Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):to ze ktos kupil sobie sprzęt i zaczął robić zdjęcia nie znaczy ze potrafi to robić!!! zrobic zdjecie to nie wszystko trzeba umiec je obrobic. no ale tu w Oce liczy sie ilość nie jakość:-))  

Gość

11-08-2010, 22:19
#1
to ze ktos kupil sobie sprzęt i zaczął robić zdjęcia nie znaczy ze potrafi to robić!!! zrobic zdjecie to nie wszystko trzeba umiec je obrobic. no ale tu w Oce liczy sie ilość nie jakość:-))  
Gość napisał(a):[quote=Gość]to ze ktos kupil sobie sprzęt i zaczął robić zdjęcia nie znaczy ze potrafi to robić!!! zrobic zdjecie to nie wszystko trzeba umiec je obrobic. no ale tu w Oce liczy sie ilość nie jakość:-))  [/quote]Oj polemizował bym z Tobą....Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.  

Gość

12-08-2010, 18:09
#2
[quote=Gość]to ze ktos kupil sobie sprzęt i zaczął robić zdjęcia nie znaczy ze potrafi to robić!!! zrobic zdjecie to nie wszystko trzeba umiec je obrobic. no ale tu w Oce liczy sie ilość nie jakość:-))  [/quote]Oj polemizował bym z Tobą....Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]TEŻ TAK MYŚLĘ,ŻE KONKURENCJA ZAZDROŚCI I WYPISUJE GŁUPOTY.BORKOWSKI ZAWSZE MÓWI KIEDY ODDA PŁYTKĘ,CZY ALBUM Z UROCZYSTOŚCI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KAMERZYSTÓW I FOTOGRAFÓW,ALE UWAŻAM,ŻE BORKOWSKI I ŻYŁKA SĄ NAJLEPSI. [/quote]S. Borkowski i S. Żyłka nie są parą{diabelek} [/quote]no jak to nie są parą?? {mruga}{zdziwko}

Gość

13-08-2010, 09:48
#3
[quote=Gość][quote=Gość]TEŻ TAK MYŚLĘ,ŻE KONKURENCJA ZAZDROŚCI I WYPISUJE GŁUPOTY.BORKOWSKI ZAWSZE MÓWI KIEDY ODDA PŁYTKĘ,CZY ALBUM Z UROCZYSTOŚCI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KAMERZYSTÓW I FOTOGRAFÓW,ALE UWAŻAM,ŻE BORKOWSKI I ŻYŁKA SĄ NAJLEPSI. [/quote]S. Borkowski i S. Żyłka nie są parą{diabelek} [/quote]no jak to nie są parą?? {mruga}{zdziwko}
Gość napisał(a):S. Żyłka jest teraz z R. Fluksem.{diabelek}A S. Borkiwski jest SAM{smutny}

Gość

13-08-2010, 14:20
#4
S. Żyłka jest teraz z R. Fluksem.{diabelek}A S. Borkiwski jest SAM{smutny}
Gość napisał(a):to sie tera narobilo{zakochany}{jezyk}

Gość

14-08-2010, 11:06
#5
to sie tera narobilo{zakochany}{jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]"...jeśli kogoś na Niego stać to niech napisze, to prześlę do Niego namiary" {chytry} - Skąd mam wiedzieć, czy mnie stać, jeśli nawet ceny nie podałeś? Durna ta wypowiedź!!! Ja nie zamierzam szukać kamerzysty w Wawie. W Ostrołęce też jest z czego wybrać {jezyk} [/quote]

Gość

22-08-2010, 17:52
#6
[quote=Gość]"...jeśli kogoś na Niego stać to niech napisze, to prześlę do Niego namiary" {chytry} - Skąd mam wiedzieć, czy mnie stać, jeśli nawet ceny nie podałeś? Durna ta wypowiedź!!! Ja nie zamierzam szukać kamerzysty w Wawie. W Ostrołęce też jest z czego wybrać {jezyk} [/quote]
Gość napisał(a):Interesują mnie ceny, głównie u Borkowskiego. Takie przeciętne videonagranie to koszt 1500.Czy ktoś z Państwa dysponuje taką wiedzą?

Gość

22-08-2010, 17:55
#7
Interesują mnie ceny, głównie u Borkowskiego. Takie przeciętne videonagranie to koszt 1500.Czy ktoś z Państwa dysponuje taką wiedzą?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Interesują mnie ceny, głównie u Borkowskiego. Takie przeciętne videonagranie to koszt 1500.Czy ktoś z Państwa dysponuje taką wiedzą? [/quote] Najświeższe info u Borkowskiego.... ale moim skromnym zdaniem to dobre czasy się tego pana się już z kończyły... wszystkie wesela jak z pod jednej sztancy....  

Gość

23-08-2010, 07:08
#8
[quote=Gość]Interesują mnie ceny, głównie u Borkowskiego. Takie przeciętne videonagranie to koszt 1500.Czy ktoś z Państwa dysponuje taką wiedzą? [/quote] Najświeższe info u Borkowskiego.... ale moim skromnym zdaniem to dobre czasy się tego pana się już z kończyły... wszystkie wesela jak z pod jednej sztancy....  
Gość napisał(a):Szanowni Państwo, przyszli młodzi 1500 zł za nagranie video toż to skandal, że tak się nabieracie, koszty aparatury czy to video czy komputerowej lecą w dół więc niech ci Panowie nie zasłaniają się cenami profi sprzętu. No ale niestety jeżeli nagranie zaczyna przewyższać koszt zespołu to już coś nie jest tak.{nie}

Gość

23-08-2010, 08:16
#9
Szanowni Państwo, przyszli młodzi 1500 zł za nagranie video toż to skandal, że tak się nabieracie, koszty aparatury czy to video czy komputerowej lecą w dół więc niech ci Panowie nie zasłaniają się cenami profi sprzętu. No ale niestety jeżeli nagranie zaczyna przewyższać koszt zespołu to już coś nie jest tak.{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Szanowni Państwo, przyszli młodzi 1500 zł za nagranie video toż to skandal, że tak się nabieracie, koszty aparatury czy to video czy komputerowej lecą w dół więc niech ci Panowie nie zasłaniają się cenami profi sprzętu. No ale niestety jeżeli nagranie zaczyna przewyższać koszt zespołu to już coś nie jest tak.{nie} [/quote]biedny sfrustrowany grajek XD moze jeszcze napiszesz ile kosztuje jeden kawalek w formacie mp3...  

Gość

23-08-2010, 09:19
#10
[quote=Gość]Szanowni Państwo, przyszli młodzi 1500 zł za nagranie video toż to skandal, że tak się nabieracie, koszty aparatury czy to video czy komputerowej lecą w dół więc niech ci Panowie nie zasłaniają się cenami profi sprzętu. No ale niestety jeżeli nagranie zaczyna przewyższać koszt zespołu to już coś nie jest tak.{nie} [/quote]biedny sfrustrowany grajek XD moze jeszcze napiszesz ile kosztuje jeden kawalek w formacie mp3...  
Gość napisał(a):a ile teraz kosztuje kamerzysta i fotograf w Ostrołęce?

Gość

23-08-2010, 10:44
#11
a ile teraz kosztuje kamerzysta i fotograf w Ostrołęce?
Gość napisał(a):normalnie ja nie moge tego czytac! ludzie najlepiej jest krytykowac ceny innych nie wiedzac ile wkladaja w to pracy! do tego sprzęt tez kosztowal, sa tacy ktorzy maja sprzet za 3 tys a sa tacy ktorzy filmuja lub fotografuja sprzetem za ok 20 tys. zreszta nie nam to oceniac ile biorą, biorą tyle ile chca jak komus nie pasuje to do widzenia niech znajdzie takiego kamerzyste czy fotografa na ktorego go stac! a nie wiecznie komus cos nie pasuje!

Gość

23-08-2010, 17:59
#12
normalnie ja nie moge tego czytac! ludzie najlepiej jest krytykowac ceny innych nie wiedzac ile wkladaja w to pracy! do tego sprzęt tez kosztowal, sa tacy ktorzy maja sprzet za 3 tys a sa tacy ktorzy filmuja lub fotografuja sprzetem za ok 20 tys. zreszta nie nam to oceniac ile biorą, biorą tyle ile chca jak komus nie pasuje to do widzenia niech znajdzie takiego kamerzyste czy fotografa na ktorego go stac! a nie wiecznie komus cos nie pasuje!
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ile teraz kosztuje kamerzysta i fotograf w Ostrołęce? [/quote]Fotograf około 2.500zł z albumami, a kamerzysta około 2.000zł z 3 kompletami płyt.

Gość

27-08-2010, 23:56
#13
[quote=Gość]a ile teraz kosztuje kamerzysta i fotograf w Ostrołęce? [/quote]Fotograf około 2.500zł z albumami, a kamerzysta około 2.000zł z 3 kompletami płyt.
Gość napisał(a):Widze ze filmowanie i robenie zdjec to bardzo dochodowy biznes bo aktywnosci tego forum,{gafa}a co ja mam powiedzien doswiadczony fotograff hhhe.U mnie na weselu zdjecia robil Grzyb i powiem szczerze za ta kasE ktorA wziAl i  za sposob w jaki opowiadal  o zdjeciach to spodziewalam sie czegos lepszego, wiec powiem tak cena nie zawsze idzie z jakoscia, wiec apeluje uwazajcie na naciagaczy{zly}

Gość

28-08-2010, 20:20
#14
Widze ze filmowanie i robenie zdjec to bardzo dochodowy biznes bo aktywnosci tego forum,{gafa}a co ja mam powiedzien doswiadczony fotograff hhhe.U mnie na weselu zdjecia robil Grzyb i powiem szczerze za ta kasE ktorA wziAl i  za sposob w jaki opowiadal  o zdjeciach to spodziewalam sie czegos lepszego, wiec powiem tak cena nie zawsze idzie z jakoscia, wiec apeluje uwazajcie na naciagaczy{zly}
Gość napisał(a):nie wiem kto robi mi taką reklamę ale prawda jest taka że nikt odbierając zdjęcia nie składał żadnych zażaleń, wręcz przeciwnie, zawsze klienci są zadowoleni. Dlatego proszę nie robić głupich kawałów bo może skończyć się to dla żartownisia nieprzyjemnościami. Tomek

Gość

29-08-2010, 01:57
#15
nie wiem kto robi mi taką reklamę ale prawda jest taka że nikt odbierając zdjęcia nie składał żadnych zażaleń, wręcz przeciwnie, zawsze klienci są zadowoleni. Dlatego proszę nie robić głupich kawałów bo może skończyć się to dla żartownisia nieprzyjemnościami. Tomek
Gość napisał(a):[quote=Gość]Widze ze filmowanie i robenie zdjec to bardzo dochodowy biznes bo aktywnosci tego forum,{gafa}a co ja mam powiedzien doswiadczony fotograff hhhe.U mnie na weselu zdjecia robil Grzyb i powiem szczerze za ta kasE ktorA wziAl i  za sposob w jaki opowiadal  o zdjeciach to spodziewalam sie czegos lepszego, wiec powiem tak cena nie zawsze idzie z jakoscia, wiec apeluje uwazajcie na naciagaczy{zly} [/quote]Dziwna sprawa .....  na marginesie to zdjęcia się pokazuje, ogląda i eksponuje...Jeśli opowiadał to o ogólnym zarysie reportażu i co wchodzi w cenę , gdzie wykonuje plenery. Znam Tomka już kilkanaście lat i nie nie chce mi się wierzyć , że prezentacja jego zdjęć polegała na opowiadaniu jakie zdjęcia wykonuje bez pokazania wersji papierowej.  

Gość

29-08-2010, 10:25
#16
[quote=Gość]Widze ze filmowanie i robenie zdjec to bardzo dochodowy biznes bo aktywnosci tego forum,{gafa}a co ja mam powiedzien doswiadczony fotograff hhhe.U mnie na weselu zdjecia robil Grzyb i powiem szczerze za ta kasE ktorA wziAl i  za sposob w jaki opowiadal  o zdjeciach to spodziewalam sie czegos lepszego, wiec powiem tak cena nie zawsze idzie z jakoscia, wiec apeluje uwazajcie na naciagaczy{zly} [/quote]Dziwna sprawa .....  na marginesie to zdjęcia się pokazuje, ogląda i eksponuje...Jeśli opowiadał to o ogólnym zarysie reportażu i co wchodzi w cenę , gdzie wykonuje plenery. Znam Tomka już kilkanaście lat i nie nie chce mi się wierzyć , że prezentacja jego zdjęć polegała na opowiadaniu jakie zdjęcia wykonuje bez pokazania wersji papierowej.  
Gość napisał(a):Co to znaczy grajek XD{zdziwko}

Gość

29-08-2010, 16:14
#17
Co to znaczy grajek XD{zdziwko}
Gość napisał(a):Myślę, że najlepsza rekomendacja jest wtedy, gdy ktoś widząc film, wybrałby tego kamerzystę jeszcze raz. Ja jestem pod wrażeniem filmu który zrobił zamówiony kamerzysta: facet jest świetny, ma profesjonalne podejście, aaaa i długo można by tak wymieniać :) Ogromnie polecam i dzięki za świetną pamiątkę. Mowa oczywiście o Panie Bogdanie Kruczyku, studio Takton, tel. 608 034 715, można się też osobiście skonaktowac przez sklep Muzyk.

Gość

26-01-2011, 16:12
#18
Myślę, że najlepsza rekomendacja jest wtedy, gdy ktoś widząc film, wybrałby tego kamerzystę jeszcze raz. Ja jestem pod wrażeniem filmu który zrobił zamówiony kamerzysta: facet jest świetny, ma profesjonalne podejście, aaaa i długo można by tak wymieniać :) Ogromnie polecam i dzięki za świetną pamiątkę. Mowa oczywiście o Panie Bogdanie Kruczyku, studio Takton, tel. 608 034 715, można się też osobiście skonaktowac przez sklep Muzyk.
Gość napisał(a):Jak mnie nikt nie chwali, to sam się pochwalę! A co? Dla mnie ściema i to okropna!!!

Gość

27-01-2011, 23:38
#19
Jak mnie nikt nie chwali, to sam się pochwalę! A co? Dla mnie ściema i to okropna!!!
Gość napisał(a):Moim skromny zdaniem Pan Krzysztof LIPKA a raczej Krzysztof, bije wszystkich. Jego filmy są rewelacyjne. Przed nagraniem naszego pokazał nam próbkę swoich możliwości. Nie ukrywam, ze rzucił mnie na kolana. Pełen profesjonalizm i naprawdę sprzęt z górnej półki, zarówno jeśli chodzi o nagrywane jak i o sam montaż. Polecam odwiedzić jego stronę - http://www.hdst.pl/ gdzie ma kilka próbek

Gość

05-04-2011, 13:18
#20
Moim skromny zdaniem Pan Krzysztof LIPKA a raczej Krzysztof, bije wszystkich. Jego filmy są rewelacyjne. Przed nagraniem naszego pokazał nam próbkę swoich możliwości. Nie ukrywam, ze rzucił mnie na kolana. Pełen profesjonalizm i naprawdę sprzęt z górnej półki, zarówno jeśli chodzi o nagrywane jak i o sam montaż. Polecam odwiedzić jego stronę - http://www.hdst.pl/ gdzie ma kilka próbek

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: bauter
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów