MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):nie jadłem i nie zjem i nie z tego względu,że czytam negatywne opinie na ten temat,człowiek sam musi spróbować,wtedy ta ocena jest dla niego najważniejsza,ale przejdę do sedna kebaby to największy syf,najbardziej niezdrowy jaki tylko może być,ale cóż.

Gość

30-11-2009, 16:16
#1
nie jadłem i nie zjem i nie z tego względu,że czytam negatywne opinie na ten temat,człowiek sam musi spróbować,wtedy ta ocena jest dla niego najważniejsza,ale przejdę do sedna kebaby to największy syf,najbardziej niezdrowy jaki tylko może być,ale cóż.
Gość napisał(a):SIEMKA W DONERZE ZNOW CIEZKO COS ZJESC JAK SIE  WAM TAM TERAZ WIDZI????

Gość

02-12-2009, 16:15
#2
SIEMKA W DONERZE ZNOW CIEZKO COS ZJESC JAK SIE  WAM TAM TERAZ WIDZI????
Gość napisał(a):Jak teraz jest z kebabami w ostrołece troche mie tu nie było iniewiem co polecacie {?}

Gość

18-12-2009, 01:48
#3
Jak teraz jest z kebabami w ostrołece troche mie tu nie było iniewiem co polecacie {?}
Gość napisał(a):wszędzie jedno wielkie gó***,kiedyś przy scenie wymiatał,ale to było 3 lata temu,doner zawsze trzymał równy poziom,kebab z mięsem z kurczaka to jakiś żart,muszę jedynie wytestować aiszę i ten przy sp1

Gość

04-01-2010, 17:57
#4
wszędzie jedno wielkie gó***,kiedyś przy scenie wymiatał,ale to było 3 lata temu,doner zawsze trzymał równy poziom,kebab z mięsem z kurczaka to jakiś żart,muszę jedynie wytestować aiszę i ten przy sp1
Gość napisał(a):ile trzeba czekać tam na opsługe{?}{?}

Gość

04-01-2010, 20:39
#5
ile trzeba czekać tam na opsługe{?}{?}
Gość napisał(a):ile trzeba czekać tam na opsługe{?}{?}

Gość

04-01-2010, 20:40
#6
ile trzeba czekać tam na opsługe{?}{?}
Gość napisał(a):ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo

Gość

04-01-2010, 20:44
#7
ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo
Gość napisał(a):ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo

Gość

04-01-2010, 20:44
#8
ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo
Gość napisał(a):[quote=]ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo [/quote]a wystarczyłoby użyć Firefoxa lub Opery i błędów by nie było:o[b]b[/b]sługa a nie opsługa[b]c[/b]hu...ja a nie hu...jaklientami a nie klijentaminow[b]ą[/b] a nie nowo{jezyk}

Gość

04-01-2010, 21:10
#9
[quote=]ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo [/quote]a wystarczyłoby użyć Firefoxa lub Opery i błędów by nie było:o[b]b[/b]sługa a nie opsługa[b]c[/b]hu...ja a nie hu...jaklientami a nie klijentaminow[b]ą[/b] a nie nowo{jezyk}
Gość napisał(a):nie łap za słówka chu...ju[color=#ff0000][/color][size=9][/size][size=18][/siz e][color=#ff0000][/color]

Gość

04-01-2010, 21:28
#10
nie łap za słówka chu...ju[color=#ff0000][/color][size=9][/size][size=18][/siz e][color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):nie łap za słówka chu...ju[color=#ff0000][/color][size=9][/size][size=18][/siz e][color=#ff0000][/color]

Gość

04-01-2010, 21:28
#11
nie łap za słówka chu...ju[color=#ff0000][/color][size=9][/size][size=18][/siz e][color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):[quote=]nie łap za słówka chu...ju[color=#ff0000][/color][size=9][/size][size=18][/siz e][color=#ff0000][/color][/quote]naucz się pisać ch..ju

Gość

04-01-2010, 23:00
#12
[quote=]nie łap za słówka chu...ju[color=#ff0000][/color][size=9][/size][size=18][/siz e][color=#ff0000][/color][/quote]naucz się pisać ch..ju
Gość napisał(a):[quote=]ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo [/quote]No nieźle, tyle błędów w jednym zdaniu, ostro {usmiech}ale widać, że nauka nie idzie w las, tu już się poprawił:[quote=]nie łap za słówka chu...ju[/quote]Swoją drogą, bardzo wulgarny klient Ynetu, ale myślę, że to tylko niechlubny wyjątek {mruga}.

Gość

05-01-2010, 13:21
#13
[quote=]ta opsługa to sobie w hu...ja{gafa} z klijentami robi...opsługa{dobani}..lepiej zatrudnić nowo [/quote]No nieźle, tyle błędów w jednym zdaniu, ostro {usmiech}ale widać, że nauka nie idzie w las, tu już się poprawił:[quote=]nie łap za słówka chu...ju[/quote]Swoją drogą, bardzo wulgarny klient Ynetu, ale myślę, że to tylko niechlubny wyjątek {mruga}.
Gość napisał(a):[quote=]LUDZIE ALE WY MACIE NASRANE W TYCH MALUTKICH ŁBACH!!! BYŁAM TAM NIE RAZ I WSZYSTKO BYŁO SUPER!!! NA OBSŁUGE NIE MOGE POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA!!! CO WAM TO DAŁO ŻE DZIEWCZYNA STRACIŁA PRACĘ?? LEPIEJ SIĘ Z TYM CZUJECIE?? POCHODZCIE PO INNYCH KEBABACH W O-CE TO ZOBACZYCIE JAK TAM JEST!!! W GYROSIE DOSTAŁAM KIEDYS KEBABA Z ZAKRETKA OD KECZUPU W SRODKU ALE DLA WAS TO PEWNIE ZAJE...STY LOKAL. GRATULUJE WAM MAŁYCH ROZUMKÓW!!! TAK TRZYNAJCIE A NA PEWNO SIE WAM TO ODBIJE W PRZYSZŁOŚCI- BO NA PEWNO JESTEŚCIE SUPER PRACOWNIKAMI[/quote]to na pewno pisala bladynka:D

Gość

05-01-2010, 16:02
#14
[quote=]LUDZIE ALE WY MACIE NASRANE W TYCH MALUTKICH ŁBACH!!! BYŁAM TAM NIE RAZ I WSZYSTKO BYŁO SUPER!!! NA OBSŁUGE NIE MOGE POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA!!! CO WAM TO DAŁO ŻE DZIEWCZYNA STRACIŁA PRACĘ?? LEPIEJ SIĘ Z TYM CZUJECIE?? POCHODZCIE PO INNYCH KEBABACH W O-CE TO ZOBACZYCIE JAK TAM JEST!!! W GYROSIE DOSTAŁAM KIEDYS KEBABA Z ZAKRETKA OD KECZUPU W SRODKU ALE DLA WAS TO PEWNIE ZAJE...STY LOKAL. GRATULUJE WAM MAŁYCH ROZUMKÓW!!! TAK TRZYNAJCIE A NA PEWNO SIE WAM TO ODBIJE W PRZYSZŁOŚCI- BO NA PEWNO JESTEŚCIE SUPER PRACOWNIKAMI[/quote]to na pewno pisala bladynka:D
Gość napisał(a):Jadam tam przynajmniej raz lub dwa w tygodniu-jestem zawsze miło obsłużony i nigdy nie zdarzyło się żeby coś było nie świeże. Jeżeli zamawiam dużego kebaba to wiem, że nie będę głodny (czyt. nie dostanę buły i samych warzyw jak to bywa w innych kebabach {zly} ) Szef i jego pracownik wie, że jestem stałym klientem i zawsze dostaję większą porcję-miłe:)Pozdrawiam. Fan najlepszego kebaba w Ostrołęce{tak}

Gość

05-01-2010, 17:21
#15
Jadam tam przynajmniej raz lub dwa w tygodniu-jestem zawsze miło obsłużony i nigdy nie zdarzyło się żeby coś było nie świeże. Jeżeli zamawiam dużego kebaba to wiem, że nie będę głodny (czyt. nie dostanę buły i samych warzyw jak to bywa w innych kebabach {zly} ) Szef i jego pracownik wie, że jestem stałym klientem i zawsze dostaję większą porcję-miłe:)Pozdrawiam. Fan najlepszego kebaba w Ostrołęce{tak}
Gość napisał(a):DONER JEST SPOKO JAK JEST STARA EKIPA NOWE TO TAKIE TAM{zdziwko}

Gość

05-01-2010, 18:44
#16
DONER JEST SPOKO JAK JEST STARA EKIPA NOWE TO TAKIE TAM{zdziwko}
Gość napisał(a):od 1.01.2010 jest nowy właścieciel tylko pracownik ten sam, ale już widac zmianę oczywiście na lepszą wszystko świeże !

Gość

06-01-2010, 08:22
#17
od 1.01.2010 jest nowy właścieciel tylko pracownik ten sam, ale już widac zmianę oczywiście na lepszą wszystko świeże !
Gość napisał(a):Tak odkąd zmienił się właściciel w "Mega Kurczaku" nie można narzekać, lepsze sosy i większe porcje, naprawdę polecam {ok}

Gość

06-01-2010, 10:15
#18
Tak odkąd zmienił się właściciel w "Mega Kurczaku" nie można narzekać, lepsze sosy i większe porcje, naprawdę polecam {ok}
Gość napisał(a):Nowy właściciel to właśnie ten pracownik. I rzeczywiście się chłopak przykłada. Oby tak dalej... :)

Gość

06-01-2010, 16:45
#19
Nowy właściciel to właśnie ten pracownik. I rzeczywiście się chłopak przykłada. Oby tak dalej... :)
Gość napisał(a):już jest dobrze {ok}{ok}

Gość

06-01-2010, 19:48
#20
już jest dobrze {ok}{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów