Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
djaras napisał(a):Witam, jestem z poza Ostrołęki, a będę miał Tu ślub oraz wesele.Szukam dobrej firmy zajmujacej sie filmowniem wesel. Pls o namiary.

djaras

Wpisów: 3
Dołączył: 14.09.2006
17-09-2006, 20:08
#1
Witam, jestem z poza Ostrołęki, a będę miał Tu ślub oraz wesele.Szukam dobrej firmy zajmujacej sie filmowniem wesel. Pls o namiary.
Gość napisał(a):a skąd jesteś?

Gość

17-09-2006, 22:51
#2
a skąd jesteś?
Gość napisał(a):Osobiście polecam usługi Pana Borkowskiego (bodajże ul. Gorbatowa - po przeciwnej stronie niż pasaż handlowy) i ew. Marcina Olbrysia (zdaje się, że teraz sklep Audio-Mix na Kopernika, schodzi się po schodach na dół).

Gość

17-09-2006, 23:21
#3
Osobiście polecam usługi Pana Borkowskiego (bodajże ul. Gorbatowa - po przeciwnej stronie niż pasaż handlowy) i ew. Marcina Olbrysia (zdaje się, że teraz sklep Audio-Mix na Kopernika, schodzi się po schodach na dół).
Gość napisał(a):Polecam Również Olbrysia, był u mnie na weselu. Ładnie nagrana, ładnie obrobił wesele.PozdrawiamObywatel

Gość

18-09-2006, 08:25
#4
Polecam Również Olbrysia, był u mnie na weselu. Ładnie nagrana, ładnie obrobił wesele.PozdrawiamObywatel
Gość napisał(a):Dzieki, za info, ale ja mieszkam w trojmiescie wiec niewiele mi mowią nazwiska, moze oni mają jakies strony www albo chociaz telefony.Pozdro

Gość

18-09-2006, 17:45
#5
Dzieki, za info, ale ja mieszkam w trojmiescie wiec niewiele mi mowią nazwiska, moze oni mają jakies strony www albo chociaz telefony.Pozdro
Gość napisał(a):Na tej stronie w dziale firm i instytucji jest firma [b]studio perfekt[/b] to jego firma była. Bo jak wiem to zmienił nazwe firmy i lokal wiec nr stacjonarny jest chyba nieaktyalny ale komórka powinna być aktualna.Podaje link http://www.eostroleka.pl/bazafirm.php?kat=99PozdrawiamObywat el

Gość

18-09-2006, 19:34
#6
Na tej stronie w dziale firm i instytucji jest firma [b]studio perfekt[/b] to jego firma była. Bo jak wiem to zmienił nazwe firmy i lokal wiec nr stacjonarny jest chyba nieaktyalny ale komórka powinna być aktualna.Podaje link http://www.eostroleka.pl/bazafirm.php?kat=99PozdrawiamObywat el
djaras napisał(a):Dzieki bardzo. Dodzwonilem sie na komorke. Pozdrawiam JaRaS

djaras

Wpisów: 3
Dołączył: 14.09.2006
20-09-2006, 08:57
#7
Dzieki bardzo. Dodzwonilem sie na komorke. Pozdrawiam JaRaS
Gość napisał(a):A ja nie polecam ludzi ze studia perfekt. krecili mi wesele co do placenia na koniec jakies inne koszta i doplaty powstaly. zdziercy. nie polecam

Gość

22-09-2006, 16:36
#8
A ja nie polecam ludzi ze studia perfekt. krecili mi wesele co do placenia na koniec jakies inne koszta i doplaty powstaly. zdziercy. nie polecam
Gość napisał(a):Podobno u Pana Borkowskiego też przy odbiorze filmu powstają jakieś dziwne dodatkowe koszta, a słyszałem, że czasami nawet podkład dźwiękowy jest z innego wesela (bo kamerzysta przypadkowo nie nagrał dźwięku).

Gość

22-09-2006, 20:10
#9
Podobno u Pana Borkowskiego też przy odbiorze filmu powstają jakieś dziwne dodatkowe koszta, a słyszałem, że czasami nawet podkład dźwiękowy jest z innego wesela (bo kamerzysta przypadkowo nie nagrał dźwięku).
Gość napisał(a):A co sądzicie o firmie Video Studio SPI z Łomży??

Gość

23-09-2006, 14:49
#10
A co sądzicie o firmie Video Studio SPI z Łomży??
Gość napisał(a):polecam fime http://www.tvostroleka.pl/

Gość

27-09-2006, 13:42
#11
polecam fime http://www.tvostroleka.pl/
Gość napisał(a):[quote=Gość]a skąd jesteś?[/quote] Polecam czlowieka ktory ma stronkę www.wisnia.pl pełen profesjonalizm.

Gość

10-10-2006, 22:03
#12
[quote=Gość]a skąd jesteś?[/quote] Polecam czlowieka ktory ma stronkę www.wisnia.pl pełen profesjonalizm.
Gość napisał(a):jestem właścicielem studia borkowski o wszystkich kosztach klijent jest informowany przy podpisaniu umowy jeśli nie słucha co mam mu do powiedzenia to jego problem co do dzwięku to zdażyło się awaria sprzętu pokaszcie mi firme która nigdy nie miała awarii zawsze staram sie wychodzić na przeciw klijenta pozdrawiam BORKOWSKI

Gość

11-10-2006, 16:58
#13
jestem właścicielem studia borkowski o wszystkich kosztach klijent jest informowany przy podpisaniu umowy jeśli nie słucha co mam mu do powiedzenia to jego problem co do dzwięku to zdażyło się awaria sprzętu pokaszcie mi firme która nigdy nie miała awarii zawsze staram sie wychodzić na przeciw klijenta pozdrawiam BORKOWSKI
Gość napisał(a):[quote=Gość]jestem właścicielem studia borkowski o wszystkich kosztach klijent jest informowany przy podpisaniu umowy jeśli nie słucha co mam mu do powiedzenia to jego problem co do dzwięku to zdażyło się awaria sprzętu pokaszcie mi firme która nigdy nie miała awarii zawsze staram sie wychodzić na przeciw klijenta pozdrawiam BORKOWSKI[/quote] można zadzwonić i dowiedzieć się szczegułów pod nr 604976901

Gość

11-10-2006, 17:28
#14
[quote=Gość]jestem właścicielem studia borkowski o wszystkich kosztach klijent jest informowany przy podpisaniu umowy jeśli nie słucha co mam mu do powiedzenia to jego problem co do dzwięku to zdażyło się awaria sprzętu pokaszcie mi firme która nigdy nie miała awarii zawsze staram sie wychodzić na przeciw klijenta pozdrawiam BORKOWSKI[/quote] można zadzwonić i dowiedzieć się szczegułów pod nr 604976901
Gość napisał(a):W tym roku w sierpniu Pan Borkowski nagrywał mi wesele. Nie znam się na wideofilmowaniu, więc wykonanie usługi chciałem zlecić profesjonalnej firmie.Zleciłem nagranie uroczystości firmie Studio Borkowski gdyż znajomi moi i mojej małżonki polecali tego Pana.Mówiono mi, że jest to firma najdłużej utrzymująca się na rynku ostrołęckim i najprężniej rozwijająca się. Bardzo szybko przekonałem się o tym po obejrzeniu nagrania demo.A nagranie wesela przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Pan Borkowski podczas montażu dostosował się, co do moich uwag. Jestem zadowolony z wykonanej usługi i mam nadzieje, że  pozostali klienci Pana Borkowskiego też. Tomasz S.

Gość

11-10-2006, 17:46
#15
W tym roku w sierpniu Pan Borkowski nagrywał mi wesele. Nie znam się na wideofilmowaniu, więc wykonanie usługi chciałem zlecić profesjonalnej firmie.Zleciłem nagranie uroczystości firmie Studio Borkowski gdyż znajomi moi i mojej małżonki polecali tego Pana.Mówiono mi, że jest to firma najdłużej utrzymująca się na rynku ostrołęckim i najprężniej rozwijająca się. Bardzo szybko przekonałem się o tym po obejrzeniu nagrania demo.A nagranie wesela przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Pan Borkowski podczas montażu dostosował się, co do moich uwag. Jestem zadowolony z wykonanej usługi i mam nadzieje, że  pozostali klienci Pana Borkowskiego też. Tomasz S.
Gość napisał(a):STUDIO BORKOWSKI I STUDIO PERFECT PEŁEN PROFESJONALIZM NAJLEPSZE STUDIA WIDEOFILMOWANIA W OSTROŁECE.POLECAM.

Gość

11-10-2006, 18:01
#16
STUDIO BORKOWSKI I STUDIO PERFECT PEŁEN PROFESJONALIZM NAJLEPSZE STUDIA WIDEOFILMOWANIA W OSTROŁECE.POLECAM.
Gość napisał(a):Witam wszystkich, jestem właścicielem studio perfekt, niechce komentować wpisu co do tego że mamy jakieś ukryte koszta, wszystko jest przeciez napisane w umowie, jezeli ktos nie podpisuje się z imienia i nazwiska a oczernia jakąś firme to niema sensu rozwijać tematu. Zawsze wszystko tłumaczymy i zapisujemy w umowach. Co do siedziby firmy to w tej chwili znajduje się na ul. Kopernika 4B, koło kontrastu (sklep Audio-mix) telefon stacjonarny działa 029-764-44-84 kom. 0501-662-646. Każda firma zajmująca się wideofilmowaniem robi to inaczej niż "konkurencja" dlatego polecam obejrzenie najpierw płytki demo i wybranie tej firmy która najbardziej odpowiada. Pozdrowienia dla wszystkich

Gość

12-10-2006, 17:38
#17
Witam wszystkich, jestem właścicielem studio perfekt, niechce komentować wpisu co do tego że mamy jakieś ukryte koszta, wszystko jest przeciez napisane w umowie, jezeli ktos nie podpisuje się z imienia i nazwiska a oczernia jakąś firme to niema sensu rozwijać tematu. Zawsze wszystko tłumaczymy i zapisujemy w umowach. Co do siedziby firmy to w tej chwili znajduje się na ul. Kopernika 4B, koło kontrastu (sklep Audio-mix) telefon stacjonarny działa 029-764-44-84 kom. 0501-662-646. Każda firma zajmująca się wideofilmowaniem robi to inaczej niż "konkurencja" dlatego polecam obejrzenie najpierw płytki demo i wybranie tej firmy która najbardziej odpowiada. Pozdrowienia dla wszystkich
Gość napisał(a):ja polecam wiśnię - www.wisnia.pl - jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

16-10-2006, 22:31
#18
ja polecam wiśnię - www.wisnia.pl - jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Gościu nie wież, co mówisz. Myślę, że w/w wypowiedz jest napisana przez samego właściciela.Studio wiśnie to jedna wielka poraszka!!!!! Komunie, jakie nagrywa  w kościele  Zbawiciela Świata są tak przepełnione amatorszczyzną, że Pan Wiśniewski powinien wrócić do poprzedniego zajęcia w wiadomym resorcie. Kamera a na pewno montaż sprawiają dużoooo temu Panu kłopotu.Oglądałem z ubiegłego roku zakończenie roku ekumenicznego- PORASZKA dla tego pana.Myślę, że nagrywanie pogrzebów to najwięcej, na co  studio Wiśnia może sobie pozwolić.

Gość

22-10-2006, 23:13
#19
Gościu nie wież, co mówisz. Myślę, że w/w wypowiedz jest napisana przez samego właściciela.Studio wiśnie to jedna wielka poraszka!!!!! Komunie, jakie nagrywa  w kościele  Zbawiciela Świata są tak przepełnione amatorszczyzną, że Pan Wiśniewski powinien wrócić do poprzedniego zajęcia w wiadomym resorcie. Kamera a na pewno montaż sprawiają dużoooo temu Panu kłopotu.Oglądałem z ubiegłego roku zakończenie roku ekumenicznego- PORASZKA dla tego pana.Myślę, że nagrywanie pogrzebów to najwięcej, na co  studio Wiśnia może sobie pozwolić.
Gość napisał(a):popieram w/w wypowiedz montaż pana wiśniewskiego zatrzymał się na poźomie przedszkola oglądałem komunie w wykonaniu pana w. wielka poraszka nie polecam tego pana nie widziałem wesela montowanego przez pana Wiśniewskiego ale po obejrzeniu innych prac obawiałbym się powierzyć mu własne wesele pozdrawiam.

Gość

23-10-2006, 12:14
#20
popieram w/w wypowiedz montaż pana wiśniewskiego zatrzymał się na poźomie przedszkola oglądałem komunie w wykonaniu pana w. wielka poraszka nie polecam tego pana nie widziałem wesela montowanego przez pana Wiśniewskiego ale po obejrzeniu innych prac obawiałbym się powierzyć mu własne wesele pozdrawiam.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów