MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Mięso bylo lepsze kiedys i ta uwaga ma posluzyc jako dobra rada dla wlasciciela a nie kąśliwa uwaga...więc widzę że  nadpobudliwy obrońca mega kurczaka ma jakiś problem z emocjami {chytry}swoją drogą - bywałem w mega kurczaku conajmniej raz w tygodniu. BYWALEM. od kiedy posmakowalem nowego, rzekomo lepszego mięsa - juz tam nie jadam. a szkoda bo kiedys bylo przysznie...

Gość

20-08-2008, 21:52
#1
Mięso bylo lepsze kiedys i ta uwaga ma posluzyc jako dobra rada dla wlasciciela a nie kąśliwa uwaga...więc widzę że  nadpobudliwy obrońca mega kurczaka ma jakiś problem z emocjami {chytry}swoją drogą - bywałem w mega kurczaku conajmniej raz w tygodniu. BYWALEM. od kiedy posmakowalem nowego, rzekomo lepszego mięsa - juz tam nie jadam. a szkoda bo kiedys bylo przysznie...
Gość napisał(a):mieso naprawde sie pogorszylo kiedys bylo pyszne az rozplywalo sie w ustach a teraz jakies suche ohydne to napewno nie jest kurczak wiec co niby jest napisane ze to mieso drobiowe to co to ma byc ges indyk kaczka????{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{d obani}

Gość

11-09-2008, 09:44
#2
mieso naprawde sie pogorszylo kiedys bylo pyszne az rozplywalo sie w ustach a teraz jakies suche ohydne to napewno nie jest kurczak wiec co niby jest napisane ze to mieso drobiowe to co to ma byc ges indyk kaczka????{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{d obani}
Gość napisał(a):byłem w zeszłym miesiącu i mi smakowało. Mięso faktycznie mogłoby być mniej suche. Ogólnie bardzo polecam.

Gość

11-09-2008, 16:03
#3
byłem w zeszłym miesiącu i mi smakowało. Mięso faktycznie mogłoby być mniej suche. Ogólnie bardzo polecam.
Gość napisał(a):wlasnie! to mięso nie moze byc z kurczaka, a juz na pewno nie w 100% - sorry ale takie wielkie tłuste kawały - sam tłuszcz- gdzie znajdziemy w kurczaku? bo jakos nie kojarzę żeby bylo to mozliwe...właściciel nieco ściemnia z tym nazewnictwem lokalu:)

Gość

11-09-2008, 19:21
#4
wlasnie! to mięso nie moze byc z kurczaka, a juz na pewno nie w 100% - sorry ale takie wielkie tłuste kawały - sam tłuszcz- gdzie znajdziemy w kurczaku? bo jakos nie kojarzę żeby bylo to mozliwe...właściciel nieco ściemnia z tym nazewnictwem lokalu:)
Gość napisał(a):jadlam tam niedawno i jedno slowo nasuwa mi sie na jezyk CHŁAM panie wlascicielu nie ladnie tak zrzynac od wczesniejszego pracodawcy- te same sosy te same surowki tylko mieso gorsze i wlasnie jak to jest kurczak to ja jestem swietaNAJLEPSZY KEBAB W MIESCIE TO    -     AISZA naprawde polecam pyszne miesko i sosy

Gość

16-09-2008, 08:18
#5
jadlam tam niedawno i jedno slowo nasuwa mi sie na jezyk CHŁAM panie wlascicielu nie ladnie tak zrzynac od wczesniejszego pracodawcy- te same sosy te same surowki tylko mieso gorsze i wlasnie jak to jest kurczak to ja jestem swietaNAJLEPSZY KEBAB W MIESCIE TO    -     AISZA naprawde polecam pyszne miesko i sosy
Gość napisał(a):ten koles z obslugi to jakis dziwny jest tak zakrecony ze normalnie nie wiadomo o co mu chodzi a po drugie jak zamawiam jedzenie ktore jest po prostu beznadziejne to daj mi czlowieku je zjesc w spokoju a nie *****lisz nad uchem

Gość

12-10-2008, 10:21
#6
ten koles z obslugi to jakis dziwny jest tak zakrecony ze normalnie nie wiadomo o co mu chodzi a po drugie jak zamawiam jedzenie ktore jest po prostu beznadziejne to daj mi czlowieku je zjesc w spokoju a nie *****lisz nad uchem
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color]NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

12-10-2008, 10:23
#7
[color=#ff0000][/color]NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):a czy ma ktoś telefon do Mega Kurczaka?

Gość

23-10-2008, 10:04
#8
a czy ma ktoś telefon do Mega Kurczaka?
Gość napisał(a):Znowu temat rewelacyjny, jak wam nie pasuje to po kiego grzyba tam chodzicie, a czlowiekowi ktory sie wypowiada 2 posty wyzej polecam resteuracje w hotelu mariott, przyjdziesz czlowieku z dziesiecioma zlotymi w kieszeni i myslisz ze bedzie ktos kolo ciebie skakal i obslugiwal cie moze jeszcze wedle protokolu dyplomatycznego, bo ty akurat przyszedles na kebaba, obudz sie czlowieku!!!

Gość

23-10-2008, 15:47
#9
Znowu temat rewelacyjny, jak wam nie pasuje to po kiego grzyba tam chodzicie, a czlowiekowi ktory sie wypowiada 2 posty wyzej polecam resteuracje w hotelu mariott, przyjdziesz czlowieku z dziesiecioma zlotymi w kieszeni i myslisz ze bedzie ktos kolo ciebie skakal i obslugiwal cie moze jeszcze wedle protokolu dyplomatycznego, bo ty akurat przyszedles na kebaba, obudz sie czlowieku!!!
Gość napisał(a):i masz racje wiecej tam nie pojde bo nie ma po conie oczekuje nie wiadomo jakiej obslugi chodzi mi tylko o to ze jak chce zjesc kebaba to w sp;okoju a nie ten koles mi jeszcze zawraca dupe jak mam ochote sie u*****lic sosem to napewno nie przy jakims kolesiu ktorego nie znam a on mi opowiada swoje historie nad uchem

Gość

26-10-2008, 10:13
#10
i masz racje wiecej tam nie pojde bo nie ma po conie oczekuje nie wiadomo jakiej obslugi chodzi mi tylko o to ze jak chce zjesc kebaba to w sp;okoju a nie ten koles mi jeszcze zawraca dupe jak mam ochote sie u*****lic sosem to napewno nie przy jakims kolesiu ktorego nie znam a on mi opowiada swoje historie nad uchem
Gość napisał(a):no i brawo najpierw była dziewczyna nie dobra jechaliście po niej teraz chłopak czy wam czegoś nie brakuje przypadkiem zachowujecie się poniżej krytyki weźcie się za coś pożytecznego do cholery jasnej a nie obgadujecie innych bo wy nie umiecie wyrazić swojej opinnii tylko jedziecie po kaźdym{zly}{wstyd}{dobani}

Gość

04-11-2008, 18:22
#11
no i brawo najpierw była dziewczyna nie dobra jechaliście po niej teraz chłopak czy wam czegoś nie brakuje przypadkiem zachowujecie się poniżej krytyki weźcie się za coś pożytecznego do cholery jasnej a nie obgadujecie innych bo wy nie umiecie wyrazić swojej opinnii tylko jedziecie po kaźdym{zly}{wstyd}{dobani}
Gość napisał(a):mi tam obsluga zawsze pasowala (wypowiadalem sie wczesniej nt mięsa), rowniez uwazam za bezsens obrazanie osob ktore tam pracują i korzystanie w ten sposob z anonimowosci (idz jeden z drugim i powiedz mu to w oczy hmm? {jezyk} ). jednak fakt faktem ze nazwa baru to bujda na resorach;))

Gość

04-11-2008, 19:29
#12
mi tam obsluga zawsze pasowala (wypowiadalem sie wczesniej nt mięsa), rowniez uwazam za bezsens obrazanie osob ktore tam pracują i korzystanie w ten sposob z anonimowosci (idz jeden z drugim i powiedz mu to w oczy hmm? {jezyk} ). jednak fakt faktem ze nazwa baru to bujda na resorach;))
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color]

Gość

10-11-2008, 18:53
#13
[color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):powiem tyle  odnosnie innego baru a mianowicie  biega mi o donera kollo dworca najbardziej nie pasuje mi tam blondi która ma zawsze bajzel i  surowe miesko daje   te bary moga sie schowac super jedzonko jest w donerze odkad sa nowe twarze

Gość

10-11-2008, 19:01
#14
powiem tyle  odnosnie innego baru a mianowicie  biega mi o donera kollo dworca najbardziej nie pasuje mi tam blondi która ma zawsze bajzel i  surowe miesko daje   te bary moga sie schowac super jedzonko jest w donerze odkad sa nowe twarze
Gość napisał(a):a mi smakowało{usmiech}

Gość

11-11-2008, 17:06
#15
a mi smakowało{usmiech}
Gość napisał(a):ma możę ktoś numer tel do gringo??????????????

Gość

07-12-2008, 19:14
#16
ma możę ktoś numer tel do gringo??????????????
Gość napisał(a):wszystko ok, mieso troche nie ciekawe a najgorsze to ze pan wlasciciel wsadza paluchy do sosow i je oblizuje jak to zobaczylam to myslalam ze spadne z krzesla juz nigdy tam nie zjemtroche kultury

Gość

30-12-2008, 10:57
#17
wszystko ok, mieso troche nie ciekawe a najgorsze to ze pan wlasciciel wsadza paluchy do sosow i je oblizuje jak to zobaczylam to myslalam ze spadne z krzesla juz nigdy tam nie zjemtroche kultury
Gość napisał(a):nie polecam tego gringo

Gość

30-12-2008, 10:57
#18
nie polecam tego gringo
Gość napisał(a):Tel do gringo : (0-29) 760 83 93, mi tu kebab smakuje, szczególnie gringo- 12 zł (chyba) i full jedzenia

Gość

30-12-2008, 20:44
#19
Tel do gringo : (0-29) 760 83 93, mi tu kebab smakuje, szczególnie gringo- 12 zł (chyba) i full jedzenia
Gość napisał(a):kto to jada??????bo jeżeli jeszcze są tacy to dziwię się im wielce

Gość

27-01-2009, 15:47
#20
kto to jada??????bo jeżeli jeszcze są tacy to dziwię się im wielce

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów