Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Do pana Borkowskiego - klienta a nie klijenta... , rzeczywiście pełny profesjonalizm...

Gość

17-10-2007, 13:50
#1
Do pana Borkowskiego - klienta a nie klijenta... , rzeczywiście pełny profesjonalizm...
Gość napisał(a):A co powiecie szanowni forumowicze o tak modnych fotoreportażach zdjęciowych , plenerowych? Kto waszym zdaniem liczy się na rynku Ostrołęckim z fotografów zajmujących się tą dziedziną.Pozdrawiam Łomżynianin

Gość

17-10-2007, 22:04
#2
A co powiecie szanowni forumowicze o tak modnych fotoreportażach zdjęciowych , plenerowych? Kto waszym zdaniem liczy się na rynku Ostrołęckim z fotografów zajmujących się tą dziedziną.Pozdrawiam Łomżynianin
Gość napisał(a):Jakoś nie wydaje mi sie byś był łomżyniakiem -lambadziarzem!

Gość

19-10-2007, 22:48
#3
Jakoś nie wydaje mi sie byś był łomżyniakiem -lambadziarzem!
Gość napisał(a):Synu jesteś małej wiary{diabelek}

Gość

20-10-2007, 08:23
#4
Synu jesteś małej wiary{diabelek}
Gość napisał(a):Jedno mnie denerwuje we wszystkich nagraniach i poczynaniach panów kręcących na weselach komuniach itp. Co to jest reportaż musicie trochę poczytać o tym. Rejestrator video jest cichym dokumentalistą tego co dzieje się przed obiektywem kamery, to nie jest ustawiany film fabularny. A tu pan \"kamerzysta\" ustawia wszystkch robi pikapy, jest głośniejszy od kapeli, jeżeli mu się nie uda nagrać wyjścia Państwa Młodych robi to powtórnie cofając ich do domu itp. Cyrki na które nabierają się młodzi. Prawdziwy profesjonalista wie co to intymność takiej imprezy no i stosuje \"złoty podział\", a co to jest kamermany?

Gość

21-10-2007, 09:56
#5
Jedno mnie denerwuje we wszystkich nagraniach i poczynaniach panów kręcących na weselach komuniach itp. Co to jest reportaż musicie trochę poczytać o tym. Rejestrator video jest cichym dokumentalistą tego co dzieje się przed obiektywem kamery, to nie jest ustawiany film fabularny. A tu pan \"kamerzysta\" ustawia wszystkch robi pikapy, jest głośniejszy od kapeli, jeżeli mu się nie uda nagrać wyjścia Państwa Młodych robi to powtórnie cofając ich do domu itp. Cyrki na które nabierają się młodzi. Prawdziwy profesjonalista wie co to intymność takiej imprezy no i stosuje \"złoty podział\", a co to jest kamermany?
Gość napisał(a):\"A co powiecie szanowni forumowicze o tak modnych fotoreportażach zdjęciowych , plenerowych? Kto waszym zdaniem liczy się na rynku Ostrołęckim z fotografów zajmujących się tą dziedziną\"Witam!Przeszukałem rynek usług foto w Ostrołęce - szczerze mówiąc  nie znalazłem nikogo z przyzwoitym portfolio. Czyżby nikt nie robił tutaj profesjonalnych fotoreportaży? Co do Studia SPI w Łomży - widziałem przypadkowo jeden film - wg mnie ok.    

Gość

25-10-2007, 10:34
#6
\"A co powiecie szanowni forumowicze o tak modnych fotoreportażach zdjęciowych , plenerowych? Kto waszym zdaniem liczy się na rynku Ostrołęckim z fotografów zajmujących się tą dziedziną\"Witam!Przeszukałem rynek usług foto w Ostrołęce - szczerze mówiąc  nie znalazłem nikogo z przyzwoitym portfolio. Czyżby nikt nie robił tutaj profesjonalnych fotoreportaży? Co do Studia SPI w Łomży - widziałem przypadkowo jeden film - wg mnie ok.    
straganik napisał(a):Odświeżam temat.Kamerzyści, których mogę polecić:- wspominany tu Borkowski- oraz TaktonDlaczego akurat Oni?Naprawdę fajne nagrania, bez upiększaczy, udziwnień w montażu (latające kwiatki, motylki, itp.), fajna muzyka w podkładach, przemyślany scenariusz filmu.Jednak oglądając którąś z kolei płytkę zauważyć można schematy:taka sama czołówka, taka sama piosenka przy życzeniach, przy wyjściu z domu. No ale cóż przy tylu zleceniach, ciężko o coraz to nowsze niepowtarzalne utwory.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
19-01-2009, 16:10
#7
Odświeżam temat.Kamerzyści, których mogę polecić:- wspominany tu Borkowski- oraz TaktonDlaczego akurat Oni?Naprawdę fajne nagrania, bez upiększaczy, udziwnień w montażu (latające kwiatki, motylki, itp.), fajna muzyka w podkładach, przemyślany scenariusz filmu.Jednak oglądając którąś z kolei płytkę zauważyć można schematy:taka sama czołówka, taka sama piosenka przy życzeniach, przy wyjściu z domu. No ale cóż przy tylu zleceniach, ciężko o coraz to nowsze niepowtarzalne utwory.
Gość napisał(a):Proponuję Studio Format i Piotrka Kulasa. Najlepiej nagrane wesela jakie widzialem

Gość

19-01-2009, 17:53
#8
Proponuję Studio Format i Piotrka Kulasa. Najlepiej nagrane wesela jakie widzialem
Gość napisał(a):Ale się ludziska promują.  Dobrego profesjonalisty nie trzeba polecać.  Jakość sama się wypromuje.

Gość

19-01-2009, 21:52
#9
Ale się ludziska promują.  Dobrego profesjonalisty nie trzeba polecać.  Jakość sama się wypromuje.
Gość napisał(a):"Ale się ludziska promują.  Dobrego profesjonalisty nie trzeba polecać.  Jakość sama się wypromuje."Święte słowa ojca dobrodzieja

Gość

19-01-2009, 23:05
#10
"Ale się ludziska promują.  Dobrego profesjonalisty nie trzeba polecać.  Jakość sama się wypromuje."Święte słowa ojca dobrodzieja
Gość napisał(a):a czy moze ktoś mógłby napisac opinię co do kamerzysty Krzysztofa Lipki Studio HD?

Gość

04-02-2009, 14:29
#11
a czy moze ktoś mógłby napisac opinię co do kamerzysty Krzysztofa Lipki Studio HD?
Gość napisał(a):dobry fachura i skromny chłopak polecam :))))

Gość

04-02-2009, 15:00
#12
dobry fachura i skromny chłopak polecam :))))
straganik napisał(a):Radzę brać kamerzystę z doświadczeniem, najlepiej takiego o którym się dobrze mówi  (pozytywne opinie mogą również oznaczać też to, że sporo osób korzysta z jego usługZ pewnością ceny uzależnione są od jego doświadczenia, umiejętności, sprzętu. Ale nie jest regułą, że "lepszy" kamerzysta ma wyższe ceny. Jeden uważa, że jego praca przy ślubie warta jest 3000 a inny że 1500, a jeszcze inny będzie chciał mniej.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
05-02-2009, 11:29
#13
Radzę brać kamerzystę z doświadczeniem, najlepiej takiego o którym się dobrze mówi  (pozytywne opinie mogą również oznaczać też to, że sporo osób korzysta z jego usługZ pewnością ceny uzależnione są od jego doświadczenia, umiejętności, sprzętu. Ale nie jest regułą, że "lepszy" kamerzysta ma wyższe ceny. Jeden uważa, że jego praca przy ślubie warta jest 3000 a inny że 1500, a jeszcze inny będzie chciał mniej.
Gość napisał(a):straganik ty chyba wzrok straciłeś pisząc takie bzdury. Kogo ty polecasz?? Polecając te dwie "firmy" wpychasz przyszłych klientów na minę {diabelek}

Gość

09-02-2009, 15:36
#14
straganik ty chyba wzrok straciłeś pisząc takie bzdury. Kogo ty polecasz?? Polecając te dwie "firmy" wpychasz przyszłych klientów na minę {diabelek}
straganik napisał(a):[quote=]straganik ty chyba wzrok straciłeś pisząc takie bzdury. [/quote]A no ślepa jestem, gogle muszę nosić. A bzdury to nie wiem w którym momencie napisałam. Chodzi o wymienienie tych dwóch konkretnych firm?![quote=]Kogo ty polecasz?? [/quote]A no filmy zmontowane właśnie przez te osoby/firmy bardzo mi się podobały. Zaznaczam że nie oglądałam tylko ich filmów, ale też innych ostrołęckich kamerzystów, jak i spoza regionu.[quote=]Polecając te dwie "firmy" wpychasz przyszłych klientów na minę {diabelek}[/quote]Wybór kamerzysty to sprawa klienta i to On na podstawie dostępnych materiałów, opinii (niekoniecznie z internetu, ale tych od znajomych realnych), czy nawet samej rozmowy z osobą reprezentującą firmę decyduje komu zleci nagrywanie i montaż. A poniżej do wyboru do koloru, czego sobie klient życzy, niech wybiera najlepszego - [b]dla siebie[/b], bo co dla jednego jest piękne, dla drugiego jest kiczem. No i [b]o gustach sie podobno nie dyskutuje[/b].{usmiech}[b]STUDIO FILMOWE SPI [/b] tel.:  505 518 613 [url=http://www.wideofilmowanie.slub.ostroleka.pl]http://www .wideofilmowanie.slub.ostroleka.pl[/url][b]Leszek Mackiewicz[/b] [url=http://www.videofilmowanieforum.eu]http://www.videofilm owanieforum.eu[/url][b]FOTON_SK[/b]  tel.: 603 185 925[b]MIRAS STUDIO[/b] tel.: 508 426 604 lub 29 717 58 42[b]STUDIO PERFEKT (Audio-mix)[/b] tel.: 29 764 44 84, kom. 501 662 646[b]Vertim[/b] tel.: 501 683 403[b]WIDEOATELIER[/b] tel.: 888 333 505[b]Studio Borkowski[/b] [url=http://www.studioborkowski.ynet.pl]http://www.studiobor kowski.ynet.pl[/url][b]Studio Prymus[/b] tel.: 604-689-004[b]Studio Video-Film[/b] tel.: 502 085 479 lub 664 112 137

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
11-02-2009, 09:56
#15
[quote=]straganik ty chyba wzrok straciłeś pisząc takie bzdury. [/quote]A no ślepa jestem, gogle muszę nosić. A bzdury to nie wiem w którym momencie napisałam. Chodzi o wymienienie tych dwóch konkretnych firm?![quote=]Kogo ty polecasz?? [/quote]A no filmy zmontowane właśnie przez te osoby/firmy bardzo mi się podobały. Zaznaczam że nie oglądałam tylko ich filmów, ale też innych ostrołęckich kamerzystów, jak i spoza regionu.[quote=]Polecając te dwie "firmy" wpychasz przyszłych klientów na minę {diabelek}[/quote]Wybór kamerzysty to sprawa klienta i to On na podstawie dostępnych materiałów, opinii (niekoniecznie z internetu, ale tych od znajomych realnych), czy nawet samej rozmowy z osobą reprezentującą firmę decyduje komu zleci nagrywanie i montaż. A poniżej do wyboru do koloru, czego sobie klient życzy, niech wybiera najlepszego - [b]dla siebie[/b], bo co dla jednego jest piękne, dla drugiego jest kiczem. No i [b]o gustach sie podobno nie dyskutuje[/b].{usmiech}[b]STUDIO FILMOWE SPI [/b] tel.:  505 518 613 [url=http://www.wideofilmowanie.slub.ostroleka.pl]http://www .wideofilmowanie.slub.ostroleka.pl[/url][b]Leszek Mackiewicz[/b] [url=http://www.videofilmowanieforum.eu]http://www.videofilm owanieforum.eu[/url][b]FOTON_SK[/b]  tel.: 603 185 925[b]MIRAS STUDIO[/b] tel.: 508 426 604 lub 29 717 58 42[b]STUDIO PERFEKT (Audio-mix)[/b] tel.: 29 764 44 84, kom. 501 662 646[b]Vertim[/b] tel.: 501 683 403[b]WIDEOATELIER[/b] tel.: 888 333 505[b]Studio Borkowski[/b] [url=http://www.studioborkowski.ynet.pl]http://www.studiobor kowski.ynet.pl[/url][b]Studio Prymus[/b] tel.: 604-689-004[b]Studio Video-Film[/b] tel.: 502 085 479 lub 664 112 137
Gość napisał(a):Popieram, Pan Leszek Mackiewicz kręci profesjonalne filmiki, do tego bardzo szybka, wręcz błyskawiczna obróbka i za tydzień po weselu można już mieć nagranie i oglądać je z rodzinką.Pozdrawiam{usmiech}

Gość

11-02-2009, 22:41
#16
Popieram, Pan Leszek Mackiewicz kręci profesjonalne filmiki, do tego bardzo szybka, wręcz błyskawiczna obróbka i za tydzień po weselu można już mieć nagranie i oglądać je z rodzinką.Pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):zgadza się, Leszka wszyscy polecają, ma doświadczenia i sam wszystkim się zajmuje więc nie ma obawy że będzie wpadka. Nie słyszałem złego słowa o nim a poza tym pełna kultura :)))

Gość

12-02-2009, 08:14
#17
zgadza się, Leszka wszyscy polecają, ma doświadczenia i sam wszystkim się zajmuje więc nie ma obawy że będzie wpadka. Nie słyszałem złego słowa o nim a poza tym pełna kultura :)))
Gość napisał(a):Człowieku, naucz się ortografii zanim coś napiszesz, a jeśli kogoś krytykujesz, to chyba uważasz się za specjalistę, co? P.s. pisze się "PORAŻKA."

Gość

17-02-2009, 16:44
#18
Człowieku, naucz się ortografii zanim coś napiszesz, a jeśli kogoś krytykujesz, to chyba uważasz się za specjalistę, co? P.s. pisze się "PORAŻKA."
Gość napisał(a):Ja również polecam pana Marcina Piekarskiego ,nagrywał wesele mojej szwagierki 3 lata temu,płyta wyszła nietuzinkowo nie ma tam nudy,inna niż wszystkie jakie do tej pory oglądałam,szczerze polecam.

Gość

17-02-2009, 20:14
#19
Ja również polecam pana Marcina Piekarskiego ,nagrywał wesele mojej szwagierki 3 lata temu,płyta wyszła nietuzinkowo nie ma tam nudy,inna niż wszystkie jakie do tej pory oglądałam,szczerze polecam.
Gość napisał(a):a czy ktos może wyrazić swoją opinie na temat Pana Krzysztofa Lipki kamerzysty z Olszewo-Borek i fotografa który z Nim współpracuje??

Gość

06-04-2009, 16:54
#20
a czy ktos może wyrazić swoją opinie na temat Pana Krzysztofa Lipki kamerzysty z Olszewo-Borek i fotografa który z Nim współpracuje??

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów