Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Gość napisał(a):Oceniacie ludzi statystykami. NIE KAŻDY MŁODY JEST ZŁY!!!!!WŚRÓD STARYCH KIEROWCÓW TEŻ SĄ SŁABE OGNIWA WIĘC PROSZĘ NIE UOGÓLNIAĆ.KAŻDA GRUPA WIEKOWA POPEŁNIA BŁĘDY WIEC PROSZĘ SIĘ NIE WYWYŻSZAĆ  

Gość

15-10-2010, 20:36
#1
Oceniacie ludzi statystykami. NIE KAŻDY MŁODY JEST ZŁY!!!!!WŚRÓD STARYCH KIEROWCÓW TEŻ SĄ SŁABE OGNIWA WIĘC PROSZĘ NIE UOGÓLNIAĆ.KAŻDA GRUPA WIEKOWA POPEŁNIA BŁĘDY WIEC PROSZĘ SIĘ NIE WYWYŻSZAĆ  
Gość napisał(a):Najlepszy jest "TEST"! Pan Darek Mierzejewski jest najlepszym instruktorem na swiecie! Polecam  

Gość

18-10-2010, 05:13
#2
Najlepszy jest "TEST"! Pan Darek Mierzejewski jest najlepszym instruktorem na swiecie! Polecam  
Gość napisał(a):jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  

Gość

24-10-2010, 19:20
#3
jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktoś może wie ile kosztuje odbiór prawa jazda w urzędzie komunikacji??? bo z tego co znalazłem w necie to wychodzi że trza tab zabulić za prawko około 100zł czy ja sie mylę ???? [/quote]]]84,50 odbierałam niedawno;0

Gość

09-11-2010, 09:50
#4
[quote=Gość]czy ktoś może wie ile kosztuje odbiór prawa jazda w urzędzie komunikacji??? bo z tego co znalazłem w necie to wychodzi że trza tab zabulić za prawko około 100zł czy ja sie mylę ???? [/quote]]]84,50 odbierałam niedawno;0
Gość napisał(a):[quote=Gość]MZK b.dobrze przygotowuje teoretycznie i z jazdy!!! POLECAM{!} [/quote]jak najbardziej polecam-tam się uczyłam i zdałam za pierwszym razem:)

Gość

09-11-2010, 10:00
#5
[quote=Gość]MZK b.dobrze przygotowuje teoretycznie i z jazdy!!! POLECAM{!} [/quote]jak najbardziej polecam-tam się uczyłam i zdałam za pierwszym razem:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  

Gość

09-11-2010, 22:46
#6
[quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  
Gość napisał(a):Jak najbardziej polecea speed i instruktora z cało pewnościo p.RAFAŁA KURPIEWSKIEGO{usmiech}

Gość

02-12-2010, 13:24
#7
Jak najbardziej polecea speed i instruktora z cało pewnościo p.RAFAŁA KURPIEWSKIEGO{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam jako instruktora pana Rafała Kurpiewskiego jest instruktorem w speed.Miły opanowany nawet  i bardzo dobrze tłumaczy z poczuciem chumoru i na dodatek przystojny aleeeeeeee żonaty{usmiech}{smutny}

Gość

02-12-2010, 13:38
#8
Polecam jako instruktora pana Rafała Kurpiewskiego jest instruktorem w speed.Miły opanowany nawet  i bardzo dobrze tłumaczy z poczuciem chumoru i na dodatek przystojny aleeeeeeee żonaty{usmiech}{smutny}
Gość napisał(a):Polecam szkołę jazdy Speed P Adam Żebrowski  Ostrołęka wspaniały instruktor,brałam lekcje doszkalające, dopiero on mnie nauczył myślenia i samodzielnej jazdy po jego lekcjach zdałam polecam serdecznie jestem p. Adamowi wdzięczna za pracę, którą ze mną wykonał zdałam mając lat 55 Mam szansę na normalne życie, jestem chora na kręgosłup teraz na rechabilitacę pojadę sama nie będę dla nikogo ciężarem PANIE ADAMIE dziękuję Dorota

Gość

28-12-2010, 09:53
#9
Polecam szkołę jazdy Speed P Adam Żebrowski  Ostrołęka wspaniały instruktor,brałam lekcje doszkalające, dopiero on mnie nauczył myślenia i samodzielnej jazdy po jego lekcjach zdałam polecam serdecznie jestem p. Adamowi wdzięczna za pracę, którą ze mną wykonał zdałam mając lat 55 Mam szansę na normalne życie, jestem chora na kręgosłup teraz na rechabilitacę pojadę sama nie będę dla nikogo ciężarem PANIE ADAMIE dziękuję Dorota
Gość napisał(a):{usmiech}{mruga}{zakochany}{zdziwko}

Gość

20-01-2011, 19:28
#10
{usmiech}{mruga}{zakochany}{zdziwko}
Gość napisał(a):Którego instruktora możecie polecić z TESTU, bo wstępnie wybrałam tą szkołę tylko zastanawiam sie nad instruktorem, z właścicielem to trochę drogo.....

Gość

20-01-2011, 19:43
#11
Którego instruktora możecie polecić z TESTU, bo wstępnie wybrałam tą szkołę tylko zastanawiam sie nad instruktorem, z właścicielem to trochę drogo.....
Gość napisał(a):a co właściciel się aż tak ceni??  

Gość

20-01-2011, 21:56
#12
a co właściciel się aż tak ceni??  
Gość napisał(a):Pan Darek Mierzejewski z Testu{ok}

Gość

21-01-2011, 13:04
#13
Pan Darek Mierzejewski z Testu{ok}
Gość napisał(a):nie polecam znaku  

Gość

26-01-2011, 15:52
#14
nie polecam znaku  
Gość napisał(a):nie nie nie polecam kursu jest do dupy i tak dalej szkoda pisać na ten temat  

Gość

26-01-2011, 15:53
#15
nie nie nie polecam kursu jest do dupy i tak dalej szkoda pisać na ten temat  
Gość napisał(a):ni

Gość

26-01-2011, 15:57
#16
ni
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie nie nie polecam kursu jest do dupy i tak dalej szkoda pisać na ten temat  [/quote]{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

26-01-2011, 16:00
#17
[quote=Gość]nie nie nie polecam kursu jest do dupy i tak dalej szkoda pisać na ten temat  [/quote]{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):dlaczego nie polecasz  

Gość

07-02-2011, 10:03
#18
dlaczego nie polecasz  
Gość napisał(a):[quote=Gość]dlaczego nie polecasz  [/quote]A dlaczego ma polecać konkurencję? ;)PS. [size=18]Ten wątek to jeden wielki śmietnik, a wiele opinii na temat ośrodków jest pisane przez właścicieli i pracowników. Nie ma tutaj żadnej rzetelnej informacji pomocnej w wyborze szkoły.[/size]

Gość

07-02-2011, 16:52
#19
[quote=Gość]dlaczego nie polecasz  [/quote]A dlaczego ma polecać konkurencję? ;)PS. [size=18]Ten wątek to jeden wielki śmietnik, a wiele opinii na temat ośrodków jest pisane przez właścicieli i pracowników. Nie ma tutaj żadnej rzetelnej informacji pomocnej w wyborze szkoły.[/size]
Gość napisał(a):to nie prawda ze pracownicy wypowiadają się na temat ośrodków szkolenia ?

Gość

08-02-2011, 08:41
#20
to nie prawda ze pracownicy wypowiadają się na temat ośrodków szkolenia ?

strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów