Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Przeczytałam kiedyś posty na tym forum i chciałam sprawdzić wiarygodność co do ,,smacznego jedzenia". I sprawdziłam takiego ,,GUTKA".{chytry} Bo niby nowotworowy punkt {nie} wryyy... niby ceny są napisane i wiszą na ścianie, ale co innego jak przychodzi do płacenia. Zamówiłam zestaw bokserski (zapytałam  przed czy jest naprawdę duży, skoro taka nazwa)odp. tak duży. Przyszło do płacenia 20 zł {zdziwko}a cena podana 17{co}. stać mnie wyjęłam i zapłaciłam. Kur...miał być duży zestaw a jak się okazało...wcale dużo nie było!!! W innych barach zamawiając mixa jest więcej. Tak więc jak ktoś chce się najeść to na pewno nie u nich! I WCALE NIE BYŁO SMACZNE!!!!W dodatku czekając na ów jedzenie nasłuchałam się jak to w konkurencji podają i ile czego...bleee. NIGDY WIĘCEJ TAM NIE ZAWITAM. [/quote]Ja też czasami zamawiam bokserski zestaw lub dużego kebaba, ale to co ty wypisujesz to chyba podszywasz się pode mnie.A dlaczego bo wiem,że ty przyjmowałeś moje zamówienie, a teraz sam otworzyłeś kebaba. Troszkę od siebie dodałeś skomentowanie całej sytuacji, ALE TO JUŻ TWÓJ PROBLEM ŻE CZASAMI WCHODZĘ NA FORUM{gafa} Dodam, że wczoraj byłam po kebaba u Gutka i mięso nie było żylaste. A swoją drogą otworzyłeś kebaba i co na forum Gutka chcesz oczerniać, a jak był pracodawcą to chyba ci pasował. Żenada, co ty dzieciak jesteś czy szanujący biznesmen {co} [/quote]panie gutek, jeśli pan chce lobbować za swoim kebabem to niech pan to robi w sposób, aby można było zrozumieć o co chodzi, bo póki co okazał pan jedynie swoją głupotęco do samego kebaba u pana to go nie mogę polecić z tych samych powodów jw.

Gość

21-10-2011, 00:58
#1
[quote=Gość][quote=Gość]Przeczytałam kiedyś posty na tym forum i chciałam sprawdzić wiarygodność co do ,,smacznego jedzenia". I sprawdziłam takiego ,,GUTKA".{chytry} Bo niby nowotworowy punkt {nie} wryyy... niby ceny są napisane i wiszą na ścianie, ale co innego jak przychodzi do płacenia. Zamówiłam zestaw bokserski (zapytałam  przed czy jest naprawdę duży, skoro taka nazwa)odp. tak duży. Przyszło do płacenia 20 zł {zdziwko}a cena podana 17{co}. stać mnie wyjęłam i zapłaciłam. Kur...miał być duży zestaw a jak się okazało...wcale dużo nie było!!! W innych barach zamawiając mixa jest więcej. Tak więc jak ktoś chce się najeść to na pewno nie u nich! I WCALE NIE BYŁO SMACZNE!!!!W dodatku czekając na ów jedzenie nasłuchałam się jak to w konkurencji podają i ile czego...bleee. NIGDY WIĘCEJ TAM NIE ZAWITAM. [/quote]Ja też czasami zamawiam bokserski zestaw lub dużego kebaba, ale to co ty wypisujesz to chyba podszywasz się pode mnie.A dlaczego bo wiem,że ty przyjmowałeś moje zamówienie, a teraz sam otworzyłeś kebaba. Troszkę od siebie dodałeś skomentowanie całej sytuacji, ALE TO JUŻ TWÓJ PROBLEM ŻE CZASAMI WCHODZĘ NA FORUM{gafa} Dodam, że wczoraj byłam po kebaba u Gutka i mięso nie było żylaste. A swoją drogą otworzyłeś kebaba i co na forum Gutka chcesz oczerniać, a jak był pracodawcą to chyba ci pasował. Żenada, co ty dzieciak jesteś czy szanujący biznesmen {co} [/quote]panie gutek, jeśli pan chce lobbować za swoim kebabem to niech pan to robi w sposób, aby można było zrozumieć o co chodzi, bo póki co okazał pan jedynie swoją głupotęco do samego kebaba u pana to go nie mogę polecić z tych samych powodów jw.
Gość napisał(a):panie gutek, jeśli pan chce lobbować za swoim kebabem to niech pan to robi w sposób, aby można było zrozumieć o co chodzi, bo póki co okazał pan jedynie swoją głupotęco do samego kebaba u pana to go nie mogę polecić z tych samych powodów jw. [/quote]I tu cię muszę rozczarować, NIE JESTEM ŻADEN GUTEKZamawiam często kebaba u Gutka i się z tym nie kryję, chyba mamy wolny kraj, a jeśli go polecam to nie muszę od razu być właścicielem, ZASTANÓW SIĘ CZASAMI PRZED NAPISANIEM GŁUPOTY.Może i jesteśmy anonimowy, ale nie przesadzajmy czasami z bezmyślnymi wypowiedziami.  

Gość

21-10-2011, 22:00
#2
panie gutek, jeśli pan chce lobbować za swoim kebabem to niech pan to robi w sposób, aby można było zrozumieć o co chodzi, bo póki co okazał pan jedynie swoją głupotęco do samego kebaba u pana to go nie mogę polecić z tych samych powodów jw. [/quote]I tu cię muszę rozczarować, NIE JESTEM ŻADEN GUTEKZamawiam często kebaba u Gutka i się z tym nie kryję, chyba mamy wolny kraj, a jeśli go polecam to nie muszę od razu być właścicielem, ZASTANÓW SIĘ CZASAMI PRZED NAPISANIEM GŁUPOTY.Może i jesteśmy anonimowy, ale nie przesadzajmy czasami z bezmyślnymi wypowiedziami.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.p  ozdrawiam :) [/quote]     ---ludzie opanujcie sie---

Gość

21-10-2011, 22:45
#3
[quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.p  ozdrawiam :) [/quote]     ---ludzie opanujcie sie---
Gość napisał(a):[quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.p  ozdrawiam :) [/quote]     ---ludzie opanujcie sie---

Gość

21-10-2011, 22:46
#4
[quote=Gość]kebab Gutek jak najbardziej w porządku! to samo, co w kupcu na dole, tylko lepiej i więcej :) . obsługa super, wszystko uprzejmie i można porozmawiać. jak widać, konkurencja nie śpi, bo parę bzdurnych wpisów już się pojawiło. jak coś wam nie pasuje, to powiedzcie w lokalu, że to mięso jest zbyt żylaste, czy co - może zwyczajnie nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi.p  ozdrawiam :) [/quote]     ---ludzie opanujcie sie---
Gość napisał(a):ludzie opanujcie sie

Gość

21-10-2011, 22:50
#5
ludzie opanujcie sie
Gość napisał(a):ludzie opanujcie sie

Gość

21-10-2011, 22:51
#6
ludzie opanujcie sie
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color]witam serdecznie koneserow domowego smaku polecam bar trzy gwiazdki sympatyczna obsluga jedzonko jak u mamy i ceny bardzo przystepne bardzo goraco polecam {usmiech}{ok}{ok}{ok}

Gość

22-10-2011, 13:28
#7
[color=#0000ff][/color]witam serdecznie koneserow domowego smaku polecam bar trzy gwiazdki sympatyczna obsluga jedzonko jak u mamy i ceny bardzo przystepne bardzo goraco polecam {usmiech}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):ja od kilku miesięcy jeżdżę na obiady na zakłady mięsne na stołówkę, drugie danie kosztuje 7,50-8,50 w zależności co jest, póki co smakuje bardzo, dużo ludzi się tam stołuje, ale lepiej nie chwalić za mocno co by im woda sodowa nie uderzyła za dużo :)

Gość

27-10-2011, 19:38
#8
ja od kilku miesięcy jeżdżę na obiady na zakłady mięsne na stołówkę, drugie danie kosztuje 7,50-8,50 w zależności co jest, póki co smakuje bardzo, dużo ludzi się tam stołuje, ale lepiej nie chwalić za mocno co by im woda sodowa nie uderzyła za dużo :)
Gość napisał(a):Co sądzicie o gringo ?

Gość

27-10-2011, 21:00
#9
Co sądzicie o gringo ?
Gość napisał(a):Na początek był dobry kebab w Gringo ,teraz przysiadł ,ja stołuje się w Van Binh ,kultura ,mila obsługa ,profesjonalizm ,polecam ryz smazony z kurczakiem!

Gość

27-10-2011, 22:47
#10
Na początek był dobry kebab w Gringo ,teraz przysiadł ,ja stołuje się w Van Binh ,kultura ,mila obsługa ,profesjonalizm ,polecam ryz smazony z kurczakiem!
Gość napisał(a):my tez kiedyś stołowaliśmy się w gringo do czasu, aż notorycznie dostawaliśmy zimne jedzenie. W Gyrosie zniechęciło mnie (już dawno temu) czekanie: kebab będzie za 40min, a w rzeczywistości czekało się 2 godziny.. nie wiem jak jest teraz.Podobno Hot Kebab jest ok, ale tam nie jadłam.O zakładach mięsnych nie słyszałam, ale sporo znajomych zamawia obiady w Augustyniaku (chyba tam, albo nazwę pokręciłam ;))

Gość

28-10-2011, 08:08
#11
my tez kiedyś stołowaliśmy się w gringo do czasu, aż notorycznie dostawaliśmy zimne jedzenie. W Gyrosie zniechęciło mnie (już dawno temu) czekanie: kebab będzie za 40min, a w rzeczywistości czekało się 2 godziny.. nie wiem jak jest teraz.Podobno Hot Kebab jest ok, ale tam nie jadłam.O zakładach mięsnych nie słyszałam, ale sporo znajomych zamawia obiady w Augustyniaku (chyba tam, albo nazwę pokręciłam ;))
Gość napisał(a):co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec

Gość

28-10-2011, 09:20
#12
co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec
Gość napisał(a):co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec

Gość

28-10-2011, 09:20
#13
co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec
Gość napisał(a):co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec

Gość

28-10-2011, 09:21
#14
co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec
Gość napisał(a):co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec

Gość

28-10-2011, 09:21
#15
co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec
Gość napisał(a):co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec

Gość

28-10-2011, 09:21
#16
co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec
Gość napisał(a):co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec

Gość

28-10-2011, 09:22
#17
co wy wiecie o dobrym żarciu. Kebeb gutek to jest prawdziwe jedzenie!!! Smaczne zdrowe, zawsze świeże!!! polecam!!!mieszkaniec
Gość napisał(a):[quote=Gość]{ok}kebab Gutek  serwuje najlepsze jedzonko w Ostrołęce [/quote]=tak jest zawsze swieze i smaczne

Gość

28-10-2011, 21:48
#18
[quote=Gość]{ok}kebab Gutek  serwuje najlepsze jedzonko w Ostrołęce [/quote]=tak jest zawsze swieze i smaczne
Gość napisał(a):jest jeszcze Lunch Grota, przy placu Bema, domowe obiady z dowozem, czasem zamawiamy i jest {ok}

Gość

29-10-2011, 12:48
#19
jest jeszcze Lunch Grota, przy placu Bema, domowe obiady z dowozem, czasem zamawiamy i jest {ok}
Gość napisał(a):Kebab gutek i kebeb gutek dobra reklama dla mnie najlepszy jest w gringo i miła obsługa {ok}

Gość

29-10-2011, 19:21
#20
Kebab gutek i kebeb gutek dobra reklama dla mnie najlepszy jest w gringo i miła obsługa {ok}

strony: wstecz 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów