Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kebab gutek i kebeb gutek dobra reklama dla mnie najlepszy jest w gringo i miła obsługa {ok} [/quote]W gringo jest miła obsługa zgodzę się, ale kebab nie jest już ten sam co na początku

Gość

30-10-2011, 01:00
#1
[quote=Gość]Kebab gutek i kebeb gutek dobra reklama dla mnie najlepszy jest w gringo i miła obsługa {ok} [/quote]W gringo jest miła obsługa zgodzę się, ale kebab nie jest już ten sam co na początku
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie. [/quote] niestety to chyba prawda że ten gość pijany sprzedaje bo ostatnio byłem zachodzę a tam balanga i zastanawiam się czy to pub czy kebab a sam kebab nie żadna rewelacja wolę skoczyć wyżej na kurczaka ciekawe czy właściciel lokalu wie że wynajął lokal na pub a nie na kebab{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{do bani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} [/quote]--glupoty wypisujecie opanujcie sie wreszcie

Gość

03-11-2011, 20:31
#2
[quote=Gość][quote=Gość]To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie. [/quote] niestety to chyba prawda że ten gość pijany sprzedaje bo ostatnio byłem zachodzę a tam balanga i zastanawiam się czy to pub czy kebab a sam kebab nie żadna rewelacja wolę skoczyć wyżej na kurczaka ciekawe czy właściciel lokalu wie że wynajął lokal na pub a nie na kebab{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{do bani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} [/quote]--glupoty wypisujecie opanujcie sie wreszcie
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie. [/quote] niestety to chyba prawda że ten gość pijany sprzedaje bo ostatnio byłem zachodzę a tam balanga i zastanawiam się czy to pub czy kebab a sam kebab nie żadna rewelacja wolę skoczyć wyżej na kurczaka ciekawe czy właściciel lokalu wie że wynajął lokal na pub a nie na kebab{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{do bani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} [/quote]--glupoty wypisujecie opanujcie sie wreszcie

Gość

03-11-2011, 20:31
#3
[quote=Gość][quote=Gość]To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie. [/quote] niestety to chyba prawda że ten gość pijany sprzedaje bo ostatnio byłem zachodzę a tam balanga i zastanawiam się czy to pub czy kebab a sam kebab nie żadna rewelacja wolę skoczyć wyżej na kurczaka ciekawe czy właściciel lokalu wie że wynajął lokal na pub a nie na kebab{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{do bani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} [/quote]--glupoty wypisujecie opanujcie sie wreszcie
Gość napisał(a):gutek nie osmieszaj się, nawet jak ktoś się skusi na twoją reklamę prowadzoną tutaj i raz kupi kebaba, to już nigdy więcej nie powróci, tylko syf robisz na forum

Gość

04-11-2011, 13:11
#4
gutek nie osmieszaj się, nawet jak ktoś się skusi na twoją reklamę prowadzoną tutaj i raz kupi kebaba, to już nigdy więcej nie powróci, tylko syf robisz na forum
Gość napisał(a):Może mi kto Ktoś podać cennik u Gutka ?

Gość

05-11-2011, 22:06
#5
Może mi kto Ktoś podać cennik u Gutka ?
Gość napisał(a):13 zł bułka mix 16 zł :) wystarczy?

Gość

05-11-2011, 23:20
#6
13 zł bułka mix 16 zł :) wystarczy?
Gość napisał(a):nie wystarczy potrzebuję cały cennik Kebaba Gutek kto mi napisze ??

Gość

07-11-2011, 18:03
#7
nie wystarczy potrzebuję cały cennik Kebaba Gutek kto mi napisze ??
Gość napisał(a):Czerwone Gitary - koncert charytatywny :) Zapraszamy !!!http://www.eprzasnysz.pl/aktualnosci.php?artykul=4868

Gość

12-11-2011, 07:20
#8
Czerwone Gitary - koncert charytatywny :) Zapraszamy !!!http://www.eprzasnysz.pl/aktualnosci.php?artykul=4868
Gość napisał(a):Polecam kebab Barada ,obok dworca PKS ,baranina kurczak do wyboru ,duze porcje.

Gość

21-11-2011, 22:21
#9
Polecam kebab Barada ,obok dworca PKS ,baranina kurczak do wyboru ,duze porcje.
Gość napisał(a):Ja też polecam Baradę. Bardzo smacznie.

Gość

22-11-2011, 10:29
#10
Ja też polecam Baradę. Bardzo smacznie.
Gość napisał(a):A czemu w Gringo pracownicy dodają coś " od siebie " do sałatek? Informacja od pracownika.A czemu w Ostoi w rejbaku zamiast mięska jak było kiedyś jest słonina?

Gość

25-11-2011, 14:26
#11
A czemu w Gringo pracownicy dodają coś " od siebie " do sałatek? Informacja od pracownika.A czemu w Ostoi w rejbaku zamiast mięska jak było kiedyś jest słonina?
Gość napisał(a):czy ktoś wie, co się stało z American Pizza? zlikwidowano czy gdzieś przeniesiono?

Gość

25-11-2011, 15:40
#12
czy ktoś wie, co się stało z American Pizza? zlikwidowano czy gdzieś przeniesiono?
Gość napisał(a):jak dla mnie najlepszy kebab i sosy to doner obok dworca.mistrzostwo,kociołka nie polecam

Gość

25-11-2011, 22:38
#13
jak dla mnie najlepszy kebab i sosy to doner obok dworca.mistrzostwo,kociołka nie polecam
Gość napisał(a):byłem w baradzie, bardzo dobry kebab, dotychczas na taki trzeba było jechać do wawy, dużo mięsa, za baraninę dopłata, ale warto, cieszą też dodatki np. ajran, póki co jeszcze go nie było w oce, a i dowóz do 22

Gość

27-11-2011, 02:36
#14
byłem w baradzie, bardzo dobry kebab, dotychczas na taki trzeba było jechać do wawy, dużo mięsa, za baraninę dopłata, ale warto, cieszą też dodatki np. ajran, póki co jeszcze go nie było w oce, a i dowóz do 22
Gość napisał(a):najlepsze są hot dogi w cymesie w nocy ;)

Gość

27-11-2011, 09:32
#15
najlepsze są hot dogi w cymesie w nocy ;)
Gość napisał(a):Pizzeria "Pod Niedźwiedziem" bardzo dobra naturalna pizza polecam

Gość

03-12-2011, 20:22
#16
Pizzeria "Pod Niedźwiedziem" bardzo dobra naturalna pizza polecam
Gość napisał(a):Wg. mnie najlepsze żarcie w tym całym syfie to Mr.Chicken. Marcin daje rade. (polecam kanapkorollera) :D{usmiech}

Gość

04-12-2011, 22:08
#17
Wg. mnie najlepsze żarcie w tym całym syfie to Mr.Chicken. Marcin daje rade. (polecam kanapkorollera) :D{usmiech}
Gość napisał(a):kwestia gustu!

Gość

04-12-2011, 22:55
#18
kwestia gustu!
Gość napisał(a):no wlasnie

Gość

09-12-2011, 20:32
#19
no wlasnie
Gość napisał(a):Sajgon jest straszny, szkoda pieniedzy. Dają stare żarcie. Duzo osób z moich znajomych  miało po tym zarciu problemy zołądkowe. Nie polecam. Ale Mr Chicken super. Kebab jest niezły w Gyrosie. a pizza w Diavolo.  

Gość

09-12-2011, 21:20
#20
Sajgon jest straszny, szkoda pieniedzy. Dają stare żarcie. Duzo osób z moich znajomych  miało po tym zarciu problemy zołądkowe. Nie polecam. Ale Mr Chicken super. Kebab jest niezły w Gyrosie. a pizza w Diavolo.  

strony: wstecz 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów