Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 35 dalej
Gość napisał(a):jak coś komus nie smakuje to się w domu stołuje .hi.hi.hi

Gość

18-07-2011, 22:03
#1
jak coś komus nie smakuje to się w domu stołuje .hi.hi.hi
Gość napisał(a):[quote=Gość]my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  [/quote] bo jak ogólnie gówno brud i syf u gutka to i muchy lezą bleeee

Gość

21-07-2011, 23:20
#2
[quote=Gość]my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  [/quote] bo jak ogólnie gówno brud i syf u gutka to i muchy lezą bleeee
Gość napisał(a):[quote=Gość]my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  [/quote] bo jak ogólnie gówno brud i syf u gutka to i muchy lezą bleeee

Gość

21-07-2011, 23:21
#3
[quote=Gość]my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  [/quote] bo jak ogólnie gówno brud i syf u gutka to i muchy lezą bleeee
Gość napisał(a):potwierdzam, ze w Pasta Rica jest extra jedzonko, spaghetti salmone i spinaci mniam mniam, palce lizac

Gość

22-07-2011, 11:14
#4
potwierdzam, ze w Pasta Rica jest extra jedzonko, spaghetti salmone i spinaci mniam mniam, palce lizac
Gość napisał(a):mi w pasta ricca nie smakuje. Sosy jakby z torebek/słoików, a nie z warzyw świeżych. Moi znajomi jednak dość często się tam stołują.

Gość

22-07-2011, 14:56
#5
mi w pasta ricca nie smakuje. Sosy jakby z torebek/słoików, a nie z warzyw świeżych. Moi znajomi jednak dość często się tam stołują.
Gość napisał(a):[quote=Gość]my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  [/quote]Dokładnie, mógłby zainwestować w jakąś lampę owadobójczą, bo wszędzie tam latają. Sanepid powinien się zainteresować.

Gość

22-07-2011, 23:06
#6
[quote=Gość]my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  [/quote]Dokładnie, mógłby zainwestować w jakąś lampę owadobójczą, bo wszędzie tam latają. Sanepid powinien się zainteresować.
Gość napisał(a):A gdzie są najlepsze zapiekanki?

Gość

23-07-2011, 07:51
#7
A gdzie są najlepsze zapiekanki?
Gość napisał(a):na ryneczku:)  

Gość

23-07-2011, 11:06
#8
na ryneczku:)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]na ryneczku:)  [/quote]Nie zgadzam się! Pod względem zapiekanek pani przy metaluwie/sklepie ogrodniczym (tym nieopodal rynku) wymiata!

Gość

25-07-2011, 23:35
#9
[quote=Gość]na ryneczku:)  [/quote]Nie zgadzam się! Pod względem zapiekanek pani przy metaluwie/sklepie ogrodniczym (tym nieopodal rynku) wymiata!
Gość napisał(a):[quote=Gość] napiszcie coś na temat Kociołka jestem bardzo ciekawy jakie tam jest  jedzenie, jedni mówią że nie dobre inni że w miare.. a co wy o tym sądzicie?? [/quote]Kebab obrzydliwy mięso stare twarde i trafiło mi sie surowe.sos blee..... ceny z kosmosu a porcje male!!!!Nikomu nie polecam. Pycha jedzonko jest w da grasso!

Gość

02-08-2011, 21:51
#10
[quote=Gość] napiszcie coś na temat Kociołka jestem bardzo ciekawy jakie tam jest  jedzenie, jedni mówią że nie dobre inni że w miare.. a co wy o tym sądzicie?? [/quote]Kebab obrzydliwy mięso stare twarde i trafiło mi sie surowe.sos blee..... ceny z kosmosu a porcje male!!!!Nikomu nie polecam. Pycha jedzonko jest w da grasso!
Gość napisał(a):[quote=Gość] napiszcie coś na temat Kociołka jestem bardzo ciekawy jakie tam jest  jedzenie, jedni mówią że nie dobre inni że w miare.. a co wy o tym sądzicie?? [/quote]Kebab obrzydliwy mięso stare twarde i trafiło mi sie surowe.sos blee..... ceny z kosmosu a porcje male!!!!Nikomu nie polecam. Pycha jedzonko jest w da grasso!

Gość

02-08-2011, 21:52
#11
[quote=Gość] napiszcie coś na temat Kociołka jestem bardzo ciekawy jakie tam jest  jedzenie, jedni mówią że nie dobre inni że w miare.. a co wy o tym sądzicie?? [/quote]Kebab obrzydliwy mięso stare twarde i trafiło mi sie surowe.sos blee..... ceny z kosmosu a porcje male!!!!Nikomu nie polecam. Pycha jedzonko jest w da grasso!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość] napiszcie coś na temat Kociołka jestem bardzo ciekawy jakie tam jest  jedzenie, jedni mówią że nie dobre inni że w miare.. a co wy o tym sądzicie?? [/quote]Kebab obrzydliwy mięso stare twarde i trafiło mi sie surowe.sos blee..... ceny z kosmosu a porcje male!!!!Nikomu nie polecam. Pycha jedzonko jest w da grasso! [/quote]Dodam jeszcze że surówki są wstrętne! Nie polecam!

Gość

02-08-2011, 21:53
#12
[quote=Gość][quote=Gość] napiszcie coś na temat Kociołka jestem bardzo ciekawy jakie tam jest  jedzenie, jedni mówią że nie dobre inni że w miare.. a co wy o tym sądzicie?? [/quote]Kebab obrzydliwy mięso stare twarde i trafiło mi sie surowe.sos blee..... ceny z kosmosu a porcje male!!!!Nikomu nie polecam. Pycha jedzonko jest w da grasso! [/quote]Dodam jeszcze że surówki są wstrętne! Nie polecam!
Gość napisał(a):  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu.

Gość

03-08-2011, 09:46
#13
  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab!

Gość

03-08-2011, 09:52
#14
[quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab!
Gość napisał(a):... następny wszechwiedzący...

Gość

03-08-2011, 10:24
#15
... następny wszechwiedzący...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab! [/quote]to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez musi.  

Gość

03-08-2011, 12:02
#16
[quote=Gość][quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab! [/quote]to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez musi.  
Gość napisał(a):a ma ktos moze numer do gutka ?? zapiekanki kolo ogrodniczego ? !  ha no to chlopaku czy tam dziewczyno ciekawie masz na bani jak caly czas z tamtad jesc.. ja znam i wlascicielke tej butki i sama tam przez jakis czas pracowalam wiec uwazam ze moge wiecej niz ty powiedziec.. to zapoda ktos ten numerek??{diabelek}

Gość

04-08-2011, 09:25
#17
a ma ktos moze numer do gutka ?? zapiekanki kolo ogrodniczego ? !  ha no to chlopaku czy tam dziewczyno ciekawie masz na bani jak caly czas z tamtad jesc.. ja znam i wlascicielke tej butki i sama tam przez jakis czas pracowalam wiec uwazam ze moge wiecej niz ty powiedziec.. to zapoda ktos ten numerek??{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]na ryneczku:)  [/quote]Pewnie, że przy ryneczku są najlepsze zapiekanki. Od wielu lat nikt lepszych zapiekanek nie robi {mruga}

Gość

04-08-2011, 16:26
#18
[quote=Gość]na ryneczku:)  [/quote]Pewnie, że przy ryneczku są najlepsze zapiekanki. Od wielu lat nikt lepszych zapiekanek nie robi {mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab! [/quote]to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez musi.  [/quote]Widzę że właściciel Kociołka tu grasuje! po to jest to forum aby pisać swoje opinie!!! Jeszcze troche i nie jedna osoba przyzna mi racje!  A zapiekaneczki na ryneczku PIERWSZA KLASA!

Gość

04-08-2011, 22:45
#19
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab! [/quote]to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez musi.  [/quote]Widzę że właściciel Kociołka tu grasuje! po to jest to forum aby pisać swoje opinie!!! Jeszcze troche i nie jedna osoba przyzna mi racje!  A zapiekaneczki na ryneczku PIERWSZA KLASA!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab! [/quote]to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez musi.  [/quote]Widzę że właściciel Kociołka tu grasuje! po to jest to forum aby pisać swoje opinie!!! Jeszcze troche i nie jedna osoba przyzna mi racje!  [/quote]nie jestem wlascicielka kociolka i nigdy tam nie jadlam, dlatego nie osmieszaj sie piszac bzdury:) to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez - to chyba normalne? ja nie lubie np jesc w donerze, a wiem, ze sa smakosze tego kebaba  

Gość

08-08-2011, 16:35
#20
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]  Mi w Kociołku smakuje, często zamawiamy tam jedzenie do pracy. Duży kebab za 11 zł - nie sądze ,żeby to była cena z kosmosu. [/quote]To jak Tobie smakuje to chyba nie wiesz jak smakuje dobry i porządny kebab! [/quote]to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez musi.  [/quote]Widzę że właściciel Kociołka tu grasuje! po to jest to forum aby pisać swoje opinie!!! Jeszcze troche i nie jedna osoba przyzna mi racje!  [/quote]nie jestem wlascicielka kociolka i nigdy tam nie jadlam, dlatego nie osmieszaj sie piszac bzdury:) to, ze Tobie nie smakuje, nie znaczy, ze komus innemu tez - to chyba normalne? ja nie lubie np jesc w donerze, a wiem, ze sa smakosze tego kebaba  

strony: wstecz 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów