Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Nagranie jest wspaniale nakrecone{nie}

Gość

18-10-2009, 18:21
#1
Nagranie jest wspaniale nakrecone{nie}
Gość napisał(a):Nagranie jest wspaniale nakrecone{nie}

Gość

18-10-2009, 18:22
#2
Nagranie jest wspaniale nakrecone{nie}
Gość napisał(a):Proszę oto numer do Pana Krzysztofa Lipki 503146500 też tego Pana wybrałam za miesiąc napisze swoje wrażenia na temat nagrania

Gość

19-10-2009, 16:51
#3
Proszę oto numer do Pana Krzysztofa Lipki 503146500 też tego Pana wybrałam za miesiąc napisze swoje wrażenia na temat nagrania
Gość napisał(a):sama na własnej skórze się przekonałam że studio Wiśnia nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem

Gość

16-12-2009, 21:44
#4
sama na własnej skórze się przekonałam że studio Wiśnia nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem
Gość napisał(a):polecam Roberta Fluksa fajny gość super nagrywa bardzo mi się podobało

Gość

16-12-2009, 21:45
#5
polecam Roberta Fluksa fajny gość super nagrywa bardzo mi się podobało
Gość napisał(a):hihihihi kolejny temat z AUTOREKLAMĄ {diabelek} dajcie se już na luzik, tylko wy tu wchodzicie i się nakręcacie na wzajem. Później co niektórzy przeżywają że temu to dołożyli albo o tym to tak dobrze piszą {jezyk} wszyscy się tylko z Was śmieją {diabelek} Szanowne Pary Młode, nie sugerujcie się tymi AUTOopiniami wypowiedzi w stylu "widziałem kilka filmików, są naprawdę super" itd {gafa} rozumiem że jest to jakiś miłośnik twórczości wybitnego reżysera weselnego który zamiast iść do kina szuka po znajomych czy nie mają jakiegoś wesela tego reżysera żeby sobie móc coś "ambitnego" obejrzeć {diabelek} Wybór kamerzysty czy fotografa to nie to samo co wybór np. fryzjera, do frycka można iść sugerując się wypowiedziami z ANONIMOWEGO forum, jak się nie spodoba to następnym razem pójdziemy do innego. Wesele ma się (przeważnie {jezyk}) raz w życiu i nikt rozsądny nie poleci od razu spisać umowę bo ktoś nagrał kilka czy kilkanaście wesel a "klienci" chwalą go pod niebiosa, jakby żadna inna firma nie istniała na świecie.Ale może niektórzy lubią jak ich koledzy z branży wyśmiewają {diabelek}Nie twierdze że są tu tylko i wyłącznie auto-opinie, ale wydaje mi się że super zadowoleni klienci powinni podpisać się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie wstydzą się tych "fachowców". Dużo łatwiej było by podejmować decyzje jak by wszyscy mieli stałe adresy IP wtedy dopiero było by ciekawie {jezyk} pozdrowionka dla wszystkich z "branży" i dla młodych którzy przed podjęciem tak ważnej decyzji porównają sobie pracę wszystkich "fachowców" {mruga}

Gość

17-12-2009, 08:11
#6
hihihihi kolejny temat z AUTOREKLAMĄ {diabelek} dajcie se już na luzik, tylko wy tu wchodzicie i się nakręcacie na wzajem. Później co niektórzy przeżywają że temu to dołożyli albo o tym to tak dobrze piszą {jezyk} wszyscy się tylko z Was śmieją {diabelek} Szanowne Pary Młode, nie sugerujcie się tymi AUTOopiniami wypowiedzi w stylu "widziałem kilka filmików, są naprawdę super" itd {gafa} rozumiem że jest to jakiś miłośnik twórczości wybitnego reżysera weselnego który zamiast iść do kina szuka po znajomych czy nie mają jakiegoś wesela tego reżysera żeby sobie móc coś "ambitnego" obejrzeć {diabelek} Wybór kamerzysty czy fotografa to nie to samo co wybór np. fryzjera, do frycka można iść sugerując się wypowiedziami z ANONIMOWEGO forum, jak się nie spodoba to następnym razem pójdziemy do innego. Wesele ma się (przeważnie {jezyk}) raz w życiu i nikt rozsądny nie poleci od razu spisać umowę bo ktoś nagrał kilka czy kilkanaście wesel a "klienci" chwalą go pod niebiosa, jakby żadna inna firma nie istniała na świecie.Ale może niektórzy lubią jak ich koledzy z branży wyśmiewają {diabelek}Nie twierdze że są tu tylko i wyłącznie auto-opinie, ale wydaje mi się że super zadowoleni klienci powinni podpisać się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie wstydzą się tych "fachowców". Dużo łatwiej było by podejmować decyzje jak by wszyscy mieli stałe adresy IP wtedy dopiero było by ciekawie {jezyk} pozdrowionka dla wszystkich z "branży" i dla młodych którzy przed podjęciem tak ważnej decyzji porównają sobie pracę wszystkich "fachowców" {mruga}
Gość napisał(a):amen j.w. XD{gafa}

Gość

17-12-2009, 10:06
#7
amen j.w. XD{gafa}
Gość napisał(a):[quote=]hihihihi kolejny temat z AUTOREKLAMĄ {diabelek} dajcie se już na luzik, tylko wy tu wchodzicie i się nakręcacie na wzajem. Później co niektórzy przeżywają że temu to dołożyli albo o tym to tak dobrze piszą {jezyk} wszyscy się tylko z Was śmieją {diabelek} Szanowne Pary Młode, nie sugerujcie się tymi AUTOopiniami wypowiedzi w stylu "widziałem kilka filmików, są naprawdę super" itd {gafa} rozumiem że jest to jakiś miłośnik twórczości wybitnego reżysera weselnego który zamiast iść do kina szuka po znajomych czy nie mają jakiegoś wesela tego reżysera żeby sobie móc coś "ambitnego" obejrzeć {diabelek} Wybór kamerzysty czy fotografa to nie to samo co wybór np. fryzjera, do frycka można iść sugerując się wypowiedziami z ANONIMOWEGO forum, jak się nie spodoba to następnym razem pójdziemy do innego. Wesele ma się (przeważnie {jezyk}) raz w życiu i nikt rozsądny nie poleci od razu spisać umowę bo ktoś nagrał kilka czy kilkanaście wesel a "klienci" chwalą go pod niebiosa, jakby żadna inna firma nie istniała na świecie.Ale może niektórzy lubią jak ich koledzy z branży wyśmiewają {diabelek}Nie twierdze że są tu tylko i wyłącznie auto-opinie, ale wydaje mi się że super zadowoleni klienci powinni podpisać się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie wstydzą się tych "fachowców". Dużo łatwiej było by podejmować decyzje jak by wszyscy mieli stałe adresy IP wtedy dopiero było by ciekawie {jezyk} pozdrowionka dla wszystkich z "branży" i dla młodych którzy przed podjęciem tak ważnej decyzji porównają sobie pracę wszystkich "fachowców" {mruga}[/quote]  A może kolega się przedstawi? Taki referat trzepnołeś wiec chciałbym poznać autora. Pewnie nie poznam bo cykor z ciebie.

Gość

18-12-2009, 02:03
#8
[quote=]hihihihi kolejny temat z AUTOREKLAMĄ {diabelek} dajcie se już na luzik, tylko wy tu wchodzicie i się nakręcacie na wzajem. Później co niektórzy przeżywają że temu to dołożyli albo o tym to tak dobrze piszą {jezyk} wszyscy się tylko z Was śmieją {diabelek} Szanowne Pary Młode, nie sugerujcie się tymi AUTOopiniami wypowiedzi w stylu "widziałem kilka filmików, są naprawdę super" itd {gafa} rozumiem że jest to jakiś miłośnik twórczości wybitnego reżysera weselnego który zamiast iść do kina szuka po znajomych czy nie mają jakiegoś wesela tego reżysera żeby sobie móc coś "ambitnego" obejrzeć {diabelek} Wybór kamerzysty czy fotografa to nie to samo co wybór np. fryzjera, do frycka można iść sugerując się wypowiedziami z ANONIMOWEGO forum, jak się nie spodoba to następnym razem pójdziemy do innego. Wesele ma się (przeważnie {jezyk}) raz w życiu i nikt rozsądny nie poleci od razu spisać umowę bo ktoś nagrał kilka czy kilkanaście wesel a "klienci" chwalą go pod niebiosa, jakby żadna inna firma nie istniała na świecie.Ale może niektórzy lubią jak ich koledzy z branży wyśmiewają {diabelek}Nie twierdze że są tu tylko i wyłącznie auto-opinie, ale wydaje mi się że super zadowoleni klienci powinni podpisać się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie wstydzą się tych "fachowców". Dużo łatwiej było by podejmować decyzje jak by wszyscy mieli stałe adresy IP wtedy dopiero było by ciekawie {jezyk} pozdrowionka dla wszystkich z "branży" i dla młodych którzy przed podjęciem tak ważnej decyzji porównają sobie pracę wszystkich "fachowców" {mruga}[/quote]  A może kolega się przedstawi? Taki referat trzepnołeś wiec chciałbym poznać autora. Pewnie nie poznam bo cykor z ciebie.
Gość napisał(a):ooooo czyli kolega z branży jednak a nie zadowolony klient {jezyk} na pewno się znamy {mruga} mam nadzieję że nie trafiłem w czuły punkt {diabelek} skończcie ten temat jak się nie ma roboty to trzeba zacząć się przykładać, opinie z forum nie wystarczą {jezyk}

Gość

18-12-2009, 09:43
#9
ooooo czyli kolega z branży jednak a nie zadowolony klient {jezyk} na pewno się znamy {mruga} mam nadzieję że nie trafiłem w czuły punkt {diabelek} skończcie ten temat jak się nie ma roboty to trzeba zacząć się przykładać, opinie z forum nie wystarczą {jezyk}
Gość napisał(a):a ja byłem na weselu w Wolkowych i widziałem gościa, który tam nagrywał. zobaczcie, co wrzucił na youtubehttp://www.youtube.com/watch?v=br92VYS4Ngohttp://www. youtube.com/watch?v=HX1uBGZ7HrQhttp://www.youtube.com/watch? v=QoQWpuw0aOY

Gość

19-12-2009, 00:47
#10
a ja byłem na weselu w Wolkowych i widziałem gościa, który tam nagrywał. zobaczcie, co wrzucił na youtubehttp://www.youtube.com/watch?v=br92VYS4Ngohttp://www. youtube.com/watch?v=HX1uBGZ7HrQhttp://www.youtube.com/watch? v=QoQWpuw0aOY
Gość napisał(a):Moim skromnym zdaniem nic godnego uwagi...... przypomina mi nagranie pewnego studia ze szczytna....

Gość

19-12-2009, 11:35
#11
Moim skromnym zdaniem nic godnego uwagi...... przypomina mi nagranie pewnego studia ze szczytna....
Gość napisał(a):taaa... ale ja widziałem również i robótki z O-łęki. animacji tam było tyle, że nawet disneyowski pixar by się nie powstydził {diabelek}

Gość

19-12-2009, 14:01
#12
taaa... ale ja widziałem również i robótki z O-łęki. animacji tam było tyle, że nawet disneyowski pixar by się nie powstydził {diabelek}
Gość napisał(a):Ostrołęka jeszcze długo nie dorówna "profesjonalistom" ze Szczytna....{diabelek} . Te teledyski biją na głowę wszystkie rodzime produkcje filmowe{diabelek}.pozdrawiam "profesjonalistów" ze Szczytna {mruga}

Gość

19-12-2009, 19:04
#13
Ostrołęka jeszcze długo nie dorówna "profesjonalistom" ze Szczytna....{diabelek} . Te teledyski biją na głowę wszystkie rodzime produkcje filmowe{diabelek}.pozdrawiam "profesjonalistów" ze Szczytna {mruga}
Gość napisał(a):Ja na Twoim miejscu wybrałabym Leszka Mackiewicza- człowiek z kulturą a nagrania robi kosmiczne. Ze swojego nagrania jestem bardzo zadowolona. Dzięki Leszku {usmiech}J.J.{!}

Gość

19-12-2009, 19:33
#14
Ja na Twoim miejscu wybrałabym Leszka Mackiewicza- człowiek z kulturą a nagrania robi kosmiczne. Ze swojego nagrania jestem bardzo zadowolona. Dzięki Leszku {usmiech}J.J.{!}
Gość napisał(a):akurat "profesjonaliści" ze Szczytna nagrywali mojej siostrze wesele i co? zrobili to na dwie kamery (w tym jedna na jakimś wysięgniku) za kwotę o 1/3 mniej niż garniturowi "profesjonaliści" z Ostrołęki z jedną kamerką. Ja w następnym roku na swoje wesele również ich biorę, bo efekt końcowy w ich pracy to widać na płytach a nie na takich forach jak tu.

Gość

19-12-2009, 21:04
#15
akurat "profesjonaliści" ze Szczytna nagrywali mojej siostrze wesele i co? zrobili to na dwie kamery (w tym jedna na jakimś wysięgniku) za kwotę o 1/3 mniej niż garniturowi "profesjonaliści" z Ostrołęki z jedną kamerką. Ja w następnym roku na swoje wesele również ich biorę, bo efekt końcowy w ich pracy to widać na płytach a nie na takich forach jak tu.
Gość napisał(a):a moge wiedziec o kim mowisz (chodzi mi o tych co kreca dwiema  kamierami)moze jakis namiar do nich masz?bylabym wdzieczna :)

Gość

04-01-2010, 23:43
#16
a moge wiedziec o kim mowisz (chodzi mi o tych co kreca dwiema  kamierami)moze jakis namiar do nich masz?bylabym wdzieczna :)
Gość napisał(a):mam maila do tej ekipy:arbato@aol.pl

Gość

06-01-2010, 03:57
#17
mam maila do tej ekipy:arbato@aol.pl
Gość napisał(a):Polecam p. Leszka Mackiewiczahttp://www.videofilmowanieforum.eu/

Gość

15-01-2010, 15:51
#18
Polecam p. Leszka Mackiewiczahttp://www.videofilmowanieforum.eu/
Gość napisał(a):A co myślicie o Adamie Piekarskim albo o Marcie i Marcinie Piekarskich? Nagrywali u kogoś z Was? Proszę o opinię.

Gość

30-01-2010, 12:48
#19
A co myślicie o Adamie Piekarskim albo o Marcie i Marcinie Piekarskich? Nagrywali u kogoś z Was? Proszę o opinię.
Gość napisał(a):A ile kosztuje nagranie wesela w tym roku w październiku. Jakie są ceny w Ostrołęce?

Gość

24-02-2010, 20:49
#20
A ile kosztuje nagranie wesela w tym roku w październiku. Jakie są ceny w Ostrołęce?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: bauter
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów