Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 35 dalej
Gość napisał(a):{nie}Barada?takie, sobie ale są lepsze!Podobno zle traktują pracowników n\klijentów może ok.

Gość

12-01-2012, 19:23
#1
{nie}Barada?takie, sobie ale są lepsze!Podobno zle traktują pracowników n\klijentów może ok.
Gość napisał(a):najlepsza kiełbasa z wody w barze pod laskiem u kruczyka

Gość

13-01-2012, 00:13
#2
najlepsza kiełbasa z wody w barze pod laskiem u kruczyka
Gość napisał(a):barada nic dobrego , zimne mięso i nie swieze warzywa  

Gość

13-01-2012, 13:16
#3
barada nic dobrego , zimne mięso i nie swieze warzywa  
Gość napisał(a):najlepszy kebab - KOCIOŁEK , najlepsza pizza - OFF CAFE , najlepszy schabowy - KUGIEL . Moim zdaniem przynajmniej {usmiech}

Gość

14-01-2012, 18:48
#4
najlepszy kebab - KOCIOŁEK , najlepsza pizza - OFF CAFE , najlepszy schabowy - KUGIEL . Moim zdaniem przynajmniej {usmiech}
Gość napisał(a):najlepszy kebab - KOCIOŁEK , najlepsza pizza - OFF CAFE , najlepszy schabowy - KUGIEL . Moim zdaniem przynajmniej {usmiech}

Gość

14-01-2012, 18:49
#5
najlepszy kebab - KOCIOŁEK , najlepsza pizza - OFF CAFE , najlepszy schabowy - KUGIEL . Moim zdaniem przynajmniej {usmiech}
Gość napisał(a):Dla mnie najlepszy kebabik jest w mr. chicken :) naprawdę rewelacja. Jedne z lepszych kebabików jakie jadłem

Gość

14-01-2012, 19:38
#6
Dla mnie najlepszy kebabik jest w mr. chicken :) naprawdę rewelacja. Jedne z lepszych kebabików jakie jadłem
Gość napisał(a):Ja polecam Baradę ,talerz baranina z ..makaronem.

Gość

15-01-2012, 00:10
#7
Ja polecam Baradę ,talerz baranina z ..makaronem.
Gość napisał(a):number 1 - zwyczajna u kruczyka :)

Gość

16-01-2012, 12:13
#8
number 1 - zwyczajna u kruczyka :)
Gość napisał(a):M-C  D-O-N-A-L-D's !

Gość

17-01-2012, 16:13
#9
M-C  D-O-N-A-L-D's !
Gość napisał(a):Od pewnego czasu jadam w Pasta Rica na ul. Gorbatowa 29.Jedzenie włoskie. Tuńczyk , łosoś, prawdziwa kuchnia.Karkówka z ziemniakami i sórówką palce lizać z prawdziwym francuskim winem.Teraz zamawiam impezy i do domu.

Gość

18-01-2012, 19:02
#10
Od pewnego czasu jadam w Pasta Rica na ul. Gorbatowa 29.Jedzenie włoskie. Tuńczyk , łosoś, prawdziwa kuchnia.Karkówka z ziemniakami i sórówką palce lizać z prawdziwym francuskim winem.Teraz zamawiam impezy i do domu.
Gość napisał(a):Kebab gutek od kiedy ma mieso z kurczaka to nie ma sobie rownych w ostrolece

Gość

18-01-2012, 21:16
#11
Kebab gutek od kiedy ma mieso z kurczaka to nie ma sobie rownych w ostrolece
Gość napisał(a):Polecam knajpkę Off Cafe.. Pizza , reelacja ;d Kebabu nie jadlam ale shoarma - pyszna. Fajny kimat, mozna sb obejrzec jakiegos meczyka ..hehe W Avalonie tez mozna podobno  dobrze zjesc;) W brew pozorom to  w Ostrolece jest duzo dobrych miejsc aby zjesc ale to zalezy od dnia ...

Gość

19-01-2012, 20:56
#12
Polecam knajpkę Off Cafe.. Pizza , reelacja ;d Kebabu nie jadlam ale shoarma - pyszna. Fajny kimat, mozna sb obejrzec jakiegos meczyka ..hehe W Avalonie tez mozna podobno  dobrze zjesc;) W brew pozorom to  w Ostrolece jest duzo dobrych miejsc aby zjesc ale to zalezy od dnia ...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam knajpkę Off Cafe.. Pizza , reelacja ;d Kebabu nie jadlam ale shoarma - pyszna. Fajny kimat, mozna sb obejrzec jakiegos meczyka ..hehe W Avalonie tez mozna podobno  dobrze zjesc;) W brew pozorom to  w Ostrolece jest duzo dobrych miejsc aby zjesc ale to zalezy od dnia ... [/quote]Chyba w życiu shoarmy nie jadłeś/łaś... Byłem w Off Cafe na shoarmie i nie dość, że się nie najadłem, to jeszcze średnio to smakowało.

Gość

19-01-2012, 22:16
#13
[quote=Gość]Polecam knajpkę Off Cafe.. Pizza , reelacja ;d Kebabu nie jadlam ale shoarma - pyszna. Fajny kimat, mozna sb obejrzec jakiegos meczyka ..hehe W Avalonie tez mozna podobno  dobrze zjesc;) W brew pozorom to  w Ostrolece jest duzo dobrych miejsc aby zjesc ale to zalezy od dnia ... [/quote]Chyba w życiu shoarmy nie jadłeś/łaś... Byłem w Off Cafe na shoarmie i nie dość, że się nie najadłem, to jeszcze średnio to smakowało.
Gość napisał(a):off caffee tam jak jadlem pizze to zatrucie mialem wydaje mi sie ze tam ruchu duzego nie ma i stare skaldniki serwuja{nie}

Gość

20-01-2012, 10:31
#14
off caffee tam jak jadlem pizze to zatrucie mialem wydaje mi sie ze tam ruchu duzego nie ma i stare skaldniki serwuja{nie}
Gość napisał(a):KFC! ups...  

Gość

20-01-2012, 14:04
#15
KFC! ups...  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam knajpkę Off Cafe.. Pizza , reelacja ;d Kebabu nie jadlam ale shoarma - pyszna. Fajny kimat, mozna sb obejrzec jakiegos meczyka ..hehe W Avalonie tez mozna podobno  dobrze zjesc;) W brew pozorom to  w Ostrolece jest duzo dobrych miejsc aby zjesc ale to zalezy od dnia ... [/quote]zgadzam się z tobą pizza z "offa" jest the best , ale zamawiam tylko u takiej  pani z krótkimi czarnymi włosami zawsze mi smakuje,bo od tej drugiej starszej to nie bardzo .

Gość

22-01-2012, 16:56
#16
[quote=Gość]Polecam knajpkę Off Cafe.. Pizza , reelacja ;d Kebabu nie jadlam ale shoarma - pyszna. Fajny kimat, mozna sb obejrzec jakiegos meczyka ..hehe W Avalonie tez mozna podobno  dobrze zjesc;) W brew pozorom to  w Ostrolece jest duzo dobrych miejsc aby zjesc ale to zalezy od dnia ... [/quote]zgadzam się z tobą pizza z "offa" jest the best , ale zamawiam tylko u takiej  pani z krótkimi czarnymi włosami zawsze mi smakuje,bo od tej drugiej starszej to nie bardzo .
Gość napisał(a):pizza z Santorini, szkoda, że nie w Centrum miasta w dodatku super sosy i nikt Ci nie zagląda do talerza ;) klimat

Gość

22-01-2012, 22:30
#17
pizza z Santorini, szkoda, że nie w Centrum miasta w dodatku super sosy i nikt Ci nie zagląda do talerza ;) klimat
Gość napisał(a):Paluszki u Rysia są najlepsze w powiecie - porównywalne ze zwyczajną z wody pod Laskiem... niezwykła finezja smaku {tak}

Gość

24-01-2012, 14:55
#18
Paluszki u Rysia są najlepsze w powiecie - porównywalne ze zwyczajną z wody pod Laskiem... niezwykła finezja smaku {tak}
Gość napisał(a):hot choice i pizza rica !!!!!

Gość

31-01-2012, 09:42
#19
hot choice i pizza rica !!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Paluszki u Rysia są najlepsze w powiecie - porównywalne ze zwyczajną z wody pod Laskiem... niezwykła finezja smaku {tak} [/quote]i do tego mamrotka za 6zł z gołą babą na nalepce, oto mityczna arkadia, ambrozja dla podniebienia, kiedyś całe 1lo to piło

Gość

01-02-2012, 23:46
#20
[quote=Gość]Paluszki u Rysia są najlepsze w powiecie - porównywalne ze zwyczajną z wody pod Laskiem... niezwykła finezja smaku {tak} [/quote]i do tego mamrotka za 6zł z gołą babą na nalepce, oto mityczna arkadia, ambrozja dla podniebienia, kiedyś całe 1lo to piło

strony: wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów