Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):studio' Perfect'

Gość

10-12-2012, 10:11
#1
studio' Perfect'
Gość napisał(a):pan Borkowski moze i nadaje sie na wesela...niewiem nie wypowiadam sie ale co do studniowek...to!!!! najgorsza plyta jaka widzialam...wszystko robione najwidoczniej ,,na szybkiego" napisy poprzekrecane.... zero profesjonalizmu! skoro kazdy placi tyle samo to czemu jednego jest widac raz a drugiego w tym czasie dziesiec razy...bezsensu! o wersji niepelnego poloneza juz nie wspomne...polonez to chyba podstawa! czesc prezentacyjna zrobiona okropnie ( i wszystkich nie ma) no i tyle! Nie polecam na STUDNIOWKI!!!!!!

Gość

11-03-2013, 21:14
#2
pan Borkowski moze i nadaje sie na wesela...niewiem nie wypowiadam sie ale co do studniowek...to!!!! najgorsza plyta jaka widzialam...wszystko robione najwidoczniej ,,na szybkiego" napisy poprzekrecane.... zero profesjonalizmu! skoro kazdy placi tyle samo to czemu jednego jest widac raz a drugiego w tym czasie dziesiec razy...bezsensu! o wersji niepelnego poloneza juz nie wspomne...polonez to chyba podstawa! czesc prezentacyjna zrobiona okropnie ( i wszystkich nie ma) no i tyle! Nie polecam na STUDNIOWKI!!!!!!
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o ART project to bardzo dobre ceny mają, zadzwońcie do nich sami się przekonacie , że jak na film 3 godzinny z wesela to cena jest super, plus jakość HD :) Dużo teraz osób robi reportaże ślubne i cały film trwa 80 min maksymalnie. Film jest wtedy ciekawy, ale jak się płaci dużo kasy to chciałoby się więcej, niestety. Dużo osób w Ostrołęce czy okolicach myśli, że nagrywanie wesela to nagrywanie jak ktoś wcina kotleta!!! a tego już nikt z dobrym gustem nie chce!! Borkowski Studio ma ciekawą ofertę, ale do tanich nie należą i w dodatku nie wiadomo kto będzie nagrywał Twoje wesele bo jest kilka ekip - to wielki minus, bo nie ma na stronie napisane, kto realizował konkretny film, a mogą być wybrane tylko realizacje Pana Borkowskiego i jak otrzymamy swój film, można czuć się zawiedzionym. Jest naprawdę duży wybór jeśli chodzi o Ostrołękę, ale czasem warto popatrzeć na ofertę pobliskich miast choć o dobrego kamerzystę w małym mieście ciężko.

Gość

04-04-2013, 17:12
#3
Jeśli chodzi o ART project to bardzo dobre ceny mają, zadzwońcie do nich sami się przekonacie , że jak na film 3 godzinny z wesela to cena jest super, plus jakość HD :) Dużo teraz osób robi reportaże ślubne i cały film trwa 80 min maksymalnie. Film jest wtedy ciekawy, ale jak się płaci dużo kasy to chciałoby się więcej, niestety. Dużo osób w Ostrołęce czy okolicach myśli, że nagrywanie wesela to nagrywanie jak ktoś wcina kotleta!!! a tego już nikt z dobrym gustem nie chce!! Borkowski Studio ma ciekawą ofertę, ale do tanich nie należą i w dodatku nie wiadomo kto będzie nagrywał Twoje wesele bo jest kilka ekip - to wielki minus, bo nie ma na stronie napisane, kto realizował konkretny film, a mogą być wybrane tylko realizacje Pana Borkowskiego i jak otrzymamy swój film, można czuć się zawiedzionym. Jest naprawdę duży wybór jeśli chodzi o Ostrołękę, ale czasem warto popatrzeć na ofertę pobliskich miast choć o dobrego kamerzystę w małym mieście ciężko.
Gość napisał(a):mam pytanie. Co myślicie o zespole[b]FOTON[b] z Ostrołęki?? czekam na wasze opinie

Gość

23-04-2013, 18:56
#4
mam pytanie. Co myślicie o zespole[b]FOTON[b] z Ostrołęki?? czekam na wasze opinie
Gość napisał(a):???

Gość

24-04-2013, 19:39
#5
???
Gość napisał(a):Nie polecam p. Borkowskiego z Ostrołęki, nie podoba mi się nagranie. Bierze dużą kasę bo aż 5000zł i każe czekać  trzy miesiące na nagranie  filmu i zdjęć. Na moim ślubie w kościele wyciął kazanie a tak było ładne. Na weselu nie nagrywał stołów przy których siedzieli goście a chciałam mieć pamiątkę kto z kim siedział. Nagrywając wesele to są tylko szybkie ujęcia i migawki. Jeszcze raz nie polecam . Nagrywa to co p.Borkowski uważa za stosowne. Inni kamerzyści nagrywają wszystko a następnie zapraszają parę młodą i to para młoda decyduje co ma być na płycie a nie p. Borkowski. Jeszcze raz nie polecam

Gość

05-01-2014, 18:55
#6
Nie polecam p. Borkowskiego z Ostrołęki, nie podoba mi się nagranie. Bierze dużą kasę bo aż 5000zł i każe czekać  trzy miesiące na nagranie  filmu i zdjęć. Na moim ślubie w kościele wyciął kazanie a tak było ładne. Na weselu nie nagrywał stołów przy których siedzieli goście a chciałam mieć pamiątkę kto z kim siedział. Nagrywając wesele to są tylko szybkie ujęcia i migawki. Jeszcze raz nie polecam . Nagrywa to co p.Borkowski uważa za stosowne. Inni kamerzyści nagrywają wszystko a następnie zapraszają parę młodą i to para młoda decyduje co ma być na płycie a nie p. Borkowski. Jeszcze raz nie polecam
Gość napisał(a):widzę że konkurencja zaczyna toczyć piane bo nie dorównuje w tym co robi borkowski nagle post i o studniówkach i o weselu dziwny zbieg okoliczności pewnie pisała ta sama osoba oglądam od czasu do czasu filmy i są bardzo fajne  

Gość

05-01-2014, 21:53
#7
widzę że konkurencja zaczyna toczyć piane bo nie dorównuje w tym co robi borkowski nagle post i o studniówkach i o weselu dziwny zbieg okoliczności pewnie pisała ta sama osoba oglądam od czasu do czasu filmy i są bardzo fajne  
Gość napisał(a):Ja również odradzam studio Borkowski  z Ostrołęki. Jestem bardzo rozczarowana nie tylko filmem, ale tez zdjeciami jakie otrzymalam. Beznadziejna jakosc. Widać, ze koleś leci na ilosc a nie jakosc. Zdjecia sa nieostre, film z podkladem muzycznym podczas przysiegi i nic nie slychac. Wogole nie skamerowal kosciola, tylko zabawe weselna. Załuje wydanych pieniedzy i przestrzegam innych. Nie warto!!  

Gość

06-01-2014, 17:23
#8
Ja również odradzam studio Borkowski  z Ostrołęki. Jestem bardzo rozczarowana nie tylko filmem, ale tez zdjeciami jakie otrzymalam. Beznadziejna jakosc. Widać, ze koleś leci na ilosc a nie jakosc. Zdjecia sa nieostre, film z podkladem muzycznym podczas przysiegi i nic nie slychac. Wogole nie skamerowal kosciola, tylko zabawe weselna. Załuje wydanych pieniedzy i przestrzegam innych. Nie warto!!  
Gość napisał(a):605-247-601 polecam

Gość

06-01-2014, 21:19
#9
605-247-601 polecam
Gość napisał(a):Jeśli korzystasz z forum żeby kogoś oczerniać to przynajmniej zmień IP a nie podajesz się za inną osobę i piszesz dzień po dniu .Do numeru 881566169

Gość

07-01-2014, 14:08
#10
Jeśli korzystasz z forum żeby kogoś oczerniać to przynajmniej zmień IP a nie podajesz się za inną osobę i piszesz dzień po dniu .Do numeru 881566169
Gość napisał(a):88.156.61.69  dwa rozne wpisy a to sami IP jak widać są jeszcze debile nie znający internetów :P  

Gość

11-01-2014, 21:29
#11
88.156.61.69  dwa rozne wpisy a to sami IP jak widać są jeszcze debile nie znający internetów :P  
Gość napisał(a):a moim zdaniem film z wesela to przezytek i tak nikt tego nie oglada, leży w szafce i się kurzy. Moim zdaniem lepiej zapłącić więcej za dobrego fotografa, bądz nawet dwóch. Zdjęcia mozna powiesić na ścianie, wywołać w powiększeniu, zrobić ciekawy fotoalbum, który łatwiej się ogląda. U mnie fotoalbum lezy na komodzie pięknie oprawiony i często jak przychodzą goście to sami do niego sięgają i przeglądają. Filmu nikt nie ogląda :D

Gość

12-01-2014, 17:10
#12
a moim zdaniem film z wesela to przezytek i tak nikt tego nie oglada, leży w szafce i się kurzy. Moim zdaniem lepiej zapłącić więcej za dobrego fotografa, bądz nawet dwóch. Zdjęcia mozna powiesić na ścianie, wywołać w powiększeniu, zrobić ciekawy fotoalbum, który łatwiej się ogląda. U mnie fotoalbum lezy na komodzie pięknie oprawiony i często jak przychodzą goście to sami do niego sięgają i przeglądają. Filmu nikt nie ogląda :D
Gość napisał(a):Bo dobre nagranie to również montaż a nie kotlet ;P stara kamerą heheh

Gość

13-01-2014, 19:20
#13
Bo dobre nagranie to również montaż a nie kotlet ;P stara kamerą heheh
Gość napisał(a):a studio Perfekt jak Wam się widzi? :)

Gość

16-01-2014, 07:10
#14
a studio Perfekt jak Wam się widzi? :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]a studio Perfekt jak Wam się widzi? :) [/quote]Bardzo dobry wybór.

Gość

16-01-2014, 09:38
#15
[quote=Gość]a studio Perfekt jak Wam się widzi? :) [/quote]Bardzo dobry wybór.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]a studio Perfekt jak Wam się widzi? :) [/quote]Bardzo dobry wybór. [/quote]Podziękował :)

Gość

16-01-2014, 10:06
#16
[quote=Gość][quote=Gość]a studio Perfekt jak Wam się widzi? :) [/quote]Bardzo dobry wybór. [/quote]Podziękował :)
Gość napisał(a):ja zastanawiam się nad borkowskim i art project , prosze o opinie

Gość

25-02-2014, 21:46
#17
ja zastanawiam się nad borkowskim i art project , prosze o opinie
Gość napisał(a):Polecam studio prymus marcin piekarski profeska wszystkim podobało się nagranie z wesela i zdjęcia;-)

Gość

07-03-2014, 19:22
#18
Polecam studio prymus marcin piekarski profeska wszystkim podobało się nagranie z wesela i zdjęcia;-)
Gość napisał(a):Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-) Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna.....Izabell

Gość

07-03-2014, 20:00
#19
Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-) Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna.....Izabell
Gość napisał(a):IP: 89.67.13.219zmień chociaż IP jak chwalisz pod niebiosa tylko jedną firmę chyba że to sam Bóg pisze, chociaż tylko w dwóch osobach, no chyba że inne fora weźmiemy pod uwagę to będzie nawet w 5 osobach widać w niebie mają stałe IP {jezyk}

Gość

08-03-2014, 07:30
#20
IP: 89.67.13.219zmień chociaż IP jak chwalisz pod niebiosa tylko jedną firmę chyba że to sam Bóg pisze, chociaż tylko w dwóch osobach, no chyba że inne fora weźmiemy pod uwagę to będzie nawet w 5 osobach widać w niebie mają stałe IP {jezyk}

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów