Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 23 dalej
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o ceny kursów w ostrołęce to zrobiłam rozeznanie i wyszlo ze ceny 900 - 1000 mają teraz co najmniej: test, znak, speed, cb, nowotor. Wychodzi na to, że jak sie zmienily samochody to i szkoły musiały podniesc cene, zeby jakos uczciwie prowadzic kursy.

Gość

30-09-2010, 14:33
#1
Jeśli chodzi o ceny kursów w ostrołęce to zrobiłam rozeznanie i wyszlo ze ceny 900 - 1000 mają teraz co najmniej: test, znak, speed, cb, nowotor. Wychodzi na to, że jak sie zmienily samochody to i szkoły musiały podniesc cene, zeby jakos uczciwie prowadzic kursy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeśli chodzi o ceny kursów w ostrołęce to zrobiłam rozeznanie i wyszlo ze ceny 900 - 1000 mają teraz co najmniej: test, znak, speed, cb, nowotor. Wychodzi na to, że jak sie zmienily samochody to i szkoły musiały podniesc cene, zeby jakos uczciwie prowadzic kursy. [/quote]domasik to nadal bedzie robił kursy za 700 zł bo on czerpie korzysci z Unii. MZK jest finansowane z miasta to tez nie muszą podnosic cen proste i logiczne

Gość

30-09-2010, 15:56
#2
[quote=Gość]Jeśli chodzi o ceny kursów w ostrołęce to zrobiłam rozeznanie i wyszlo ze ceny 900 - 1000 mają teraz co najmniej: test, znak, speed, cb, nowotor. Wychodzi na to, że jak sie zmienily samochody to i szkoły musiały podniesc cene, zeby jakos uczciwie prowadzic kursy. [/quote]domasik to nadal bedzie robił kursy za 700 zł bo on czerpie korzysci z Unii. MZK jest finansowane z miasta to tez nie muszą podnosic cen proste i logiczne
Gość napisał(a):a czy to prawda ze jak się jezdzi z Mackiem Kłobuszewskim z testu to kurs kosztuje 1200 zł. Bo tak słyszałem ze tyle sie płaci dlatego ze ma uprawnienia egzaminatora??  Bo jesli tak to chyba lekka przesada ze niby on nauczy lepiej niż inny instruktor{zly}

Gość

30-09-2010, 18:50
#3
a czy to prawda ze jak się jezdzi z Mackiem Kłobuszewskim z testu to kurs kosztuje 1200 zł. Bo tak słyszałem ze tyle sie płaci dlatego ze ma uprawnienia egzaminatora??  Bo jesli tak to chyba lekka przesada ze niby on nauczy lepiej niż inny instruktor{zly}
Gość napisał(a):Nie nauczy Cie lepiej. A poza tym mógłby być milszy dla kursantów...

Gość

30-09-2010, 21:13
#4
Nie nauczy Cie lepiej. A poza tym mógłby być milszy dla kursantów...
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy to prawda ze jak się jezdzi z Mackiem Kłobuszewskim z testu to kurs kosztuje 1200 zł. Bo tak słyszałem ze tyle sie płaci dlatego ze ma uprawnienia egzaminatora??  Bo jesli tak to chyba lekka przesada ze niby on nauczy lepiej niż inny instruktor{zly} [/quote]Wogóle kurs w Teście na Grande kosztuje 1200 zł niezależnie czy jeździsz z p. Kłobuszewskim czy z innym instruktorem....Mnie akurat uczył p.Maciek i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń...:) Jak dla mnie był bardzo miły...trzeba się po prostu go słuchać...:) Tyle...:)  

Gość

30-09-2010, 21:43
#5
[quote=Gość]a czy to prawda ze jak się jezdzi z Mackiem Kłobuszewskim z testu to kurs kosztuje 1200 zł. Bo tak słyszałem ze tyle sie płaci dlatego ze ma uprawnienia egzaminatora??  Bo jesli tak to chyba lekka przesada ze niby on nauczy lepiej niż inny instruktor{zly} [/quote]Wogóle kurs w Teście na Grande kosztuje 1200 zł niezależnie czy jeździsz z p. Kłobuszewskim czy z innym instruktorem....Mnie akurat uczył p.Maciek i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń...:) Jak dla mnie był bardzo miły...trzeba się po prostu go słuchać...:) Tyle...:)  
Gość napisał(a):Ja jak robiłem kurs, to kosztował pensję mojej mamy (pracownik biurowy w dużej firmie, teraz pewnie ponad 2 tys zł). Nikt wtedy nie narzekał, bo prawko robiły osoby zainteresowane tematem, a nie tak jak teraz wszyscy (nie ważne jest czy sie nadaje do jazdy i chce jezdzic, czy mu tylko rodzice każą). Teraz jest to wydatek niecałej pensji najniższej krajowej. Chwyty firm są interesujące: od biletów darmowych, do zastraszania, że przepisy się zmienią {usmiech}. Każdy sposób jest dobry, aby tylko zwabić klienta.

Gość

04-10-2010, 12:08
#6
Ja jak robiłem kurs, to kosztował pensję mojej mamy (pracownik biurowy w dużej firmie, teraz pewnie ponad 2 tys zł). Nikt wtedy nie narzekał, bo prawko robiły osoby zainteresowane tematem, a nie tak jak teraz wszyscy (nie ważne jest czy sie nadaje do jazdy i chce jezdzic, czy mu tylko rodzice każą). Teraz jest to wydatek niecałej pensji najniższej krajowej. Chwyty firm są interesujące: od biletów darmowych, do zastraszania, że przepisy się zmienią {usmiech}. Każdy sposób jest dobry, aby tylko zwabić klienta.
Gość napisał(a):Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani}

Gość

06-10-2010, 09:22
#7
Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani}
Gość napisał(a):Test i Speed górą!!!! A Znak niech się schowa!!! {zly}

Gość

06-10-2010, 09:53
#8
Test i Speed górą!!!! A Znak niech się schowa!!! {zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie}

Gość

06-10-2010, 10:05
#9
[quote=Gość]Irytuje mnie reklama na stronie http://znaksamsel.pl/ że niby mają najwyższą zdawalność. To jest oszukiwanie ludzi przecież oni nie mają najwyższej zdawalności tylko są w środku stawki. Panie Samsel czy to ładnie tak kłamać??!!!{zly}{zly}{zly}{dobani} [/quote]zgadza sięznak zaczyna ściemniać {nie} oszukują swoich klientów od dłuższego czasu, dalej szkolą na pandach i wcale nie są najlepszą szkoła w Ostrołęce. Mam wrażenie, że dla pana Samsla zaczyna się liczyć tylko kasa{zly}. Ludzie obudźcie się. W o-ce są również inne ośrodki, w których jakość szkolenia nie odbiega od tych niby renomowanych a w wielu przypadkach jest nawet lepsza. wystarczy tylko popytać znajomych i poszukać w necie. pamiętajcie jeżeli za coś płacicie to wymagajcie, nie dajcie się skusić sloganami, że niby tradycja, młoda kadra itp bzdety. jeżeli ktoś jest w temacie, to dobrze wie, że tylko doświadczony kierowca może dobrze cię wyszkolić, a siurki po 22-25 lat niech sami się uczą jeździć a udają instruktorów i szpanują przed młodymi laskami. ten zawód zaczyna schodzić na psy{nie}
Gość napisał(a):Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie

Gość

06-10-2010, 11:54
#10
Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie
Gość napisał(a):Wiecie co, śmieszą mnie te "elki" jeżdżące z napisem Największa zdawalność!!!! 100% zdawalności!!! I tak wszyscy wiedzą, jak jest. Tak się kompromitować!!!! I robić sobie reklamę, kłamiąc prosto w oczy!!! {nie} Oj nie ładnie{zly} Ja tam się naszczęście nie nabrałam na takie tanie chwyty i robiłam kurs w bardzo prestiżowej szkole nauki jazdy, zdałam za pierwszym razem bez problemu......ale nie powiem jakiej, bo będzie że reklamę robię...{jezyk}

Gość

06-10-2010, 15:32
#11
Wiecie co, śmieszą mnie te "elki" jeżdżące z napisem Największa zdawalność!!!! 100% zdawalności!!! I tak wszyscy wiedzą, jak jest. Tak się kompromitować!!!! I robić sobie reklamę, kłamiąc prosto w oczy!!! {nie} Oj nie ładnie{zly} Ja tam się naszczęście nie nabrałam na takie tanie chwyty i robiłam kurs w bardzo prestiżowej szkole nauki jazdy, zdałam za pierwszym razem bez problemu......ale nie powiem jakiej, bo będzie że reklamę robię...{jezyk}
Gość napisał(a):A gdzie najlepiej iść i kogo polecacie z instruktorów. Dla mnie najważniejsze jest, żeby mnie nauczył, bo chciałabym zdać za I razem czy nawet drugim i aby był miłym instruktorem.  

Gość

07-10-2010, 09:24
#12
A gdzie najlepiej iść i kogo polecacie z instruktorów. Dla mnie najważniejsze jest, żeby mnie nauczył, bo chciałabym zdać za I razem czy nawet drugim i aby był miłym instruktorem.  
Gość napisał(a):Ja polecam Ci osk SPEED...:) Instruktor Marcin bardzo milutki, młodziutki...{wstyd} Nie będziesz się nudzić...:)  

Gość

07-10-2010, 10:13
#13
Ja polecam Ci osk SPEED...:) Instruktor Marcin bardzo milutki, młodziutki...{wstyd} Nie będziesz się nudzić...:)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam Ci osk SPEED...:) Instruktor Marcin bardzo milutki, młodziutki...{wstyd} Nie będziesz się nudzić...:)  [/quote]milutki, mlodziutki,slociudki{diabelek}, i nudzic się z nim na pewno nie będziesz{jezyk}. jaja sobie laska robisz. inetruktor ma cie nauczyc jeździć a  nie patrzeć  ci w dekold i robić slodkie oczy. to bylo do przewidzenia, że jak ktos się zapyta  kogo polecacie to wiadomo, że będzie to albo speed, znak, test. natomiast w oce jest tylko kilkunastu dobrych instruktorow, w w/w szkolach również. najlepiej pytać sie znajomych, a wypowiedzi milutki i mlodziutki raczej renomy tym ośrodkom nie praynoszą{nie}

Gość

07-10-2010, 10:30
#14
[quote=Gość]Ja polecam Ci osk SPEED...:) Instruktor Marcin bardzo milutki, młodziutki...{wstyd} Nie będziesz się nudzić...:)  [/quote]milutki, mlodziutki,slociudki{diabelek}, i nudzic się z nim na pewno nie będziesz{jezyk}. jaja sobie laska robisz. inetruktor ma cie nauczyc jeździć a  nie patrzeć  ci w dekold i robić slodkie oczy. to bylo do przewidzenia, że jak ktos się zapyta  kogo polecacie to wiadomo, że będzie to albo speed, znak, test. natomiast w oce jest tylko kilkunastu dobrych instruktorow, w w/w szkolach również. najlepiej pytać sie znajomych, a wypowiedzi milutki i mlodziutki raczej renomy tym ośrodkom nie praynoszą{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie [/quote]\Nie ważne jakim samochodem uczysz się jeździć, bo jeśli już się nauczysz, to w każdym samochodzie można się odnaleźć. Nie chodzi o to, że nauczysz się na punto i świetnie zdasz egzamin, a o samą sztukę znajomości obsługi samochodu, refleksu, przewidywalności na drodze i przede wszystkim znajomość przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Z takich wpisów można byłoby wnioskować, że jak nauczysz się na pandzie, to puntem, czy jakimkolwiek innym samochodem nie będziesz umiała jeździć, albo conajmniej będą z tym wielkie trudności. Ja dziękuję za takich kierowców na drodze.POWODZENIA.

Gość

07-10-2010, 11:10
#15
[quote=Gość]Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie [/quote]\Nie ważne jakim samochodem uczysz się jeździć, bo jeśli już się nauczysz, to w każdym samochodzie można się odnaleźć. Nie chodzi o to, że nauczysz się na punto i świetnie zdasz egzamin, a o samą sztukę znajomości obsługi samochodu, refleksu, przewidywalności na drodze i przede wszystkim znajomość przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Z takich wpisów można byłoby wnioskować, że jak nauczysz się na pandzie, to puntem, czy jakimkolwiek innym samochodem nie będziesz umiała jeździć, albo conajmniej będą z tym wielkie trudności. Ja dziękuję za takich kierowców na drodze.POWODZENIA.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie [/quote]Nie ważne jakim samochodem uczysz się jeździć, bo jeśli już się nauczysz, to w każdym samochodzie można się odnaleźć. Nie chodzi o to, że nauczysz się na punto i świetnie zdasz egzamin, a o samą sztukę znajomości obsługi samochodu, refleksu, przewidywalności na drodze i przede wszystkim znajomość przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Z takich wpisów można byłoby wnioskować, że jak nauczysz się na pandzie, to puntem, czy jakimkolwiek innym samochodem nie będziesz umiała jeździć, albo conajmniej będą z tym wielkie trudności. Ja dziękuję za takich kierowców na drodze.POWODZENIA. [/quote]Śmieszne jest to co mówisz bo jesli osoba uczyła sie na pandzie i pojdzie zdawac na punto to raz ze nie zda na łuku a dwa na parkowaniu chodzi tu o gabaryty pojazdu

Gość

07-10-2010, 12:27
#16
[quote=Gość][quote=Gość]Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie [/quote]Nie ważne jakim samochodem uczysz się jeździć, bo jeśli już się nauczysz, to w każdym samochodzie można się odnaleźć. Nie chodzi o to, że nauczysz się na punto i świetnie zdasz egzamin, a o samą sztukę znajomości obsługi samochodu, refleksu, przewidywalności na drodze i przede wszystkim znajomość przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Z takich wpisów można byłoby wnioskować, że jak nauczysz się na pandzie, to puntem, czy jakimkolwiek innym samochodem nie będziesz umiała jeździć, albo conajmniej będą z tym wielkie trudności. Ja dziękuję za takich kierowców na drodze.POWODZENIA. [/quote]Śmieszne jest to co mówisz bo jesli osoba uczyła sie na pandzie i pojdzie zdawac na punto to raz ze nie zda na łuku a dwa na parkowaniu chodzi tu o gabaryty pojazdu
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie [/quote]Nie ważne jakim samochodem uczysz się jeździć, bo jeśli już się nauczysz, to w każdym samochodzie można się odnaleźć. Nie chodzi o to, że nauczysz się na punto i świetnie zdasz egzamin, a o samą sztukę znajomości obsługi samochodu, refleksu, przewidywalności na drodze i przede wszystkim znajomość przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Z takich wpisów można byłoby wnioskować, że jak nauczysz się na pandzie, to puntem, czy jakimkolwiek innym samochodem nie będziesz umiała jeździć, albo conajmniej będą z tym wielkie trudności. Ja dziękuję za takich kierowców na drodze.POWODZENIA. [/quote]Śmieszne jest to co mówisz bo jesli osoba uczyła sie na pandzie i pojdzie zdawac na punto to raz ze nie zda na łuku a dwa na parkowaniu chodzi tu o gabaryty pojazdu [/quote]TO W TAKIM RAZIE NIECH NIE JEŹDZI INNYMI POJAZDAMI PO ZDANYM EGZAMINIE NIŻ PUNTO, BO RAZ: NIE ZMIEŚCI SIĘ NA ŻADNYM ŁUKU, A DWA: NIE BĘDZIE UMIAŁ PARKOWAĆ NA MIEŚCIE. A co będzie jeśli dostanie prawko i będzie musiał jeździć kombiakiem - to dopiero gabaryty{zdziwko}, bardzo współczuję parkowania takim osobom{gafa}

Gość

07-10-2010, 13:27
#17
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Ja to się wogóle dziwie ze Ci ludzie zgadzają się na to żeby jezdzić Pandami. Nie stać ich na Punta niech zamkną ośrodki a nie nabijają ludzi w butelke ale z drugiej strony patrząc ludzie są naiwni...wszystko wyjdzie na egzminie [/quote]Nie ważne jakim samochodem uczysz się jeździć, bo jeśli już się nauczysz, to w każdym samochodzie można się odnaleźć. Nie chodzi o to, że nauczysz się na punto i świetnie zdasz egzamin, a o samą sztukę znajomości obsługi samochodu, refleksu, przewidywalności na drodze i przede wszystkim znajomość przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Z takich wpisów można byłoby wnioskować, że jak nauczysz się na pandzie, to puntem, czy jakimkolwiek innym samochodem nie będziesz umiała jeździć, albo conajmniej będą z tym wielkie trudności. Ja dziękuję za takich kierowców na drodze.POWODZENIA. [/quote]Śmieszne jest to co mówisz bo jesli osoba uczyła sie na pandzie i pojdzie zdawac na punto to raz ze nie zda na łuku a dwa na parkowaniu chodzi tu o gabaryty pojazdu [/quote]TO W TAKIM RAZIE NIECH NIE JEŹDZI INNYMI POJAZDAMI PO ZDANYM EGZAMINIE NIŻ PUNTO, BO RAZ: NIE ZMIEŚCI SIĘ NA ŻADNYM ŁUKU, A DWA: NIE BĘDZIE UMIAŁ PARKOWAĆ NA MIEŚCIE. A co będzie jeśli dostanie prawko i będzie musiał jeździć kombiakiem - to dopiero gabaryty{zdziwko}, bardzo współczuję parkowania takim osobom{gafa}
Gość napisał(a):A pozatym to takie firmy jak Znak albo Domasik chyba stać na kupienie nowych samochodów a i tak nadal twierdze ze jazda na Pandach a zdawanie na Punto to wielka pomyłka

Gość

07-10-2010, 14:19
#18
A pozatym to takie firmy jak Znak albo Domasik chyba stać na kupienie nowych samochodów a i tak nadal twierdze ze jazda na Pandach a zdawanie na Punto to wielka pomyłka
Gość napisał(a):A gdzie odradzacie Mi żebym nie poszła, bo firm jest bardzo dużo a i instruktorzy tacy sobie to co słyszałam, leżą, śpią, sms piszą podczas jazd lub załatwiają swoje prywatne sprawy, spóźniają się a najgorsze jak się wogóle nie odzywają, tylko cos pod nosem brzęczą bo im nie pasuje kursant -ka. Jakie firmy omijać łukiem.

Gość

07-10-2010, 14:28
#19
A gdzie odradzacie Mi żebym nie poszła, bo firm jest bardzo dużo a i instruktorzy tacy sobie to co słyszałam, leżą, śpią, sms piszą podczas jazd lub załatwiają swoje prywatne sprawy, spóźniają się a najgorsze jak się wogóle nie odzywają, tylko cos pod nosem brzęczą bo im nie pasuje kursant -ka. Jakie firmy omijać łukiem.
Gość napisał(a):po co piepszyć takie  bzdety zróbcie te kursy po 300 zeta i prowadżcie je na furmankach a nie piepszycie o jakich tam statystykach kogo to obchodzi nikt na to nie patszy kto jest 1 akto2 w szkoleniu

Gość

07-10-2010, 17:38
#20
po co piepszyć takie  bzdety zróbcie te kursy po 300 zeta i prowadżcie je na furmankach a nie piepszycie o jakich tam statystykach kogo to obchodzi nikt na to nie patszy kto jest 1 akto2 w szkoleniu

strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów