie tłuste dupska tuczyć.
Gość napisał(a):W wakcje jadłam w Pasta Rica-uśmiałam się gdy dostałam tortillę- chyba zapomnieli o warzywach. Płaci się 10 zł za placek z samym  serem i szynką. Lekka żenada. Wino natomiast  trzeba wziąć 'jakie jest', a nie jakie się chce. To nic, że w szyldzie było food and wine. Brałam jeszcze makaron- chociaż tym się zrewanżowali.

Gość

13-11-2012, 23:05
#15
W wakcje jadłam w Pasta Rica-uśmiałam się gdy dostałam tortillę- chyba zapomnieli o warzywach. Płaci się 10 zł za placek z samym  serem i szynką. Lekka żenada. Wino natomiast  trzeba wziąć 'jakie jest', a nie jakie się chce. To nic, że w szyldzie było food and wine. Brałam jeszcze makaron- chociaż tym się zrewanżowali.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie. [/quote] [/quote]wkebabie gutek smacznne swieze i przyjemnie [/quote]ogarnij się, już rzygam słowem "gutek", a skoro "każdy" o tym pisze a tłumów tam nie ma to pisze to właściciel - chyba logiczne [/quote]a nie nie zgadles czlowieku rzygajacy

Gość

16-11-2012, 17:38
#16
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie. [/quote] [/quote]wkebabie gutek smacznne swieze i przyjemnie [/quote]ogarnij się, już rzygam słowem "gutek", a skoro "każdy" o tym pisze a tłumów tam nie ma to pisze to właściciel - chyba logiczne [/quote]a nie nie zgadles czlowieku rzygajacy
Gość napisał(a):Witam.Popieram przedmówcę.Dodam jeszcze, że w tym barze obsługa ma strasznie niski poziom kultury osobistej. Nie przypominam sobie żebym się zapoznawał z tamtym towarzystwem, a mam wrażenie jak bym był ich kumplem od lat.Pozdrawiam.ps. umyj włosy ;)

Gość

04-06-2013, 14:07
#17
Witam.Popieram przedmówcę.Dodam jeszcze, że w tym barze obsługa ma strasznie niski poziom kultury osobistej. Nie przypominam sobie żebym się zapoznawał z tamtym towarzystwem, a mam wrażenie jak bym był ich kumplem od lat.Pozdrawiam.ps. umyj włosy ;)
Gość napisał(a):A my w kebabie z kurczaka w Gutku dostaliśmy bardzo dziwne mięso. Jakby mieszane. Bardzo niedobre. Niestety, ale ten kebab jest dla nas już spalony.

Gość

04-06-2013, 15:47
#18
A my w kebabie z kurczaka w Gutku dostaliśmy bardzo dziwne mięso. Jakby mieszane. Bardzo niedobre. Niestety, ale ten kebab jest dla nas już spalony.
Gość napisał(a):Cześc niedawno byłym a Avalonie bardzo misie spodobało

Gość

06-06-2013, 10:37
#19
Cześc niedawno byłym a Avalonie bardzo misie spodobało
Gość napisał(a):W Avalonie majo dobre jedzienie atmosfera jest fajna aż chce sie tam przyjśc  

Gość

06-06-2013, 10:39
#20
W Avalonie majo dobre jedzienie atmosfera jest fajna aż chce sie tam przyjśc  

strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów