Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Krzysztof Lipka nauki pobierał w Studio Perfekt i trzeba przyznać ze dobrze to mu zrobiło.... Widziałem kilka wesel nagranych i zmontowanych, po prostu nie ma się do czego przy czepić. I tak jak napisał poprzednik bardzo skromny facet znający się na robocie.A co do Pana fotografa współpracującego a Panem Lipką to mogę powiedzieć że od niedawna zaczął parać się fotografią...

Gość

13-04-2009, 20:48
#1
Krzysztof Lipka nauki pobierał w Studio Perfekt i trzeba przyznać ze dobrze to mu zrobiło.... Widziałem kilka wesel nagranych i zmontowanych, po prostu nie ma się do czego przy czepić. I tak jak napisał poprzednik bardzo skromny facet znający się na robocie.A co do Pana fotografa współpracującego a Panem Lipką to mogę powiedzieć że od niedawna zaczął parać się fotografią...
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy moze ktoś mógłby napisac opinię co do kamerzysty Krzysztofa Lipki Studio HD?[/quote]Bardzo porządna postać. Widziałem jego nagrania. Są naprawdę bardzo dobre. Obróbka materiału pierwsza klasa. Sprzęt jakim dysponuje z górnej półki. A przy tym bardzo sympatyczny koleś. Naprawdę warty polecenia.

Gość

14-04-2009, 14:22
#2
[quote=Gość]a czy moze ktoś mógłby napisac opinię co do kamerzysty Krzysztofa Lipki Studio HD?[/quote]Bardzo porządna postać. Widziałem jego nagrania. Są naprawdę bardzo dobre. Obróbka materiału pierwsza klasa. Sprzęt jakim dysponuje z górnej półki. A przy tym bardzo sympatyczny koleś. Naprawdę warty polecenia.
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy moze ktoś mógłby napisac opinię co do kamerzysty Krzysztofa Lipki Studio HD?[/quote]

Gość

14-04-2009, 14:23
#3
[quote=Gość]a czy moze ktoś mógłby napisac opinię co do kamerzysty Krzysztofa Lipki Studio HD?[/quote]
Gość napisał(a):fotograf to pewnie jego żona

Gość

14-04-2009, 22:10
#4
fotograf to pewnie jego żona
Gość napisał(a):Lipka nagrywał wesele moim znajomym - po prostu rewelacja. Kapitalny montaż no i jakość. Widziałem parę wesel w życiu i to na pewno jest w pierwszej trójce. No i generalnie fajny koleś w kontakcie.

Gość

26-04-2009, 13:45
#5
Lipka nagrywał wesele moim znajomym - po prostu rewelacja. Kapitalny montaż no i jakość. Widziałem parę wesel w życiu i to na pewno jest w pierwszej trójce. No i generalnie fajny koleś w kontakcie.
Gość napisał(a):a ja polecam studio Peferect:) ludzie znakomici, film super nagrany :) polecam :)

Gość

26-04-2009, 15:20
#6
a ja polecam studio Peferect:) ludzie znakomici, film super nagrany :) polecam :)
Gość napisał(a):Hej,a ja mam takie pytanie z innej beczki:) heh Jak ma na imię i nazwisko ten młody chłopak,który filmuje razem z panem Borkowskim????{mruga}{?}

Gość

31-05-2009, 23:24
#7
Hej,a ja mam takie pytanie z innej beczki:) heh Jak ma na imię i nazwisko ten młody chłopak,który filmuje razem z panem Borkowskim????{mruga}{?}
Gość napisał(a):Jesli ktos chce fajny filmik z wesela, w dobrej cenie i jakosci to niech skontaktuje sie z sz4k4lem (sz4k4k-85@tlen.pl)jego filmiki mozna zobaczyc na youtube, wesela rowniez swietnie robi.Moje napewno On bedzie robil. ;)

Gość

01-06-2009, 10:06
#8
Jesli ktos chce fajny filmik z wesela, w dobrej cenie i jakosci to niech skontaktuje sie z sz4k4lem (sz4k4k-85@tlen.pl)jego filmiki mozna zobaczyc na youtube, wesela rowniez swietnie robi.Moje napewno On bedzie robil. ;)
Gość napisał(a):studio Perfekt is perfect{ok}

Gość

03-06-2009, 19:49
#9
studio Perfekt is perfect{ok}
Gość napisał(a):Może ktoś poleci kamerzystę i fotografa z okolic Makowa Maz , jest ktoś tam dobry w tym fachu.

Gość

05-06-2009, 22:49
#10
Może ktoś poleci kamerzystę i fotografa z okolic Makowa Maz , jest ktoś tam dobry w tym fachu.
Gość napisał(a):O właśnie jak ma na imię ten młody chłopak co kameruje razem z Panem Borkowskim???

Gość

10-06-2009, 15:59
#11
O właśnie jak ma na imię ten młody chłopak co kameruje razem z Panem Borkowskim???
Gość napisał(a):czy ma ktoś może kontakt do Pana Lipki z Olszewa-Borek??

Gość

14-06-2009, 15:26
#12
czy ma ktoś może kontakt do Pana Lipki z Olszewa-Borek??
Gość napisał(a):ja mam ale nie dam :)

Gość

14-06-2009, 22:06
#13
ja mam ale nie dam :)
Gość napisał(a):Polecam Pana Borkowskiego pełen profesionalizm :) byliśmy  z jego usług bardzo zadowoleni pozdrawiam:) Anna S

Gość

15-06-2009, 22:18
#14
Polecam Pana Borkowskiego pełen profesionalizm :) byliśmy  z jego usług bardzo zadowoleni pozdrawiam:) Anna S
Gość napisał(a):A kto to jest ten pan Borkowski???

Gość

16-06-2009, 01:02
#15
A kto to jest ten pan Borkowski???
Gość napisał(a):Co do nagrywania Pana Borkowsikego to tragedia{dobani}a nie profesjonalizm,może 10 lat temu,bo nie było innych kamerzystów i człowiek był zmuszony ale teraz nigdy więcej..

Gość

16-06-2009, 08:00
#16
Co do nagrywania Pana Borkowsikego to tragedia{dobani}a nie profesjonalizm,może 10 lat temu,bo nie było innych kamerzystów i człowiek był zmuszony ale teraz nigdy więcej..
Gość napisał(a): TO TEN CO WIECZNIE JAKIEŚ DOPŁATY I PROBLEMY ,OCZYWIŚCIE Z WINY MŁODEJ PARY{zly}

Gość

16-06-2009, 08:02
#17
TO TEN CO WIECZNIE JAKIEŚ DOPŁATY I PROBLEMY ,OCZYWIŚCIE Z WINY MŁODEJ PARY{zly}
Gość napisał(a):Przed chwileczką skończyliśmy oglądanie płytki z naszego wesela,które nagrywał PAN BORKOWSKI jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się ,że właśnie ON nam nagrywał całą uroczystośc.DZIĘKUJEMY PANIE BORKOWSKI.{mruga}

Gość

18-06-2009, 00:37
#18
Przed chwileczką skończyliśmy oglądanie płytki z naszego wesela,które nagrywał PAN BORKOWSKI jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się ,że właśnie ON nam nagrywał całą uroczystośc.DZIĘKUJEMY PANIE BORKOWSKI.{mruga}
Gość napisał(a):bu ha ha ha ha{diabelek}

Gość

18-06-2009, 07:23
#19
bu ha ha ha ha{diabelek}
Gość napisał(a):Bardzo chcialbym polecic Ci KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO z Ostroleki. Profesjonalne podejscie do pracy wykonanie jeszcze lepsze. Jest to osoba kreatywna z wieloma pomyslami na zdjecia i film. Naprawde nie spodziewalem sie ,ze tak swietnie mozna nakrcic wesele i zrobic tak swietne zdjecia. Nagranie jest wspaniale nakrecone, podklad muzyczny idealnie dobrany do sytuacji.... mozna by bylo wymieniac duzo plusow. Ja jestem szczesliwy ze wybralem go i ze mam tak wspaniala pamiatke mojego wesela. NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!POLECAM!!!!!!!!! tel.698-611-759

Gość

18-10-2009, 18:15
#20
Bardzo chcialbym polecic Ci KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO z Ostroleki. Profesjonalne podejscie do pracy wykonanie jeszcze lepsze. Jest to osoba kreatywna z wieloma pomyslami na zdjecia i film. Naprawde nie spodziewalem sie ,ze tak swietnie mozna nakrcic wesele i zrobic tak swietne zdjecia. Nagranie jest wspaniale nakrecone, podklad muzyczny idealnie dobrany do sytuacji.... mozna by bylo wymieniac duzo plusow. Ja jestem szczesliwy ze wybralem go i ze mam tak wspaniala pamiatke mojego wesela. NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!POLECAM!!!!!!!!! tel.698-611-759

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów