MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):{jezyk}stara wymiata podejsciem hehehehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ale ogolnie doner jest spoko {ok}

Gość

23-01-2010, 20:57
#1
{jezyk}stara wymiata podejsciem hehehehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ale ogolnie doner jest spoko {ok}
Gość napisał(a):szok poszlismy dzis do donera pech ta stara byla jaki zamet ona sie nie lapiie wogle hehehehehe {diabelek}

Gość

29-01-2010, 19:59
#2
szok poszlismy dzis do donera pech ta stara byla jaki zamet ona sie nie lapiie wogle hehehehehe {diabelek}
Gość napisał(a):niezla ta starsza pani bo bu ,..... z nia {diabelek} wstretne babsko nie nadaje sie {chytry}

Gość

29-01-2010, 20:45
#3
niezla ta starsza pani bo bu ,..... z nia {diabelek} wstretne babsko nie nadaje sie {chytry}
Gość napisał(a):dzis znow jazda stara jedza nawet zapiekanek podac nie umie heh

Gość

30-01-2010, 18:06
#4
dzis znow jazda stara jedza nawet zapiekanek podac nie umie heh
Gość napisał(a):W Gyrosie jak widzę właścicielkę to już mi sie odechciewa jedzenia.{chytry}{zly}

Gość

30-01-2010, 22:22
#5
W Gyrosie jak widzę właścicielkę to już mi sie odechciewa jedzenia.{chytry}{zly}
Gość napisał(a):dlatego ja do gyrosa nie chodzę,po przeczytaniu co tam się dzieje,jaki mobbing ze strony tej starej baby jest,to że jak mieso spadnie na ziemie czy cokolwiek to trzeba nalozyc iod 2 lat w gyrosie nie bylem,nie bede dorabial prostaczki

Gość

31-01-2010, 11:24
#6
dlatego ja do gyrosa nie chodzę,po przeczytaniu co tam się dzieje,jaki mobbing ze strony tej starej baby jest,to że jak mieso spadnie na ziemie czy cokolwiek to trzeba nalozyc iod 2 lat w gyrosie nie bylem,nie bede dorabial prostaczki
Gość napisał(a):Powiem wam że jest to jeden z najlepszych kebabów w Oce.Gringo? Zawsze zimny kebab Doner?Sos nie wiadomo z czego(w badaniach znależli tam sperme i ślinę) A w Kurczaku jest smacznie i tanio.Polecam obsługa też w porzeądku

Gość

02-02-2010, 14:39
#7
Powiem wam że jest to jeden z najlepszych kebabów w Oce.Gringo? Zawsze zimny kebab Doner?Sos nie wiadomo z czego(w badaniach znależli tam sperme i ślinę) A w Kurczaku jest smacznie i tanio.Polecam obsługa też w porzeądku
Gość napisał(a):Ja też się z tym zgadzam, tylko teraz to QUESADILLA ale jeszcze szyld niezmieniony.

Gość

02-02-2010, 15:19
#8
Ja też się z tym zgadzam, tylko teraz to QUESADILLA ale jeszcze szyld niezmieniony.
Gość napisał(a):Gringo na Piludskiego.Wala w ch....a i jest zimny i nie dobry,obsluga tez chyba na haju.

Gość

11-04-2010, 17:11
#9
Gringo na Piludskiego.Wala w ch....a i jest zimny i nie dobry,obsluga tez chyba na haju.
Gość napisał(a):ty, gość z 2 lutego to się trochę zagalopowałeś z tym obrabianiem dupy donerowi. dziwne że znaleziono spermę w sosie skoro tam pracują same kobiety :DDach ta głupio mądra konkurencja :P

Gość

11-04-2010, 22:28
#10
ty, gość z 2 lutego to się trochę zagalopowałeś z tym obrabianiem dupy donerowi. dziwne że znaleziono spermę w sosie skoro tam pracują same kobiety :DDach ta głupio mądra konkurencja :P
Gość napisał(a):ciekawe skąd kolega zna smak spermy ?? {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

12-04-2010, 12:41
#11
ciekawe skąd kolega zna smak spermy ?? {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Ja polecam Turecki przy Szkole Podstawowej nr 1 w podwórku  :) Najlepszy na tą chwilę mniam :) hot dogi też mają dobre.

Gość

12-04-2010, 21:10
#12
Ja polecam Turecki przy Szkole Podstawowej nr 1 w podwórku  :) Najlepszy na tą chwilę mniam :) hot dogi też mają dobre.
Gość napisał(a):tylko to jest forum o MEGA KURCZAKU a nie "najlepszy kebab w mieście"

Gość

13-04-2010, 19:20
#13
tylko to jest forum o MEGA KURCZAKU a nie "najlepszy kebab w mieście"
Gość napisał(a):a co to kłesadilla gdzie to co to w mexico tam nie ma reklamy gdzie to jest to super mexico{gafa}{zdziwko}{chytry}& #123;usmiech}

Gość

14-04-2010, 23:03
#14
a co to kłesadilla gdzie to co to w mexico tam nie ma reklamy gdzie to jest to super mexico{gafa}{zdziwko}{chytry}& #123;usmiech}
Gość napisał(a):a co to kłesadilla gdzie to co to w mexico tam nie ma reklamy gdzie to jest to super mexico{gafa}{zdziwko}{chytry}& #123;usmiech}

Gość

14-04-2010, 23:05
#15
a co to kłesadilla gdzie to co to w mexico tam nie ma reklamy gdzie to jest to super mexico{gafa}{zdziwko}{chytry}& #123;usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]tylko to jest forum o MEGA KURCZAKU a nie "najlepszy kebab w mieście" [/quote]mega kurczaka nie ma to replika więc luzik zjadacze{diabelek}{zakochany}{zly}{smutny}{jezyk}{gafa}{wsty d}{tak}{nie}{dobani}{co}

Gość

14-04-2010, 23:09
#16
[quote=Gość]tylko to jest forum o MEGA KURCZAKU a nie "najlepszy kebab w mieście" [/quote]mega kurczaka nie ma to replika więc luzik zjadacze{diabelek}{zakochany}{zly}{smutny}{jezyk}{gafa}{wsty d}{tak}{nie}{dobani}{co}
Gość napisał(a):[quote=Gość]tylko to jest forum o MEGA KURCZAKU a nie "najlepszy kebab w mieście" [/quote]mega kurczaka nie ma to replika więc luzik zjadacze{diabelek}{zakochany}{zly}{smutny}{jezyk}{gafa}{wsty d}{tak}{nie}{dobani}{co}

Gość

14-04-2010, 23:11
#17
[quote=Gość]tylko to jest forum o MEGA KURCZAKU a nie "najlepszy kebab w mieście" [/quote]mega kurczaka nie ma to replika więc luzik zjadacze{diabelek}{zakochany}{zly}{smutny}{jezyk}{gafa}{wsty d}{tak}{nie}{dobani}{co}
Gość napisał(a):a co to kłesadilla gdzie to co to w mexico tam nie ma reklamy gdzie to jest to super mexico{gafa}{zdziwko}{chytry}& #123;usmiech}

Gość

14-04-2010, 23:11
#18
a co to kłesadilla gdzie to co to w mexico tam nie ma reklamy gdzie to jest to super mexico{gafa}{zdziwko}{chytry}& #123;usmiech}
Gość napisał(a):troche suche mieso ale tak to moze byc

Gość

16-06-2010, 08:23
#19
troche suche mieso ale tak to moze byc
Gość napisał(a):Nie grajcie tam na maszynach bo nie wyplacaja wygranych pieniedzy !!  

Gość

14-07-2010, 20:34
#20
Nie grajcie tam na maszynach bo nie wyplacaja wygranych pieniedzy !!  

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów