Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie. [/quote] [/quote]wkebabie gutek smacznne swieze i przyjemnie

Gość

28-06-2011, 22:12
#1
[quote=Gość][quote=Gość]Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie. [/quote] [/quote]wkebabie gutek smacznne swieze i przyjemnie
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie. [/quote] [/quote]wkebabie gutek smacznne swieze i przyjemnie [/quote]ogarnij się, już rzygam słowem "gutek", a skoro "każdy" o tym pisze a tłumów tam nie ma to pisze to właściciel - chyba logiczne

Gość

29-06-2011, 00:02
#2
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie. [/quote] [/quote]wkebabie gutek smacznne swieze i przyjemnie [/quote]ogarnij się, już rzygam słowem "gutek", a skoro "każdy" o tym pisze a tłumów tam nie ma to pisze to właściciel - chyba logiczne
Gość napisał(a):przesyt reklamy to juz ANTYreklama... jadlam tam....zwykly kebab:) czym tu sie podniecac?:P jestem bardzo ciekawa gdzie w Myszyncu mozna kupic "gigantycznego" kebaba. Duzo ludzi mowi, ze tam jadlo, chwalilo smak, ale nie wiem, w ktorym miejscu to jest. Z checia by sie tam zajechalo w trasie na mazurki.

Gość

29-06-2011, 09:55
#3
przesyt reklamy to juz ANTYreklama... jadlam tam....zwykly kebab:) czym tu sie podniecac?:P jestem bardzo ciekawa gdzie w Myszyncu mozna kupic "gigantycznego" kebaba. Duzo ludzi mowi, ze tam jadlo, chwalilo smak, ale nie wiem, w ktorym miejscu to jest. Z checia by sie tam zajechalo w trasie na mazurki.
Gość napisał(a):Pysznego kebaba można sobie zrobić samemu. Kupić łopatkę czy karczek, pokroić, posypać przyprawą do kebaba, usmażyć czy ugrillować, zrobić surówkę i sos z jogurtu, majonezu, czosnku i przypraw albo kupić gotowy tzaziki (też się sprawdzi). Zamiast buły frytki albo znaleźć w sieci prosty przepis na pitę i super kebab gotowy! {chytry}

Gość

29-06-2011, 11:21
#4
Pysznego kebaba można sobie zrobić samemu. Kupić łopatkę czy karczek, pokroić, posypać przyprawą do kebaba, usmażyć czy ugrillować, zrobić surówkę i sos z jogurtu, majonezu, czosnku i przypraw albo kupić gotowy tzaziki (też się sprawdzi). Zamiast buły frytki albo znaleźć w sieci prosty przepis na pitę i super kebab gotowy! {chytry}
Gość napisał(a):A jeśli mam polecić coś na mieście, to nowa wietnamska restauracja jest OK, w ArtCaffe można coś dobrego zjeść oraz na Bursztynowej mają dobrą kuchnię. {ok}

Gość

29-06-2011, 11:24
#5
A jeśli mam polecić coś na mieście, to nowa wietnamska restauracja jest OK, w ArtCaffe można coś dobrego zjeść oraz na Bursztynowej mają dobrą kuchnię. {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]przesyt reklamy to juz ANTYreklama... jadlam tam....zwykly kebab:) czym tu sie podniecac?:P jestem bardzo ciekawa gdzie w Myszyncu mozna kupic "gigantycznego" kebaba. Duzo ludzi mowi, ze tam jadlo, chwalilo smak, ale nie wiem, w ktorym miejscu to jest. Z checia by sie tam zajechalo w trasie na mazurki. [/quote]dokładnie, a co do kebaba w myszyńcu to jest jadąc od strony oki, jest po lewej stronie drogi, nieco na przeciwko kościoła, nazywa się jako pizzeria, ale to te miejsce :) ogólnie jedyne do czego można się przyczepić w tym kebabie to słaba bułka, ale wielkość wszystko rekompensuje :)

Gość

29-06-2011, 16:40
#6
[quote=Gość]przesyt reklamy to juz ANTYreklama... jadlam tam....zwykly kebab:) czym tu sie podniecac?:P jestem bardzo ciekawa gdzie w Myszyncu mozna kupic "gigantycznego" kebaba. Duzo ludzi mowi, ze tam jadlo, chwalilo smak, ale nie wiem, w ktorym miejscu to jest. Z checia by sie tam zajechalo w trasie na mazurki. [/quote]dokładnie, a co do kebaba w myszyńcu to jest jadąc od strony oki, jest po lewej stronie drogi, nieco na przeciwko kościoła, nazywa się jako pizzeria, ale to te miejsce :) ogólnie jedyne do czego można się przyczepić w tym kebabie to słaba bułka, ale wielkość wszystko rekompensuje :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]przesyt reklamy to juz ANTYreklama... jadlam tam....zwykly kebab:) czym tu sie podniecac?:P jestem bardzo ciekawa gdzie w Myszyncu mozna kupic "gigantycznego" kebaba. Duzo ludzi mowi, ze tam jadlo, chwalilo smak, ale nie wiem, w ktorym miejscu to jest. Z checia by sie tam zajechalo w trasie na mazurki. [/quote]dokładnie, a co do kebaba w myszyńcu to jest jadąc od strony oki, jest po lewej stronie drogi, nieco na przeciwko kościoła, nazywa się jako pizzeria, ale to te miejsce :) ogólnie jedyne do czego można się przyczepić w tym kebabie to słaba bułka, ale wielkość wszystko rekompensuje :) [/quote]bo to żadna bułka tylko ciasto od pizzy złożone na pół,najlepszy kebab w Myszyńcu jest moim zdaniem u dzidka.jakby ktoś nie wiedział gdzie,to na wylocie z Myszynca w strone mazur po lewej stronie

Gość

29-06-2011, 20:13
#7
[quote=Gość][quote=Gość]przesyt reklamy to juz ANTYreklama... jadlam tam....zwykly kebab:) czym tu sie podniecac?:P jestem bardzo ciekawa gdzie w Myszyncu mozna kupic "gigantycznego" kebaba. Duzo ludzi mowi, ze tam jadlo, chwalilo smak, ale nie wiem, w ktorym miejscu to jest. Z checia by sie tam zajechalo w trasie na mazurki. [/quote]dokładnie, a co do kebaba w myszyńcu to jest jadąc od strony oki, jest po lewej stronie drogi, nieco na przeciwko kościoła, nazywa się jako pizzeria, ale to te miejsce :) ogólnie jedyne do czego można się przyczepić w tym kebabie to słaba bułka, ale wielkość wszystko rekompensuje :) [/quote]bo to żadna bułka tylko ciasto od pizzy złożone na pół,najlepszy kebab w Myszyńcu jest moim zdaniem u dzidka.jakby ktoś nie wiedział gdzie,to na wylocie z Myszynca w strone mazur po lewej stronie
Gość napisał(a):to prawda oddajcie jemu te pieniadze

Gość

01-07-2011, 22:37
#8
to prawda oddajcie jemu te pieniadze
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:14
#9
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):[quote=Gość]to prawda oddajcie jemu te pieniadze [/quote  a kebab w kupcu przy scenie wciąż niepokonany schowajcie się inne pseudo kebaby dalej do przodu

Gość

03-07-2011, 22:52
#10
[quote=Gość]to prawda oddajcie jemu te pieniadze [/quote  a kebab w kupcu przy scenie wciąż niepokonany schowajcie się inne pseudo kebaby dalej do przodu
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  [/quote] wal się na ryj

Gość

03-07-2011, 22:56
#11
[quote=Gość]Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  [/quote] wal się na ryj
Gość napisał(a):Witaj,chcesz przenieść się do świata marzeń i przez 5 minut a nawet dłużej poczuć się jak lekarz i zarządzać szpitalem zagraj jak wiele osób z nas w KAPI HOSPITAL! Zapraszam!  -http://pl.kapihospital.com/{usmiech}

Gość

07-07-2011, 19:43
#12
Witaj,chcesz przenieść się do świata marzeń i przez 5 minut a nawet dłużej poczuć się jak lekarz i zarządzać szpitalem zagraj jak wiele osób z nas w KAPI HOSPITAL! Zapraszam!  -http://pl.kapihospital.com/{usmiech}
Gość napisał(a):Czy u Gutka można dostać wegetariańskiego kebaba?  

Gość

08-07-2011, 20:30
#13
Czy u Gutka można dostać wegetariańskiego kebaba?  
Gość napisał(a):Można

Gość

08-07-2011, 20:59
#14
Można
Gość napisał(a):u tego Gutka to straszny syf... w szczegolnosci na podlodze pod miesem, nie wyglada to estetycznie!!!kebab ogolnie OK, ale ja wole mniejsze kawalki miesa... pozdro

Gość

11-07-2011, 12:11
#15
u tego Gutka to straszny syf... w szczegolnosci na podlodze pod miesem, nie wyglada to estetycznie!!!kebab ogolnie OK, ale ja wole mniejsze kawalki miesa... pozdro
Gość napisał(a):u tego Gutka to straszny syf... w szczegolnosci na podlodze pod miesem, nie wyglada to estetycznie!!!kebab ogolnie OK, ale ja wole mniejsze kawalki miesa... pozdro

Gość

11-07-2011, 12:11
#16
u tego Gutka to straszny syf... w szczegolnosci na podlodze pod miesem, nie wyglada to estetycznie!!!kebab ogolnie OK, ale ja wole mniejsze kawalki miesa... pozdro
Gość napisał(a):a zapomnialem, od much to juz wogole nie mozna sie odpędzic

Gość

11-07-2011, 12:12
#17
a zapomnialem, od much to juz wogole nie mozna sie odpędzic
Gość napisał(a):[quote=Gość]a zapomnialem, od much to juz wogole nie mozna sie odpędzic [/quote]Dokładnie, Gutek ogarnij te muchy. W sobotę myślałem, że mi pół kebaba opitolą!Obrzydliwe.

Gość

11-07-2011, 13:59
#18
[quote=Gość]a zapomnialem, od much to juz wogole nie mozna sie odpędzic [/quote]Dokładnie, Gutek ogarnij te muchy. W sobotę myślałem, że mi pół kebaba opitolą!Obrzydliwe.
Gość napisał(a):my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  

Gość

11-07-2011, 17:06
#19
my wyszlismy z pomieszczenia, nie da sie jesc normalnie,plaga much!  
Gość napisał(a):Najlepsze mam jak sobie sam ugotuję,na,,mieście,,to ścierwo nie jedzenie!!!!!!!{zdziwko}

Gość

13-07-2011, 15:54
#20
Najlepsze mam jak sobie sam ugotuję,na,,mieście,,to ścierwo nie jedzenie!!!!!!!{zdziwko}

strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów