MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Najśmieszniejsze jest to że jeśli ktoś napiszę opinie na temat Mega kurczaka pojawia się zaraz 5 wpisów jaki to on jest boski a jaki ten na dole nie dobry i jacy to są wszyscy głupi że tam nie jedzą . Internet dociera wszędzie .... i staje się dzwignią handlu

Gość

07-05-2009, 09:10
#1
Najśmieszniejsze jest to że jeśli ktoś napiszę opinie na temat Mega kurczaka pojawia się zaraz 5 wpisów jaki to on jest boski a jaki ten na dole nie dobry i jacy to są wszyscy głupi że tam nie jedzą . Internet dociera wszędzie .... i staje się dzwignią handlu
Gość napisał(a):Powiem tak GRINGO już dla mnie odpada jadłem tam do początku jak powstał był naprawde pysznie Az tu ostatnio  kompletna Praszka jakieś inne osoby obsługują i na  dodatek porcje jakby obcięte 50% w kebabie szukałem mięsa z tego wynika ze wszedzie jest pysznie i smaczenie do czasu aż  właściciele uznają ze wystarczy im już klientów  tak samo było z GYROSEM  i z  każdym innym. Z tego wynika ze  teraz najlepsze jedzonko jest w Rzekuniu w nowym barze z kebabem i ciekawe jak długo {co}

Gość

07-05-2009, 16:44
#2
Powiem tak GRINGO już dla mnie odpada jadłem tam do początku jak powstał był naprawde pysznie Az tu ostatnio  kompletna Praszka jakieś inne osoby obsługują i na  dodatek porcje jakby obcięte 50% w kebabie szukałem mięsa z tego wynika ze wszedzie jest pysznie i smaczenie do czasu aż  właściciele uznają ze wystarczy im już klientów  tak samo było z GYROSEM  i z  każdym innym. Z tego wynika ze  teraz najlepsze jedzonko jest w Rzekuniu w nowym barze z kebabem i ciekawe jak długo {co}
Gość napisał(a):moim zdaniem doner jest spoko {usmiech}isuper sosik maja i miecho a obsluga  fajnaaa poza dowozamii{gafa}

Gość

07-05-2009, 20:07
#3
moim zdaniem doner jest spoko {usmiech}isuper sosik maja i miecho a obsluga  fajnaaa poza dowozamii{gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Najśmieszniejsze jest to że jeśli ktoś napiszę opinie na temat Mega kurczaka pojawia się zaraz 5 wpisów jaki to on jest boski a jaki ten na dole nie dobry i jacy to są wszyscy głupi że tam nie jedzą . Internet dociera wszędzie .... i staje się dzwignią handlu [/quote] tutaj się pisze o mega kurczaku tak nie wiem o co codzi

Gość

09-05-2009, 10:43
#4
[quote=Gość]Najśmieszniejsze jest to że jeśli ktoś napiszę opinie na temat Mega kurczaka pojawia się zaraz 5 wpisów jaki to on jest boski a jaki ten na dole nie dobry i jacy to są wszyscy głupi że tam nie jedzą . Internet dociera wszędzie .... i staje się dzwignią handlu [/quote] tutaj się pisze o mega kurczaku tak nie wiem o co codzi
Gość napisał(a):bylem w mega kurczaku na jedzonku rano i sam szef robil mi jedzonko oczywiscie wieksze pulowe bulki to kapucha a co do czystosci to hyba nawet niemial czasu zamiesc z podlogi tylko do boku to zgarnol i zostawil niechluj i syfiarz z niego ten drugi ziomek co tam pracuje juz lepiej ogarnia i tera przychodze do niego zeby mi robil bo naprawde warto

Gość

10-05-2009, 14:49
#5
bylem w mega kurczaku na jedzonku rano i sam szef robil mi jedzonko oczywiscie wieksze pulowe bulki to kapucha a co do czystosci to hyba nawet niemial czasu zamiesc z podlogi tylko do boku to zgarnol i zostawil niechluj i syfiarz z niego ten drugi ziomek co tam pracuje juz lepiej ogarnia i tera przychodze do niego zeby mi robil bo naprawde warto
Gość napisał(a):Mega kurczak jest najlepszy a na jeśc sie można że głowa mała tam są najlepsze i największe kebaby z całej oki np porównaj se kebab z turka a kebab z mega kurczaka niema różnicy kebab z mega jest 2x większy :P{usmiech}{diabelek}{jezyk}

Gość

11-05-2009, 21:07
#6
Mega kurczak jest najlepszy a na jeśc sie można że głowa mała tam są najlepsze i największe kebaby z całej oki np porównaj se kebab z turka a kebab z mega kurczaka niema różnicy kebab z mega jest 2x większy :P{usmiech}{diabelek}{jezyk}
Gość napisał(a):Mega kurczak jest najlepszy a na jeśc sie można że głowa mała tam są najlepsze i największe kebaby z całej oki np porównaj se kebab z turka a kebab z mega kurczaka niema różnicy kebab z mega jest 2x większy :P{usmiech}{diabelek}{jezyk}

Gość

11-05-2009, 21:07
#7
Mega kurczak jest najlepszy a na jeśc sie można że głowa mała tam są najlepsze i największe kebaby z całej oki np porównaj se kebab z turka a kebab z mega kurczaka niema różnicy kebab z mega jest 2x większy :P{usmiech}{diabelek}{jezyk}
Gość napisał(a):Mega kurczak jest najlepszym kebab w ostrołęce a co do obslugi spox typek :P

Gość

11-05-2009, 21:09
#8
Mega kurczak jest najlepszym kebab w ostrołęce a co do obslugi spox typek :P
Gość napisał(a):Mega kurczak jest najlepszym kebab w ostrołęce a co do obslugi spox typek :P

Gość

11-05-2009, 21:09
#9
Mega kurczak jest najlepszym kebab w ostrołęce a co do obslugi spox typek :P
Gość napisał(a):nie znacie sie na tym co naprawde dobrea co do czystości to racja tam jest chyba sprzatane raz na dzien

Gość

22-05-2009, 10:29
#10
nie znacie sie na tym co naprawde dobrea co do czystości to racja tam jest chyba sprzatane raz na dzien
Gość napisał(a):To co możecie polecic z kebabów lub zestawów{?}

Gość

24-05-2009, 20:54
#11
To co możecie polecic z kebabów lub zestawów{?}
Gość napisał(a):doner kebab na piłsudzkiego kebaby super {ok}bo na zmianie dziś miła pani co dobre  robi{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

24-05-2009, 21:37
#12
doner kebab na piłsudzkiego kebaby super {ok}bo na zmianie dziś miła pani co dobre  robi{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):powiem jedno: DO DUPY  {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

26-05-2009, 14:58
#13
powiem jedno: DO DUPY  {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Polecam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8

Gość

28-05-2009, 22:35
#14
Polecam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8
Gość napisał(a):siemczlers

Gość

26-07-2009, 15:03
#15
siemczlers
Gość napisał(a):witam czesto odwiedzam MEGA KURCZAKA co za tym idzie czesto jem tam lecz ostatnimi razy zdarzylo mi sie jesc z reki szefa taki typek w okularach z paskudno gebo jak ogr odrazu poprosilam na wynos gdyz nie moglam jesc w jego obecnosci. Lecz nie to jest problemem ale to jak robi ludzi w trobe co im daje do zjedzenia...tak dla formalnosci zamawiajoc kebaba dostajesz samo kapuche tak zwany kebap wegetarian,oszczednosc na maxa. Ten czlowiek niema wyobrazni nasral by ludziom a oni by to zjedli a on by sie cieszyl taki matol z niego.           SMAKOSZ

Gość

26-07-2009, 15:18
#16
witam czesto odwiedzam MEGA KURCZAKA co za tym idzie czesto jem tam lecz ostatnimi razy zdarzylo mi sie jesc z reki szefa taki typek w okularach z paskudno gebo jak ogr odrazu poprosilam na wynos gdyz nie moglam jesc w jego obecnosci. Lecz nie to jest problemem ale to jak robi ludzi w trobe co im daje do zjedzenia...tak dla formalnosci zamawiajoc kebaba dostajesz samo kapuche tak zwany kebap wegetarian,oszczednosc na maxa. Ten czlowiek niema wyobrazni nasral by ludziom a oni by to zjedli a on by sie cieszyl taki matol z niego.           SMAKOSZ
Gość napisał(a):Najpierw to trzeba co do szkoły sie cofnac i nad ortografią po pracowac !!!!!!!!!!!!

Gość

04-11-2009, 18:04
#17
Najpierw to trzeba co do szkoły sie cofnac i nad ortografią po pracowac !!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):wg mnie to najlepszy kebab w Ostrołęce {zakochany} ..zawsze świeży kurczaczek i warzywka-tylko tam jest smaczny{ok}

Gość

04-11-2009, 20:32
#18
wg mnie to najlepszy kebab w Ostrołęce {zakochany} ..zawsze świeży kurczaczek i warzywka-tylko tam jest smaczny{ok}
Gość napisał(a):{zakochany}ten szef robił mi dobrze pod ladą jestem zadowolona {zakochany}

Gość

05-11-2009, 15:22
#19
{zakochany}ten szef robił mi dobrze pod ladą jestem zadowolona {zakochany}
Gość napisał(a):[quote=]{zakochany}ten szef robił mi dobrze pod ladą jestem zadowolona {zakochany}[/quote]Puknij się w głowę, to może trochę oleju wpadnie do niej...

Gość

05-11-2009, 21:58
#20
[quote=]{zakochany}ten szef robił mi dobrze pod ladą jestem zadowolona {zakochany}[/quote]Puknij się w głowę, to może trochę oleju wpadnie do niej...

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów