Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):WITAM,MÓJ KOLEGA ADAM NAGRYWA LUSTRZANKAMI,MOGĘ GO POLECIĆ.NUMER DO NIEGO 668 196 019,POZDRAWIAM.

Gość

25-08-2012, 13:40
#1
WITAM,MÓJ KOLEGA ADAM NAGRYWA LUSTRZANKAMI,MOGĘ GO POLECIĆ.NUMER DO NIEGO 668 196 019,POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):he he he od kiedy? Póki co to nagrywa ale u kogoś innego. Szkoda Adam że idziesz w stronę takiej mało inteligentnej kryptoreklamy z którą już nawet Czarnecki i Kaczmarczyk skończył. Ps. Chwała im za to...

Gość

13-09-2012, 15:09
#2
he he he od kiedy? Póki co to nagrywa ale u kogoś innego. Szkoda Adam że idziesz w stronę takiej mało inteligentnej kryptoreklamy z którą już nawet Czarnecki i Kaczmarczyk skończył. Ps. Chwała im za to...
Gość napisał(a):PS2. A może ktoś się orientuje co u Krzyśka Cz ? Nagrywa czy niestety wciągnęło go co innego? ( kto w temacie wie o co chodzi >>>>{gafa} )

Gość

13-09-2012, 15:12
#3
PS2. A może ktoś się orientuje co u Krzyśka Cz ? Nagrywa czy niestety wciągnęło go co innego? ( kto w temacie wie o co chodzi >>>>{gafa} )
ju5tynka napisał(a):Czy ktoś korzystał z usług firmy Art Project ? Wydaje mi się, że mają dość ciekawą ofertę. Zainteresowała mnie także oferta HD studio Pana Lipki. Proszę więc o opinie :)

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
08-10-2012, 15:18
#4
Czy ktoś korzystał z usług firmy Art Project ? Wydaje mi się, że mają dość ciekawą ofertę. Zainteresowała mnie także oferta HD studio Pana Lipki. Proszę więc o opinie :)
ju5tynka napisał(a):Nikt nic nie podpowie ? :)

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
13-10-2012, 09:08
#5
Nikt nic nie podpowie ? :)
Gość napisał(a):[color=#00aa00][/color]POLECAM LESZKA MACKIEWICZA ZAJEBIŚCIE NAGRYWA I ZAJEBISCIE WYCHODZĄ OBRÓBKI{ok}{usmiech} STRONA INTERNETOWA ''FORUM''{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

18-10-2012, 20:21
#6
[color=#00aa00][/color]POLECAM LESZKA MACKIEWICZA ZAJEBIŚCIE NAGRYWA I ZAJEBISCIE WYCHODZĄ OBRÓBKI{ok}{usmiech} STRONA INTERNETOWA ''FORUM''{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):[color=#00aa00][/color]POLECAM LESZKA MACKIEWICZA ZAJEBIŚCIE NAGRYWA I ZAJEBISCIE WYCHODZĄ OBRÓBKI{ok}{usmiech} STRONA INTERNETOWA ''FORUM''{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

18-10-2012, 20:22
#7
[color=#00aa00][/color]POLECAM LESZKA MACKIEWICZA ZAJEBIŚCIE NAGRYWA I ZAJEBISCIE WYCHODZĄ OBRÓBKI{ok}{usmiech} STRONA INTERNETOWA ''FORUM''{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):I fajne z niego CIACHO.mniamBardzo przystojny i dowcipny.

Gość

19-10-2012, 14:26
#8
I fajne z niego CIACHO.mniamBardzo przystojny i dowcipny.
ju5tynka napisał(a):A nie wiecie czy ma  gdzieś w sieci jakieś filmiki? Bo na stronie nic nie ma.  

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
19-10-2012, 17:58
#9
A nie wiecie czy ma  gdzieś w sieci jakieś filmiki? Bo na stronie nic nie ma.  
Gość napisał(a):czarnecki nagrywa ma się bardzo dobrze :)  

Gość

22-10-2012, 16:44
#10
czarnecki nagrywa ma się bardzo dobrze :)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]czarnecki nagrywa ma się bardzo dobrze :)  [/quote]a macie jakiś namiar na niego: @, tel, www?

Gość

25-10-2012, 14:23
#11
[quote=Gość]czarnecki nagrywa ma się bardzo dobrze :)  [/quote]a macie jakiś namiar na niego: @, tel, www?
Gość napisał(a):Polecam Studio Borkowski, można obejrzeć filmiki na stronce{usmiech}

Gość

25-10-2012, 20:24
#12
Polecam Studio Borkowski, można obejrzeć filmiki na stronce{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]czarnecki nagrywa ma się bardzo dobrze :)  [/quote]a macie jakiś namiar na niego: @, tel, www? [/quote]ha ha ha ukrywa się przed wierzycielami gdzieś w Warszawie{gafa}

Gość

26-10-2012, 13:41
#13
[quote=Gość][quote=Gość]czarnecki nagrywa ma się bardzo dobrze :)  [/quote]a macie jakiś namiar na niego: @, tel, www? [/quote]ha ha ha ukrywa się przed wierzycielami gdzieś w Warszawie{gafa}
Gość napisał(a):[quote=ju5tynka]Nikt nic nie podpowie ? :) [/quote]Nie podpowie bo tu piszą tylko osoby które robią sobie autoreklamę albo chcą dokopać konkurencji jak post wyżej. Masz oczy? Zobacz jak wyglądają filmy na stronach www i wybierz to co Ci się podoba.  

Gość

27-10-2012, 09:52
#14
[quote=ju5tynka]Nikt nic nie podpowie ? :) [/quote]Nie podpowie bo tu piszą tylko osoby które robią sobie autoreklamę albo chcą dokopać konkurencji jak post wyżej. Masz oczy? Zobacz jak wyglądają filmy na stronach www i wybierz to co Ci się podoba.  
Gość napisał(a):Też słyszałem. Koleżanka mówiła mi ze niezłego obciachu Czarnecki narobił z klientami. Jej wesele kompletnie się nie nadaje do oglądania (chodzi o zdjęcia) Nie mogą odzyskać pieniędzy i chce mu sprawę zrobić. Szuka innych poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego. Ukręcił sobie Krzysiek bat na tyłek...

Gość

05-11-2012, 12:14
#15
Też słyszałem. Koleżanka mówiła mi ze niezłego obciachu Czarnecki narobił z klientami. Jej wesele kompletnie się nie nadaje do oglądania (chodzi o zdjęcia) Nie mogą odzyskać pieniędzy i chce mu sprawę zrobić. Szuka innych poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego. Ukręcił sobie Krzysiek bat na tyłek...
Gość napisał(a):bardzo bym prosiła opinie na temat nagrań Pana Krzysztofa Lipki

Gość

14-11-2012, 23:49
#16
bardzo bym prosiła opinie na temat nagrań Pana Krzysztofa Lipki
Gość napisał(a):przyłączam się do prośby. co prawda my juz go zamowilismy, ale rowniez nie mamy zadnych opinii na jego temat ,nikt znajomy go nie zatrudnial, wiec opinie od uzytkownikow forum mile widziane;)

Gość

18-11-2012, 21:38
#17
przyłączam się do prośby. co prawda my juz go zamowilismy, ale rowniez nie mamy zadnych opinii na jego temat ,nikt znajomy go nie zatrudnial, wiec opinie od uzytkownikow forum mile widziane;)
Gość napisał(a):przyłączam się do prośby. co prawda my juz go zamowilismy, ale rowniez nie mamy zadnych opinii na jego temat ,nikt znajomy go nie zatrudnial, wiec opinie od uzytkownikow forum mile widziane;)

Gość

18-11-2012, 21:38
#18
przyłączam się do prośby. co prawda my juz go zamowilismy, ale rowniez nie mamy zadnych opinii na jego temat ,nikt znajomy go nie zatrudnial, wiec opinie od uzytkownikow forum mile widziane;)
ju5tynka napisał(a):My również zamówiliśmy Pana Krzysztofa. Znajoma mi poleciła i zresztą sami podjęliśmy decyzję po obejrzeniu materiału. Wydaje się w porządku człowiek, z którym można się dogadać. A poza tym nagrania są nietuzinkowe i w dobrej jakości.

ju5tynka

Wpisów: 10
Dołączył: 13.09.2012
03-12-2012, 14:18
#19
My również zamówiliśmy Pana Krzysztofa. Znajoma mi poleciła i zresztą sami podjęliśmy decyzję po obejrzeniu materiału. Wydaje się w porządku człowiek, z którym można się dogadać. A poza tym nagrania są nietuzinkowe i w dobrej jakości.
Gość napisał(a):znam Krzyska z bardzo dawnych czasów, zawsze był bezkonfliktowym gościem. Widziałam jego jeden film i mnie się podobało. Oczywiście wszystko kwestią gustu, ale dla mnie jest na tak. Pozdrawiam  

Gość

03-12-2012, 14:28
#20
znam Krzyska z bardzo dawnych czasów, zawsze był bezkonfliktowym gościem. Widziałam jego jeden film i mnie się podobało. Oczywiście wszystko kwestią gustu, ale dla mnie jest na tak. Pozdrawiam  

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów