MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Ja jadłam tam dwa tygodnie temu kebaba i był okropny!!!!!!!!!!!!! chleb suchy nie posmarowany sosem, troszke surówki, a mięsa nawet było sporo, ale suche i stare jakby z tydzień lezało i pewnie dlatego było go sporo bo właściciel chciał sie go juz pozbyć!!!!!! Więcej tam nic nie kupie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

06-02-2009, 23:35
#1
Ja jadłam tam dwa tygodnie temu kebaba i był okropny!!!!!!!!!!!!! chleb suchy nie posmarowany sosem, troszke surówki, a mięsa nawet było sporo, ale suche i stare jakby z tydzień lezało i pewnie dlatego było go sporo bo właściciel chciał sie go juz pozbyć!!!!!! Więcej tam nic nie kupie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):zależy kto co lubi dla mnie to naj naj kebab w mieście mięsko pychota sosiki też a surówki palce lizać cena przystępna duże porcje polecam jeszcze raz polecam{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech }{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmi ech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

11-02-2009, 23:10
#2
zależy kto co lubi dla mnie to naj naj kebab w mieście mięsko pychota sosiki też a surówki palce lizać cena przystępna duże porcje polecam jeszcze raz polecam{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech }{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmi ech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):też uważam że jest dobry smakowity zawsze kiedy najdzie mnie ochota na dobrego fast-fooda ide do mega kurczaka

Gość

12-02-2009, 16:03
#3
też uważam że jest dobry smakowity zawsze kiedy najdzie mnie ochota na dobrego fast-fooda ide do mega kurczaka
Gość napisał(a):wy ludzie nie wiecie co to dobry fast food naprawdę w o-ce nie ma za dużego wyboru, ale można znaleźć coś porządnego,a z pewnością mega kurczak nie należy do tego gronanajważniejsze w kebabie jest mięcho, a tam jest suche, jeżeli kawałek nie jest polany sosem to nie da się go zjeśćprzy tym kebabie konieczny jest jakiś napój, bo inaczej idzie się zapchaćsosy i surówki te same co w kebabie z kupca, gdzie wcześniej pan właściciel pracował może każdy ma swój gust, ale smakować jakoś musi, a to wogóle nie smakuje

Gość

13-02-2009, 11:03
#4
wy ludzie nie wiecie co to dobry fast food naprawdę w o-ce nie ma za dużego wyboru, ale można znaleźć coś porządnego,a z pewnością mega kurczak nie należy do tego gronanajważniejsze w kebabie jest mięcho, a tam jest suche, jeżeli kawałek nie jest polany sosem to nie da się go zjeśćprzy tym kebabie konieczny jest jakiś napój, bo inaczej idzie się zapchaćsosy i surówki te same co w kebabie z kupca, gdzie wcześniej pan właściciel pracował może każdy ma swój gust, ale smakować jakoś musi, a to wogóle nie smakuje
Gość napisał(a):{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}

Gość

13-02-2009, 11:04
#5
{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}
Gość napisał(a):kiedys nie raz tam chodzilem ale psulo sie tam jurz od dawna a tej dziewczyny nawet nie kojarze... bo jusz dawno tam nie chodze......... wsumie to to niejes najgorszy kebab w ostrolece , bo najgorszy jest gyros ! jak mieso na podlogie spadalo to pani wlasciciel stwierdzala ze szkoda tyle miesa zmarnowac i je z podlogi zbierala i podsmarzala oby tylko nikt niewidzial ! hm pewnie nieraz wam cos w zebach zgrzytalo , tak tak to byl ten piasek z podlogi ! niewiem jaka byla dziewczyna tam pracujaca ale ja sam do idealnego pracownika nie nalerze tak jak wy wszyscy ! a jak bym byl wlascicielem takiego mega kurczaka to po takich kometarzach dawalbym wszystim mega durze porcje nawet jak bym mial byc w plecy ! aby tylko klienyow odzyskac , a moja opinia jest taka........ smacznie to tam bylo a i owszem durzo tesz ale po otwarciu......... a potem.......... coraz miej i miej........... i zamias kurczaczka to indyczek bo i tanszy jest , tak tak to dlateg nieso suche sie zrobilo bo z jndyczka bylo wiec pan wlasciciel sosiku zaczol wiecej dodawac............. kurcze ludzie licz sie prawa rynku i jak by niepatrzyl to on przedewszystkim musi zarobic ! anie klijentom dogodzic swojim wlasnym kosztem !

Gość

20-02-2009, 01:11
#6
kiedys nie raz tam chodzilem ale psulo sie tam jurz od dawna a tej dziewczyny nawet nie kojarze... bo jusz dawno tam nie chodze......... wsumie to to niejes najgorszy kebab w ostrolece , bo najgorszy jest gyros ! jak mieso na podlogie spadalo to pani wlasciciel stwierdzala ze szkoda tyle miesa zmarnowac i je z podlogi zbierala i podsmarzala oby tylko nikt niewidzial ! hm pewnie nieraz wam cos w zebach zgrzytalo , tak tak to byl ten piasek z podlogi ! niewiem jaka byla dziewczyna tam pracujaca ale ja sam do idealnego pracownika nie nalerze tak jak wy wszyscy ! a jak bym byl wlascicielem takiego mega kurczaka to po takich kometarzach dawalbym wszystim mega durze porcje nawet jak bym mial byc w plecy ! aby tylko klienyow odzyskac , a moja opinia jest taka........ smacznie to tam bylo a i owszem durzo tesz ale po otwarciu......... a potem.......... coraz miej i miej........... i zamias kurczaczka to indyczek bo i tanszy jest , tak tak to dlateg nieso suche sie zrobilo bo z jndyczka bylo wiec pan wlasciciel sosiku zaczol wiecej dodawac............. kurcze ludzie licz sie prawa rynku i jak by niepatrzyl to on przedewszystkim musi zarobic ! anie klijentom dogodzic swojim wlasnym kosztem !
Gość napisał(a):ostatni wpis byl muj i odosil sie do mega kurczaka , przepraszam ale podpity jestem i stron nie przezucilem a bardzo dawno jusz tu nie bylem , sorki , pa.........

Gość

20-02-2009, 01:18
#7
ostatni wpis byl muj i odosil sie do mega kurczaka , przepraszam ale podpity jestem i stron nie przezucilem a bardzo dawno jusz tu nie bylem , sorki , pa.........
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color]{wstyd} Wiecie byłam ostatnio w RAMZESIE na Farnej tam to dopiero robia wielkie porcje nawet mój chłopak który bardzo lubi jeśc nie podołał miła "normalna"  na + obsługa  no i jedzenie SUPER polecam mam nawet nr tel na dowóz 694 722630

Gość

20-02-2009, 12:13
#8
[color=#0000ff][/color]{wstyd} Wiecie byłam ostatnio w RAMZESIE na Farnej tam to dopiero robia wielkie porcje nawet mój chłopak który bardzo lubi jeśc nie podołał miła "normalna"  na + obsługa  no i jedzenie SUPER polecam mam nawet nr tel na dowóz 694 722630
Gość napisał(a):nic dziwnego że w ramzesie sąmega bo na otwarcie a dobre bo dziewczyny z donera podbiera

Gość

20-02-2009, 18:02
#9
nic dziwnego że w ramzesie sąmega bo na otwarcie a dobre bo dziewczyny z donera podbiera
Gość napisał(a):Gringo to shit jakich malo...i bebechy mnie po ich kebabie bolały....nie polecam...

Gość

20-02-2009, 22:43
#10
Gringo to shit jakich malo...i bebechy mnie po ich kebabie bolały....nie polecam...
Gość napisał(a):shit jak dla mnie to jest w oranżu, dawno takiego syfu nie jadłem.Połowe to wyrzuciłem bo tego sie ejsc nei dało.Mieso smakowało jak krowie placki a sos takze totalna porazka...co z tego ze duzy byl jak shit jakich malo....

Gość

24-02-2009, 09:46
#11
shit jak dla mnie to jest w oranżu, dawno takiego syfu nie jadłem.Połowe to wyrzuciłem bo tego sie ejsc nei dało.Mieso smakowało jak krowie placki a sos takze totalna porazka...co z tego ze duzy byl jak shit jakich malo....
Gość napisał(a):A co powiecie o Gyrosie?

Gość

24-02-2009, 10:31
#12
A co powiecie o Gyrosie?
Gość napisał(a):dla mnie to najlepszy jest donner:) moze troche malo go jest ale sosy dobre i te mieso z barana mi pasuje.Jak mam jesc niby kurczaki z gyrosa...lub tą ich wieprzowine to wolę barana z donera.te mieso z gyrosa strasznie zylaste jakies takie jest...nie wiem ale mi nie podchodzi zbytnio no i obsługa do bani bo czasem sie zamówi kebsa przed kims a dostaje sie po tej osobie dopiero i to jeszcze jak sie pójdzies zupomnieć ze 2 razy??!?!?!

Gość

25-02-2009, 10:31
#13
dla mnie to najlepszy jest donner:) moze troche malo go jest ale sosy dobre i te mieso z barana mi pasuje.Jak mam jesc niby kurczaki z gyrosa...lub tą ich wieprzowine to wolę barana z donera.te mieso z gyrosa strasznie zylaste jakies takie jest...nie wiem ale mi nie podchodzi zbytnio no i obsługa do bani bo czasem sie zamówi kebsa przed kims a dostaje sie po tej osobie dopiero i to jeszcze jak sie pójdzies zupomnieć ze 2 razy??!?!?!
Gość napisał(a):ppieprzenie... w gyrosie jest najlepszy kebab. wieprz oczywiscie. mniejsza o obsługę, nie ide na jedzenie zeby mnie adorowano tylko zeby sie najesc. legendy o mięsie z podlogi krążą przy kazdym lokalu. i czy serio myslicie ze pracownicy innych barów nie robia tego samego? zdarza sie na sto procent w wielu wielu miejscach, co jest jak najbardziej do bani i co powinno sie tępić. ale co zrobic - nie upilnujesz.kebaby w oce to ogolnie kawal gówienka podanego na plastiku i zawinietego w papier toaletowy ale co zrobic. ze wszystkiego zlego najlepszy gyros. o .

Gość

25-02-2009, 12:29
#14
ppieprzenie... w gyrosie jest najlepszy kebab. wieprz oczywiscie. mniejsza o obsługę, nie ide na jedzenie zeby mnie adorowano tylko zeby sie najesc. legendy o mięsie z podlogi krążą przy kazdym lokalu. i czy serio myslicie ze pracownicy innych barów nie robia tego samego? zdarza sie na sto procent w wielu wielu miejscach, co jest jak najbardziej do bani i co powinno sie tępić. ale co zrobic - nie upilnujesz.kebaby w oce to ogolnie kawal gówienka podanego na plastiku i zawinietego w papier toaletowy ale co zrobic. ze wszystkiego zlego najlepszy gyros. o .
Gość napisał(a):Hej.Bylem dzis na jedzeniu w nowym kebabie o ładnej nazwie "RAMZES" i muszę napisać że ładna to on ma tylko nazwę.Kebab był niesmaczny, zimny, niedobre mięso i sosy a przede wszystkim zamawiajac dużego myślałem że pani pomyliła sie podając mi takiego małego... Juz napewno tam nie zajde. Pozdrawiam. Sławek.{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

27-02-2009, 17:11
#15
Hej.Bylem dzis na jedzeniu w nowym kebabie o ładnej nazwie "RAMZES" i muszę napisać że ładna to on ma tylko nazwę.Kebab był niesmaczny, zimny, niedobre mięso i sosy a przede wszystkim zamawiajac dużego myślałem że pani pomyliła sie podając mi takiego małego... Juz napewno tam nie zajde. Pozdrawiam. Sławek.{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Sławek. Sławek Wysocki oczywiście. Jeszcze raz pozdro.{mruga}

Gość

27-02-2009, 17:14
#16
Sławek. Sławek Wysocki oczywiście. Jeszcze raz pozdro.{mruga}
Gość napisał(a):moim zdaniem najlepszy kebab to ....

Gość

05-03-2009, 11:56
#17
moim zdaniem najlepszy kebab to ....
Gość napisał(a):ramzes gringo

Gość

05-03-2009, 11:57
#18
ramzes gringo
Gość napisał(a):przepraszam co  do  gyrosa to prawda ze ta cała właścicielka każe dziewczynom podnosić z podłogi mięso   i bezpośrednio na ten blat je rzucają na własne oczy widziałem  i od razu podziekowałem {zly}

Gość

05-03-2009, 12:02
#19
przepraszam co  do  gyrosa to prawda ze ta cała właścicielka każe dziewczynom podnosić z podłogi mięso   i bezpośrednio na ten blat je rzucają na własne oczy widziałem  i od razu podziekowałem {zly}
Gość napisał(a):A ja jadam teraz  w ramzesie  

Gość

06-03-2009, 10:14
#20
A ja jadam teraz  w ramzesie  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów