MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Mega kurczak{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{doba ni}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{nie}{nie}{nie}{n ie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

15-07-2008, 00:03
#1
Mega kurczak{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{doba ni}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{nie}{nie}{nie}{n ie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Czemu {nie} dla mnie naprawdę dobry a i Pan Właściciel sympatyczny {usmiech}...

Gość

15-07-2008, 19:09
#2
Czemu {nie} dla mnie naprawdę dobry a i Pan Właściciel sympatyczny {usmiech}...
Gość napisał(a):zgadzam sie! Pyszne jedzenie, baaardzo miła obsługa. A jak była ta blondyna, to tak jak mówicie, można było krzyczeć na cały głos, zrabowac co się da i wyniesc kilka kebabow, a ona i tak by nie usłyszała tego. Lekceważyła klientów. Teraz wszystko się zmieniło i napewno będę się tam stołować, bo teraz jest tam super! Niebo a ziemia normalnie. Szef zna się na robocie, miły zadbany i co najwazniejsze, nie boje się, ze trafi mi się jakas "niespodzianka" w srodku, nie tak jak w niektorych ostroleckich lokalach typu Gyros  {gafa} czy Gringo.. {dobani} Podsmuowując: obsługa: 5+, jedzenie: 5+, lokal: 5, miejscówa: 5. jak dla mnie R-E-W-E-L-A-C-J-A-! Naprawdę POLECAM! {mruga} {tak}

Gość

16-07-2008, 12:42
#3
zgadzam sie! Pyszne jedzenie, baaardzo miła obsługa. A jak była ta blondyna, to tak jak mówicie, można było krzyczeć na cały głos, zrabowac co się da i wyniesc kilka kebabow, a ona i tak by nie usłyszała tego. Lekceważyła klientów. Teraz wszystko się zmieniło i napewno będę się tam stołować, bo teraz jest tam super! Niebo a ziemia normalnie. Szef zna się na robocie, miły zadbany i co najwazniejsze, nie boje się, ze trafi mi się jakas "niespodzianka" w srodku, nie tak jak w niektorych ostroleckich lokalach typu Gyros  {gafa} czy Gringo.. {dobani} Podsmuowując: obsługa: 5+, jedzenie: 5+, lokal: 5, miejscówa: 5. jak dla mnie R-E-W-E-L-A-C-J-A-! Naprawdę POLECAM! {mruga} {tak}
Gość napisał(a):Hmm dziekuje za polecenie samego siebie. Teraz wiem ze bede mogł pójść do szefa jak znajdę coś niespodziwanego w kebabie i albo zwroci mi kase, albo da kolejnego kebaba {usmiech}

Gość

16-07-2008, 13:31
#4
Hmm dziekuje za polecenie samego siebie. Teraz wiem ze bede mogł pójść do szefa jak znajdę coś niespodziwanego w kebabie i albo zwroci mi kase, albo da kolejnego kebaba {usmiech}
Gość napisał(a):jask Ci sie trafila zakretka ahahahahahaha to trzeba bylo opier.... solidnie ;D a nie sie zalisz...:D

Gość

19-07-2008, 13:45
#5
jask Ci sie trafila zakretka ahahahahahaha to trzeba bylo opier.... solidnie ;D a nie sie zalisz...:D
Gość napisał(a):wszystko ok z tym lokalem ale NIE TERAZ. nowe mięso jest koszmarne....tęsknię za starym smakiem mega kurczakowego kebaba(ktory byl WOWCZAS najlepszy w miescie) a nie tym nowym... {smutny}  {dobani}

Gość

23-07-2008, 23:33
#6
wszystko ok z tym lokalem ale NIE TERAZ. nowe mięso jest koszmarne....tęsknię za starym smakiem mega kurczakowego kebaba(ktory byl WOWCZAS najlepszy w miescie) a nie tym nowym... {smutny}  {dobani}
Gość napisał(a):no nie wiem jak jest teraz po tym jak w mega kurczaku nie bylo obslugi stalo sie i sie czekalo jeszcze tam nie bylam :) i predko nie pojde jak wiekszosc moich znajomych :)

Gość

24-07-2008, 13:18
#7
no nie wiem jak jest teraz po tym jak w mega kurczaku nie bylo obslugi stalo sie i sie czekalo jeszcze tam nie bylam :) i predko nie pojde jak wiekszosc moich znajomych :)
Gość napisał(a):Co z tego, że w innych kebabach obsługa pozostawia wiele do życzenia.. ? Czy to znaczy, że tak ma być wszędzie ??? NIE Albo ktoś chce pracować albo chce zarabiać.. Bo to jest różnica i to spora..

Gość

29-07-2008, 22:40
#8
Co z tego, że w innych kebabach obsługa pozostawia wiele do życzenia.. ? Czy to znaczy, że tak ma być wszędzie ??? NIE Albo ktoś chce pracować albo chce zarabiać.. Bo to jest różnica i to spora..
Gość napisał(a):Jak byłam w MEGA KURCZAKU to obsługiwała mnie właśnie ta bładynka i była bardzo mila obsluzyla mnie bardzo szybko i jedzenie bylo pyszne a porcje bardzo duze{usmiech}

Gość

30-07-2008, 22:54
#9
Jak byłam w MEGA KURCZAKU to obsługiwała mnie właśnie ta bładynka i była bardzo mila obsluzyla mnie bardzo szybko i jedzenie bylo pyszne a porcje bardzo duze{usmiech}
Gość napisał(a):Miga kurczak i Mega cena

Gość

01-08-2008, 12:02
#10
Miga kurczak i Mega cena
Gość napisał(a):nigdy tam nie byłem

Gość

05-08-2008, 07:20
#11
nigdy tam nie byłem
Gość napisał(a):a blondyna robi teraz "karierę" w rossmanie..{nie}

Gość

05-08-2008, 08:36
#12
a blondyna robi teraz "karierę" w rossmanie..{nie}
Gość napisał(a):ludziom to nigdy nikt nie dogodzi jak nie do mięsa to do obługi sie czepaija i tak wkółko weźcie sie zajmijcie ciekawszymi sprawami niepasuje ci jedzenie nie kupuj tam niepasuje ci obsługa zmień lokal a nie tylko narzekać sie nauczyliście chyba macie jakieś braki w wychowaniu {!}{!}{!}

Gość

05-08-2008, 10:52
#13
ludziom to nigdy nikt nie dogodzi jak nie do mięsa to do obługi sie czepaija i tak wkółko weźcie sie zajmijcie ciekawszymi sprawami niepasuje ci jedzenie nie kupuj tam niepasuje ci obsługa zmień lokal a nie tylko narzekać sie nauczyliście chyba macie jakieś braki w wychowaniu {!}{!}{!}
Gość napisał(a):a dziewczyna co tam pracoawła to naprawde miła osoba więc znajdzczie sobie kogos innego do obgadywania ciekawe jak wy byście sie starali najlepiej znaleźć sobie ofiere i jechać po niej jak tylko możecie zero kultury ostrołęcznie{!}{!}{!}{!}

Gość

05-08-2008, 10:55
#14
a dziewczyna co tam pracoawła to naprawde miła osoba więc znajdzczie sobie kogos innego do obgadywania ciekawe jak wy byście sie starali najlepiej znaleźć sobie ofiere i jechać po niej jak tylko możecie zero kultury ostrołęcznie{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Po to jest to forum: żeby doradzać albo odradzać. Widzę, że blondi, która pracowała w megakurczaku jest teraz gwiazdą.... Miła..? Sam jej wyraz twarzy powoduje niesmak - ale to potrafię zrozumieć (sam mam podobny {diabelek} )....

Gość

05-08-2008, 16:30
#15
Po to jest to forum: żeby doradzać albo odradzać. Widzę, że blondi, która pracowała w megakurczaku jest teraz gwiazdą.... Miła..? Sam jej wyraz twarzy powoduje niesmak - ale to potrafię zrozumieć (sam mam podobny {diabelek} )....
Gość napisał(a):Wchodzę sobie dzisiaj do mega kurczaka, biorę colę z lodówki i co czuję..? CIEPŁO .. Gdybym zrobił to z zamkniętymi oczami pomyślałbym, że to ciepła herbatka.. a więc kochani, zapraszam na gorące napoje do mega kurczaka !!!

Gość

06-08-2008, 21:34
#16
Wchodzę sobie dzisiaj do mega kurczaka, biorę colę z lodówki i co czuję..? CIEPŁO .. Gdybym zrobił to z zamkniętymi oczami pomyślałbym, że to ciepła herbatka.. a więc kochani, zapraszam na gorące napoje do mega kurczaka !!!
Gość napisał(a):ciepla... bynajmniej sie nie zaziebisz hehehe a lodowka moze slozy za polke? :D

Gość

08-08-2008, 13:54
#17
ciepla... bynajmniej sie nie zaziebisz hehehe a lodowka moze slozy za polke? :D
Gość napisał(a):jesteście zajebiści, dziewczyna już tam nie pracuje kawałek czasu a wy dalej macie powód do obgadywania popatrzcie na siebie wielcy idealni najlepiej jest komuś obrobić dupę jak się go nie zna

Gość

20-08-2008, 16:57
#18
jesteście zajebiści, dziewczyna już tam nie pracuje kawałek czasu a wy dalej macie powód do obgadywania popatrzcie na siebie wielcy idealni najlepiej jest komuś obrobić dupę jak się go nie zna
Gość napisał(a):{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

20-08-2008, 16:59
#19
{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):po to jest forum żeby wyrazić swoją opinię. Nikt nie obgadujde właściciela, tylko pisze co mu się nie podoba. Dla mnie ogólnie jest spox, jedzenie pyszne, tylko wkurza mnie jak picie jest ciepłe. Czy to zima czy lato chcę do jedzenia mieć zawsze zimną colę....!!!!!!!!!{tak}

Gość

20-08-2008, 19:17
#20
po to jest forum żeby wyrazić swoją opinię. Nikt nie obgadujde właściciela, tylko pisze co mu się nie podoba. Dla mnie ogólnie jest spox, jedzenie pyszne, tylko wkurza mnie jak picie jest ciepłe. Czy to zima czy lato chcę do jedzenia mieć zawsze zimną colę....!!!!!!!!!{tak}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów