Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Chłopie chyba nie widziałeś porządnej roboty że chwalisz tego partaka

Gość

23-10-2006, 12:17
#1
Chłopie chyba nie widziałeś porządnej roboty że chwalisz tego partaka
Gość napisał(a):Zauważyliście, że w ypowiedzi z dn. 22.10.2006 godz. 23:13:11 oraz z dn. 23.10.2006 godz. 12:14:02  są takie same błędy...czyżby pisała to ta sama osoba?!? Nic dziwnego, że się popiera...A jeśli już mowa o błędach, to Panie Borkowski zlituj się Pan, bo może i dobrze Pan "kręci", ale czytać się tego co Pan pisze niestety nie da.{nie}

Gość

24-10-2006, 18:34
#2
Zauważyliście, że w ypowiedzi z dn. 22.10.2006 godz. 23:13:11 oraz z dn. 23.10.2006 godz. 12:14:02  są takie same błędy...czyżby pisała to ta sama osoba?!? Nic dziwnego, że się popiera...A jeśli już mowa o błędach, to Panie Borkowski zlituj się Pan, bo może i dobrze Pan "kręci", ale czytać się tego co Pan pisze niestety nie da.{nie}
Gość napisał(a):To co napisałem ja tzn. Stubio Borkowski jest podpisane przeze mnie. Pozdrawiam i proszę nie wyciągać pochopnnych wniosków. Nie wszyscy są  polonistami i nie tylko ja robię błędy.

Gość

25-10-2006, 11:24
#3
To co napisałem ja tzn. Stubio Borkowski jest podpisane przeze mnie. Pozdrawiam i proszę nie wyciągać pochopnnych wniosków. Nie wszyscy są  polonistami i nie tylko ja robię błędy.
Gość napisał(a):A jednak, Panie Borkowski, jak Pan sie postara to potrafi Pan pisac bez błedow! Jednak jak sie chce, to można!!!A tak na marginesie - to nie uważam, że tylko poloniści powinni pisac bez błedow. I myśle, że nie tylko ja tak uważam.{mruga}

Gość

25-10-2006, 11:34
#4
A jednak, Panie Borkowski, jak Pan sie postara to potrafi Pan pisac bez błedow! Jednak jak sie chce, to można!!!A tak na marginesie - to nie uważam, że tylko poloniści powinni pisac bez błedow. I myśle, że nie tylko ja tak uważam.{mruga}
Gość napisał(a):Witam, od kilku lat też zajmuję się wideofilmowaniem, czy profesjonalnie - nie mi to oceniać tylko klientom, w każdym razie legalnie. Żałosne jest to, że "koledzy po fachu" nawzajem się oczerniają, zamiast wspłópracować, więc gdzie jest sens zakładania "stowarzyszenia"??? Chyba tylko Kolega z Perfektu napisał coś sensownego. Łatwo kogoś oczernić, ale nie oto chodzi. Myślę, że jeśli ktoś jest zainteresowany usługą to pójdzie do każdej firmy i obejrzy nagranie demo. Oczywiście wybierze tą której nagranie będzie mu się podobało najbardziej, czasami bez względu na cenę! Każdy ma specyficzny sposób filmowania, a wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, więc każdy bierze to co mu się podoba.Jeśli ktoś byłby zainteresowany obejrzeniem nagrania i ewentualnie uslugą to proszę o kontakt: 604 689 004

Gość

26-10-2006, 08:25
#5
Witam, od kilku lat też zajmuję się wideofilmowaniem, czy profesjonalnie - nie mi to oceniać tylko klientom, w każdym razie legalnie. Żałosne jest to, że "koledzy po fachu" nawzajem się oczerniają, zamiast wspłópracować, więc gdzie jest sens zakładania "stowarzyszenia"??? Chyba tylko Kolega z Perfektu napisał coś sensownego. Łatwo kogoś oczernić, ale nie oto chodzi. Myślę, że jeśli ktoś jest zainteresowany usługą to pójdzie do każdej firmy i obejrzy nagranie demo. Oczywiście wybierze tą której nagranie będzie mu się podobało najbardziej, czasami bez względu na cenę! Każdy ma specyficzny sposób filmowania, a wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, więc każdy bierze to co mu się podoba.Jeśli ktoś byłby zainteresowany obejrzeniem nagrania i ewentualnie uslugą to proszę o kontakt: 604 689 004
Gość napisał(a):cytat [quote=Gość]W tym roku w sierpniu Pan Borkowski nagrywał mi wesele. Nie znam się na wideofilmowaniu, więc wykonanie usługi chciałem zlecić profesjonalnej firmie.Zleciłem nagranie uroczystości firmie Studio Borkowski gdyż znajomi moi i mojej małżonki polecali tego Pana.Mówiono mi, że jest to firma najdłużej utrzymująca się na rynku ostrołęckim i najprężniej rozwijająca się. Bardzo szybko przekonałem się o tym po obejrzeniu nagrania demo.A nagranie wesela przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Pan Borkowski podczas montażu dostosował się, co do moich uwag. Jestem zadowolony z wykonanej usługi i mam nadzieje, że  pozostali klienci Pana Borkowskiego też.[/quote]_______________________________________________ __Panie Borkowski poco to pisać samemu na siebie opinie, przecież nawet ślepy widzi że to jest "autoreklama" jakby autor mało się nie zmoczył tak jest zachwycony. Czy naprawdę trzeba samemu się zachwalać ??? jakie to żałosne ....

Gość

30-10-2006, 20:45
#6
cytat [quote=Gość]W tym roku w sierpniu Pan Borkowski nagrywał mi wesele. Nie znam się na wideofilmowaniu, więc wykonanie usługi chciałem zlecić profesjonalnej firmie.Zleciłem nagranie uroczystości firmie Studio Borkowski gdyż znajomi moi i mojej małżonki polecali tego Pana.Mówiono mi, że jest to firma najdłużej utrzymująca się na rynku ostrołęckim i najprężniej rozwijająca się. Bardzo szybko przekonałem się o tym po obejrzeniu nagrania demo.A nagranie wesela przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Pan Borkowski podczas montażu dostosował się, co do moich uwag. Jestem zadowolony z wykonanej usługi i mam nadzieje, że  pozostali klienci Pana Borkowskiego też.[/quote]_______________________________________________ __Panie Borkowski poco to pisać samemu na siebie opinie, przecież nawet ślepy widzi że to jest "autoreklama" jakby autor mało się nie zmoczył tak jest zachwycony. Czy naprawdę trzeba samemu się zachwalać ??? jakie to żałosne ....
Gość napisał(a):mi taka reklama nie jest potrzebna prosze nie pisać na mój temat wystarczy mi poczta pantoflowa moja praca sama się reklamuje pozdrawiam zejdzcie ze mnie i skończcie te pisanie

Gość

31-10-2006, 21:30
#7
mi taka reklama nie jest potrzebna prosze nie pisać na mój temat wystarczy mi poczta pantoflowa moja praca sama się reklamuje pozdrawiam zejdzcie ze mnie i skończcie te pisanie
Gość napisał(a):zajmijcie się ważniejszymi sprawami nie bawię się w plotkowanie na forum na mało ważne sprawy. Jeszcze raz nie chce pochwał itp dajcie mi spokój!!!     Borkowski

Gość

31-10-2006, 21:34
#8
zajmijcie się ważniejszymi sprawami nie bawię się w plotkowanie na forum na mało ważne sprawy. Jeszcze raz nie chce pochwał itp dajcie mi spokój!!!     Borkowski
Gość napisał(a):Ja uważam że studio Pana Borkowskiego jest najlepsze w Ostrołęce i nie tylko. Oglądałam naprawdę bardzo dużo wesel, komunii itp, i naprawdę to jest to. Profesjonalna obsługa, ogromny postęp techniczny, kreatywność i energiczność właściciela tak powinno wyglądać videofilmowanie z prawdziwego zdarzenia. Byłam również na wielu weselach gdzie właściciel osobiście filmował i jestem pełna podziwu, dlatego także biorąc ślub wybrałam to studio. I jestem wręcz zachwycona, bo przecież najważniejsze jest zadowolenie klienta. A co do krytycznych uwag co do tego studia na tej stronie, to zamiast krytykować wlaściciela, to weżcie się do roboty i pokażcie na co was stać, bo z waszego gadania i tak nic nie będzie, a Pan Borkowski zawsze będzie miał dużo klientów.Tak trzymać Panie Borkowski. (I){ok}

Gość

14-01-2007, 12:12
#9
Ja uważam że studio Pana Borkowskiego jest najlepsze w Ostrołęce i nie tylko. Oglądałam naprawdę bardzo dużo wesel, komunii itp, i naprawdę to jest to. Profesjonalna obsługa, ogromny postęp techniczny, kreatywność i energiczność właściciela tak powinno wyglądać videofilmowanie z prawdziwego zdarzenia. Byłam również na wielu weselach gdzie właściciel osobiście filmował i jestem pełna podziwu, dlatego także biorąc ślub wybrałam to studio. I jestem wręcz zachwycona, bo przecież najważniejsze jest zadowolenie klienta. A co do krytycznych uwag co do tego studia na tej stronie, to zamiast krytykować wlaściciela, to weżcie się do roboty i pokażcie na co was stać, bo z waszego gadania i tak nic nie będzie, a Pan Borkowski zawsze będzie miał dużo klientów.Tak trzymać Panie Borkowski. (I){ok}
djaras napisał(a):Hmmm... no no, nie spodziewałem się, że moj temat wywoła aż takie emocje (często niesmaczne). W międzyczasie wybralem Studio SPI z Łomży. Mam nadzieje że będzie OK. Pozdrowienia z Gdyni dla całej O-ki i Rzekunia:)!

djaras

Wpisów: 3
Dołączył: 14.09.2006
16-01-2007, 13:07
#10
Hmmm... no no, nie spodziewałem się, że moj temat wywoła aż takie emocje (często niesmaczne). W międzyczasie wybralem Studio SPI z Łomży. Mam nadzieje że będzie OK. Pozdrowienia z Gdyni dla całej O-ki i Rzekunia:)!
Gość napisał(a):Osobiście poleciłbym przed wyborem studia dowiedzieć się, co dane studio oferuje za określoną kwotę. Najważniejsze jest Demo, od razu będziemy widzieć, co nam się podoba a co nie. Atrakcyjne demo potrafi pokazać czy dany fachura ma pojecie o filmowaniu i czy robi ta z pasją, gdyż nie wystarczy nakręcić wesele, chrzciny itp. Trzeba to jeszcze potem odpowiednio zmontować(wstawki, podkład). Najlepiej obejrzeć kilka wesel realizowanych przez te samo Studnio, by wyeliminować schematyczność, gdyż każdy chce mieć nie powtarzalne nagranie, a nie kolejną mas.-produkcję   PozdrawiamPiotr

Gość

16-01-2007, 13:47
#11
Osobiście poleciłbym przed wyborem studia dowiedzieć się, co dane studio oferuje za określoną kwotę. Najważniejsze jest Demo, od razu będziemy widzieć, co nam się podoba a co nie. Atrakcyjne demo potrafi pokazać czy dany fachura ma pojecie o filmowaniu i czy robi ta z pasją, gdyż nie wystarczy nakręcić wesele, chrzciny itp. Trzeba to jeszcze potem odpowiednio zmontować(wstawki, podkład). Najlepiej obejrzeć kilka wesel realizowanych przez te samo Studnio, by wyeliminować schematyczność, gdyż każdy chce mieć nie powtarzalne nagranie, a nie kolejną mas.-produkcję   PozdrawiamPiotr
Gość napisał(a):ja polecam marcina piekarskiego spoko gosc, dokladny i niedrogi, on gdzies mieszka na os. kwiatowym

Gość

20-01-2007, 20:46
#12
ja polecam marcina piekarskiego spoko gosc, dokladny i niedrogi, on gdzies mieszka na os. kwiatowym
Gość napisał(a):Ja polecam studio perfect, potrafia fajnie montować i są otwarci na wszelkie propozycje. ja byłam zadowolona z ich usług.{usmiech}

Gość

03-08-2007, 10:11
#13
Ja polecam studio perfect, potrafia fajnie montować i są otwarci na wszelkie propozycje. ja byłam zadowolona z ich usług.{usmiech}
Gość napisał(a):Witam serdecznie !!! Byłam wczoraj na ślubie a następnie na weselu moich znajomych {usmiech}. Wybrali Oni usługi Pana Borkowskiego-moim zdaniem to był dobry wybór! Mile byłam zaskoczona filmem, króry został nagrany przed ślubem w plenerze-po prostu REWELACJA!!! Pan Kamerzysta i Pan Fotograf (bardzo sympatyczny, młody mężczyzna) - SUPER!!! GORĄCO POLECAM!!! {ok}

Gość

16-09-2007, 12:51
#14
Witam serdecznie !!! Byłam wczoraj na ślubie a następnie na weselu moich znajomych {usmiech}. Wybrali Oni usługi Pana Borkowskiego-moim zdaniem to był dobry wybór! Mile byłam zaskoczona filmem, króry został nagrany przed ślubem w plenerze-po prostu REWELACJA!!! Pan Kamerzysta i Pan Fotograf (bardzo sympatyczny, młody mężczyzna) - SUPER!!! GORĄCO POLECAM!!! {ok}
Gość napisał(a):Do wiadomości wyżej - Joasia

Gość

16-09-2007, 13:02
#15
Do wiadomości wyżej - Joasia
Gość napisał(a):Ja polecam marcina piekarskiego. Jestem bardzo zadowolona z jego nagrania.

Gość

16-10-2007, 14:10
#16
Ja polecam marcina piekarskiego. Jestem bardzo zadowolona z jego nagrania.
Gość napisał(a):Witam.1. Jeżeli chodzi o p. Borkowskiego, to nagrywa całkiem przyzwoicie, ale tylko i wyłącznie jeżeli to ON KRĘCI UROCZYSTOŚĆ, jeżeli to robi ktoś z jego ludzi to należy zapomnieć (najlepiej w umowie od razu zaznaczyć że to on ma kręcić) bo ludzie są chyba brani z ulicy bez żadnego przygotowania2. Studio Perfekt- całkowita porażka, kompletna amatorszczyzna ludzi z ulicy3. Studio Wiśnia - patrz punkt 24. Kamerzyści brani podczas podpisywania umowy o salę albo razem z zespołem to amatorzy z kamerką do nagrywania uroczystości w domu, całkowicie odpadają5. Najlepiej nagrywają w Studiu Filmowym TAKTON, pełny profesjonalizm, a co ważne można sobie ustalić różne \"udziwnienia\". Miałem nagrywaną przez tą firmę Studniówkę, a potem wziłem ich na wesele (siedziba w sklepie muzycznym MUZYK na Gorbatowa).PS. \"Kilka\" wesel oglądałem jak żona wybierała kamerzystę na nasze weselę (ponad 10 płyt i kaset), więc można powiedzieć że jestem \"małym\" ekspertem.

Gość

16-10-2007, 20:27
#17
Witam.1. Jeżeli chodzi o p. Borkowskiego, to nagrywa całkiem przyzwoicie, ale tylko i wyłącznie jeżeli to ON KRĘCI UROCZYSTOŚĆ, jeżeli to robi ktoś z jego ludzi to należy zapomnieć (najlepiej w umowie od razu zaznaczyć że to on ma kręcić) bo ludzie są chyba brani z ulicy bez żadnego przygotowania2. Studio Perfekt- całkowita porażka, kompletna amatorszczyzna ludzi z ulicy3. Studio Wiśnia - patrz punkt 24. Kamerzyści brani podczas podpisywania umowy o salę albo razem z zespołem to amatorzy z kamerką do nagrywania uroczystości w domu, całkowicie odpadają5. Najlepiej nagrywają w Studiu Filmowym TAKTON, pełny profesjonalizm, a co ważne można sobie ustalić różne \"udziwnienia\". Miałem nagrywaną przez tą firmę Studniówkę, a potem wziłem ich na wesele (siedziba w sklepie muzycznym MUZYK na Gorbatowa).PS. \"Kilka\" wesel oglądałem jak żona wybierała kamerzystę na nasze weselę (ponad 10 płyt i kaset), więc można powiedzieć że jestem \"małym\" ekspertem.
Gość napisał(a):Przeciez to piszą właściciele firm hahaha ale polewa

Gość

16-10-2007, 20:27
#18
Przeciez to piszą właściciele firm hahaha ale polewa
Gość napisał(a):skontaktuj sie z ta osobą naprawdę warto mi obrabiał wesele kazdy ma indywidualny film i pasujacy do osobowosci panstwa mlodych mozesz byz pewnien ze nie zobaczysz podobnej obrobki na innej kasecie tzn u innej pary mlodej jestem bardzo zadowolona i wielu moich znajomych tez po obejrzeniu zdecydowali sie na ta osobe drzazga 887 170 192 polecam

Gość

17-10-2007, 10:14
#19
skontaktuj sie z ta osobą naprawdę warto mi obrabiał wesele kazdy ma indywidualny film i pasujacy do osobowosci panstwa mlodych mozesz byz pewnien ze nie zobaczysz podobnej obrobki na innej kasecie tzn u innej pary mlodej jestem bardzo zadowolona i wielu moich znajomych tez po obejrzeniu zdecydowali sie na ta osobe drzazga 887 170 192 polecam
Gość napisał(a):chcesz zeby dobrze nagrali ci impreze? ja polecam wszystkim marcina piekarskiego. naprawde warto. ogladalem ostatnio wesele i naprawde super to zrobil. tel. 604 689 004

Gość

17-10-2007, 11:04
#20
chcesz zeby dobrze nagrali ci impreze? ja polecam wszystkim marcina piekarskiego. naprawde warto. ogladalem ostatnio wesele i naprawde super to zrobil. tel. 604 689 004

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów