Filmowanie Wesela, szukam najlepszej firmy.

Założony przez djaras
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Ja również odradzam studio Borkowski  z Ostrołęki. Jestem bardzo rozczarowana nie tylko filmem, ale tez zdjeciami jakie otrzymalam. Beznadziejna jakosc. Widać, ze koleś leci na ilosc a nie jakosc. Zdjecia sa nieostre, film z podkladem muzycznym podczas przysiegi i nic nie slychac. Wogole nie skamerowal kosciola, tylko zabawe weselna. Załuje wydanych pieniedzy i przestrzegam innych. Nie warto!!  

Gość

05-08-2011, 18:20
#1
Ja również odradzam studio Borkowski  z Ostrołęki. Jestem bardzo rozczarowana nie tylko filmem, ale tez zdjeciami jakie otrzymalam. Beznadziejna jakosc. Widać, ze koleś leci na ilosc a nie jakosc. Zdjecia sa nieostre, film z podkladem muzycznym podczas przysiegi i nic nie slychac. Wogole nie skamerowal kosciola, tylko zabawe weselna. Załuje wydanych pieniedzy i przestrzegam innych. Nie warto!!  
Gość napisał(a):Uwazam podobnie, odradzam STUDIO BORKOWSKI, partactwo, brak profesjonalizmu, koles  ciagle na wakacjach nie mozna sie spotkac i dogadac szczegolow, nie mowiac o odebraniu filmu. Duzo zdjec, ale gosci a nie pary molodej. Film beznadziejnej jakosci. Koles bierze 4 tysie za 2 kamery a wogole nie slychac muzyki weselnej. PARTACTWO!!11

Gość

05-08-2011, 18:24
#2
Uwazam podobnie, odradzam STUDIO BORKOWSKI, partactwo, brak profesjonalizmu, koles  ciagle na wakacjach nie mozna sie spotkac i dogadac szczegolow, nie mowiac o odebraniu filmu. Duzo zdjec, ale gosci a nie pary molodej. Film beznadziejnej jakosci. Koles bierze 4 tysie za 2 kamery a wogole nie slychac muzyki weselnej. PARTACTWO!!11
Gość napisał(a):przyjacielu z tego samego IP piszesz jako różne osoby, shize masz czy co ??

Gość

05-08-2011, 19:06
#3
przyjacielu z tego samego IP piszesz jako różne osoby, shize masz czy co ??
Gość napisał(a):przyjacielu z tego samego IP piszesz jako różne osoby, shize masz czy co ??

Gość

05-08-2011, 19:06
#4
przyjacielu z tego samego IP piszesz jako różne osoby, shize masz czy co ??
Gość napisał(a):Ja to bym określił jako brak podstawowej wiedzy na temat komputerów i internetu {diabelek}, a tak swoją droga, w pewien sposób ze zboczenia zawodowego przeglądam ten temat (jakieś 4 lata temu pracowałem w jednym studiu video jako operator kamery-okazjonalnie, a głównie zajmowałem się montażem video  (zaznaczam, nie byłem i nie jestem właścicielem takowego, obecnie również zajmuję się podobnymi sprawami, ale w większej firmie i o innym niż filmowanie wesel profilu). I tak podsumowując z boku to wszystko co jest wypisywane na niniejszym forum, to prawdę powiedziawszy chce mi się płakać.... ze śmiechu. Wszystkie wpisy można podzielić na 2 grupy:-pseudo antyreklama zawziętej konkurencji (ogólnie pisząc), na zasadzie zwykłego psa ogrodnika-dopiec i nie ważne, czy jak dopiekę to ktoś przyjdzie do mnie, przykład z 2 posty powyżej, bliźniacze wpisy z jednego IP w odstępie kilku minut. A nie lepiej coś wymyślić i się tym pochwalić niż bez sensu szczekać na konkurencję???-klienci, którzy pomstują na ceny komputerów, że spadają a ekipa video bierze nie wiadomo ile...No i co z tego? Wolny rynek. Ja, jak ktoś mi się pyta obecnie za sam montaż stawiam cenę zaporową, bo mam dosyć tego w pracy i nie muszę dorabiać, a nie zawsze można odpowiedzieć z góry nie, choć raz się zdziwiłem, bo rzuciłem kwotę większą niż moja miesięczna pensja, a gościu powiedział, że OK. Nie mniej każdy uważa, że kamerzysta bierze nie wiadomo ile, owszem sprzęt komputerowy spadł w dół, ale jeżeli ktoś chce być dobry to musi go często wymieniać, bo obecnie zmieniają się wymagania zarówno pod względem opcji video (HD, 3D itd) jak i audio-jeszcze parę lat temu opcją dodatkową było 5.1, a podstawą było stereo. Tak więc nawet licząc 3000za kompa, to zadam proste pytanie, co z resztą?Licencje na oprogramowanie, nie piszę o profesjonalnych stołach montażowych, nagrywarki DVD (ten kto myśli, że na nagrywarce z Allegro za 70złotych długo popracuje, chcąc dbać o jakość to mu współczuję), do tego pensja pracowników, oczywiście z ZUSem i podatkami, do tego jakiś zysk. A zapomniałem o najważniejszym, średniej klasy kamerka to nie 2000 zł w markecie-te nadają się do zabawy w domu, to koszt minimum 20000zł (ten sprzęt też na siebie musi zarobić) do tego otoczka, typu statyw, oświetlenie, baterie, nośniki video). Dobra strona internetowa też się przyda. Więc zastanówcie się wszyscy "piejący" ile to zarabia firma video nad tym co mówicie i piszecieA teraz troszkę co i jak wybrać. Osobiście uważam, że drogi są dwie, jedna to wzięcie ekipy, która filmowała kogoś z rodziny lub znajomych (oglądając już taki film wiemy co i jak jest zrobione. Druga to internet. Podam przykład znajomego mającego stronkę www.janaszkiewicz.com Firma z Konina, ale nie jest dla nich problemem wesele w Gdańsku, Białymstoku czy Zakopanem. Strona ma kilkanaście filmików z prezentację z kilku imprez, gdzie jest pokazane co i jak robią. I tu właśnie jest przewaga firm, którym się chce (jak ja to mówię). Mobilność, stała inwestycja w sprzęt, niestety, jeżeli ktoś uważa, że kupi kamerkę za 2000 i kompa za drugie dwa i zawojuje świat to jest w błędzie. Ponadto dobra strona internetowa, nie jest obecnie podstawą prezentacja na płycie w studio, tylko stały dostęp do tego by potencjalny klient mógł się zastanowić i wybrać to co mu faktycznie się podoba....

Gość

11-09-2011, 20:10
#5
Ja to bym określił jako brak podstawowej wiedzy na temat komputerów i internetu {diabelek}, a tak swoją droga, w pewien sposób ze zboczenia zawodowego przeglądam ten temat (jakieś 4 lata temu pracowałem w jednym studiu video jako operator kamery-okazjonalnie, a głównie zajmowałem się montażem video  (zaznaczam, nie byłem i nie jestem właścicielem takowego, obecnie również zajmuję się podobnymi sprawami, ale w większej firmie i o innym niż filmowanie wesel profilu). I tak podsumowując z boku to wszystko co jest wypisywane na niniejszym forum, to prawdę powiedziawszy chce mi się płakać.... ze śmiechu. Wszystkie wpisy można podzielić na 2 grupy:-pseudo antyreklama zawziętej konkurencji (ogólnie pisząc), na zasadzie zwykłego psa ogrodnika-dopiec i nie ważne, czy jak dopiekę to ktoś przyjdzie do mnie, przykład z 2 posty powyżej, bliźniacze wpisy z jednego IP w odstępie kilku minut. A nie lepiej coś wymyślić i się tym pochwalić niż bez sensu szczekać na konkurencję???-klienci, którzy pomstują na ceny komputerów, że spadają a ekipa video bierze nie wiadomo ile...No i co z tego? Wolny rynek. Ja, jak ktoś mi się pyta obecnie za sam montaż stawiam cenę zaporową, bo mam dosyć tego w pracy i nie muszę dorabiać, a nie zawsze można odpowiedzieć z góry nie, choć raz się zdziwiłem, bo rzuciłem kwotę większą niż moja miesięczna pensja, a gościu powiedział, że OK. Nie mniej każdy uważa, że kamerzysta bierze nie wiadomo ile, owszem sprzęt komputerowy spadł w dół, ale jeżeli ktoś chce być dobry to musi go często wymieniać, bo obecnie zmieniają się wymagania zarówno pod względem opcji video (HD, 3D itd) jak i audio-jeszcze parę lat temu opcją dodatkową było 5.1, a podstawą było stereo. Tak więc nawet licząc 3000za kompa, to zadam proste pytanie, co z resztą?Licencje na oprogramowanie, nie piszę o profesjonalnych stołach montażowych, nagrywarki DVD (ten kto myśli, że na nagrywarce z Allegro za 70złotych długo popracuje, chcąc dbać o jakość to mu współczuję), do tego pensja pracowników, oczywiście z ZUSem i podatkami, do tego jakiś zysk. A zapomniałem o najważniejszym, średniej klasy kamerka to nie 2000 zł w markecie-te nadają się do zabawy w domu, to koszt minimum 20000zł (ten sprzęt też na siebie musi zarobić) do tego otoczka, typu statyw, oświetlenie, baterie, nośniki video). Dobra strona internetowa też się przyda. Więc zastanówcie się wszyscy "piejący" ile to zarabia firma video nad tym co mówicie i piszecieA teraz troszkę co i jak wybrać. Osobiście uważam, że drogi są dwie, jedna to wzięcie ekipy, która filmowała kogoś z rodziny lub znajomych (oglądając już taki film wiemy co i jak jest zrobione. Druga to internet. Podam przykład znajomego mającego stronkę www.janaszkiewicz.com Firma z Konina, ale nie jest dla nich problemem wesele w Gdańsku, Białymstoku czy Zakopanem. Strona ma kilkanaście filmików z prezentację z kilku imprez, gdzie jest pokazane co i jak robią. I tu właśnie jest przewaga firm, którym się chce (jak ja to mówię). Mobilność, stała inwestycja w sprzęt, niestety, jeżeli ktoś uważa, że kupi kamerkę za 2000 i kompa za drugie dwa i zawojuje świat to jest w błędzie. Ponadto dobra strona internetowa, nie jest obecnie podstawą prezentacja na płycie w studio, tylko stały dostęp do tego by potencjalny klient mógł się zastanowić i wybrać to co mu faktycznie się podoba....
Gość napisał(a):co jest chłopaki az tak interes nie idzie? środek sezonu, a wy macie czas na przepychanki na forum? ja niestety spadam bo na drugim kompie wesele juz sie konczy i trzeba siadac do kolejnego. pozdrawiamPs. juz teraz zaczynam rozumiec skąd u mnie taki wysyp klientow....

Gość

11-09-2011, 21:12
#6
co jest chłopaki az tak interes nie idzie? środek sezonu, a wy macie czas na przepychanki na forum? ja niestety spadam bo na drugim kompie wesele juz sie konczy i trzeba siadac do kolejnego. pozdrawiamPs. juz teraz zaczynam rozumiec skąd u mnie taki wysyp klientow....
Gość napisał(a):buhahahaha szkoda że tak zadowoleni klienci z niektórych firm jeszcze swoimi samochodami nie dowożą i map nie wklejają a tylko telefony i informacje gdzie tych fachowców znaleźć ;) jak ktoś ma roboty to się tu nie udziela ;) {diabelek}

Gość

12-09-2011, 13:12
#7
buhahahaha szkoda że tak zadowoleni klienci z niektórych firm jeszcze swoimi samochodami nie dowożą i map nie wklejają a tylko telefony i informacje gdzie tych fachowców znaleźć ;) jak ktoś ma roboty to się tu nie udziela ;) {diabelek}
Gość napisał(a):Gorąco polecam duet Leszek Mackiewicz i Adam Wołosz. Profesjonalizm, fachowość i niesamowite poczucie humoru. W dobrym humorze pomagają przejść przez ten stresujący dzień. Po prostu rewelacja. Dzięki chłopaki!!!

Gość

02-12-2011, 22:02
#8
Gorąco polecam duet Leszek Mackiewicz i Adam Wołosz. Profesjonalizm, fachowość i niesamowite poczucie humoru. W dobrym humorze pomagają przejść przez ten stresujący dzień. Po prostu rewelacja. Dzięki chłopaki!!!
Gość napisał(a):Nie no poczucie humoru to podstawa{diabelek}jezeli juz to technika sie powinni chwalic i niska cena a nie humorem bo i humor niepomorze jak spartaczona robota{diabelek}

Gość

03-12-2011, 11:16
#9
Nie no poczucie humoru to podstawa{diabelek}jezeli juz to technika sie powinni chwalic i niska cena a nie humorem bo i humor niepomorze jak spartaczona robota{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie no poczucie humoru to podstawa{diabelek}jezeli juz to technika sie powinni chwalic i niska cena a nie humorem bo i humor niepomorze jak spartaczona robota{diabelek} [/quote]Pan chyba z konkurencji, bo tak zabolało? Jako pierwsze atuty wymieniłam profesjonalizm i fachowość, czyli że jestem zadowolona z efektu końcowego. A dobra atmosfera jaką wspólnie stworzyli jest dodatkową zaletą. Bardzo proszę, po pierwsze mniej jadu, a po drugie pisząc zalecam korzystać ze słownika ortograficznego (w jednym wyrazie zrobił Pan aż dwa błędy, to niedopuszczalne).{jezyk}

Gość

04-12-2011, 08:31
#10
[quote=Gość]Nie no poczucie humoru to podstawa{diabelek}jezeli juz to technika sie powinni chwalic i niska cena a nie humorem bo i humor niepomorze jak spartaczona robota{diabelek} [/quote]Pan chyba z konkurencji, bo tak zabolało? Jako pierwsze atuty wymieniłam profesjonalizm i fachowość, czyli że jestem zadowolona z efektu końcowego. A dobra atmosfera jaką wspólnie stworzyli jest dodatkową zaletą. Bardzo proszę, po pierwsze mniej jadu, a po drugie pisząc zalecam korzystać ze słownika ortograficznego (w jednym wyrazie zrobił Pan aż dwa błędy, to niedopuszczalne).{jezyk}
Gość napisał(a):amadeonagrywają w jakości HD. nie widziałem lepszego nagrania

Gość

04-12-2011, 17:33
#11
amadeonagrywają w jakości HD. nie widziałem lepszego nagrania
Gość napisał(a):[quote=Gość]mi taka reklama nie jest potrzebna prosze nie pisać na mój temat wystarczy mi poczta pantoflowa moja praca sama się reklamuje pozdrawiam zejdzcie ze mnie i skończcie te pisanie[/quote][url=http://http://slub.onet.pl/]Slub na Onecie[/url] (Alt+r)

Gość

06-01-2012, 21:38
#12
[quote=Gość]mi taka reklama nie jest potrzebna prosze nie pisać na mój temat wystarczy mi poczta pantoflowa moja praca sama się reklamuje pozdrawiam zejdzcie ze mnie i skończcie te pisanie[/quote][url=http://http://slub.onet.pl/]Slub na Onecie[/url] (Alt+r)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]mi taka reklama nie jest potrzebna prosze nie pisać na mój temat wystarczy mi poczta pantoflowa moja praca sama się reklamuje pozdrawiam zejdzcie ze mnie i skończcie te pisanie[/quote][url=http://http://slub.onet.pl/]Slub na Onecie[/url] (Alt+r) [/quote][url=http://slub.one.pl]Slub na Onecie[/url] (Alt+r)

Gość

06-01-2012, 21:40
#13
[quote=Gość][quote=Gość]mi taka reklama nie jest potrzebna prosze nie pisać na mój temat wystarczy mi poczta pantoflowa moja praca sama się reklamuje pozdrawiam zejdzcie ze mnie i skończcie te pisanie[/quote][url=http://http://slub.onet.pl/]Slub na Onecie[/url] (Alt+r) [/quote][url=http://slub.one.pl]Slub na Onecie[/url] (Alt+r)
Katherina napisał(a):[quote=djaras]Witam, jestem z poza Ostrołęki, a będę miał Tu ślub oraz wesele.Szukam dobrej firmy zajmujacej sie filmowniem wesel. Pls o namiary.[/quote]WitamWidze że mamy podobny problem,tez nie jestem z O-kii ale ceny wesel w Warszawie to jakis kosmos 250 PLN od talerzyka!{zdziwko}Narzeczony jest z Ostrołęki;jeśli znajdziesz cos ciekawego daj znac moje gg 20592281PZDR{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany} [color=#ff00ff][/color] for You PawełkuKatherina

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 15:30
#14
[quote=djaras]Witam, jestem z poza Ostrołęki, a będę miał Tu ślub oraz wesele.Szukam dobrej firmy zajmujacej sie filmowniem wesel. Pls o namiary.[/quote]WitamWidze że mamy podobny problem,tez nie jestem z O-kii ale ceny wesel w Warszawie to jakis kosmos 250 PLN od talerzyka!{zdziwko}Narzeczony jest z Ostrołęki;jeśli znajdziesz cos ciekawego daj znac moje gg 20592281PZDR{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany} [color=#ff00ff][/color] for You PawełkuKatherina
Katherina napisał(a):[quote=Gość]jestem właścicielem studia borkowski o wszystkich kosztach klijent jest informowany przy podpisaniu umowy jeśli nie słucha co mam mu do powiedzenia to jego problem co do dzwięku to zdażyło się awaria sprzętu pokaszcie mi firme która nigdy nie miała awarii zawsze staram sie wychodzić na przeciw klijenta pozdrawiam BORKOWSKI[/quote]{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{ gafa}{gafa}{gafa}{gafa}Ups jeśli ten PAn Włąściciel miałby robic mi jakieś napisy na mojej płycie..o zgrozo...Ze słownikiem chyba...

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 15:32
#15
[quote=Gość]jestem właścicielem studia borkowski o wszystkich kosztach klijent jest informowany przy podpisaniu umowy jeśli nie słucha co mam mu do powiedzenia to jego problem co do dzwięku to zdażyło się awaria sprzętu pokaszcie mi firme która nigdy nie miała awarii zawsze staram sie wychodzić na przeciw klijenta pozdrawiam BORKOWSKI[/quote]{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{ gafa}{gafa}{gafa}{gafa}Ups jeśli ten PAn Włąściciel miałby robic mi jakieś napisy na mojej płycie..o zgrozo...Ze słownikiem chyba...
Katherina napisał(a):[quote=Gość]A jednak, Panie Borkowski, jak Pan sie postara to potrafi Pan pisac bez błedow! Jednak jak sie chce, to można!!!A tak na marginesie - to nie uważam, że tylko poloniści powinni pisac bez błedow. I myśle, że nie tylko ja tak uważam.{mruga}[/quote]Popieram bo czytac wypowiedzi w których jest błąd na błędzie...{gafa}

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 15:35
#16
[quote=Gość]A jednak, Panie Borkowski, jak Pan sie postara to potrafi Pan pisac bez błedow! Jednak jak sie chce, to można!!!A tak na marginesie - to nie uważam, że tylko poloniści powinni pisac bez błedow. I myśle, że nie tylko ja tak uważam.{mruga}[/quote]Popieram bo czytac wypowiedzi w których jest błąd na błędzie...{gafa}
Katherina napisał(a):[quote=Gość]Moim skromny zdaniem Pan Krzysztof LIPKA a raczej Krzysztof, bije wszystkich. Jego filmy są rewelacyjne. Przed nagraniem naszego pokazał nam próbkę swoich możliwości. Nie ukrywam, ze rzucił mnie na kolana. Pełen profesjonalizm i naprawdę sprzęt z górnej półki, zarówno jeśli chodzi o nagrywane jak i o sam montaż. Polecam odwiedzić jego stronę - http://www.hdst.pl/ gdzie ma kilka próbek [/quote]No i jak to mowia podobanie sie zalezy od gustu a o nich sie podobno nie dyskutuje...film który obejrzałm miał byc powalajacy mnie powalił na kolana z prośba o koniec..był nudny i bez fabuły:( to jest cos co moze zachwycac...http://www.recam.pl/Recam_Arts/Recam_Arts_-_plen er_slubny_2.htmltu sa zdjecia z pleneru ślubnego zrobionego na złomie..ogladałam film nagrany przez Michała Adamczuka i widziałam w nim opisana historie a nie bieganie po Ostrołęckiej plaży...

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 16:18
#17
[quote=Gość]Moim skromny zdaniem Pan Krzysztof LIPKA a raczej Krzysztof, bije wszystkich. Jego filmy są rewelacyjne. Przed nagraniem naszego pokazał nam próbkę swoich możliwości. Nie ukrywam, ze rzucił mnie na kolana. Pełen profesjonalizm i naprawdę sprzęt z górnej półki, zarówno jeśli chodzi o nagrywane jak i o sam montaż. Polecam odwiedzić jego stronę - http://www.hdst.pl/ gdzie ma kilka próbek [/quote]No i jak to mowia podobanie sie zalezy od gustu a o nich sie podobno nie dyskutuje...film który obejrzałm miał byc powalajacy mnie powalił na kolana z prośba o koniec..był nudny i bez fabuły:( to jest cos co moze zachwycac...http://www.recam.pl/Recam_Arts/Recam_Arts_-_plen er_slubny_2.htmltu sa zdjecia z pleneru ślubnego zrobionego na złomie..ogladałam film nagrany przez Michała Adamczuka i widziałam w nim opisana historie a nie bieganie po Ostrołęckiej plaży...
Gość napisał(a):Witam, ślub braliśmy w czerwcu i z powodu zajętych terminów zdecydowaliśmy się na mniej znanego kamerzystę, który filmował wesele kuzynki mojego Męża. Podczas gdy wesele kuzynki nam się bardzo podobało, film z naszego wesela przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Kamerzysta wiedział jak się zachować żeby nie zepsuć imprezy, szczerze mówiąc czuliśmy się jakby go w ogóle nie było, film bardzo interesujący od samego początku do końca, przeplatany teledyskami i wywiadami z gośćmi, świetna jakość na płytach DVD (Blueray jeszcze nie oglądaliśmy, bo nie mamy odtwarzacza :). Mogę szczerze polecić jak ktoś chce maila wideo_filmowanie@yahoo.com

Gość

20-08-2012, 19:26
#18
Witam, ślub braliśmy w czerwcu i z powodu zajętych terminów zdecydowaliśmy się na mniej znanego kamerzystę, który filmował wesele kuzynki mojego Męża. Podczas gdy wesele kuzynki nam się bardzo podobało, film z naszego wesela przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Kamerzysta wiedział jak się zachować żeby nie zepsuć imprezy, szczerze mówiąc czuliśmy się jakby go w ogóle nie było, film bardzo interesujący od samego początku do końca, przeplatany teledyskami i wywiadami z gośćmi, świetna jakość na płytach DVD (Blueray jeszcze nie oglądaliśmy, bo nie mamy odtwarzacza :). Mogę szczerze polecić jak ktoś chce maila wideo_filmowanie@yahoo.com
Gość napisał(a):Witamy,to dla Was powstała firma RecTime Pictures, zajmująca się tworzeniem filmów, którą wyróżnia niecodzienne spojrzenie na świat oraz kreatywność i wyobraźnia.Dla Was uwieczniamy bezcenne chwile, momenty i przenosimy je w cyfrowy obraz rzeczywistości.Dla Was tworzymy w najnowszej technologi filmy fabularne,które wzbogacają wasze reportaże ślubno-weselne.Nagrywamy na terenie całego kraju.Zapraszamy na: www.rectime.plPozdrawiamy,RecTime Pictures :)  

Gość

20-08-2012, 23:16
#19
Witamy,to dla Was powstała firma RecTime Pictures, zajmująca się tworzeniem filmów, którą wyróżnia niecodzienne spojrzenie na świat oraz kreatywność i wyobraźnia.Dla Was uwieczniamy bezcenne chwile, momenty i przenosimy je w cyfrowy obraz rzeczywistości.Dla Was tworzymy w najnowszej technologi filmy fabularne,które wzbogacają wasze reportaże ślubno-weselne.Nagrywamy na terenie całego kraju.Zapraszamy na: www.rectime.plPozdrawiamy,RecTime Pictures :)  
Gość napisał(a):witam, macie namiary na kogoś kto kręci wesle lustrzankami ? pozdrawiam

Gość

24-08-2012, 16:55
#20
witam, macie namiary na kogoś kto kręci wesle lustrzankami ? pozdrawiam

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów