MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Chcialabym sie podzielic swoja opinia ...... o "mega kurczaku" wiec jedzenie jest tam dobre :) ale obsluga {nie} to skandal zeby ktos tak "obslugiwal" ! BYlam ze swoim chlopakiem zeby cos zamowic i nikogo tam nie bylo za lada mimo to ze mowilismy Glosniej pzrepraszam itd... ale nikt do nas nie wyszedl {dobani} po 5 min wyjscia bez zamowienia i jest to juz taka 2 sytuacja... wiec czy ten kebab jest samoobslugowy?! w sumie za lade mozna wejsc bez problemu i wyniesc co sie tylko podoba :) wiec wielki minus za obsluge {dobani}

Gość

10-06-2008, 07:02
#1
Chcialabym sie podzielic swoja opinia ...... o "mega kurczaku" wiec jedzenie jest tam dobre :) ale obsluga {nie} to skandal zeby ktos tak "obslugiwal" ! BYlam ze swoim chlopakiem zeby cos zamowic i nikogo tam nie bylo za lada mimo to ze mowilismy Glosniej pzrepraszam itd... ale nikt do nas nie wyszedl {dobani} po 5 min wyjscia bez zamowienia i jest to juz taka 2 sytuacja... wiec czy ten kebab jest samoobslugowy?! w sumie za lade mozna wejsc bez problemu i wyniesc co sie tylko podoba :) wiec wielki minus za obsluge {dobani}
Gość napisał(a):Na początku, kiedy otworzyli Mega Kurczaka jedzenie było naprawdę dobre, a i porcje były spore, niestety teraz strasznie się pogorszyło, porcje są małe, a i jedzenie (szczególnie polędwiczki) jest nie najlepszej jakości (polędwiczki smakują tak, jakby leżały z tydzień)...

Gość

10-06-2008, 14:20
#2
Na początku, kiedy otworzyli Mega Kurczaka jedzenie było naprawdę dobre, a i porcje były spore, niestety teraz strasznie się pogorszyło, porcje są małe, a i jedzenie (szczególnie polędwiczki) jest nie najlepszej jakości (polędwiczki smakują tak, jakby leżały z tydzień)...
Gość napisał(a):Co do obsługi - mam identyczne zdanie, też kiedyś czekałem aż ktoś szanownie podejdzie do lady...

Gość

10-06-2008, 14:20
#3
Co do obsługi - mam identyczne zdanie, też kiedyś czekałem aż ktoś szanownie podejdzie do lady...
Gość napisał(a):dokladnie potwierdzam mozna bybylo sobie tam samemu przyzadzac jedzenie... bo i tak obslugi sie czlowiek nie doczeka..  najgorsza obsluga z ostrołęckich kebabow... Pani Blondynka... :P chyba zapomina ze jest w pracy hehehehehehe

Gość

10-06-2008, 15:35
#4
dokladnie potwierdzam mozna bybylo sobie tam samemu przyzadzac jedzenie... bo i tak obslugi sie czlowiek nie doczeka..  najgorsza obsluga z ostrołęckich kebabow... Pani Blondynka... :P chyba zapomina ze jest w pracy hehehehehehe
Gość napisał(a):A kto mi powie gdzie to sie miesci? Tzn. ten lokal.

Gość

10-06-2008, 22:12
#5
A kto mi powie gdzie to sie miesci? Tzn. ten lokal.
Gość napisał(a):potwierdze opinie poprzednich osob, w sobote rowniez bylam tam z chlopakiem na kebabie, dlugo musielismy czekac na zamowienie,a wlasnie "blondynka" 3 razy dopytywala nas co zamowilismy, mimo ze za tzw. lada kreci sie duzo osob( nie wiem po co) to czas realizacji zamowienia byl bardzo dlugi, nasza cierpliwosc powoli zaczela sie konczyc i nawet chceilismy zrezygnowac z zamowienia, poczekalismy czego pozniej zalowalismy bo jedzenie bylo okropne, miedzy czasie przyjechalo dwoch chlopakow (chyba dobrzy znajomi "blondynki") i uwazali sie za najwazniejszych klientow i ciagle powtarzali zeby szybko zrobila im cos do jedzenia bo sie bardzo spiesza-ZENADA I BRAK JAKIEGOKOLIWEK PROFESJONALIZMU I PODEJSCIA DO KLIENTOW{dobani}

Gość

10-06-2008, 22:31
#6
potwierdze opinie poprzednich osob, w sobote rowniez bylam tam z chlopakiem na kebabie, dlugo musielismy czekac na zamowienie,a wlasnie "blondynka" 3 razy dopytywala nas co zamowilismy, mimo ze za tzw. lada kreci sie duzo osob( nie wiem po co) to czas realizacji zamowienia byl bardzo dlugi, nasza cierpliwosc powoli zaczela sie konczyc i nawet chceilismy zrezygnowac z zamowienia, poczekalismy czego pozniej zalowalismy bo jedzenie bylo okropne, miedzy czasie przyjechalo dwoch chlopakow (chyba dobrzy znajomi "blondynki") i uwazali sie za najwazniejszych klientow i ciagle powtarzali zeby szybko zrobila im cos do jedzenia bo sie bardzo spiesza-ZENADA I BRAK JAKIEGOKOLIWEK PROFESJONALIZMU I PODEJSCIA DO KLIENTOW{dobani}
Gość napisał(a):Mega Kurczak miesci sie w kupcu od strony wierzowcow na 1 pietrze po lewej stronie Patrze ze nie tylko moje opinie sie potwierdzaja ale rowniez innych ........ z drugiej strony trafia na swojego i sam sobie zrobi wezmie to co trzeba typu pieniadze i sobie wyjdzie z kebabem :) i z kieszenia pieniedzy :) i nikt nie zareaguje nawet bo za lada czesto gesto nikogo nie ma ....  wiec Pierwszy Samoobslugowy Kebab W Mieście hehehehehe :) ale prawde mowiac obsluga jest do niczego tyle ludzi nie ma pracy nawet starzse kobiety znajace szacunek do pracy wiedzialyby jak stolowac klientow w "nowoczesnym" Kebabie i by robily to z dbaloscia :) ale nie ma jak zatrudnic mloda glupia dziewuche co chyba nie wie gdzie jest jej miejsce w robocie :)

Gość

11-06-2008, 09:58
#7
Mega Kurczak miesci sie w kupcu od strony wierzowcow na 1 pietrze po lewej stronie Patrze ze nie tylko moje opinie sie potwierdzaja ale rowniez innych ........ z drugiej strony trafia na swojego i sam sobie zrobi wezmie to co trzeba typu pieniadze i sobie wyjdzie z kebabem :) i z kieszenia pieniedzy :) i nikt nie zareaguje nawet bo za lada czesto gesto nikogo nie ma ....  wiec Pierwszy Samoobslugowy Kebab W Mieście hehehehehe :) ale prawde mowiac obsluga jest do niczego tyle ludzi nie ma pracy nawet starzse kobiety znajace szacunek do pracy wiedzialyby jak stolowac klientow w "nowoczesnym" Kebabie i by robily to z dbaloscia :) ale nie ma jak zatrudnic mloda glupia dziewuche co chyba nie wie gdzie jest jej miejsce w robocie :)
Gość napisał(a): OD SZEFA.. DZIęKI ZA OPINIE ZAPEWNIAM żE BLąDYNKA ZMIENIA JUż PRACę  ZA NIEDOGNOśCI PRZEPRASZAM I ZAPRASZAM DO SWOJEGO LOKALU{usmiech}

Gość

10-07-2008, 14:36
#8
OD SZEFA.. DZIęKI ZA OPINIE ZAPEWNIAM żE BLąDYNKA ZMIENIA JUż PRACę  ZA NIEDOGNOśCI PRZEPRASZAM I ZAPRASZAM DO SWOJEGO LOKALU{usmiech}
Gość napisał(a):blondynka* !!!! - {gafa}

Gość

10-07-2008, 16:17
#9
blondynka* !!!! - {gafa}
Gość napisał(a):o ile obsluga sie zmienila i teraz jest naprawdę w porzadku to przyjdę :) ale najpierw czekam na pozytywne opinie jakie zaszly zmiany od klientow... :) {usmiech} moze teraz bedziecie mieli ich wiecej {mruga}

Gość

10-07-2008, 17:13
#10
o ile obsluga sie zmienila i teraz jest naprawdę w porzadku to przyjdę :) ale najpierw czekam na pozytywne opinie jakie zaszly zmiany od klientow... :) {usmiech} moze teraz bedziecie mieli ich wiecej {mruga}
Gość napisał(a):ja wiem że tu o pierzach , ale mam problem, ktoś mi pomoże znaleźdź Roberta Gaczkowskiego, bo go Kocham:)))

Gość

10-07-2008, 22:26
#11
ja wiem że tu o pierzach , ale mam problem, ktoś mi pomoże znaleźdź Roberta Gaczkowskiego, bo go Kocham:)))
Gość napisał(a):      NAPISANE JEST BLąDYNKA BO TAK MA BYć

Gość

10-07-2008, 22:57
#12
      NAPISANE JEST BLąDYNKA BO TAK MA BYć
Gość napisał(a):witam,jesli chodzi o Blądynkie to zgadzam sie do poprzednich opinni,ale byłam dzisiaj na kurczaku i musze przyznac ze jedzonko było supeeer duze porcje i bardzo dobre mięsko mam nadzieje ze to sie nie zmieni.Pozdrawiam

Gość

11-07-2008, 21:45
#13
witam,jesli chodzi o Blądynkie to zgadzam sie do poprzednich opinni,ale byłam dzisiaj na kurczaku i musze przyznac ze jedzonko było supeeer duze porcje i bardzo dobre mięsko mam nadzieje ze to sie nie zmieni.Pozdrawiam
Gość napisał(a):byłam i kosztowałam polędwiczek i kebabu były bardzo dobre. Za barem był bardzo miły pan, który obsłużył mnie bardzo miło, porcie są    naprawdę spore. Byłam tam pierwszy ale nie ostatni raz.

Gość

12-07-2008, 01:00
#14
byłam i kosztowałam polędwiczek i kebabu były bardzo dobre. Za barem był bardzo miły pan, który obsłużył mnie bardzo miło, porcie są    naprawdę spore. Byłam tam pierwszy ale nie ostatni raz.
Gość napisał(a):niewiem o co wam chodzi bylem dzis byl szef jedzonko zobil luks .{ok}  

Gość

12-07-2008, 01:03
#15
niewiem o co wam chodzi bylem dzis byl szef jedzonko zobil luks .{ok}  
Gość napisał(a):bladzuga mnie nie interesuje {diabelek} jedzenie dobre  i to jest najwarzniejsze . a i tak ponoc juz jej niema

Gość

12-07-2008, 01:05
#16
bladzuga mnie nie interesuje {diabelek} jedzenie dobre  i to jest najwarzniejsze . a i tak ponoc juz jej niema
Gość napisał(a):jedzonko pyszne polecam,można sobie posiedzieć i najeść się do syta a co do obsługi to wiecie wszędzie można się naciąć ale nie wszędzie można się można się najeść{usmiech}

Gość

12-07-2008, 09:48
#17
jedzonko pyszne polecam,można sobie posiedzieć i najeść się do syta a co do obsługi to wiecie wszędzie można się naciąć ale nie wszędzie można się można się najeść{usmiech}
Gość napisał(a):Podzielam zdania innych. Jedzenie jest smaczne i to jest w tym najważniejsze. Obsługa - "blondynka" pomyliła jednak się z powołaniem. Ona powinna robić jako przekupka na rynku a nie pracownik lokalu z jedzeniem. Myślę jednak, że po jej odejściu wszystko wróci do normy bo właściciel zna się na tej robocie. Na pewno nie pozwoli sobie na taką obsługę jak do tej pory. Pozdrawiam wszystkich mega kurczaczków.[i]  

Gość

14-07-2008, 09:31
#18
Podzielam zdania innych. Jedzenie jest smaczne i to jest w tym najważniejsze. Obsługa - "blondynka" pomyliła jednak się z powołaniem. Ona powinna robić jako przekupka na rynku a nie pracownik lokalu z jedzeniem. Myślę jednak, że po jej odejściu wszystko wróci do normy bo właściciel zna się na tej robocie. Na pewno nie pozwoli sobie na taką obsługę jak do tej pory. Pozdrawiam wszystkich mega kurczaczków.[i]  
Gość napisał(a):LUDZIE ALE WY MACIE NASRANE W TYCH MALUTKICH ŁBACH!!! BYŁAM TAM NIE RAZ I WSZYSTKO BYŁO SUPER!!! NA OBSŁUGE NIE MOGE POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA!!! CO WAM TO DAŁO ŻE DZIEWCZYNA STRACIŁA PRACĘ?? LEPIEJ SIĘ Z TYM CZUJECIE?? POCHODZCIE PO INNYCH KEBABACH W O-CE TO ZOBACZYCIE JAK TAM JEST!!! W GYROSIE DOSTAŁAM KIEDYS KEBABA Z ZAKRETKA OD KECZUPU W SRODKU ALE DLA WAS TO PEWNIE ZAJE...STY LOKAL. GRATULUJE WAM MAŁYCH ROZUMKÓW!!! TAK TRZYNAJCIE A NA PEWNO SIE WAM TO ODBIJE W PRZYSZŁOŚCI- BO NA PEWNO JESTEŚCIE SUPER PRACOWNIKAMI

Gość

14-07-2008, 12:25
#19
LUDZIE ALE WY MACIE NASRANE W TYCH MALUTKICH ŁBACH!!! BYŁAM TAM NIE RAZ I WSZYSTKO BYŁO SUPER!!! NA OBSŁUGE NIE MOGE POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA!!! CO WAM TO DAŁO ŻE DZIEWCZYNA STRACIŁA PRACĘ?? LEPIEJ SIĘ Z TYM CZUJECIE?? POCHODZCIE PO INNYCH KEBABACH W O-CE TO ZOBACZYCIE JAK TAM JEST!!! W GYROSIE DOSTAŁAM KIEDYS KEBABA Z ZAKRETKA OD KECZUPU W SRODKU ALE DLA WAS TO PEWNIE ZAJE...STY LOKAL. GRATULUJE WAM MAŁYCH ROZUMKÓW!!! TAK TRZYNAJCIE A NA PEWNO SIE WAM TO ODBIJE W PRZYSZŁOŚCI- BO NA PEWNO JESTEŚCIE SUPER PRACOWNIKAMI
Gość napisał(a):Dlamnie też ta dziewczyna była O.k niła ładna zawsze uśmiechnięta. Niewiem czemu tak sie do niej przyczepiliście. Ja chodze tam prawie codziennie i zawsze byłem zadowolony i z jej obsługi i z jedzenia. Pozdrawiam tą miłą Panią.{usmiech}

Gość

15-07-2008, 00:01
#20
Dlamnie też ta dziewczyna była O.k niła ładna zawsze uśmiechnięta. Niewiem czemu tak sie do niej przyczepiliście. Ja chodze tam prawie codziennie i zawsze byłem zadowolony i z jej obsługi i z jedzenia. Pozdrawiam tą miłą Panią.{usmiech}

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: WeronJak
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów