Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 23 dalej
Gość napisał(a):WitamPo tych wszystkich opisach na forum nie dziwię się, iż ludzie mają problem z wybraniem szkół. Z tego co wiem w Ostrołęce wiele ludzi zdaje egzaminy na Punto, a np. przyjeżdżają z Warszawy lub innych miast, gdzie uczyli się na Toyocie Yaris i nie narzekają. A w Ostrołęce jak zwykle wielki problem. Ja osobiście zdawałem u Domasika i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia teoretyczne umawiano mnie indywidualnie i Pani wszystko mi tłumaczyła po kolei. Wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, później rozwiązywaliśmy testy. Po zdanym egzaminie wewnętrznym rozpocząłem jazdę z Panem Przemkiem. Fajny chłopak i dobrze tłumaczy. :)Pozdrawiam Panią Kasię i Izę :)

Gość

07-10-2010, 22:02
#1
WitamPo tych wszystkich opisach na forum nie dziwię się, iż ludzie mają problem z wybraniem szkół. Z tego co wiem w Ostrołęce wiele ludzi zdaje egzaminy na Punto, a np. przyjeżdżają z Warszawy lub innych miast, gdzie uczyli się na Toyocie Yaris i nie narzekają. A w Ostrołęce jak zwykle wielki problem. Ja osobiście zdawałem u Domasika i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia teoretyczne umawiano mnie indywidualnie i Pani wszystko mi tłumaczyła po kolei. Wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, później rozwiązywaliśmy testy. Po zdanym egzaminie wewnętrznym rozpocząłem jazdę z Panem Przemkiem. Fajny chłopak i dobrze tłumaczy. :)Pozdrawiam Panią Kasię i Izę :)
Gość napisał(a):WitamPo tych wszystkich opisach na forum nie dziwię się, iż ludzie mają problem z wybraniem szkół. Z tego co wiem w Ostrołęce wiele ludzi zdaje egzaminy na Punto, a np. przyjeżdżają z Warszawy lub innych miast, gdzie uczyli się na Toyocie Yaris i nie narzekają. A w Ostrołęce jak zwykle wielki problem. Ja osobiście zdawałem u Domasika i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia teoretyczne umawiano mnie indywidualnie i Pani wszystko mi tłumaczyła po kolei. Wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, później rozwiązywaliśmy testy. Po zdanym egzaminie wewnętrznym rozpocząłem jazdę z Panem Przemkiem. Fajny chłopak i dobrze tłumaczy. :)Pozdrawiam Panią Kasię i Izę :)

Gość

07-10-2010, 22:02
#2
WitamPo tych wszystkich opisach na forum nie dziwię się, iż ludzie mają problem z wybraniem szkół. Z tego co wiem w Ostrołęce wiele ludzi zdaje egzaminy na Punto, a np. przyjeżdżają z Warszawy lub innych miast, gdzie uczyli się na Toyocie Yaris i nie narzekają. A w Ostrołęce jak zwykle wielki problem. Ja osobiście zdawałem u Domasika i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia teoretyczne umawiano mnie indywidualnie i Pani wszystko mi tłumaczyła po kolei. Wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, później rozwiązywaliśmy testy. Po zdanym egzaminie wewnętrznym rozpocząłem jazdę z Panem Przemkiem. Fajny chłopak i dobrze tłumaczy. :)Pozdrawiam Panią Kasię i Izę :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]WitamPo tych wszystkich opisach na forum nie dziwię się, iż ludzie mają problem z wybraniem szkół. Z tego co wiem w Ostrołęce wiele ludzi zdaje egzaminy na Punto, a np. przyjeżdżają z Warszawy lub innych miast, gdzie uczyli się na Toyocie Yaris i nie narzekają. A w Ostrołęce jak zwykle wielki problem. Ja osobiście zdawałem u Domasika i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia teoretyczne umawiano mnie indywidualnie i Pani wszystko mi tłumaczyła po kolei. Wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, później rozwiązywaliśmy testy. Po zdanym egzaminie wewnętrznym rozpocząłem jazdę z Panem Przemkiem. Fajny chłopak i dobrze tłumaczy. :)Pozdrawiam Panią Kasię i Izę :) [/quote]he he  he u Domasika trzeba tłumaczy{nie}c indywidualnie bo wykladów nie robi{dobani}, ale jezeli chodzi o tą szkole jazdy to  juz dluzsza historia{diabelek}. natomiast Przemek faktycznie {ok}

Gość

08-10-2010, 08:00
#3
[quote=Gość]WitamPo tych wszystkich opisach na forum nie dziwię się, iż ludzie mają problem z wybraniem szkół. Z tego co wiem w Ostrołęce wiele ludzi zdaje egzaminy na Punto, a np. przyjeżdżają z Warszawy lub innych miast, gdzie uczyli się na Toyocie Yaris i nie narzekają. A w Ostrołęce jak zwykle wielki problem. Ja osobiście zdawałem u Domasika i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia teoretyczne umawiano mnie indywidualnie i Pani wszystko mi tłumaczyła po kolei. Wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, później rozwiązywaliśmy testy. Po zdanym egzaminie wewnętrznym rozpocząłem jazdę z Panem Przemkiem. Fajny chłopak i dobrze tłumaczy. :)Pozdrawiam Panią Kasię i Izę :) [/quote]he he  he u Domasika trzeba tłumaczy{nie}c indywidualnie bo wykladów nie robi{dobani}, ale jezeli chodzi o tą szkole jazdy to  juz dluzsza historia{diabelek}. natomiast Przemek faktycznie {ok}
Gość napisał(a):ZNAK, żeby nie rzucać się w oczy, pozdejmował naklejki z Pand, które po mieście jeżdżą. Widocznie czyta komentarze z eostrołęki  {diabelek}{diabelek}

Gość

08-10-2010, 08:28
#4
ZNAK, żeby nie rzucać się w oczy, pozdejmował naklejki z Pand, które po mieście jeżdżą. Widocznie czyta komentarze z eostrołęki  {diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Przyszli kierowcy, popatrzcie na adresy IP, jak często z tego samego adresu pisze wciąż ta sama osoba.Na tym forum w 90% piszą instruktorzy, w dodatku wiadomo ganią tych, którzy są dla nich zagrożeniem. Najlepiej nie czytać tego forum, bo niczego z niego się nie dowiecie, poza atmosferą w branży nauki jazdy w Ostroęce.Pytajcie znajomych o ośrodek, oni są najlepszym dowodem gdzie najlepiej zrobić kurs prawa jazdy. A ilość kursantów w ośrodkach niestety jest dowodem na to, iż mimo negaytwnych komentarzy (od instruktorów głównie), ludzie tam przychodzą.{mruga}

Gość

08-10-2010, 09:40
#5
Przyszli kierowcy, popatrzcie na adresy IP, jak często z tego samego adresu pisze wciąż ta sama osoba.Na tym forum w 90% piszą instruktorzy, w dodatku wiadomo ganią tych, którzy są dla nich zagrożeniem. Najlepiej nie czytać tego forum, bo niczego z niego się nie dowiecie, poza atmosferą w branży nauki jazdy w Ostroęce.Pytajcie znajomych o ośrodek, oni są najlepszym dowodem gdzie najlepiej zrobić kurs prawa jazdy. A ilość kursantów w ośrodkach niestety jest dowodem na to, iż mimo negaytwnych komentarzy (od instruktorów głównie), ludzie tam przychodzą.{mruga}
Gość napisał(a):zakończmy ten temat. Podsujmowując wszędzie dobrze uczą!!!

Gość

08-10-2010, 11:23
#6
zakończmy ten temat. Podsujmowując wszędzie dobrze uczą!!!
Gość napisał(a):[quote=netes]Co do ZNAKu to jakoś nie mam przekonania, większość moich znajomych, którzy tam chodzili nie zdali za pierwszym razem, przede wszystkim ze względu na "niedociągnięcia" instruktorów, które dla egzaminatorów są bardzo ważne, np. trzymanie się prawej strony jezdni i prawego pasa przy jeździe prosto, a nie jechanie środkiem prawego pasa, czy też zjazd do lewej krawędzi jezdni przy skręcaniu w lewo itp... niby banalne, ale jednak nie każdy o tym mówi...[/quote]Zgadzam się z Tobą. Wykupiłem w znaku jazdy doszkalające. Na wstępie okazało się, że jazda na którą się zgłosiłem została odwolana, a nikt nie raczył mnie o tym poinformowac. W zastępstwie skrzywiona pani Elzbieta, która moim zdaniem nie ma kompetencji aby szkolic kierowców! Przez 2 godziny możesz dowiedziec sie o szczegolach z jej zycia, przejach się do pobliskiej szkoly gdzie ma bar kanapkowy... cdn:)

Gość

09-10-2010, 19:30
#7
[quote=netes]Co do ZNAKu to jakoś nie mam przekonania, większość moich znajomych, którzy tam chodzili nie zdali za pierwszym razem, przede wszystkim ze względu na "niedociągnięcia" instruktorów, które dla egzaminatorów są bardzo ważne, np. trzymanie się prawej strony jezdni i prawego pasa przy jeździe prosto, a nie jechanie środkiem prawego pasa, czy też zjazd do lewej krawędzi jezdni przy skręcaniu w lewo itp... niby banalne, ale jednak nie każdy o tym mówi...[/quote]Zgadzam się z Tobą. Wykupiłem w znaku jazdy doszkalające. Na wstępie okazało się, że jazda na którą się zgłosiłem została odwolana, a nikt nie raczył mnie o tym poinformowac. W zastępstwie skrzywiona pani Elzbieta, która moim zdaniem nie ma kompetencji aby szkolic kierowców! Przez 2 godziny możesz dowiedziec sie o szczegolach z jej zycia, przejach się do pobliskiej szkoly gdzie ma bar kanapkowy... cdn:)
Gość napisał(a):owa Pani ze Znaku podczas szkolenia prowadzi dziesiatki hałasliwych rozmow i w nosie mam jak jezdzisz....podczas sprawdzania świateł zwrocila mi uwagę, że nie wymieniłem podświetlenia przedniej tablicy w punto{diabelek} myślałem ze to moze jakis nowy bajer fiata, ale to jednak niewiedza paniusi... Stanowczo odradzam!!!!!!

Gość

09-10-2010, 19:35
#8
owa Pani ze Znaku podczas szkolenia prowadzi dziesiatki hałasliwych rozmow i w nosie mam jak jezdzisz....podczas sprawdzania świateł zwrocila mi uwagę, że nie wymieniłem podświetlenia przedniej tablicy w punto{diabelek} myślałem ze to moze jakis nowy bajer fiata, ale to jednak niewiedza paniusi... Stanowczo odradzam!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=netes]Co do ZNAKu to jakoś nie mam przekonania, większość moich znajomych, którzy tam chodzili nie zdali za pierwszym razem, przede wszystkim ze względu na "niedociągnięcia" instruktorów, które dla egzaminatorów są bardzo ważne, np. trzymanie się prawej strony jezdni i prawego pasa przy jeździe prosto, a nie jechanie środkiem prawego pasa, czy też zjazd do lewej krawędzi jezdni przy skręcaniu w lewo itp... niby banalne, ale jednak nie każdy o tym mówi...[/quote]Zgadzam się z Tobą. Wykupiłem w znaku jazdy doszkalające. Na wstępie okazało się, że jazda na którą się zgłosiłem została odwolana, a nikt nie raczył mnie o tym poinformowac. W zastępstwie skrzywiona pani Elzbieta, która moim zdaniem nie ma kompetencji aby szkolic kierowców! Przez 2 godziny możesz dowiedziec sie o szczegolach z jej zycia, przejach się do pobliskiej szkoly gdzie ma bar kanapkowy... cdn:) [/quote]ta pani ma na inmie Ewelina i faktycznie jest cienka jak polsilver{diabelek}{dobani}

Gość

10-10-2010, 05:57
#9
[quote=Gość][quote=netes]Co do ZNAKu to jakoś nie mam przekonania, większość moich znajomych, którzy tam chodzili nie zdali za pierwszym razem, przede wszystkim ze względu na "niedociągnięcia" instruktorów, które dla egzaminatorów są bardzo ważne, np. trzymanie się prawej strony jezdni i prawego pasa przy jeździe prosto, a nie jechanie środkiem prawego pasa, czy też zjazd do lewej krawędzi jezdni przy skręcaniu w lewo itp... niby banalne, ale jednak nie każdy o tym mówi...[/quote]Zgadzam się z Tobą. Wykupiłem w znaku jazdy doszkalające. Na wstępie okazało się, że jazda na którą się zgłosiłem została odwolana, a nikt nie raczył mnie o tym poinformowac. W zastępstwie skrzywiona pani Elzbieta, która moim zdaniem nie ma kompetencji aby szkolic kierowców! Przez 2 godziny możesz dowiedziec sie o szczegolach z jej zycia, przejach się do pobliskiej szkoly gdzie ma bar kanapkowy... cdn:) [/quote]ta pani ma na inmie Ewelina i faktycznie jest cienka jak polsilver{diabelek}{dobani}
Gość napisał(a):Polecam Szkołę Bezpiecznej Jazdy na Głowackiego . Świetny instruktor i bardzoo cierpliwy. {mruga}

Gość

10-10-2010, 20:34
#10
Polecam Szkołę Bezpiecznej Jazdy na Głowackiego . Świetny instruktor i bardzoo cierpliwy. {mruga}
Gość napisał(a):czytając te forum to wychodzi ze piszą to debilni instruktorzy co robią swojej firmie dobrze {zakochany} jak można tu się czegoś dowiedzieć zróbcie sobie oddzielne forum i tam się wyzywajcie {zdziwko}{zdziwko} proste pytanie gdzie i jaka szkoła nauki jazdy to moim zdaniem to taka gdzie chodzą ZNAJOMI

Gość

12-10-2010, 21:46
#11
czytając te forum to wychodzi ze piszą to debilni instruktorzy co robią swojej firmie dobrze {zakochany} jak można tu się czegoś dowiedzieć zróbcie sobie oddzielne forum i tam się wyzywajcie {zdziwko}{zdziwko} proste pytanie gdzie i jaka szkoła nauki jazdy to moim zdaniem to taka gdzie chodzą ZNAJOMI
Gość napisał(a):to jest prawda popieram  

Gość

13-10-2010, 12:41
#12
to jest prawda popieram  
Gość napisał(a):Nieprawda!!!!! Tylko Test Test i Test!!!!! {wstyd}I koniec{zly} A szczególnie p. Maciek Kłobuszewski...{tak}

Gość

13-10-2010, 13:49
#13
Nieprawda!!!!! Tylko Test Test i Test!!!!! {wstyd}I koniec{zly} A szczególnie p. Maciek Kłobuszewski...{tak}
Gość napisał(a):Takich jak Pan M. Kłobuszewski {mruga} to znam paru i nie wiem czy nie mają lepszej zdawalności. Ale  teorię to jest gość podoba mi sie sposób prowadzenia nikt się nie nudzi, jest wszystko, praktyka, humor aby kursanici się czuli dobrze.  

Gość

13-10-2010, 13:54
#14
Takich jak Pan M. Kłobuszewski {mruga} to znam paru i nie wiem czy nie mają lepszej zdawalności. Ale  teorię to jest gość podoba mi sie sposób prowadzenia nikt się nie nudzi, jest wszystko, praktyka, humor aby kursanici się czuli dobrze.  
Gość napisał(a):Ja podeszłam do sprawy tak: przeszłam kurs w jednej ze szkół nauki jazdy, a następnie wzięłam lekcje doszkalające u trzech innych instruktorów ( po godzinie). Efekt: egzamin zdałam w pierwszym terminie. Każdy z instruktorów podpowiedział mi coś innego. Prawda jednak jest taka: instruktorzy uczą tylko pod egzamin. Uważam, że egzamin to nie wszystko, kiedyś każdy go zda. Myślę, że o wiele ważniejsze są umiejętności, które sami zdobędziemy. A to już nie jest takie łatwe. Pozdrawiam wszystkich kursantów{usmiech}

Gość

14-10-2010, 16:41
#15
Ja podeszłam do sprawy tak: przeszłam kurs w jednej ze szkół nauki jazdy, a następnie wzięłam lekcje doszkalające u trzech innych instruktorów ( po godzinie). Efekt: egzamin zdałam w pierwszym terminie. Każdy z instruktorów podpowiedział mi coś innego. Prawda jednak jest taka: instruktorzy uczą tylko pod egzamin. Uważam, że egzamin to nie wszystko, kiedyś każdy go zda. Myślę, że o wiele ważniejsze są umiejętności, które sami zdobędziemy. A to już nie jest takie łatwe. Pozdrawiam wszystkich kursantów{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam TURBO :) zdałam za pierwszym razem , a pan Skłodowski jak i pan Tomek ( jeden z instruktorów ) świetni nauczyciele. gorąco polecam :)

Gość

14-10-2010, 19:41
#16
Polecam TURBO :) zdałam za pierwszym razem , a pan Skłodowski jak i pan Tomek ( jeden z instruktorów ) świetni nauczyciele. gorąco polecam :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie} [/quote]DLACZEGO OBRAŻA PAN MŁODYCH INSTRUKTORÓW??????MŁODY NIE ZNACZY ZŁY!!!!!WIDOCZNIE TĘSKNI PAN ZA MŁODOŚCIĄ I W TEN SPOSÓB NA NAS SIĘ MŚCI!!!!!!!!!!MŁODY ZAZWYCZAJ MA LEPIEJ WYKUTA TEORIE A TO SIĘ LICZY NA EGZAMINIE I NIE ZDAWAŁ ZA JAJKA EGZAMINU JAK LUDZIE 30LAT TEMU.TEZ JESTEM MŁODYM INSTRUKTOREM I ROK TEMU ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM KAT. A,C,E I WIEM JAK TO WYGLĄDA I CO SIĘ WYMAGA NA EGZAMINACH I NIE ZDAŁEM TYCH KATEGORII ZA "JAJKA" JAK PAN PANIE DZIADKU{diabelek}{diabelek}{diabelek}MŁODY MA LEPSZY KONTAKT Z KURSANTEM A TO SIE LICZY.DOŚWIADCZONYCH NIE CZYNI NAS CZAS JAKI MAMY PRAWO JAZDYA TO ILE GODZIN I KILOMETRÓW JEŹDZIMY PANIE "DOŚWIADCZONY"KTOŚ MŁODY NIE RAZ JEST BARDZIEJ DOŚWIADCZONY OD WAS STARUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM CHŁOPACZKA WIEK 22 LATA I JUŻ POL EUROPY PRZEJECHAŁ A PAN BYŁ GDZIEŚ PO ZA OSTROŁĘKĄ W PANDZIE {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

15-10-2010, 10:45
#17
[quote=Gość][quote=Gość]Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie} [/quote]DLACZEGO OBRAŻA PAN MŁODYCH INSTRUKTORÓW??????MŁODY NIE ZNACZY ZŁY!!!!!WIDOCZNIE TĘSKNI PAN ZA MŁODOŚCIĄ I W TEN SPOSÓB NA NAS SIĘ MŚCI!!!!!!!!!!MŁODY ZAZWYCZAJ MA LEPIEJ WYKUTA TEORIE A TO SIĘ LICZY NA EGZAMINIE I NIE ZDAWAŁ ZA JAJKA EGZAMINU JAK LUDZIE 30LAT TEMU.TEZ JESTEM MŁODYM INSTRUKTOREM I ROK TEMU ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM KAT. A,C,E I WIEM JAK TO WYGLĄDA I CO SIĘ WYMAGA NA EGZAMINACH I NIE ZDAŁEM TYCH KATEGORII ZA "JAJKA" JAK PAN PANIE DZIADKU{diabelek}{diabelek}{diabelek}MŁODY MA LEPSZY KONTAKT Z KURSANTEM A TO SIE LICZY.DOŚWIADCZONYCH NIE CZYNI NAS CZAS JAKI MAMY PRAWO JAZDYA TO ILE GODZIN I KILOMETRÓW JEŹDZIMY PANIE "DOŚWIADCZONY"KTOŚ MŁODY NIE RAZ JEST BARDZIEJ DOŚWIADCZONY OD WAS STARUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM CHŁOPACZKA WIEK 22 LATA I JUŻ POL EUROPY PRZEJECHAŁ A PAN BYŁ GDZIEŚ PO ZA OSTROŁĘKĄ W PANDZIE {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie} [/quote]DLACZEGO OBRAŻA PAN MŁODYCH INSTRUKTORÓW??????MŁODY NIE ZNACZY ZŁY!!!!!WIDOCZNIE TĘSKNI PAN ZA MŁODOŚCIĄ I W TEN SPOSÓB NA NAS SIĘ MŚCI!!!!!!!!!!MŁODY ZAZWYCZAJ MA LEPIEJ WYKUTA TEORIE A TO SIĘ LICZY NA EGZAMINIE I NIE ZDAWAŁ ZA JAJKA EGZAMINU JAK LUDZIE 30LAT TEMU.TEZ JESTEM MŁODYM INSTRUKTOREM I ROK TEMU ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM KAT. A,C,E I WIEM JAK TO WYGLĄDA I CO SIĘ WYMAGA NA EGZAMINACH I NIE ZDAŁEM TYCH KATEGORII ZA "JAJKA" JAK PAN PANIE DZIADKU{diabelek}{diabelek}{diabelek}MŁODY MA LEPSZY KONTAKT Z KURSANTEM A TO SIE LICZY.DOŚWIADCZONYCH NIE CZYNI NAS CZAS JAKI MAMY PRAWO JAZDYA TO ILE GODZIN I KILOMETRÓW JEŹDZIMY PANIE "DOŚWIADCZONY"KTOŚ MŁODY NIE RAZ JEST BARDZIEJ DOŚWIADCZONY OD WAS STARUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM CHŁOPACZKA WIEK 22 LATA I JUŻ POL EUROPY PRZEJECHAŁ A PAN BYŁ GDZIEŚ PO ZA OSTROŁĘKĄ W PANDZIE {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} [/quote]taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. widać to polskich drogach chłopcze{nie}

Gość

15-10-2010, 11:51
#18
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie} [/quote]DLACZEGO OBRAŻA PAN MŁODYCH INSTRUKTORÓW??????MŁODY NIE ZNACZY ZŁY!!!!!WIDOCZNIE TĘSKNI PAN ZA MŁODOŚCIĄ I W TEN SPOSÓB NA NAS SIĘ MŚCI!!!!!!!!!!MŁODY ZAZWYCZAJ MA LEPIEJ WYKUTA TEORIE A TO SIĘ LICZY NA EGZAMINIE I NIE ZDAWAŁ ZA JAJKA EGZAMINU JAK LUDZIE 30LAT TEMU.TEZ JESTEM MŁODYM INSTRUKTOREM I ROK TEMU ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM KAT. A,C,E I WIEM JAK TO WYGLĄDA I CO SIĘ WYMAGA NA EGZAMINACH I NIE ZDAŁEM TYCH KATEGORII ZA "JAJKA" JAK PAN PANIE DZIADKU{diabelek}{diabelek}{diabelek}MŁODY MA LEPSZY KONTAKT Z KURSANTEM A TO SIE LICZY.DOŚWIADCZONYCH NIE CZYNI NAS CZAS JAKI MAMY PRAWO JAZDYA TO ILE GODZIN I KILOMETRÓW JEŹDZIMY PANIE "DOŚWIADCZONY"KTOŚ MŁODY NIE RAZ JEST BARDZIEJ DOŚWIADCZONY OD WAS STARUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM CHŁOPACZKA WIEK 22 LATA I JUŻ POL EUROPY PRZEJECHAŁ A PAN BYŁ GDZIEŚ PO ZA OSTROŁĘKĄ W PANDZIE {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} [/quote]taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. widać to polskich drogach chłopcze{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Iryt uje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie} [/quote]DLACZEGO OBRAŻA PAN MŁODYCH INSTRUKTORÓW??????MŁODY NIE ZNACZY ZŁY!!!!!WIDOCZNIE TĘSKNI PAN ZA MŁODOŚCIĄ I W TEN SPOSÓB NA NAS SIĘ MŚCI!!!!!!!!!!MŁODY ZAZWYCZAJ MA LEPIEJ WYKUTA TEORIE A TO SIĘ LICZY NA EGZAMINIE I NIE ZDAWAŁ ZA JAJKA EGZAMINU JAK LUDZIE 30LAT TEMU.TEZ JESTEM MŁODYM INSTRUKTOREM I ROK TEMU ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM KAT. A,C,E I WIEM JAK TO WYGLĄDA I CO SIĘ WYMAGA NA EGZAMINACH I NIE ZDAŁEM TYCH KATEGORII ZA "JAJKA" JAK PAN PANIE DZIADKU{diabelek}{diabelek}{diabelek}MŁODY MA LEPSZY KONTAKT Z KURSANTEM A TO SIE LICZY.DOŚWIADCZONYCH NIE CZYNI NAS CZAS JAKI MAMY PRAWO JAZDYA TO ILE GODZIN I KILOMETRÓW JEŹDZIMY PANIE "DOŚWIADCZONY"KTOŚ MŁODY NIE RAZ JEST BARDZIEJ DOŚWIADCZONY OD WAS STARUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM CHŁOPACZKA WIEK 22 LATA I JUŻ POL EUROPY PRZEJECHAŁ A PAN BYŁ GDZIEŚ PO ZA OSTROŁĘKĄ W PANDZIE {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} [/quote]taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. widać to polskich drogach chłopcze{nie} [/quote]Szkoda ze na kategorie B nie zdawałeś hehe

Gość

15-10-2010, 14:02
#19
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Iryt uje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie} [/quote]DLACZEGO OBRAŻA PAN MŁODYCH INSTRUKTORÓW??????MŁODY NIE ZNACZY ZŁY!!!!!WIDOCZNIE TĘSKNI PAN ZA MŁODOŚCIĄ I W TEN SPOSÓB NA NAS SIĘ MŚCI!!!!!!!!!!MŁODY ZAZWYCZAJ MA LEPIEJ WYKUTA TEORIE A TO SIĘ LICZY NA EGZAMINIE I NIE ZDAWAŁ ZA JAJKA EGZAMINU JAK LUDZIE 30LAT TEMU.TEZ JESTEM MŁODYM INSTRUKTOREM I ROK TEMU ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM KAT. A,C,E I WIEM JAK TO WYGLĄDA I CO SIĘ WYMAGA NA EGZAMINACH I NIE ZDAŁEM TYCH KATEGORII ZA "JAJKA" JAK PAN PANIE DZIADKU{diabelek}{diabelek}{diabelek}MŁODY MA LEPSZY KONTAKT Z KURSANTEM A TO SIE LICZY.DOŚWIADCZONYCH NIE CZYNI NAS CZAS JAKI MAMY PRAWO JAZDYA TO ILE GODZIN I KILOMETRÓW JEŹDZIMY PANIE "DOŚWIADCZONY"KTOŚ MŁODY NIE RAZ JEST BARDZIEJ DOŚWIADCZONY OD WAS STARUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM CHŁOPACZKA WIEK 22 LATA I JUŻ POL EUROPY PRZEJECHAŁ A PAN BYŁ GDZIEŚ PO ZA OSTROŁĘKĄ W PANDZIE {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} [/quote]taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. widać to polskich drogach chłopcze{nie} [/quote]Szkoda ze na kategorie B nie zdawałeś hehe
Gość napisał(a):ciężko żebym zdawał kat. B rok temu "fachowcu" nie przejedź się z tym Twoim doświadczeniem

Gość

15-10-2010, 20:32
#20
ciężko żebym zdawał kat. B rok temu "fachowcu" nie przejedź się z tym Twoim doświadczeniem

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów